ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by flumen Fri 17 May - 7:15

Sve skupa gledano - nije to vise to.

Kvaliteta onoga sto se prezentira je ravna nuli...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by RayMabus Fri 17 May - 7:16

Gledao i prikjučer i sinoć , a ono ona Danska mi nekako najdrža pjesmica. Neka vesela pismica.

A eto Eurosong , zabavni program , ne uzimam to previše ozbiljno , ma ok stvar , malo se nađu pa zapivaju.


Last edited by RayMabus on Fri 17 May - 7:19; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175325
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by vuksadinare Fri 17 May - 7:18

ko sa žakom tikve sadi ispada u drugu ligu..pa jebote to krme se svagdje mjesa...a nitko en moze zapamtiti stihove nijedne njegove pjesme
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by dzango Fri 17 May - 7:24

Jebala vas Evrovizija. Pazi ovo:

_________________
Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by RayMabus Fri 17 May - 7:26

dzango wrote:Jebala vas Evrovizija. Pazi ovo:
Jel to osvojio Ligu prvaka ? Basketball

Uručite mu zlatnu lopatu. Kramp.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175325
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by dzango Fri 17 May - 7:31

RayMabus wrote:
dzango wrote:Jebala vas Evrovizija. Pazi ovo:
Jel to osvojio Ligu prvaka ? Basketball

Uručite mu zlatnu lopatu. Kramp.
Nije osvojio ali svaka čast Ajaksu, njihovim navijačima i samom Tadiću. Ovako se slavi titula i odaje počast najboljem igraču iz grla 100 hiljada ljudi. Ovakve stvari se pamte.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by RayMabus Fri 17 May - 7:34

Titula čega ?

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! 1f602

RayMabus
RayMabus

Posts : 175325
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by vuksadinare Fri 17 May - 7:34

ajax je klub koji napravi rezultat svakih dvadeset,trideset godina i onda nestane..cesce igra dinamo od njega u ligi prvaka...sad su bili u polufinalu..rasprdat ce igrace...i opet ce cekati dugo da naprave neki rezultat..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by vuksadinare Fri 17 May - 7:36

jebes takve trgovacke momcadi...imaju lovu a sve im se svelo zadnjih trideset godina na prodaju mladih igraca...narocito ak naprave neki bolji rezultat u europi..zato mi je od ajaxa puno drazi fejnord pa i psv nego oni...zidovska posla
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by vuksadinare Fri 17 May - 7:38

inace bez obziora sto ej tottenham izgubio prvu utakmicu doma od ajaxa znao sam da ce ih proci i zato sam igrao na prolaz tottenhama...u rotterdamu se dugo slavilo u noc kad je ajax ispao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by vuksadinare Fri 17 May - 7:40

..fajnord je narodni klub u nizozemskoj dok je ajax pederski,sminkerski klub...nema dusu kao sto ima fajnord,utrecht pa i psv
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by flumen Fri 17 May - 7:41

cekaj dok Jovic ode za Real i bude najbolji nogometas "sveta"...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by RayMabus Fri 17 May - 8:01

Eurosnog je zabavni program , meni se Danska svidila




Neka lagana vesela pismica
RayMabus
RayMabus

Posts : 175325
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by epikur37 Fri 17 May - 8:07

Žakova pop škola...prc.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by RayMabus Fri 17 May - 8:08

Podsjeća me malo na Norah Jones a volin taj tip muzike samo to mnogi pokušavaju al mnogima teško polazi za rukom da bojom glasa skinu Norah Jones ili jednog Van Morissona no ova je baš nekako pogodila taj stil.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175325
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by Guest Fri 17 May - 8:18

Okanite se lakih nota. Siročetu namontirali krila    pirat

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by vuksadinare Fri 17 May - 8:24

epikur37 wrote:Žakova pop škola...prc.
u žakovu stilu.'nemate vi pojma sto ej pjesam i pjevanje ja sam se rukovao sa pavarotijem i vinkom cocetom ha,ha,ha'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by epikur37 Fri 17 May - 8:26

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Žakova pop škola...prc.
u žakovu stilu.'nemate vi pojma sto ej pjesam i pjevanje ja sam se rukovao sa pavarotijem i vinkom cocetom ha,ha,ha'

on i njegove glasovne mogućnosti te infantilni, sterilni pop.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by RayMabus Fri 17 May - 8:27

Osim ove Albanke svi ostali imaju pisme s engleskim nazivom

https://www.slobodnadalmacija.hr/mozaik/showbizz/clanak/id/604052/ipak-nista-od-finala-kraj-druge-veceri-eurosonga-donio-brojna-iznenaenja-publiku-odusevila-sestra-poznate-makedonske-pjevacice-evo-tko-je-jos-prosao

Zato je to meni samo razina zabavnog programa i ništa više. Dođi ti tamo pa pivaj ti njima na hrvatskome pa ako prođeš prođeš a ako ne nikom ništa.

Velike stvari štaš ti proč a pisma ti je na engleskom jeziku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175325
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by vuksadinare Fri 17 May - 8:27

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Žakova pop škola...prc.
u žakovu stilu.'nemate vi pojma sto ej pjesam i pjevanje ja sam se rukovao sa pavarotijem i vinkom cocetom ha,ha,ha'

on i njegove glasovne mogućnosti te infantilni, sterilni pop.
pjevac kojem nitko nije zapamtio makar stih njegovih pjesama...inace mora mu se priznati da odlicnio pjeva-djecje pjesmice i mozda bi se na tome i trebao zadrzati pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje! Empty Re: Hrvatska ispala s Eurosonga - Srbija ide dalje!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum