ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto je HDZ smeće

Page 1 of 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Zašto je HDZ smeće

Post by marcellus 10/6/2017, 13:38

http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/komentar-ako-ste-do-sad-glasali-za-hdz-da-ne-dodu-pusickine-komunjare-i-jugoslavencine-hocete-li-od-sad-glasati-za-njih-da-ne-dodu-hasine-ustase-1031949/

_________________
Zašto je HDZ smeće 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Guest 10/6/2017, 13:41

Zašto je HDZ smeće Hdz_vj10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Guest 10/6/2017, 13:47

još zašto je HDZ nemoguće uništiti. Ja sam bio malo "aktiviran" u toj politici, vrlo malo, za jednog nezavisnog, koji me je za zadnje izbore htio vrbovati za HDZ što sam ipak odjeba(da nemogu ić ipak tako nisko). (iako da sam se tu "pokaza" , onda bi sutra mogao se učlaniti u HDZ, pa zar koju godinu zahtjevati nešto, ali nemogu gutati toliko govana jednostavno)

Uglavnom lik je sve pojasnio. HDZ vam otprilike zna uoči svakih izbora koliko će glasova dobiti. Imaju uvid u biračke spise(a nebi smjeli kao) i znaju tko je izaša. Dakle ako je u mojoj kući meni otac član HDZa. I on je od HDZa dobio neki posao , pa HDZ isto tako možda i meni sredi , ili kome već, onda se očekuje iz moje kuće/familije, 5glasova. I onda HDZovac koji je zadužen za moj kvart, on točno zna koliko u mom kvartu na račun toga može se glasova dobiti. nedao bog, da ti je netko HDZovac, a ti ne izađeš na izbore(oni to vide). Automatski te prekrižuju sa mogućnosti da tu sutra nešto riješe, i tako drže disciplinu.

Takvom metodom, gdje imaju svoju mrežu uhljeba na razini države, doslovno mogu procjeniti točno koliko će glasova dobiti. Baš to.

U SLUČAJU da im to nije dovoljno kao za protiv Keruma, onda ide poništavanje listića konkurencije, i zaokruživanje mrtvih, ili kao u Metkoviću i Imotskom - trpačina bosanaca da glasuju za HDZ.

Vi nemate pojma kako je ta mašinerija efikasno organizirana, i vodi se samo materijalnim interesima. što su veći porezi i jača država, a suprotno - što su siromašniji građani RH i veći broj iseljenih - HDZ je jači

možete primjetiti da je HDZ nikada jači, iako se iselilo 200 000 mladih glasača, jer su to 99% glasači . što RH bude siromašnija, porezi veći, broj iseljavanja veći, to će HDZ biti jači
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by gargamel0101 10/6/2017, 13:52

Men se cini da je ovo kraj hdz-a. Mozda pokoji uguz iz Slovenije I pokoji cardak uljudbenik glasaju za njih i to je to.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Guest 10/6/2017, 13:52

gargamel0101 wrote:Men se cini da je ovo kraj hdz-a. Mozda pokoji uguz iz Slovenije I pokoji cardak uljudbenik glasaju za njih i to je to.

kralju pročitaj moja dva posta, i vidit ćeš da nije. koliko god , ti i marc to htjeli , nije. nažalost
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Guest 10/6/2017, 13:53

DZ nije izveo "salto mortale". Sve da Jadronković osobnu sutra naguzi Metildu/Regoča oni će sve jedno zaokružiti za HDZ. Kao i od moga frenda cura, koja meni govori "pa treba glasovati za HDZ jer sve što vidite i sve što imate HDZ vam je omogućio"(njezin otac u ratnoj penziji od 40ete godine a lik zdrav ko dren, ona preko HDZa dobija uhljebarski posao, pa sada i moj frend koji je mrzio HDZ mora glasovati jer će mu "cura preko oca nešto sredit" itd) Tako i ostalih 200 000 članova HDZa, koji imaju obitelji, djecu, rodbinu, to je uvijek garantiranih 700 000 glasova, sve da im ga Jadronković metne u dupe, sutra će sve jedno zaokružiti za HDZ. Samo iz interesa


Salto mortale jedino mogu napraviti ostale stranke, a HDZ nikako. Evo i Ero vam je isto primjer.. Jučer hvali Hasu, danas ga pljuje. Jučer hvali MOST kao partnera danas ga pljuje. Izlazi iz Bosne u Dalmaciju glasovati itd. i podržava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by marcellus 10/6/2017, 13:53

cetereum censeo HDZ treba uništiti

_________________
Zašto je HDZ smeće 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Guest 10/6/2017, 13:55

marcellus wrote:cetereum censeo HDZ treba uništiti
jedino se može uništiti ako im izgladniš RH državu(manji porezi, manje uhljeba, ili bankrot), dakle da nemože HDZ glasače kupovati i ucjenjivati svojim privilegijama. A onda opet svi ćemo najebati. Doslovno HDZ je postao tumor koji metastazirao , i ono smrd domaćina je neizbježna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by epikur37 10/6/2017, 14:02

Kmecanje hasancetovih pravasa
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by marcellus 10/6/2017, 14:02

prošeraj tekst jer je na portalu smješten izvan naslovnice (nisam u skladu s novim politikama)

_________________
Zašto je HDZ smeće 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Guest 10/6/2017, 14:13

Ja necu glasati za njih sada, najviše zato jer nisam ni do sada :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by vili40 10/6/2017, 14:45

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja necu glasati za njih sada, najviše zato jer nisam ni do sada :))
sad je ionako došlo vrijeme da ti je svejedno za koga glasaš,daš glas hns-u i završiš u hdz-u i obrnuto.Čista lutrija :D
Pitam ovih dana,onako ispod pojasa,ove kod mene,za koga ćeš glasat idući put?Gledaju me ko telad hahaha i odmahuju rukom.Velim,e imali ste veliku dilemu,skoro se i zakrvili Čačić ili Štromar i što sad?I jedni i drugi ste završili u hdz-ovom toru.I ok,sad lijepo i dalje idite po idiotskim skupovima i skupljajte pluseve za tanjur pečenke,kobasice,graha i krompira.Pivo si plaćaš sam. :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by vili40 10/6/2017, 14:49

ljudi više nemaju kome vikati lopovi,ovo je strašno.Vratite nam stara vremena kad smo se konstruktivno svađali i vrijeđali.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Regoč 10/6/2017, 14:53

vili40 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja necu glasati za njih sada, najviše zato jer nisam ni do sada :))
sad je ionako došlo vrijeme da ti je svejedno za koga glasaš,daš glas hns-u i završiš u hdz-u i obrnuto.Čista lutrija :D
Pitam ovih dana,onako ispod pojasa,ove kod mene,za koga ćeš glasat idući put?Gledaju me ko telad hahaha i odmahuju rukom.Velim,e imali ste veliku dilemu,skoro se i zakrvili Čačić ili Štromar i što sad?I jedni i drugi ste završili u hdz-ovom toru.I ok,sad lijepo i dalje idite po idiotskim skupovima i skupljajte pluseve za tanjur pečenke,kobasice,graha i krompira.Pivo si plaćaš sam. :D
Nami je i pivo plaćeno. Al nema graha i kobasice. Samo pečenka.

_________________
Zašto je HDZ smeće Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Regoč 10/6/2017, 14:56

Voljel bih da se HDZ konačno raskoli, da ih toga proiziđe snažna pravaška stranka. Sada je prilika, ali bojim se da će ega opet prevladati. Združivanjem Zlatka i Brune s Karlom, potencijalnim pridruženjem Hrasta i U ime obitelji, dobilo bi se desetak posto glasova, petnaest do dvadeset zastupnikah sigurnih. Pa pomalo graditi dalje.

_________________
Zašto je HDZ smeće Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by vili40 10/6/2017, 14:57

Regoč wrote:
vili40 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja necu glasati za njih sada, najviše zato jer nisam ni do sada :))
sad je ionako došlo vrijeme da ti je svejedno za koga glasaš,daš glas hns-u i završiš u hdz-u i obrnuto.Čista lutrija :D
Pitam ovih dana,onako ispod pojasa,ove kod mene,za koga ćeš glasat idući put?Gledaju me ko telad hahaha i odmahuju rukom.Velim,e imali ste veliku dilemu,skoro se i zakrvili Čačić ili Štromar i što sad?I jedni i drugi ste završili u hdz-ovom toru.I ok,sad lijepo i dalje idite po idiotskim skupovima i skupljajte pluseve za tanjur pečenke,kobasice,graha i krompira.Pivo si plaćaš sam. :D
Nami je i pivo plaćeno. Al nema graha i kobasice. Samo pečenka.
kod nas ne bi bilo dobro da je pivo besplatno,napili bi se i oteli kontroli
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Regoč 10/6/2017, 15:02

vili40 wrote:
Regoč wrote:
vili40 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja necu glasati za njih sada, najviše zato jer nisam ni do sada :))
sad je ionako došlo vrijeme da ti je svejedno za koga glasaš,daš glas hns-u i završiš u hdz-u i obrnuto.Čista lutrija :D
Pitam ovih dana,onako ispod pojasa,ove kod mene,za koga ćeš glasat idući put?Gledaju me ko telad hahaha i odmahuju rukom.Velim,e imali ste veliku dilemu,skoro se i zakrvili Čačić ili Štromar i što sad?I jedni i drugi ste završili u hdz-ovom toru.I ok,sad lijepo i dalje idite po idiotskim skupovima i skupljajte pluseve za tanjur pečenke,kobasice,graha i krompira.Pivo si plaćaš sam. :D
Nami je i pivo plaćeno. Al nema graha i kobasice. Samo pečenka.
kod nas ne bi bilo dobro da je pivo besplatno,napili bi se i oteli kontroli
Vjerujem da su jedini koji iskreno žale za kampanjom alkići jer su mjesec danah mogli besplatno piti u neograničenih količinah.

_________________
Zašto je HDZ smeće Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by kaya 10/6/2017, 15:06

marcellus wrote:http://www.dnevno.hr/vijesti/komentari/komentar-ako-ste-do-sad-glasali-za-hdz-da-ne-dodu-pusickine-komunjare-i-jugoslavencine-hocete-li-od-sad-glasati-za-njih-da-ne-dodu-hasine-ustase-1031949/
ja se slažem s tobom da Vesna ima više principjelnosti od cijelog HDZ-a ali imam osjćaj kroz cijeli tekst da misliš da se HDZ slizao s komunjarama i jugoslavenčinama a to je neprirodno i prevara.
međutim to je jako prirodno jer u hdz u jesu jugoslavenčine i komunjare i to one najgore sorte a la šeks i bebić.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by kaya 10/6/2017, 15:07

Regoč wrote:
Voljel bih da se HDZ konačno raskoli, da ih toga proiziđe snažna pravaška stranka. Sada je prilika, ali bojim se da će ega opet prevladati. Združivanjem Zlatka i Brune s Karlom, potencijalnim pridruženjem Hrasta i U ime obitelji, dobilo bi se desetak posto glasova, petnaest do dvadeset zastupnikah sigurnih. Pa pomalo graditi dalje.
joj kako bi to bilo super, prodali bi mamu za pol bureka
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Regoč 10/6/2017, 15:14

kaja wrote:
Regoč wrote:
Voljel bih da se HDZ konačno raskoli, da ih toga proiziđe snažna pravaška stranka. Sada je prilika, ali bojim se da će ega opet prevladati. Združivanjem Zlatka i Brune s Karlom, potencijalnim pridruženjem Hrasta i U ime obitelji, dobilo bi se desetak posto glasova, petnaest do dvadeset zastupnikah sigurnih. Pa pomalo graditi dalje.
joj kako bi to bilo super, prodali bi mamu za pol bureka
A, to možeš svakomu prigovoriti. Svaki poslovni ugovor je odustajanje od diela maksimalističkih ciljevah kako bi ostvaril njeku korist pa je li i to "prodaja majke"? Jaka pravaška stranka razbistrila bi ideologijsku kaljužu koja se sve više zamućuje. Iz ovoga Plenkovićeva poteza proizišlo je barem jedno dobro, a to je da je jugoslovenska struja ostala bez HNS-a, barem čini se na prvu. Sad će pokušati ugniezditi se u SDP-u, ali nadam se da će ih i od tamo pomesti idući predsjednik. Možda već i Bero ako se želi održati.

_________________
Zašto je HDZ smeće Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zašto je HDZ smeće Empty Re: Zašto je HDZ smeće

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum