ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by RayMabus Sun 4 Jun - 21:13


21:00 - Opara je povećao prednost pred Kerumom, izborna utrka u Splitu je završena pobjedom HDZ-ovog kandidata.

http://slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/489852/izborna-noc-uzivo-gotova-utrka-u-splitu-opara-ce-biti-novi-gradonacelnik

SPLIT - Obrađeno 98%
andro krstulović opara
HDZ
46,33%
25926
Ukupno glasova

željko kerum
HGS, PG - NG
44,14%
24697
Ukupno glasova
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by epikur37 Sun 4 Jun - 21:19

S ovim je pobjeda HDZ-a na lokalnim izborima i betonirana.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by Guest Sun 4 Jun - 21:27

pošteni Kerum izgubio od pedera
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by darth_vader Sun 4 Jun - 21:43

Jebes državu u kojoj svim srcem​ moraš navijati​ da pobjede ljudi poput​ Keruma ...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19672
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by RayMabus Sun 4 Jun - 21:44

21:35 - Željko Kerum u govoru u svom stožeru u Lori teško je optužio HDZ-ovce i najavio kako će tražiti ponavljanje izbora.

- Vrlo dobro znam što su radili. Više od 90% navodno nevažećih listića su moji glasovi. Oni su ih naknadno šarali kako bi ispali nevažeći. Znam što se događalo iza 19 sati, najavio sam to već prije, neovisno o rezultatima - tražit ćemo prebrojavanje!

http://slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/489852/izborna-noc-uzivo-gotova-utrka-u-splitu-opara-je-novi-gradonacelnik-kerum-iznio-salvu-ozbiljnih-optuzbi-na-racun-hdz-a

10% nevažecih glasova , kradezeovci zaokruživali naknadno da budu nevažeci kerumovi glasaći.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by darth_vader Sun 4 Jun - 21:48

Tko ne vjeruje​ da je Kerum pokraden... uglavnom glup ko kurac ili je glasač HDZ-a... nepotrebno naglasiti da se radi i sinonimu...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19672
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by vili40 Sun 4 Jun - 21:50

RayMabus wrote:21:35 - Željko Kerum u govoru u svom stožeru u Lori teško je optužio HDZ-ovce i najavio kako će tražiti ponavljanje izbora.

- Vrlo dobro znam što su radili. Više od 90% navodno nevažećih listića su moji glasovi. Oni su ih naknadno šarali kako bi ispali nevažeći. Znam što se događalo iza 19 sati, najavio sam to već prije, neovisno o rezultatima - tražit ćemo prebrojavanje!

http://slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/489852/izborna-noc-uzivo-gotova-utrka-u-splitu-opara-je-novi-gradonacelnik-kerum-iznio-salvu-ozbiljnih-optuzbi-na-racun-hdz-a

10% nevažecih glasova , kradezeovci zaokruživali naknadno da budu nevažeci kerumovi glasaći.
affraid koja je to organizirana mašinerija cheers
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by RayMabus Sun 4 Jun - 21:51

Pa pokraden je , 5 tisuca nevažećih glasova jer je na listicu zaokruženo oba kandidata ....kradeze na njegove listice tj ljudi koji su glasali za njega samo zaokružio i Oparu i nevažeci listić ...znali su koliko listica treba poništit za pobjedu.

Pokraden pred ocima cijelog Splita , Dalmacije i Hrvatske i to javno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by vili40 Sun 4 Jun - 21:53

RayMabus wrote:Pa pokraden je , 5 tisuca nevažećih glasova jer je na listicu zaokruženo oba kandidata ....kradeze na njegove listice tj ljudi koji su glasali za njega samo zaokruži i Oparu i nevažeci listić ...znali su koliko listica treba poništit za pobjedu.

Pokraden pred ocima cijelog Splita , Dalmacije i Hrvatske i to javno.
i što sad?Nikom ništa,navikli ljudi na lopovluk.
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by marcellus Sun 4 Jun - 21:57

kolko jadan moraš bit da kerumu ideš krast glasove... :D

_________________
Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by RayMabus Sun 4 Jun - 21:58

vili40 wrote:
RayMabus wrote:Pa pokraden je , 5 tisuca nevažećih glasova jer je na listicu zaokruženo oba kandidata ....kradeze na njegove listice tj ljudi koji su glasali za njega samo zaokruži i Oparu i nevažeci listić ...znali su koliko listica treba poništit za pobjedu.

Pokraden pred ocima cijelog Splita , Dalmacije i Hrvatske i to javno.
i što sad?Nikom ništa,navikli ljudi na lopovluk.
Ne znam. Neživim u Splitu. Nisu moja posla. Jedino znam da je HDZ javno pokrao izbore u Splitu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by Guest Sun 4 Jun - 22:01

Koja je ovo dilema bila za bilo koga s gramom mozga u glavi za odabir dole....jebote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by Guest Sun 4 Jun - 22:02

Kerum je izgubio jer je vjernik, jer se moli Gospi i ide redovito na misu u crkvu, zato su se sile tame okomile na njega, to je bio test njegove vjere, mogao se prodati za ovozemaljska blaga ali nije pokleknuo, zato je poražen na izborima

no moralno i ideološki Kerum je pobjedio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by crvenkasti Sun 4 Jun - 22:03

Najvažnije je što se brže se diže kad je SSD.
Ubijalo me dok sam čekao da mi se digne,
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by Guest Sun 4 Jun - 22:05

Koje marke SSD?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by crvenkasti Sun 4 Jun - 22:05

to šiba ko ludo
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by RayMabus Sun 4 Jun - 22:06

Zahebalo Spliće.

:aw
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by Guest Sun 4 Jun - 22:07

BMK..Ja imam Merkelicu do kraja zivota...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by RayMabus Sun 4 Jun - 22:08

I mene isto boli kuraz a ove pokralo i sad ce im četri godine vladat.

Ha ha ha

RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by Guest Sun 4 Jun - 22:09

telad samo takva,ali hajde... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik Empty Re: Gotova utrka u Splitu, Opara će biti novi gradonačelnik

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum