ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga'

Go down

Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga' Empty Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga'

Post by vuksadinare Tue 6 Jun - 5:06

http://www.vecernji.hr/vijesti/ako-me-licki-hdz-pokusa-smijeniti-pomest-cu-ga-1174617
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga' Empty Re: Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga'

Post by vuksadinare Tue 6 Jun - 5:07

bravo karlo...to je izvorni hsp...koji se godinama ceka...ima nade...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga' Empty Re: Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga'

Post by vuksadinare Tue 6 Jun - 5:10

he,he..njega se lovom nemre kupiti ima on love da moze kupit hdz-ovce...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga' Empty Re: Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga'

Post by vuksadinare Tue 6 Jun - 5:22

sviđa mi se misao karla starcevica dokaz da nije nikad bio uhljebljenik:'U starnci nema mjesta za salabajzere i one koji misle da se mogu okoristiti kao clanovi stranke samo iz financijskog ili drugog probitka.Gospodo radit ce se ako treba i 24 sata na dan i biti na raspolaganju građanima Gospica.hocu vidjeti ljude na terenu a ne spavati u uredima.Ljudi moraju vidjeti one koji ih predtsvaljaju oni trebnaju doci građanima a ne građani njima.Tko misli drugacije raditi ili djelovati neka slobodno dođe kod mene i prilozi odmah ostavku ili da otkaz'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga' Empty Re: Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga'

Post by vuksadinare Tue 6 Jun - 5:27

druga njegova izjava..'nisam se kandidirao za gradonacelnika radi financijskih i drugih probitaka.Ja ima novac dovoljno za tri zivota,ovo sto cu raditi raditi cu iz ljubavi prema Gospicu,Lici,Hrvatskoj.Ja kad sam usao u biznis poceo sam od nule,ja i moja obitelj.Spavao sam par sati,otisao sam na posao s mrakom sa mrakom sam i dolazio sa posla.jedino tako se moze uspjeti i uciniti nesto za građane,zajednicu drugog puta nema rad i samo rad.Nitko ne moze reci da ne moze a moze se samo potrebna je ljubav i jedino ljubav i odricanje prema onom sto radis'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga' Empty Re: Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga'

Post by bora-corba Tue 6 Jun - 8:24

ovo je neki naš igrač
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga' Empty Re: Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga'

Post by debotoijusto Tue 6 Jun - 10:05

gospic je zadnja urbana vukojebina hrvatske  tako da sranje na vlasti zagarantirano
sanitarni koridor oko gospica i plitki jarak s blagom otopinom klora za one koji izlaze iz zone

Vlasnik Velebitskog piva drži da ga nepravedno optužuju za homofobiju zbog nedavnih komentara o pedofilima i homoseksualcima. Udruge ga, smatra, reketare i ucjenjuju. U zatvoru je bio 42 puta. Tvrdi da mu je Sanader ukrao 1,5 milijuna eura


Kandidat za gradonačelnika Gospića Karlo Starčević uzimao je novac od Grada Gospića! Potvrdio nam je to sam Starčević u demantiju koji je uputio našem portalu.
Starčević se u demantiju „izvlačio“ da je novac donirao potrebitima.. U ovakvim situacijama praksa je svima poznata. Kada se pojedinac na političkoj funkciji odluči odreći svih primanja u korist potrebitih taj novac ne ide na njegov račun, već se napravi trajni nalog preko kojeg se sva sredstva preusmjeravanju na neku udrugu, osobu i sl.
Iz papira koje je Starčević priložio u demantiju se ne vidi je li novac koji je dobio donirao. Priznanjem da je novac primao na svoj račun je prevario birače.

https://www.lika-online.com/karlo-starcevic-priznao-da-je-uzimao-novac-iz-grada-gospica-unatoc-obecanju-da-nece/

Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga' Starcevic
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga' Empty Re: Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga'

Post by marcellus Tue 6 Jun - 12:55

pa normalno da je čovjek protiv HDZ-a, ne voli pedere

_________________
Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga' Empty Re: Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga'

Post by crvenkasti Tue 6 Jun - 13:36

Danas ujutro sam imao domoljublje. Nije jako, prošlo je.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga' Empty Re: Novi gospićki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Karlo Starčević:'Ako me lički HDZ pokuša smijeniti,pomest ću ga'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum