ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oduzet ću im pravo na logo i zastavu

Go down

Oduzet ću im pravo na logo i zastavu Empty Oduzet ću im pravo na logo i zastavu

Post by vili40 8/6/2017, 10:28

Boris Ljubičić na Fejsu: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu!


 Glasnogovornik Anke Mrak Taritaš tijekom njezine kampanje za gradonačelnicu Zagreba Ismar Avdagić na Facebooku je bio kratak: "Danas je umro HNS!"




 Oduzet ću im pravo na logo i zastavu B33a90a1c4162469c8f8
Nakon preokreta na Središnjem odboru HNS-a na kojem je odlučeno da idu u razgovore s HDZ-om, Facebook je "eksplodirao" od reakcija bijesnih građana, simpatizera stranke, ali i HNS-ovaca koji, u tom slučaju, masovno najavljuju izlazak iz stranke.
"Di vam je poziv na potpis opoziva vlade???? Jel još stoji u Saboru? Jeste ga urudžbirali??? Kako ćete doma od stida i srama???", "Prodane duše, uhljebi, nije vam do naroda, katastrofa od stranke, sram vas bilo", "Gospodo potpisali ste smrt stranci, zabili ste si zadnji čavao u lijes, prodali ste se kao zadnja bagra. Naklon Beusu, Vesni i Anki", "Vraćam člansku iskaznicu i izlazim iz stranke. Fuj", "SRAMOTA, prodali ste se za fotelje, užas, za mene ipak HNS više ne postoji od danas", "Odo' ja, kao i dosta drugih članova Hns-a!!! Prodane duše, foteljaši", samo su neki od lavine reakcija i komentara.

Boris Ljubičić: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu!

Na moguću suradnju HNS-a i HDZ-a nije ostao imun ni Boris Ljubičić, nagrađivani hrvatski dizajner. On je na svom Facebook profilu objavio svoja dva plakata koja je radio za HNS 1993. godine. Na jednom je pisalo: 'HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, HA, DE, ZE. HNS zna bolje!'. 
- ... malo mojeg dizajn-ulja na vatru - napisao je u komentaru Ljubičić, a potom dodao: '...u slučaju da HNS ide u koaliciju sa HDZ oduzet ću im pravo na logo i zastavu koje sam poklonio gospođi Savki Dabčević-Kučar 1992. godine!'
http://www.24sata.hr/news/fejs-eksplodirao-prodane-duse-zabili-ste-si-zadnji-cavao-u-lijes-527807
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Oduzet ću im pravo na logo i zastavu Empty Re: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu

Post by vili40 8/6/2017, 10:33

Avdagić: Danas je umro HNS

Glasnogovornik Anke Mrak Taritaš tijekom njezine kampanje za gradonačelnicu Zagreba Ismar Avdagić na Facebooku je bio kratak: "Danas je umro HNS!".

Beus Richembergh:  Dobro more, kapetane Plenkoviću

Goran Beus Richembergh koji je bio protib koalicije s HDZ-om napisao je: "HNS se ukrcao na Titanik. Dobro more, kapetane Plenkoviću!".

Maras: Politički lopovi

Gordan Maras je u svom stilu prokomentirao i dogovor HDZ-a s SDP-om kojeg je nazvao političkom trgovinom i krađom.
"HDZ ostaje isti. Plenković je odlučio pokušati podijeliti HNS i namiriti se s pet foteljaša kako bi pokrpao većinu. Ovo bi mogla biti politička trgovina i krađa. Treba im se oduprijeti svim mogućim sredstvima. Politički lopovi!", napisao je Maras.
Arsen Bauk referirao se na činjenicu da su HNS-ovci još nedavno Plenkovićevo društvo u Banskim dvorima nazivali 'Titanic Vladom'.
"Sada imamo TitaHNSic Vladu", napisao je.

Beljak: Neizmjerno ponosan na malu, ali nepotopljivu Carpathiu

Na nesretni Titanic referirao se i čelnik HSS-a Krešo Beljak: "Neizmjerno ponosan na malu, ali nepotopljivu Carpathiu sa samo 5 članova posade koju su "sante" 2 mjesece pokušavale kupiti".
'Mala, ali nepotopljiva Carpathia' je u tom tweetu njegov HSS. A ako ste zaboravili, Carpathia je brod koji je daleko najpoznatiji po spašavanju žrtava s Titanica.

Grbin: Odlična trgovina, HNS će imati više ministra nego zastupnika

Peđa Grbin je gostujući u Presingu na N1 rekao: "Jučer su radili račun bez krčmara, pa su danas odlučili biti pametniji. Bilo je smiješno. Dok je Vrdoljak davao izjave u isto je vrijeme pregovarao s Plenkovićem i to je dokaz zašto se ljudima zgadila politika i trebat ćemo puno raditi da to promijenimo".
"Odlična trgovina, imat će više ministra nego zastupnika - 5 zastupnika i 3 ministra. HDZ-u je izuzetno stalo da ne ide na parlamentarne izbore i da ostavi kontakt s vlasti. U Hrvatskoj nikad nije gotovo čak i kada se misli. Iz ovoga je vjerojatno da će biti koalicija ali Štromar nije odgovorio na pitanje ploče o Jasenovcu kojeg je uredno preskočio. Isto tako, pitanje o Jokiću. Manevrom HNS-a Marić i Dalić će ostati u ministarstvima usprkos svemu".

Pernar: Da su osnivači HNS-a živi, okrenuli bi se u grobu

"Jasno mi je da se pojedini zastupnik proda, ali da se cijela stranka proda, to može samo HNS! Da su osnivači HNS-a živi, okrenuli bi se u grobu", po običaju je živopisan Ivan Pernar iz Živog zida.

Kosor: Sto posto moralno kaljužanje

"Sto posto moralno kaljužanje. Jer sve sto posto ima cijenu. Pa i sto posto ponižavanje", napisala je na Twitteru Jadranka Kosor. 
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Oduzet ću im pravo na logo i zastavu Empty Re: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu

Post by RayMabus 8/6/2017, 10:35



SDP-ova europarlamentarka Biljana Borzan komentirala ja na društvenoj mreži Twitter jučerašnju odluku HNS-a da podrži Andreja Plenkovića i uđe u vladu HDZ-a.

"Izgleda da ono Vrdoljakovo Savka Dabčević Kurac" nije bilo lapsus već najava", napisala je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Oduzet ću im pravo na logo i zastavu Empty Re: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu

Post by vili40 8/6/2017, 10:37

rekao sam vam da je kod mene kaos,poludjelo sve u stilu ocamajkujebemimsvepospisku...ahahahahahahahahahahaa
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Oduzet ću im pravo na logo i zastavu Empty Re: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu

Post by vili40 8/6/2017, 10:52

a Čačić i ekipa otvaraju šampanjac,direktan protivnik je izvršio kolektivno samoubojstvo.
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Oduzet ću im pravo na logo i zastavu Empty Re: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu

Post by vuksadinare 8/6/2017, 11:00

vili40 wrote:rekao sam vam da je kod mene kaos,poludjelo sve u stilu ocamajkujebemimsvepospisku...ahahahahahahahahahahaa
ma ne vjerujem bas u to..boli kiki manje vise ljude za politiku i ne rezu si zbog politicara zile sigurno...malo dramatiziras vili.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Oduzet ću im pravo na logo i zastavu Empty Re: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu

Post by vili40 8/6/2017, 11:03

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:rekao sam vam da je kod mene kaos,poludjelo sve u stilu ocamajkujebemimsvepospisku...ahahahahahahahahahahaa
ma ne vjerujem bas u to..boli kiki manje vise ljude za politiku i ne rezu si zbog politicara zile sigurno...malo dramatiziras vili.. :)
možda malo i dramatiziram ali bio sam u gradu pa čujem svašta,a i čitam komentare.Ljudi su "malo" ljuti pa se pjene.A što ćeš sad?Osobno mene ovo sad što se događa baš dobro zabavlja jer ispada da sam bio u pravu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Oduzet ću im pravo na logo i zastavu Empty Re: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu

Post by marcellus 8/6/2017, 11:07

a s kim je savka bila 92. u koaliciji, a da s tukijem i HDZ-om

_________________
Oduzet ću im pravo na logo i zastavu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Oduzet ću im pravo na logo i zastavu Empty Re: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu

Post by vili40 8/6/2017, 11:09

marcellus wrote:a s kim je savka bila 92. u koaliciji, a da s tukijem i HDZ-om
bila su to druga vremena i drugačiji ljudi
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Oduzet ću im pravo na logo i zastavu Empty Re: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu

Post by jastreb 8/6/2017, 11:12

marcellus wrote:a s kim je savka bila 92. u koaliciji, a da s tukijem i HDZ-om
Nije mi znano da su Savka i njeni ikada bili u koaliciji sa HDZ-om. Na prvim izborima doživjeli su veliki poraz unatoč brojnim skupovima.a 90-tih koliko se sjećam bili su teška oporba. Miko tripalo se često svađao sa HDZ-ovcima.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Oduzet ću im pravo na logo i zastavu Empty Re: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu

Post by marcellus 8/6/2017, 11:26

jastreb wrote:
marcellus wrote:a s kim je savka bila 92. u koaliciji, a da s tukijem i HDZ-om
Nije mi znano da su Savka i njeni ikada bili u koaliciji sa HDZ-om.  Na prvim izborima doživjeli su veliki poraz unatoč brojnim skupovima.a 90-tih koliko se sjećam bili su teška oporba. Miko tripalo se često svađao sa HDZ-ovcima.

devedesetih su bili u vladi nacionalnog jedinstva

_________________
Oduzet ću im pravo na logo i zastavu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Oduzet ću im pravo na logo i zastavu Empty Re: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu

Post by Kermit 8/6/2017, 12:05

marcellus wrote:
jastreb wrote:
marcellus wrote:a s kim je savka bila 92. u koaliciji, a da s tukijem i HDZ-om
Nije mi znano da su Savka i njeni ikada bili u koaliciji sa HDZ-om.  Na prvim izborima doživjeli su veliki poraz unatoč brojnim skupovima.a 90-tih koliko se sjećam bili su teška oporba. Miko tripalo se često svađao sa HDZ-ovcima.

devedesetih su bili u vladi nacionalnog jedinstva
Ovo sada je isključivo lopovska ad hoc zadruga
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Oduzet ću im pravo na logo i zastavu Empty Re: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu

Post by vuksadinare 8/6/2017, 12:10

marcellus wrote:
jastreb wrote:
marcellus wrote:a s kim je savka bila 92. u koaliciji, a da s tukijem i HDZ-om
Nije mi znano da su Savka i njeni ikada bili u koaliciji sa HDZ-om.  Na prvim izborima doživjeli su veliki poraz unatoč brojnim skupovima.a 90-tih koliko se sjećam bili su teška oporba. Miko tripalo se često svađao sa HDZ-ovcima.

devedesetih su bili u vladi nacionalnog jedinstva
tocno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Oduzet ću im pravo na logo i zastavu Empty Re: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu

Post by T. 8/6/2017, 12:12

vili40 wrote:Boris Ljubičić na Fejsu: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu!


 Glasnogovornik Anke Mrak Taritaš tijekom njezine kampanje za gradonačelnicu Zagreba Ismar Avdagić na Facebooku je bio kratak: "Danas je umro HNS!"




 Oduzet ću im pravo na logo i zastavu B33a90a1c4162469c8f8
...u slučaju da HNS ide u koaliciju sa HDZ oduzet ću im pravo na logo i zastavu koje sam poklonio gospođi Savki Dabčević-Kučar 1992. godine!'

ovo bi bilo radi neharnosti prema darovatelju..... :^0
T.
T.

Posts : 17089
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Oduzet ću im pravo na logo i zastavu Empty Re: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu

Post by vuksadinare 8/6/2017, 12:13

inace...kns i savka i tripalo su iskoristili prostor tamo gdje se hdz u pocetku nije smio osnovati cisto iz prijetnji po svoje clanove...a to je bilo najcesce u sredinama koje su bile mjesovitog sastava ili tamo gdje su srbi cinili vecinu..jedino su se neki ogranci veselicinog hds-a osnovali uz brdo teskih muka..u biti oni su bili ajmo rec probni balon..u glini su jedva zivu glavu izvukli nakon osnivacke skupstine...isto u grubisinom polju,belom manastiru...zqto hdz nakon njih jedno određeno vrijeme nije isoa sa osnivanjem podruznica sto su vjesto iskorsitli ovi iz savkine i tripalove stranke te racanov sdp..i tu pokupili glasove..jer nije bilo hdz-a..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Oduzet ću im pravo na logo i zastavu Empty Re: Oduzet ću im pravo na logo i zastavu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum