ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čija je ovo država ?

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by Eva_ 6/6/2017, 15:45

RayMabus wrote:
Eva_ wrote:
RayMabus wrote:
Eva_ wrote:Pa kaj si napravil Longi?
Aktivirao mi se avarski gen.

Jbga.
Hahaha, a gdje si to imao šou? Na Rivi?
Ex job.
Burn out i mobbing, tuži ih i traži otpremninu. Uništili su ti živce i zdravlje.

Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by Eva_ 6/6/2017, 15:46

RayMabus wrote:Moram za nekih misec dana pojavit se na tom sudu ....nemam uopce namjeru iznosit obranu ...evo ti 1000 kuna i odhebi.

Pusti me na miru.

Jedino ako me bude propitikiva za ovo zajebavanje ono normalno da cu mu rec : Pa normalno da nece. Šta bi bilo normalno da me netko zahebava ???!!!???

Krivo. Tuži ih, oni su tebe uništili i doveli do živčanog sloma. Ne bi puko od veselja i ugode, nego su te sustavno maltretirali i uništavali ti duh.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 15:47

Nemam se najmjeru branit. Kriv sam. Daj uplatnicu da to platim i to je to.

Neznam šta cu s ovim zajebavat ako bude iša u dubinu.

Mislim se da kopiram Sokrata pa Teslu pa onda na najzadnji list papira kopirat demografsku piramidu u Hr i to sve zaklamat i stavit u fasciklu ....pa ako bude pita to šta sam mislija onda mu ta tri lista dat zaklamana : prvo Sokrat , pa iza njega Tesla a onda kao šecer na kraju demografska piramida u Hr.

ETO ČASNI SUDE : TO SAN MISLIJA.

NECE ME NITKO ZAHEBAVAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by Eva_ 6/6/2017, 15:49

Stani, čekaj Kaju, ona će te zastupat. Nikud ti ne ideš sada.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 15:50

RayMabus wrote:Nemam se najmjeru branit. Kriv sam. Daj uplatnicu da to platim i to je to.

Neznam šta cu s ovim zajebavat ako bude iša u dubinu.

Mislim se da kopiram Sokrata pa Teslu pa onda na najzadnji list papira kopirat demografsku piramidu u Hr i to sve zaklamat i stavit u fasciklu ....pa ako bude pita to šta sam mislija onda mu ta tri lista dat zaklamana : prvo Sokrat , pa iza njega Tesla a onda kao šecer na kraju demografska piramida u Hr.

ETO ČASNI SUDE : TO SAN MISLIJA.

NECE ME NITKO ZAHEBAVAT.
Čija je ovo država ? - Page 5 Sokrat1

Tesla o ženama: Civilizacija će propasti jer žene žele biti ravnopravne s muškarcima

Nikola Tesla objasnio je u kolovozu 1924. u ekskluzivnoj izjavi 'Galvestone Daily News' zašto se nije nikada ženio. Kako se navodi, Tesla je najprije istaknuo da je žena superiornija u odnosu na muškarca, ali da je to bilo nekad.

Danas je, navodi znanstvenik, takva žena nestala, a na njeno mjesto "došla je žena koja misli da je njen glavni uspjeh u životu u tome da se što više izjednači sa muškarcem, odijevanjem, glasom i postupcima, u sportovima i dostignućima svake vrste". - Žene postaju jače od muškaraca, i fizički i mentalno. Svijet je iskusio mnoge tragedije, ali po mom mišljenju najveća od svih tragedija je sadašnje ekonomsko stanje, u kom se žene nadmeću s muškarcima, i u mnogim slučajevima zaista i uspijevaju da zauzmu njihovo mjesto u profesijama i industriji. Ova rastuća tendencija žena da bace muškost u sjenu predstavlja znak propadanja civilizacije – rekao je Tesla, prenosi “Blic”. Kako je istakao Tesla u jednom intervjuu, žene kakve je obožavao su nestale, a zamijenile su ih one koje smatraju da u svemu treba da se izjednače s muškarcima. On je tada dodao da su sva dostignuća muškaraca bila inspirirana i nadahnuta ljubavlju ženi, ali da su žene umjesto pobjednica postale žrtve. - U njenom životu nema zadovoljstva. Ambiciozna je, često preko svojih prirodnih sposobnosti, da postigne sve što želi. Žene suviše često zaboravljaju da ne mogu sve biti primadone i filmske zvijezde – kaže Tesla. Znanstvenik iz Smiljana istaknuo je i da će zbog toga naša civilizacija potonuti u stanje koje nalazimo kod pčela, mrava i drugih insekata – u kom se mužjaci bezobzirno ubijaju. “U toj matrijarhalnoj imperiji bit će zavedena ženska pravila”, naveo je Tesla. „Praktično sva velika dostignuća muškarca dosad bila su nadahnuta njegovom ljubavlju i posvećenošću ženi. Muškarac je bio nadahnut za velike stvari jer je neka žena vjerovala u njega, jer je želio zaslužiti njeno divljenje i poštovanje. Zato se borio za nju i stalno iznova riskirao svoj život”, kaže Tesla.

On potom analizira posljedice želje suvremene žene da se izjednači sa muškarcem: Žene koje su neprestano uzbuđene zbog svoje ogromne ambicije da nadmaše muškarca u ovoj igri u isto vrijeme gube nešto što na kraju, čini mi se, vrijedi mnogo više nego što prazne počasti poslovnog ili profesionalnog uspjeha ikada mogu donijeti.” Na kraju, Tesla podsjeća da je povijest puna primjera predivnog utjecaja neobičnih žena. „Među njima su i majke velikih muškaraca. Ali njihov utjecaj ne leži u riješenosti da nadmaše muškarca, ni da se natječe s njim. Možda zato što predstavlja finiji i osjetljiviji instrument, žena instinktivno zna svoju moć i razumije da njen stupanj leži u visokom položaju koji zauzima. Ali ono što je uzvišeno nikada se ne spušta na razinu običnog”, zaključuje Tesla. Što je Tesla govorio o ženama "Moć prave žene je tako velika, da vjerujem da bi lijepa žena - a to će reći lijepa duhom, ponašanjem i mislima, lijepa u svakom pogledu, neka vrsta boginje - ako bi se iznenada pojavila na zemlji, mogla zapovijedati cijelim svijetom". Uredništvo 'Galvestona' o Teslinim stavovima "Ova gledišta gospodina Nikole Tesle bit će primljena s velikim interesovanjem, slagali se mi ili ne s idejom da žena u svojoj novoj ulozi predstavlja mračnu silu koja će srušiti i upropastiti čitavu našu društvenu strukturu. U pitanju je čovjek koji je, u principu, priznat kao jedan od najvećih umova našeg doba”, stoji u završnoj napomeni uredništva lista.

Čija je ovo država ? - Page 5 Croatia-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by Eva_ 6/6/2017, 15:52

Piši, piši, to će bit dokazi o rastrojenom čovjeku.  Ima Kaja da se obogati na tvom slučaju.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 15:52

Eva_ wrote:Stani, čekaj Kaju, ona će te zastupat. Nikud ti ne ideš sada.
Netreba. Kriv sam. Mogu se samo branit oko ovoga : zajebavat al sumnajm da može protiv Sokrata , Tesle i demografske piramide zajedno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by Eva_ 6/6/2017, 15:53

Odštetu treba uzet, to ne znaš sam.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 15:55

Eva_ wrote:Odštetu treba uzet, to ne znaš sam.
Ma koja odšteta , dobro sam se izvuka da me ex firma negoni , sve imaju na snimkama ...crash bandicoft....6 tisuca kuna štete ....sve platijo ...dogovorija se s njima ...zato me nisu tužili ....ovo sad samo remečenje javnog reda i mira i to.

Bježi , bježi ...daj tu uplatnicu da vas skinem s kurza.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by Eva_ 6/6/2017, 15:56

Pa ti si to napravio zato jer su te sustavno izluđivali i malo si podivljao. Oni su tebi dužni ne ti njima. Viš da ne znaš zakone, to će ti sve Kaja objasnit.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 15:57

Ma koja odšteta , dobro san proša šta me nisu na sud dali nego samo ovako platija ja to i mirna Bosna a ovo je ono policija došla na uviđaj pa kršenje javnog reda i mira .....daj 1000 kuna i to je to.

Hvala doviđema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by Eva_ 6/6/2017, 15:59

Nije to način. Krivca, a to nisi ti, treba se adekvatno kaznit.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 16:00

Eva_ wrote:Pa ti si to napravio zato jer su te sustavno izluđivali i malo si podivljao. Oni su tebi dužni ne ti njima. Viš da ne znaš zakone, to će ti sve Kaja objasnit.
Zaboravi , regionalni direktor mi je kucni prijatelj , necu mu radit dodatne probleme nakon šta je sredija da se to ovako sredi jer sam kriv i tu nema greške. Dokazi su na njihovoj strani. Da su htjeli mogli su me još dodatno ukopat tj htjeli su al je regionalni direktor to uspija blokirat. Bježi samo bježi.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 16:01

Eva_ wrote:Nije to način. Krivca, a to nisi ti, treba se adekvatno kaznit.
Moju ludu glavu ? Avarski gen ? Šta bi ti kažnjavala ? Ludilo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 16:06

Ludilo je dio mene. Nemožeš kaznit ludilo bez da kazniš mene.

Jahac i konj.

Netko svojim ludilom upravlja a netko ne.

Šta misliš jel ja upravljam ludilom ?

Ne , neupravljam ....samo upravljam s time ocu li ga pustit.

To ti dođe na isto.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 16:07

A puštam ga kad me netko ......zajebava.

Čija je ovo država ? - Page 5 1f602


RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 16:13

Ludilo je mehanizam opstanka ...ljudi polude kad više nemogu dalje il nešto izdržat.

Računam na to ....sad kad krahira evropski natalitet , trpačina se nastavi a ISIL nastavi ubijat civile.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 16:17

Jedino još moramo ustvrdit tko je luđi ?

Čija je ovo država ? - Page 5 1f602

To bi mogao biti problem pošto sam ja 200 puta izašao iz tijela i besmrtno sam bice ....a tebi ( vama ) se ŽIVI.

Al šta cu vam ja.

Želite me zajebavat pa eto zajebajite me.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by Stribor 6/6/2017, 16:19

Eva_ wrote:
Stribor wrote:
Eva_ wrote:Parazita i uhljeba koji reketare one koji nisu imali sreće da rade za tu istu maćehu.

Je, je .... nego kad si tako pravična pozovi tu familiju nek za badav živi va tvojoj nekretnini.
Pravična jesam, ali nisam ih ja opljačkala nego Todorić. Mogu k njemu u dvorac mirne savjesti.

Todorić? Ma kakov Todorić.
Tri leta su nelegalno va tujoj nekretnini.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by Guest 6/6/2017, 16:23

Roy_Bean wrote:ja vidim samo patetiku...

ti vidiš samo patetiku ? ček ček sad bum ti ja narihtal dioptriju i popravil vid:

guglaj:

ZABA, Brod nekretnine d.o.o. , Zlatko Lovrić mikro poduzetnik koji ima prljavog novca na bacanje morase novac negdje i oprati zar ne? onda guglaj Euro-inženjering u stečaju, Zvonko Pezer, Ivo Dujmić a kad to sve nađeš već će ti se vid poboljšati pa ti sve to uopće neće izgledati patetično.

ali da ti malo pomognem:

Danas je na Trgovačkom sudu u Slavonskom Brodu održano još jednu ročište u slučaju tvrtke Euro-inženjering i Zagrebačke banke koja prema rječima dvojice od ukupno tri vlasnika tvrtke, Ive Dujmića i Zvonka Pezera uništila tvrtku, privatnu imovinu, ali i obitelji.

Agonija traje već nekoliko godina, a ključna u ovom slučaju je stambena zgrada na Črnomercu u Zagrebu čija izgranja je krenula dobro, prodana je većina stanova i tada je imovina društva vrijedila 5 milijuna eura, a dug prema Zagrebačkoj banci oko tri milijuna. No, banka je 2009. godine predstala izvršavati svoje kreditne obveze i sada banku spomenuta dvojica tuže za jednostrani raskid ugovora. Tvrtka Euro-inženjering je završila u stečaju, a stečajni upravitelj je Krešimir Tomac koji je danas na ročištu podnio svoje izvješće sukladno stečajnom zakonu.

Zvonko Pezar, jedan od bivših vlasnika tvrtke i sadašnji vjerovnik po stečajnoj masi kaže kako je stečaj proveden bez vjerodostojnih i pravih podataka.

Ovdje se događa jedna vrlo nepovoljna igra gdje se nama oduzima elementarno pravo kao građanina. Banka uvodi stečaj kako bi otklonila tužbu koju ima protiv sebe i koristi sudstvo za rješavanje svog cilja. Time nam oduzimaju naša elementarna prava kao građanina“, rekao je Pezar


Ivo Dujmić je istaknuo kako je s bankom sve započelo, ali sve i završilo.

Ja sam to nazvao korumpiranom organiziranom grupom, ali mogu reći i zločinačkom. Euro-inženjering je imao zgradu prodanu, ali nije mogao dovršiti, jer banka nije dala novce koje je po ugovoru trebala i tako smo došli u krizu. Ova zgrada u Zagrebu je prodana, kupio ju je jedan od aktera u ovoj korumpiranoj organizaciji. Oni su osmislili kako će ovo provesti i tako provode. Mislim da se kupac preziva Lovrić, a tvrtka je Brod nekretnine“, ističe Dujmić.

Zgrada je prodana za 5 milijuna i 700 tisuća kuna, dok je 2010. godine, napominje Dujmić, postojao kupac za 4 milijuna i sto tisuća eura. Banka potražuje od tvrtke u stečaju 33 milijuna kuna s kamatama, a sveukupno i od tvrtke i od vlasnika potražuje između 100 i 120 milijuna kuna. Postavlja se pitanje kako je moguće da je zgrada po toliko niskoj cijeni prodana. Dujmić ističe kako je kupac kupio zgradu za malu cijenu kako bi istu prodao po stvarnoj vrijednosti koja je po stečajnoj masi 25 milijuna kuna i onda podijelio novce sa svim svojim suradnicima u ovoj priči. Dujmić ističe da je banka tražila smjenu stečajnog upravitelja Krešimira Tomca koji u protekle dvije i pol godine nije ništa uradio, no nakon ovog ročišta banka je odustala od toga i sada se cijeli slučaj izgleda primiče kraju.

http://www.soundset.hr/vijesti/slavonski-brod/odrzano-rociste-u-slucaju-tvrtke-euro-inzenjering-i-zagrebacke-banke

I Zvonku Pezeru, suvlasniku Euro-inženjeringa, stan u zgradi je jedini dom. Ostao je bez svega. Poslovao je uspješno do rujna 2008. kad je Zagrebačka banka odbila isplatiti mu sav ugovoreni kredit i ponudila bitno nepovoljniji.

Vlasnici tvrtke i Živi zid pozvali su zato obitelji koji su socijalni slučajevi da radije usele, nego da zgrada zjapi prazna u vlasništvu banke.

U stečaju je sud zgradu vrijednu 30 milijuna prodao za svega 5,5 milijuna kuna.

- Stečajni upravitelj Krešimir Tomac mi je na mail napisao: ‘Vidim da te je banka zajebala, ali stečaj moram provesti’ - kaže Pezer.

Suvlasnik tvrtke Ivo Dujmić kaže da su suce prijavili Uskoku.

Stanar Dragan Zorić se kune da će braniti dom kako im djeca ne bi završila na ulici.

Novi vlasnik zgrade je tvrtka Brod nekretnine i Zlatko Lovrić koji nije bilo voljan razgovarati iako smo ga pitali hoće li deložirati obitelji.

http://www.24sata.hr/news/uselili-su-ilegalno-hoce-li-15-obitelji-i-24-djece-izbaciti-van-426258

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 16:24

A i uostalom pravi vođa nikad nenaređuje ovima ispod sebe ono šta ni on sam nije u stanju ili nebi.

HOUSTON YOU HAVE THE PROBLEM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 5 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum