ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by Guest 3/5/2017, 12:43

longi je krenio, ajmo razlaz :DD

Guest
Guest


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by Serbinho-3 3/5/2017, 12:49

Prica kako mu odgovara u datom trenutku.
Secam se hiperinflacije najgore, drzi koncerte, karte bile 30 maraka a plata marku.
Spominje Seseljevu viziju kao viziju svih, govori u Teslino ime.
Ne treba ni obracati paznju na ovakve a ovo sam u zivotu bacio vreme sto kuckam oko nebitnih osoba.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 12:50

tre911 wrote:longi je krenio, ajmo razlaz :DD
I nisam baš , samo sam rekao ISTINU.

Za razliku od mnogih vas ili barem onih koji ga napadaju po drugim osnovama ja njegovu muziku slušam i imao sam visoko mišljenje o njemu ...dok nisam snimio nešto ....datum održavanja koncerta u Puli pod cijim potrkoviteljstvom.

Ja cu i dalje slušat te pisme al ovome necu otic na koncert i necu mu dati mogucnost da mi glumi neutralu jer nije nego STRANACKI PJEVAC.

A kao Thompson nevalja ono stranacki pjevac i te price a ovaj glumi nevinašce , on je neutrala ovo ono a kad ono prcccc

Pao mi je u ocima kao osoba a pjesme su drugo , no on ka on je za mene prekrižen kao neki autoritet ovo ono neke price nisam ja majke mi te pricice za malu djecu.




Posra se lik po o onome o cemu pjeva , ukratko receno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by newuser 3/5/2017, 12:55

Ne treba glazbu i politiku mješati, a kako bi političari profitirali ako ne bi nebitne stvari poput nastupa određenih pjevača ispolitizirali i doveli do apsurda... Inače mi je Đorđe onako više tmuran i bezvezan uz iznimku par pjesama ali tko voli nek izvoli čemu zabrane pjevača nikako ne razumijem, bilo da se radi o Đorđu, Čorbi ili Oliveru, Thompsonu ili nekome drugom...
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 12:59

newuser wrote:Ne treba glazbu i politiku mješati, a kako bi političari profitirali ako ne bi nebitne stvari poput nastupa određenih pjevača ispolitizirali i doveli do apsurda... Inače mi je Đorđe onako više tmuran i bezvezan uz iznimku par pjesama ali tko voli nek izvoli čemu zabrane pjevača nikako ne razumijem, bilo da se radi o Đorđu, Čorbi ili Oliveru, Thompsonu ili nekome drugom...
Ja nisam ni prica o zabrani koncenrta , nevidim nekog razloga za tako šta uopce , no necu mu dat gušta da se prodaje kao neutrala , nisi stranacki si pjevac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by newuser 3/5/2017, 13:00

Ali tu dolazimo do licemjerja mnogih, pogotovo onih koji se kao kunu u slobodu a zabranjivali bi jedne a puštali druge, paralela na ovo bi bilo znakovlje totalitarnih režima prije svega komunističkih i nacističkih/fašističkih s druge strane. Jedne zabranili a druge koji su učinili još više zla ostavili kao legalne. Čovjek ne može a da se ne zapita da li bi anarhija imala više smisla i reda od ovog privida demokracije pravde i jednakosti.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by newuser 3/5/2017, 13:01

RayMabus wrote:
newuser wrote:Ne treba glazbu i politiku mješati, a kako bi političari profitirali ako ne bi nebitne stvari poput nastupa određenih pjevača ispolitizirali i doveli do apsurda... Inače mi je Đorđe onako više tmuran i bezvezan uz iznimku par pjesama ali tko voli nek izvoli čemu zabrane pjevača nikako ne razumijem, bilo da se radi o Đorđu, Čorbi ili Oliveru, Thompsonu ili nekome drugom...
Ja nisam ni prica o zabrani koncenrta , nevidim nekog razloga za tako šta uopce , no necu mu dat gušta da se prodaje kao neutrala , nisi stranacki si pjevac.
Jesam ja tebe možda citirao? Ili sam napisao post koji se odnosi na općenite zabrane pa između ostalih i zabrane pjevanja. Ne kači se na moje upise ako te ne citiram jer se tada ne odnose na tebe, a citirati te neću niti se sjećam da sam ikada.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 13:04

newuser wrote:
RayMabus wrote:
newuser wrote:Ne treba glazbu i politiku mješati, a kako bi političari profitirali ako ne bi nebitne stvari poput nastupa određenih pjevača ispolitizirali i doveli do apsurda... Inače mi je Đorđe onako više tmuran i bezvezan uz iznimku par pjesama ali tko voli nek izvoli čemu zabrane pjevača nikako ne razumijem, bilo da se radi o Đorđu, Čorbi ili Oliveru, Thompsonu ili nekome drugom...
Ja nisam ni prica o zabrani koncenrta , nevidim nekog razloga za tako šta uopce , no necu mu dat gušta da se prodaje kao neutrala , nisi stranacki si pjevac.
Jesam ja tebe možda citirao? Ili sam napisao post koji se odnosi na općenite zabrane pa između ostalih i zabrane pjevanja. Ne kači se na moje upise ako te ne citiram jer se tada ne odnose na tebe, a citirati te neću niti se sjećam da sam ikada.
Dobro mora sam ipak objasnit svoj stav jer sam se osjetio prozvanim da zato šta sam ovo ovako komentira da bi ga ja sad zabranjiva i te price ...nek ide tko oce al nek zna da je stranacki pjevac a ne neka neutrala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 13:11

Nigdje nisam spomenija išta vezano uz zabranu koncerta a pošto si ti to spomenija ja sam mora dat objašnjenje da ja to nisam ni dotaka a niti bi mu zabranjiva.

Ja sam podliji ...znam da njegova publika nevoli licemjere ....ostat ce mu samo antifašisti na koncertu a ovi normalni kad ga skuže nece mu doc iz principa.

Prazna dvorana i neprodani koncert su ipak bolja osveta od zabrane koncerta.

Podao sam ....JAKO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 13:15

Jbga demoni su anđeoska hijerarhija i napadju samo pokvarenjake.

Zato ti moju podlost nemožeš ni izmjerit jer za tako šta nepostoji jedinica u svemiru osim možda ako bi tu mjeru nazvao : JEDAN DEMON.

Ne volim licemjere.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by Guest 3/5/2017, 13:27

newuser wrote:Ne treba glazbu i politiku mješati, a kako bi političari profitirali ako ne bi nebitne stvari poput nastupa određenih pjevača ispolitizirali i doveli do apsurda... Inače mi je Đorđe onako više tmuran i bezvezan uz iznimku par pjesama ali tko voli nek izvoli čemu zabrane pjevača nikako ne razumijem, bilo da se radi o Đorđu, Čorbi ili Oliveru, Thompsonu ili nekome drugom...

njegova glazba je isto tesko sranje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 13:32

Et ko sad u Hr ode na njegov koncert i plati tu kartu neka zna ;

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Sdp_1_7

Pa vi to finacirajte a mislite kao eto Bale neutrala ovo ono.


Da šta je , on je neutralan isto ko i Ante Pavelić u ww2.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 13:39

Inace kakva to osoba moraš bit da na datum Oluje odeš na koncert u Puli kod Miletića dakle to je režimski koncert osmišljen samo kao kontra koncert Oluji , istodobno prebacivat Thompsonu da je režimski pjevac a koji to i nekrije tj desno je orijentiran i to se zna ....i onda nakon svega šetat po toj istoj državi i govorit : ja sam neutralan.

Et ti si teško ghovno.

Ni više ni manje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by Regoč 3/5/2017, 22:47


_________________
 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by Regoč 3/5/2017, 22:55


_________________
 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by Regoč 3/5/2017, 22:56

Sve su mu pjesme životne, kao da su osobno proživljene. Majstor je s riečimi i melodijom.

_________________
 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' - Page 2 Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum