ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nizozemci nestaju

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Nizozemci nestaju Empty Nizozemci nestaju

Post by Kermit 6/6/2017, 16:27

http://www.zerohedge.com/news/2017-06-05/mass-immigration-looming-disappearance-dutch-population
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by gargamel0101 6/6/2017, 16:30

Tko ih jebe kad sade tulipane
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by RayMabus 6/6/2017, 17:39

Nizozemci nestaju 20170605_dutch2_0

To je ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175888
2014-04-11


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by omni 6/6/2017, 17:43

Kao da ce se primjetit.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by Guest 6/6/2017, 21:50

Kultura smrti čini svoje. Oni su baš jako zaglibili, kao i ostale države gdje je protestantizam većina ili je donedavno bio većina. Tamo više nema svjetla i nade. To je stvar samih Nizozemaca.
 
https://www.lifesitenews.com/news/dutch-catholics-brace-for-future-without-churches-after-abandoning-evangeli
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by Guest 6/6/2017, 21:54

kultra smrti je kršćanstvo pa islam. samo islam je jači kult smrti jer ekipa se jače žrtvuje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by Guest 6/6/2017, 21:59

Pinochet wrote:kultra smrti je kršćanstvo pa islam. samo islam je jači kult smrti jer ekipa se jače žrtvuje

Kultura smrti je u povijesti najjače bila izražena u Francuskoj revoluciji, nacizmu i komunizmu. Ovo što se sad događa u zapadnom neoliberalizmu u suradnji sa tzv. modernom ljevicom više predstavlja kulturu eutanazije vlastite kulture ako ne i običnog samoubojstva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by Guest 6/6/2017, 22:09

slidingdoorsoperator wrote:
Pinochet wrote:kultra smrti je kršćanstvo pa islam. samo islam je jači kult smrti jer ekipa se jače žrtvuje

Kultura smrti je u povijesti najjače bila izražena u Francuskoj revoluciji, nacizmu i komunizmu. Ovo što se sad događa u zapadnom neoliberalizmu u suradnji sa tzv. modernom ljevicom više predstavlja kulturu eutanazije vlastite kulture ako ne i običnog samoubojstva.
Da. A ima i ona: "Sve što je postojanja..." pa dovršiš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by Guest 6/6/2017, 22:25

Fénix wrote:A ima i ona: "Sve što je postojanja..." pa dovršiš.

Priznajem da ovaj dio nisam razumio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by Guest 6/6/2017, 22:31

slidingdoorsoperator wrote:
Pinochet wrote:kultra smrti je kršćanstvo pa islam. samo islam je jači kult smrti jer ekipa se jače žrtvuje

Kultura smrti je u povijesti najjače bila izražena u Francuskoj revoluciji, nacizmu i komunizmu. Ovo što se sad događa u zapadnom neoliberalizmu u suradnji sa tzv. modernom ljevicom više predstavlja kulturu eutanazije vlastite kulture ako ne i običnog samoubojstva.

pa najveća kultura smrti je kršćanstvo .. njeguje život posli smrti, a u ovom životu moraš doslovno umrijeti što jadniji i čemerniji da bi bio uspješniji u drugom.. islam je tu sličan, samo islam govori da moraš povući što više nevjernika..

komunizam i nije tolika kultura smrti(iako je uzrokovao mnogo smrti ali sam po sebi ne veliča umiranje), nacizam aj onako


"neoliberalizam" šta je to? to je nešto čemu se čardak uhljebi sa lijeve i desne strane protive?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by Guest 6/6/2017, 22:33

slidingdoorsoperator wrote:
Fénix wrote:A ima i ona: "Sve što je postojanja..." pa dovršiš.

Priznajem da ovaj dio nisam razumio.
Pa misli se od ovog svijeta sve što dolazi ne valja. A došla je spomenuta francuska revolucija, komunizam, fašizam, nacizam, današnja eugenika koja je procvjetala nakon nestanka nacizma, eutanazija, zbunjivanje ljudi homoseksualizmom i njenom ideologijom genderizma itd. Sve što nije došlo od Bitka, već od čovjeka. Ideologije u tome prednjače i današnji ljudi su uz palu narav još dodatno pali pod utjecajem navedenih, svedeni na broj, ponižavanje, nedostojanstvo, individualizam(oholost, sebičnost i ravnodušnost), dehumanizaciju...
Zastrašujuće je koliko ljudi je izgubljeno od teškog napuhanog ega, ogorčenosti i beznađa unatoč materijalnoj situiranosti, znanju i čemu već ne, a s druge strane koliko ljudi je zgaženo u životu, a snage, duha i osmijeha im ne manjka iako ih "život ne mazi", no imaju svjetla u sebi, svoje JA, obraz, stav, dostojanstvo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by darth_vader 6/6/2017, 22:36

Odlično.Nikakve štete. Nek' nastave i ostali tim smjerom...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by Guest 6/6/2017, 22:40

Pinochet wrote:
pa najveća kultura smrti je kršćanstvo .. njeguje život posli smrti, a u ovom životu moraš doslovno umrijeti što jadniji i čemerniji da bi bio uspješniji u drugom.. islam je tu sličan, samo islam govori da moraš povući što više nevjernika..

komunizam i nije tolika kultura smrti(iako je uzrokovao mnogo smrti ali sam po sebi ne veliča umiranje), nacizam aj onako

Bolje nemoj o kršćanstvu jer je evidentno da si malo toga shvatio, ako išta.
Kažeš. komunizam nije kultura smrti nego je samo uzrokovao puno smrti?
Jesi li siguran da si to htio reći?
Pa što im se onda dogodilo?
Omakli su im se masovni zločini? I to again and again. Jadni.
Nije poanta u veličanju nečega nego u djelovanju u određenom smislu. Pa i Pol Pot je tjerao milijune na rižina polja s objašnjenjem kako se ljudi moraju nekako prehraniti., a onda je tamo dao zatući ogroman broj ljudi. To je samo fenomenalna vještina mimikrije na djelu. Kao u onom komičnom filmu Mars napada kada Marsovci proklamiraju kako dolaze u miru, a onda svojim pucaljkama ubijaju sve živo oko sebe
Nacizam samo druga strana medalje istog zla kao što je komunizam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by Guest 6/6/2017, 22:46

jasambrend wrote:Odlično.Nikakve štete. Nek' nastave i ostali tim smjerom...
Nisam zlonamjeran, ali primjećuje se kako svi oni narodi što su napuhani od neke svoje "veličine" i koji su išli po svijetu i činili zlo i nanosili patnju drugim ljudima zadnjih desetljeća plaćaju cijenu toga danas u vlastitim domovima. Porobljavali su druge i s generacijama ih je dovelo do toga da su sami sebe zarobili i doveli do nesreće i tragedija. Čak neki nisu ni prestali s time, a s druge strane elite su namijenile njihovim narodima gadnu muku koju su prihvatili zdravo za gotovo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by Guest 6/6/2017, 22:48

Fénix wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Fénix wrote:A ima i ona: "Sve što je postojanja..." pa dovršiš.

Priznajem da ovaj dio nisam razumio.
Pa misli se od ovog svijeta sve što dolazi ne valja. A došla je spomenuta francuska revolucija, komunizam, fašizam, nacizam, današnja eugenika koja je procvjetala nakon nestanka nacizma, eutanazija, zbunjivanje ljudi homoseksualizmom i njenom ideologijom genderizma itd. Sve što nije došlo od Bitka, već od čovjeka. Ideologije u tome prednjače i današnji ljudi su uz palu narav još dodatno pali pod utjecajem navedenih, svedeni na broj, ponižavanje, nedostojanstvo, individualizam(oholost, sebičnost i ravnodušnost), dehumanizaciju...
Zastrašujuće je koliko ljudi je izgubljeno od teškog napuhanog ega, ogorčenosti i beznađa unatoč materijalnoj situiranosti, znanju i čemu već ne, a s druge strane koliko ljudi je zgaženo u životu, a snage, duha i osmijeha im ne manjka iako ih "život ne mazi", no imaju svjetla u sebi, svoje JA, obraz, stav, dostojanstvo.

Dobro, sad mi je jasno. No, mislim kako u stvarnom životu razdjelnica između ovog i onog svijeta na ovome svijetu nije rigidno čvrsta, jer u svakom čovjeku ima ponešto i jednog i drugog, samo je pitanje čega i u kolikoj mjeri, a djelovanje onostranosti ili ako baš hoćeš Bitka se po nauku prenosi preko svega postojećeg u prirodi, ali ipak ponajviše preko čovjeka. Tako da ljudsko djelovanje i svijet u kojem se ono ponajviše očituje zapravo predstavlja prilično preciznu projekciju naše nutrine na okolinu.
Samo da se na kraju ne dogodi scenarij iz filma Zabranjeni planet, koji je po meni ostao ako ne najbolji, a ono definitivno jedan od najboljih SF filmova u povijesti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by Guest 6/6/2017, 22:53

slidingdoorsoperator wrote:
Pinochet wrote:
pa najveća kultura smrti je kršćanstvo .. njeguje život posli smrti, a u ovom životu moraš doslovno umrijeti što jadniji i čemerniji da bi bio uspješniji u drugom.. islam je tu sličan, samo islam govori da moraš povući što više nevjernika..

komunizam i nije tolika kultura smrti(iako je uzrokovao mnogo smrti ali sam po sebi ne veliča umiranje), nacizam aj onako

Bolje nemoj o kršćanstvu jer je evidentno da si malo toga shvatio, ako išta.
Kažeš. komunizam nije kultura smrti nego je samo uzrokovao puno smrti?
Jesi li siguran da si to htio reći?
Pa što im se onda dogodilo?
Omakli su im se masovni zločini? I to again and again. Jadni.
Nije poanta u veličanju nečega nego u djelovanju u određenom smislu. Pa i Pol Pot je tjerao milijune na rižina polja s objašnjenjem kako se ljudi moraju nekako prehraniti., a onda je tamo dao zatući ogroman broj ljudi. To je samo fenomenalna vještina mimikrije na djelu. Kao u onom komičnom filmu Mars napada kada Marsovci proklamiraju kako dolaze u miru, a onda svojim pucaljkama ubijaju sve živo oko sebe
Nacizam samo druga strana medalje istog zla kao što je komunizam.
sve jedno stoji ti kritika za komunizam i nacizam, međutim sve te lijeve markističke frakcije kulture smrti, su djeca kršćanstva. inteligentna osoba moze primjetiti sličnosti između kršćanstva makrsizma i liberalizma.  jedino opet sa druge strane nacizam se pokušava odmaknuti i približiti europskom paganizmu , ali ne baš sa uspjehom(poražem je 45).

sve tu to dugoročno kulture smrti, jedina europska religija/ideologija koja nije kultura smrti jest europski paganizam recimo da se pomješa sa današnjim kapitalizmom.  ovo ostalo sve veliča smrt i u velikoj većini dovodi smrt 


islam je isto kult smrti, samo brutalni kult smrti koji mrvi ispred sebe slabije kulture smrti(kršćanstvo i njegovo dijete marksizam/liberalizam)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by Guest 6/6/2017, 23:00

slidingdoorsoperator wrote:
Dobro, sad mi je jasno. No, mislim kako u stvarnom životu razdjelnica između ovog i onog svijeta na ovome svijetu nije rigidno čvrsta, jer u svakom čovjeku ima ponešto i jednog i drugog, samo je pitanje čega i u kolikoj mjeri, a djelovanje onostranosti ili ako baš hoćeš Bitka se po nauku prenosi preko svega postojećeg u prirodi, ali ipak ponajviše preko čovjeka. Tako da ljudsko djelovanje i svijet u kojem se ono ponajviše očituje zapravo predstavlja prilično preciznu projekciju naše nutrine na okolinu.
Samo da se na kraju ne dogodi scenarij iz filma Zabranjeni planet, koji je po meni ostao ako ne najbolji, a ono definitivno jedan od najboljih SF filmova u povijesti.
Jasno, svatko se sastoji od 3 duše. Ja sam to iskusio i to je nevjerojatna snaga i osjećaj, a tek sam nedavno shvatio koliko sam zapravo na početku.

Ne sjećam se tog filma kad sam ga gledao i jesam li uopće, vidim da je iz 1956. Je li to taj? Ako je, budem ga pogledao. Što se tiče scenarija... Samo znam da je sutra novi dan, što kako gdje, zapravo nemam pojma niti me brine. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by Guest 6/6/2017, 23:00

Pinochet wrote:jedina europska religija/ideologija koja nije kultura smrti jest europski paganizam

Ma naravno da nisu kultura smrti, samo su (Kelti) prinosili ljudske žrtve da bi umilostivili svoje bogove. Dapače, uzgajali su odabrane žrtve praktički cijeli njihov život kako bi ih jednog dana žrtvovali svojim bogovima kako bi ih umilostivili kada im nešto krene po zlu. Tetošili su ih i ponašali se prema njima na najbolji mogući način. Sve dok ih nisu žrtvovali, naravno.
Dapače, žrtvovali su i svoju djecu po logici kako bogovi traže žrtvu, a žrtvovati se mora samo ono najvrednije inače bogovi neće prihvatiti žrtvu, a što je vrednije jednoj zajednici od njihovog podmlatka?
Imaš referencu na to i u SZ gdje Abraham odustaje od žrtvovanja vlastitog sina i to u vrijeme kada je to i dalje bila normalna praksa u kulturama za koje ti smatraš da ne predstavljaju kulture smrti. U biti je takav čin osobe za čije realno postojanje nema dokaza izvan Biblije predstavlja samo jasnu projekciju odluke Židova da odustanju od takve primitivne prakse.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by Guest 6/6/2017, 23:05

neznam za kelte, znam da slaveni nisu prinosili nikakve žrtve, ovim biljaka. 
grčka vjera mi nije poznata po kulturi smrti i žrtvovanjima, dapače veličaju život, ljepotu itd. na tome je temelj današnje europe, samo opet kršćanstvo/liberalizam kao kult smrti koji propagiraju slabost, i bolest i žrtvovanje,  su pobjedili grčki ideal ljepote i zdravlja i snage
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by Guest 6/6/2017, 23:06

Fénix wrote:Ne sjećam se tog filma kad sam ga gledao i jesam li uopće, vidim da je iz 1956. Je li to taj? Ako je, budem ga pogledao.

Jest, to je taj. Vjerujem da si ga i ti gledao samo se sad ne sjećaš. Meni se zna dogoditi da se sjetim kako sam neki film već gledao tek negdje na polovici novog gledanja. :D Svakako imaš moju preporuku za gledanje ako to ipak nisi učinio do sada. :)
Inače je predložak za scenarij bila Shakespearova Oluja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nizozemci nestaju Empty Re: Nizozemci nestaju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum