ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji?

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji? - Page 6 Empty Re: Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji?

Post by Guest 17/5/2017, 20:42

Doppelgänger wrote:A ti si danas južnije i tužnije, na neposrednom istoku ili si istovremeno na obje lokacije?  :D

Bilokacija je ljudima nemoguća. Dakle, uvijek samo na jednoj.

Guest
Guest


Back to top Go down

Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji? - Page 6 Empty Re: Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji?

Post by Guest 17/5/2017, 20:44

Samo trollaj Victore! Vidim, avaj, tvoju patološku i manijakalnu potrebu da poričeš ono što je svakom sa zdravim razumom kristalno jasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji? - Page 6 Empty Re: Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji?

Post by Guest 17/5/2017, 20:46

Doppelgänger wrote:Samo trollaj Victore! Vidim, avaj, tvoju patološku i manijakalnu potrebu da poričeš ono što je svakom sa zdravim razumom kristalno jasno.

Poštedi me svojih deluzija. Zapravo, poštedi sebe. Meni ionako od toga ni iz džepa ni u džep.


Last edited by slidingdoorsoperator on 17/5/2017, 20:46; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji? - Page 6 Empty Re: Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji?

Post by Guest 17/5/2017, 20:46

slidingdoorsoperator wrote:
Doppelgänger wrote:A ti si danas južnije i tužnije, na neposrednom istoku ili si istovremeno na obje lokacije?  :D

Bilokacija je ljudima nemoguća. Dakle, uvijek samo na jednoj.
Danas ne rentaš nick? Ic okej. Budeš poslije prošetal altere. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji? - Page 6 Empty Re: Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji?

Post by Eroo 17/5/2017, 20:47

Ja nešto mislim da će se Srbija odreći samostalnosti, jer valjda i nemaju pravo na to.
Vojvodinu će podariti Hrvatima, Mađarima i Rumunjima, Sandžak Bošnjama, a jug Srbije Šiptarima i Bugarima. Sebi će ostavit Beograd s okolicom i proglasiti se ruskom gubernijom. :^0


Last edited by Eroo on 17/5/2017, 20:47; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji? - Page 6 Empty Re: Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji?

Post by Guest 17/5/2017, 20:47

Trlababalan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji? - Page 6 Empty Re: Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji?

Post by Guest 17/5/2017, 20:50

Eroo wrote:
Doppelgänger wrote:

a. Mada je SFRJ do sada zadržala svoj međunarodni subjektivitet, naročito u međunarodnim organizacijama, republike su izjavile želju za nezavisnošću: [želja nije isto što i pravo na samoodredjenje, op.a]

Aupičkumaterinu, šta sve neću pročitati ovdje...Nije vrag da na Balkanu nema nitko pravo na svoju državu? :D
Koji si ti idiot.  :_|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji? - Page 6 Empty Re: Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji?

Post by Guest 17/5/2017, 20:51

Ovaj klizni ne zna gubit pa onda trolla do besvijesti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji? - Page 6 Empty Re: Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji?

Post by Guest 17/5/2017, 20:53

Eroo wrote:Ja nešto mislim da će se Srbija odreći samostalnosti, jer valjda i nemaju pravo na to.
Vojvodinu će podariti Hrvatima, Mađarima i Rumunjima, Sandžak Bošnjama, a jug Srbije Šiptarima i Bugarima. Sebi će ostavit Beograd s okolicom i proglasiti se ruskom gubernijom. :^0

eto, doppel to ne razumije  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji? - Page 6 Empty Re: Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji?

Post by Eroo 17/5/2017, 20:57

Doppelgänger wrote:
Eroo wrote:
Doppelgänger wrote:

a. Mada je SFRJ do sada zadržala svoj međunarodni subjektivitet, naročito u međunarodnim organizacijama, republike su izjavile želju za nezavisnošću: [želja nije isto što i pravo na samoodredjenje, op.a]

Aupičkumaterinu, šta sve neću pročitati ovdje...Nije vrag da na Balkanu nema nitko pravo na svoju državu? :D
Koji si ti idiot.  :_|
Samo vi pokažiti vlastitim primjerom i ne filozofirajte previše...Sve vam se pomiješalo u glavi: međunarodno pravo, povjesno pravo, plemensko pravo, pravo jačega itd...Sve što osporavate drugima, osporite najprije sebi. Ostali ćemo vam kod toga pomoći kao dobre komšije. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji? - Page 6 Empty Re: Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji?

Post by Guest 17/5/2017, 21:03

Možda tebi nije jasno kako je drugima jasno da si ti polupismeni zidar. Povijesno, a ne povjesno, nepismeni. Doduše istu gramatičku grešku radi i forumski vilozov. Ne zna osnove gramatike, a misli da je pobrao svu pamet svijeta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji? - Page 6 Empty Re: Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji?

Post by Eroo 17/5/2017, 21:24

Doppelgänger wrote:Možda tebi nije jasno kako je drugima jasno da si ti polupismeni zidar. Povijesno, a ne povjesno, nepismeni. Doduše istu gramatičku grešku radi i forumski vilozov. Ne zna osnove gramatike, a misli da je pobrao svu pamet svijeta.
Meni to i ne treba, znam onu koja mi treba...No, nije to tema, a i razumija si što san ti tija reć.
Ne uzimajte si za pravo određivati drugima što je njihovo pravo, prije nego sami sebi(na isti način!) ne odredite granice svoga prava.
To je prije svega u vaše dobro, viruj  Eri na rič.
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji? - Page 6 Empty Re: Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji?

Post by Guest 17/5/2017, 21:32

~wha?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji? - Page 6 Empty Re: Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji?

Post by Eroo 17/5/2017, 22:00

Kurdima, narodu od preko 35 milijuna, je netko oduzeo pravo da ima svoju državu i da upravljaju sami sa svojom sudbinom.  Za to smo im, pored nasilnih komšija, krivi i mi, zapadnjaci. Nijedna od njihovi susjednih država nije normalna...Sirija, Irak, Iran, Armenija, pa eto i Turska. Zašto? Tako je to s pravdom i pravom. Imaju ih svi, ili ih uopće nema. 
I što je najgore za te male imprertaore, naučili su vlastite ljude živjeti u bespravlju i ne nepravdi.
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji? - Page 6 Empty Re: Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji?

Post by Guest 18/5/2017, 02:06

Doppelgänger wrote:Ako je "vaš" poentirao, onda se tema diže. Ako je "vaš" dobil po njonji, onda dežurna smjena natrola dovoljno postova da se prijedje na novu stranicu, a blamage se zagubi u forumskom vortexu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji? - Page 6 Empty Re: Dojče vele otkriva:Šta je bio uvod u rat u Jugoslaviji?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum