ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čija je ovo država ?

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 16:24

A i uostalom pravi vođa nikad nenaređuje ovima ispod sebe ono šta ni on sam nije u stanju ili nebi.

HOUSTON YOU HAVE THE PROBLEM.

RayMabus

Posts : 176434
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by Stribor 6/6/2017, 16:26

Noor wrote:
Eva_ wrote:Jača je od hrvatske domovine. Dionice rastu.

ko o čemu, eva o domovini...a koja je tvoja? austrija ili izrael?

''Šugoslavija''.

;)
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 16:33

RayMabus wrote:A i uostalom pravi vođa nikad nenaređuje ovima ispod sebe ono šta ni on sam nije u stanju ili nebi.

HOUSTON YOU HAVE THE PROBLEM.
Al vama i onako necu nikad ništa narediti a razlog je vrlo jednostavan : niste moje jedinice.

Jbte se kako znate i umjete.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176434
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by Stribor 6/6/2017, 16:34

Roy_Bean wrote:https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/druga-strana-drame-na-crnomercu-zauzeli-tude-stanove-i-nabili-dugove-za-rezije-20170606

Iza dramatične, kako mediji pišu, deložacije na adresi Črnomerec 105, tijekom koje je policija privela i trojicu saborskih zastupnika Živog zida, krije se priča koja ne ide na ruku aktivističkom saborskom trojcu Pernar, Sinčić, Bunjac. Živi zid je prije tri godine potaknuo nekoliko obitelji da se usele u tada prazne stanove u novoj zgradi čiji je vlasnik završio u stečaju. Od tada nisu plaćali ni struju ni plin u zgradi koju su bespravno zauzeli i čiji vlasnici ti stanari nisu nikada ni bili


kako sam i rekao...patetika...

Provalniki, uzurpatori tujeg vlasničtva i neplatiše.

Va poštenom svitu se takove naziva razbojnikom.

To nij' samo za deložaciju. To triba va rešt!

I njih i one ki su ih napeljali na to kazneno delo.

B-)
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by Guest 6/6/2017, 16:37

Gnječ wrote:
Roy_Bean wrote:ja vidim samo patetiku...

ti vidiš samo patetiku ? ček ček sad bum ti ja narihtal dioptriju i popravil vid:

guglaj:

ZABA, Brod nekretnine d.o.o. , Zlatko Lovrić mikro poduzetnik koji ima prljavog novca na bacanje morase novac negdje i oprati zar ne? onda guglaj Euro-inženjering u stečaju, Zvonko Pezer, Ivo Dujmić a kad to sve nađeš već će ti se vid poboljšati pa ti sve to uopće neće izgledati patetično.

ali da ti malo pomognem:

Danas je na Trgovačkom sudu u Slavonskom Brodu održano još jednu ročište u slučaju tvrtke Euro-inženjering i Zagrebačke banke koja prema rječima dvojice od ukupno tri vlasnika tvrtke, Ive Dujmića i Zvonka Pezera uništila tvrtku, privatnu imovinu, ali i obitelji.

Agonija traje već nekoliko godina, a ključna u ovom slučaju je stambena zgrada na Črnomercu u Zagrebu čija izgranja je krenula dobro, prodana je većina stanova i tada je imovina društva vrijedila 5 milijuna eura, a dug prema Zagrebačkoj banci oko tri milijuna. No, banka je 2009. godine predstala izvršavati svoje kreditne obveze i sada banku spomenuta dvojica tuže za jednostrani raskid ugovora. Tvrtka Euro-inženjering je završila u stečaju, a stečajni upravitelj je Krešimir Tomac koji je danas na ročištu podnio svoje izvješće sukladno stečajnom zakonu.

Zvonko Pezar, jedan od bivših vlasnika tvrtke i sadašnji vjerovnik po stečajnoj masi kaže kako je stečaj proveden bez vjerodostojnih i pravih podataka.

Ovdje se događa jedna vrlo nepovoljna igra gdje se nama oduzima elementarno pravo kao građanina. Banka uvodi stečaj kako bi otklonila tužbu koju ima protiv sebe i koristi sudstvo za rješavanje svog cilja. Time nam oduzimaju naša elementarna prava kao građanina“, rekao je Pezar


Ivo Dujmić je istaknuo kako je s bankom sve započelo, ali sve i završilo.

Ja sam to nazvao korumpiranom organiziranom grupom, ali mogu reći i zločinačkom. Euro-inženjering je imao zgradu prodanu, ali nije mogao dovršiti, jer banka nije dala novce koje je po ugovoru trebala i tako smo došli u krizu. Ova zgrada u Zagrebu je prodana, kupio ju je jedan od aktera u ovoj korumpiranoj organizaciji. Oni su osmislili kako će ovo provesti i tako provode. Mislim da se kupac preziva Lovrić, a tvrtka je Brod nekretnine“, ističe Dujmić.

Zgrada je prodana za 5 milijuna i 700 tisuća kuna, dok je 2010. godine, napominje Dujmić, postojao kupac za 4 milijuna i sto tisuća eura. Banka potražuje od tvrtke u stečaju 33 milijuna kuna s kamatama, a sveukupno i od tvrtke i od vlasnika potražuje između 100 i 120 milijuna kuna. Postavlja se pitanje kako je moguće da je zgrada po toliko niskoj cijeni prodana. Dujmić ističe kako je kupac kupio zgradu za malu cijenu kako bi istu prodao po stvarnoj vrijednosti koja je po stečajnoj masi 25 milijuna kuna i onda podijelio novce sa svim svojim suradnicima u ovoj priči. Dujmić ističe da je banka tražila smjenu stečajnog upravitelja Krešimira Tomca koji u protekle dvije i pol godine nije ništa uradio, no nakon ovog ročišta banka je odustala od toga i sada se cijeli slučaj izgleda primiče kraju.

http://www.soundset.hr/vijesti/slavonski-brod/odrzano-rociste-u-slucaju-tvrtke-euro-inzenjering-i-zagrebacke-banke

I Zvonku Pezeru, suvlasniku Euro-inženjeringa, stan u zgradi je jedini dom. Ostao je bez svega. Poslovao je uspješno do rujna 2008. kad je Zagrebačka banka odbila isplatiti mu sav ugovoreni kredit i ponudila bitno nepovoljniji.

Vlasnici tvrtke i Živi zid pozvali su zato obitelji koji su socijalni slučajevi da radije usele, nego da zgrada zjapi prazna u vlasništvu banke.

U stečaju je sud zgradu vrijednu 30 milijuna prodao za svega 5,5 milijuna kuna.

- Stečajni upravitelj Krešimir Tomac mi je na mail napisao: ‘Vidim da te je banka zajebala, ali stečaj moram provesti’ - kaže Pezer.

Suvlasnik tvrtke Ivo Dujmić kaže da su suce prijavili Uskoku.

Stanar Dragan Zorić se kune da će braniti dom kako im djeca ne bi završila na ulici.

Novi vlasnik zgrade je tvrtka Brod nekretnine i Zlatko Lovrić koji nije bilo voljan razgovarati iako smo ga pitali hoće li deložirati obitelji.

http://www.24sata.hr/news/uselili-su-ilegalno-hoce-li-15-obitelji-i-24-djece-izbaciti-van-426258


kad gledaš poslovne prihode tvrtke Brod nekretnine koja ima 1 jednog člana zaposlenog onda vidiš da nešto ne štima nešto je tu vrlo čudno.

http://www.fininfo.hr/Poduzece/Pregled/brod-nekretnine/Detaljno/34764

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 16:39

Jbtese pada vam natalitet.

Čija je ovo država ? - Page 6 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176434
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by Guest 6/6/2017, 16:46

RayMabus wrote:Jbtese pada vam natalitet.

Čija je ovo država ? - Page 6 1f602

samo nije mi jasno sa tom deložacijom jedne obitelji kad bi sve obitelji u toj zgradi trebalo deložirati. zašto samo jedna? ili đubretari nemaju 100 đubretara ustaško udbaških drotova po obitelji? 10 obitelji treba 1000 smrdljivih đubretara drotova?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 16:53

Ček nek im krenu imigranti , nece imat nijednog za deložacije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176434
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 16:55

INTERVENCIJA policije u Petrinji, zbog dojave o nasilju u obitelji, umalo je završila tragično jer je pijani muškarac zapucao prema policajcima, a na kraju su ga svladali policijski specijalci.

Kada je policijska ophodnja u utorak, oko 12.15 sati stigla do obiteljske kuće u Ajdovčinskoj ulici, iz svog je dvorišta iznenada prema policajcima iz automatske puške zapucao 59-godišnji Petrinjac. Policija je došla na njegovu adresu nakon dojave o nasilničkom ponašanju u obitelji.

Policajci su se na neko vrijeme povukli i u pomoć pozvali interventne snage. Oni su nasilnika ubrzo savladali i uhitili, a muškarcu je izmjerena koncentracija od 2,28 promila alkohola u krvi.

Priveden je u policijsku postaju na otriježnjenje, nakon čega će biti nastavljeno "policijsko postupanje".

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pijanac-u-petrinji-zapucao-na-policajce-svladali-ga-specijalci/975207.aspx

Tražite povišicu.

Čija je ovo država ? - Page 6 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176434
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by kaya 6/6/2017, 16:56

čija je država? od todorića, grgića, valentića i ostale udbo-tajkunsko-političke kreme.
da bar hoće propast sutra
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 16:56

Ludilo je bezopasno ...sve dok nedođe do vas.

Čija je ovo država ? - Page 6 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176434
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 17:00

Obožavam ludilo.

Ludilo znaci da reagirate na neku ugroženost tzv zdravo ludilo.

Kad mislite poludit ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176434
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 17:01

Ako mislite da cu ja poludit mjesto vas onda te se prevarili.

Neidem ja svojoj djeci u Mančesteru nosit cvjece na grob.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176434
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 17:04

Ali ovce , te blažene ovce.

Čija je ovo država ? - Page 6 1f602

Trpite , bit ce bolje.

NECE , JA VAM GARANTIRAM.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176434
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 17:07



PUCNJAVA nedaleko poznate pariške katedrale Notre Dame izazvala je paniku. Policija je začas ogradila područje koje je, usput, jedna od najpoznatijih turističkih lokacija na svijetu.

Prema prvim informacijama, nepoznati muškarac napao je policajca čekićem, ali je uskoro upucan.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/panika-u-parizu-napadac-s-cekicem-upucan-ispred-notre-dama/975223.aspx

BIT CE SAMO ....GORE.

NEMA NADE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176434
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 17:13

No šta vi znate i šta vas brige , vi ste i onako ovce , bitno je da je vama dobro i ima trave ispred vas.

Ovce završe na ražnju ...čisto za vašu informaciju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176434
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by kic 6/6/2017, 17:13


uhljeba
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by Leviathan2 6/6/2017, 17:15

kaja wrote:čija je država? od todorića, grgića, valentića i ostale udbo-tajkunsko-političke kreme.
da bar hoće propast sutra
eto, jedina ti odgovorila na naslov,
meni se smiju kad ja trabunjam o anarhiji i slicnim budalestinama sto je u stvari prava demokracija u kojoj narod na nekom teritoriju vlada nad sobom i nad svojom sudbom,
vecina komentatora na ovom forumu je jos uvijek mentalno isprana da s njima netko treba vladati i ne vide da nemaju ni svoju drzavu ni demokraciju ni slobodu, jednostavno su u gorem polozaju od kmetova
jer sve zakone koje moraju postivati nije pisao narod nego klika kojoj je u interesu da drzi narod pokornijem i u uvjerenju da tako treba biti
sto onda reci

_________________
Čija je ovo država ? - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 17:28

Leviathan2 wrote:
kaja wrote:čija je država? od todorića, grgića, valentića i ostale udbo-tajkunsko-političke kreme.
da bar hoće propast sutra
eto, jedina ti odgovorila na naslov,
meni se smiju kad ja trabunjam o anarhiji i slicnim budalestinama sto je u stvari prava demokracija u kojoj narod na nekom teritoriju vlada nad sobom i nad svojom sudbom,
vecina komentatora na ovom forumu je jos uvijek mentalno isprana da s njima netko treba vladati i ne vide da nemaju ni svoju drzavu ni demokraciju ni slobodu, jednostavno su u gorem polozaju od kmetova
jer sve zakone koje moraju postivati nije pisao narod nego klika kojoj je u interesu da drzi narod pokornijem i u uvjerenju da tako treba biti
sto onda reci
Meni došla danas pismo za suca za prekršaje , za mjesec dana moram na sud , 1000 kuna kazne ...da sam vikao i galamio da me nece nitko zajebavat i iskorištavat.

Napisali : zajebavat.

HI hi hi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176434
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 17:28

Ne bu mene nitko jebal.

Čija je ovo država ? - Page 6 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176434
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by RayMabus 6/6/2017, 17:30

Zato im treba trpat još , još i još ....dok im svu livadu nezauzmu.

Stupid sheep.

BEEEEEEE BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176434
2014-04-11


Back to top Go down

Čija je ovo država ? - Page 6 Empty Re: Čija je ovo država ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum