ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska i Zak Houdek usli u finale Eurosonga,Srbija ne

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Hrvatska i Zak Houdek usli u finale Eurosonga,Srbija ne - Page 3 Empty Re: Hrvatska i Zak Houdek usli u finale Eurosonga,Srbija ne

Post by vuksadinare 12/5/2017, 10:07

ostate ti ziv kad bubnes... :D

vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska i Zak Houdek usli u finale Eurosonga,Srbija ne - Page 3 Empty Re: Hrvatska i Zak Houdek usli u finale Eurosonga,Srbija ne

Post by Guest 12/5/2017, 10:10

ali to je isto.
ili sto se siptari ljute kada ih zovemo siptarima ?
oni albaniju zovu šiptarijom :)
ono, što nas srbe kao ruzno nazivaju, ne mogu
da se setim kako bese, ali, da škije :))
mogu do jutra da mi pevaju na uvce, slobodno :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska i Zak Houdek usli u finale Eurosonga,Srbija ne - Page 3 Empty Re: Hrvatska i Zak Houdek usli u finale Eurosonga,Srbija ne

Post by Eroo 12/5/2017, 10:19

pizzon wrote:
marija je poznata po tome sto mrzi prosecno lepe ljude, 
a posebno lepe zene !

A ja mislio da baš voli lepe žene. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74892
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatska i Zak Houdek usli u finale Eurosonga,Srbija ne - Page 3 Empty Re: Hrvatska i Zak Houdek usli u finale Eurosonga,Srbija ne

Post by Guest 12/5/2017, 10:20

Eroo wrote:
pizzon wrote:
marija je poznata po tome sto mrzi prosecno lepe ljude, 
a posebno lepe zene !

A ja mislio da baš voli lepe žene. :D

aauuu, da je vidis i cujes kao clana zirija.
samo posmatra muske clanove zirija,
cim pocnu da mrdaju i da se smeju,
ona pokida takmicarku :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska i Zak Houdek usli u finale Eurosonga,Srbija ne - Page 3 Empty Re: Hrvatska i Zak Houdek usli u finale Eurosonga,Srbija ne

Post by vuksadinare 12/5/2017, 10:21

glava me boli...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska i Zak Houdek usli u finale Eurosonga,Srbija ne - Page 3 Empty Re: Hrvatska i Zak Houdek usli u finale Eurosonga,Srbija ne

Post by Guest 12/5/2017, 10:23

vuksadinare wrote:glava me boli...
Kafetin
Lek je kombinovani preparat propifenazona, paracetamola, kofeina i kodein fosfata. Indikovan je kod glavobolja, zubobolja, reumatskih bolova, migrene, išijasa, bolnih menstruacija i gripa.
– Pogodan je za odrasle osobe koji ne podnose salicilate (aspirin i slične preparate). Uzima se dva do četiri puta dnevno po jedna tableta. Međutim, pri dužoj upotrebi kafetin može da uzrokuje oštećenje kostne srži i navikavanje na lek – objašnjava dr Stefoski.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska i Zak Houdek usli u finale Eurosonga,Srbija ne - Page 3 Empty Re: Hrvatska i Zak Houdek usli u finale Eurosonga,Srbija ne

Post by vuksadinare 12/5/2017, 10:24

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:glava me boli...
Kafetin
Lek je kombinovani preparat propifenazona, paracetamola, kofeina i kodein fosfata. Indikovan je kod glavobolja, zubobolja, reumatskih bolova, migrene, išijasa, bolnih menstruacija i gripa.
– Pogodan je za odrasle osobe koji ne podnose salicilate (aspirin i slične preparate). Uzima se dva do četiri puta dnevno po jedna tableta. Međutim, pri dužoj upotrebi kafetin može da uzrokuje oštećenje kostne srži i navikavanje na lek – objašnjava dr Stefoski.
ne pomaze pokraj tebe... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska i Zak Houdek usli u finale Eurosonga,Srbija ne - Page 3 Empty Re: Hrvatska i Zak Houdek usli u finale Eurosonga,Srbija ne

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum