ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 11:00

Nisam mu ja oprostio neke stvari jer mi nisu prošle ispod radara.

....

Johnakan Kether ·
Split, Croatia



Jugoslavenčina ....slušam i ja njegove pisme al mu nebi otišao na koncert iz razloga šta je stranači pjevac ...SDP , jugosi i te šeme ....prebacuju Thompsonu da je stranacki pjevac a i ovaj je isto.....ukratko nije stvaru pismama nego u njemu.....stranacki pjevac.




http://slobodnadalmacija.hr/scena/showbizz/clanak/id/483811/ukrali-ste-nam-teslu-sad-bi-i-balasevica-pismo-koje-je-popularni-glazbenik-napisao-zadraninu-izazvalo-burne-reakcije


Et tako nek se zna , šta je je i to je ISTINA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 11:02

"Rekao si, otprilike, da umem napisati pesmu bolje od drugih, i hvala Ti na tome. To je ono. U tome je stvar. I pretežno sam samo zato Ustaša ili Četnik, od prilike do prilike. 

---

Ne nego si stranački pjevač ....procitao sam te ja i nisi mi promakao ....zato ovo podebljano i jest tvoje skretanje sa ISTINE .....stranački si pjevač ...SDP i te šeme.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 11:06

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' 10354686_10150004552801856_220367501106153455_n
Johnakan Kether ·
Split, Croatia


Balaševiću ako si ti mislio da su Dalmatinci glupi i neke stvari nekuže prevario si se , pricice o ustašama i četnicima su mazanje ociju i udaljavanje od istine .....da mi znamo da si ti na Oluju pjevao u Puli ...a zašto baš na taj datum ? Zato šta si stranački pjevac CRVENIH. I nije stvar u pjesmama jer ih i ja rado slušam al NEMOJ TI NAS PITURAVAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 11:07

E tako da ZNAŠ.

Nije ovdje nitko glup i da misliš da ima kratku memoriju ...imam ja slonovsku i kužim detalje a sad si mi došao na VOLEJ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by provocator 3/5/2017, 11:10

Ja mu najviše zamjeram to što se nije izjasnio kao ustaša... Proklet bio!

_________________
 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 11:13

Zašto bi se izjasnio kao takav ili kao četnik il nacionalista kad to nikad nije bio ?

Ja sam mu zamjerio koncert u Puli na dan OLuje a to je stranacki koncert da se publika povuce ovamo a ne na Oluju ....nešto kao kontra koncert.

I sad taj isti Balašević i dalje skrece u vode o ustašama i četnicima međutim prava je istina da si ti STRANAČKI PJEVAĆ.

E TO ZAPAMTI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 11:18

Ima tu poprilicno licemjerja ...kao Thompson nevalja , stranacki pjevc , kradeze i to a ovaj kao glumi neutralnog a onda kod onog Miletića na dan OLuje et njega koncert ....kao koncert kontra koncert na Oluju.

Ma nemoj majke ti.

Pustit ti priče ustaše , četnici , znamo mi da ti to nisi ....samo nitko nezna da si ti STRANAČKI PJEVAČ a glumataš kao nekog neutralnog.

E PA NECU TI DAT DA TO GLUMIŠ NEGO SAM TE JAVNO RASKRINKAO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by Oh_Femder 3/5/2017, 11:24

provocator wrote:Ja mu najviše zamjeram to što se nije izjasnio kao ustaša... Proklet bio!
Ja mu najviše zamjeram što u njemu nema ni 'b' od bluesa, niti 'r' od rock and rolla. On je coca cola, tamo gdje je Arsen heroin :) Talentiran je u tom svom nekom (tra-la)Lala fazonu, a svakako je i lukav biznismen, tu mu svaka čast :P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by vuksadinare 3/5/2017, 11:32

Oh_Femder wrote:
provocator wrote:Ja mu najviše zamjeram to što se nije izjasnio kao ustaša... Proklet bio!
Ja mu najviše zamjeram što u njemu nema ni 'b' od bluesa, niti 'r' od rock and rolla. On je coca cola, tamo gdje je Arsen heroin :) Talentiran je u tom svom nekom (tra-la)Lala fazonu, a svakako je i lukav biznismen, tu mu svaka čast :P
najbolju rolu je odigrao u seriji 'pop spira i po cira'... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 11:33

Oh_Femder wrote: a svakako je i lukav biznismen, tu mu svaka čast :P
E pa ja sam one komentare ostavio na portalu Slobodne ...neka Dalmatinci citaju.

Pa ti sad dođi.

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Oluja_1995_tenk-640x413

da mi znamo da si ti na Oluju pjevao u Puli ...a zašto baš na taj datum ? Zato šta si stranački pjevac CRVENIH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 11:42

Nece mu proc to prodavanje neutrale i skretanje u price o ustašama i četnicima ....imam ja slonovsku memoriju ....evo mi taman fino došao sad na volej a poklopilo se i da mi je Miletić došao na volej jer je gradonačelnik Pule.

TI SI STRANCKI PJEVAC I JA TI NECU PUSTIT DA TI PRODAJEŠ KO FOL NEKU NEUTRALU.

NISI.

TI SI STRANAČKI PJEVAC a i licemjeri ste jer to pribacujete Thompsonu koji to bar neskriva no vi ko fol nešto a PROČITANI STE.

E sad dođi u Dalmaciju održat koncert i okrenit pare ako smiješ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by Guest 3/5/2017, 11:46

provocator wrote:Ja mu najviše zamjeram to što se nije izjasnio kao ustaša... Proklet bio!
Ali je zato vidio ustaše po Vukovaru
........
intervju đorđa balaševića,NIN,6.12.1991
 
 
Mirotvorci na našim terenima uživaju sve manju popularnost. Da li ste, kao jedan od njih, svesni toga?
— Jasno mi je to. Ali se i ja menjam. Za to sam da više ne živimo zajedno. Mislim da je reč o dva naroda koji su genetski beznadežno zavađeni. Među njima vlada iracionalna mržnja, koja je nama, koji smo drugačije učeni, tek sada postala jasna, kao što nam je jasno da Jugoslavije nikada i nije bilo, da u pitanju nisu šake ekstremista kako su ih nama predstavljali, već milionske mase koje se nisu trpele, pre svega na račun religije, koja je pokretač svega toga. Mene je lično, od svih onih scena iz Vukovara, koje su bile monstruozne, najviše uplašilo lice one časne sestre, koja je u celoj toj situaciji bila apsolutno bez emocija. Kod uhvaćenih ustaša, kod oslobodilaca, kod naroda koji izlazi iz podruma s jedne i s druge strane, svuda se videlo nešto ljudsko na facama - mržnja, radost, strah, histerija - sem na tim voštanim licima časnih sestara, koja su jedina odavala predumišljaj. Ako postoji način da se postavi granica između ova dva zavađena naroda, makar to bio šanac sa vodom pun pirana i aligatora, treba je stvoriti. Da ćemo zaista jesti korenje - to ipak ne mogu da verujem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 11:50

Ja nevolim licemjere a on to je ....na datum OLuje kod Miletica u Puli drži kontra koncert OLuji dakle znaš šta je i zašto taj datum ...SDP i ta šema ...i ti ceš meni sad glumit neutralu i vrtit pricu u smjeru ustaše i četnice tj u drugom smjeru da se nevidi ISTINA.

E VIDIT CE SE ISTINA.


TI SI STRANACKI PJEVAC A NE NEKI NEUTRALNI KAKO SE VOLIŠ PREDSTAVLJAŠ DA OKUPIŠ ŠTA VECU PUBLIKU I OKRENEŠ PARE.

STRANCKI PJEVAC.


Ko i Thompson samo ovaj to neskriva i u tome je razlika između njega i tebe , TI SI LICEMJERAN.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by Guest 3/5/2017, 11:51

eto vam ga, govnar...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by BB-8 3/5/2017, 11:52

Prele wrote:eto vam ga, govnar...

nene...ostavite ga sebi...

_________________
 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Attach13  'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 12:01

Prele wrote:eto vam ga, govnar...
Licemjer ...a to je osobina preko koje ja neprelazim i takve tucme najajcim oružjem koje postoji a to je ISTINA.

STRANACKI PJEVAC koji glumata neku neutralu ....kontra koncert u Puli na dan Oluje kod Miletića ...pajdo moj možda drugi nemaju al ja ima i oko za detalje i slonovsku memoriju.

E pa sad ko oce na njegov koncert neka zna da je CRVENI.

A kao Thompson nevalja jer je stranacki pjevac i to nekrije a ovaj cilo vrime pjeva za CRVENE al kao nisam ja.

JOK NE JA SAM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by Guest 3/5/2017, 12:08

panonski govnar.... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 12:21

Šta sam mu ima rec reka sam mu i nitko mi nemože udarit kontru jer je sve ŽIVA ISTINA.

I sad se ti fino misli ....pokušaj prodat pricu dole kako nisi ti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by RayMabus 3/5/2017, 12:39

Vidim da neki jugosi pokušavaju branit komentirajuci ove šta ga napadaju po drugim osnovama al moji komentari jednostavno KOLJU.

http://slobodnadalmacija.hr/scena/showbizz/clanak/id/483811/ukrali-ste-nam-teslu-sad-bi-i-balasevica-pismo-koje-je-popularni-glazbenik-napisao-zadraninu-izazvalo-burne-reakcije

Istina kolje licemjere.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by Guest 3/5/2017, 12:43

longi je krenio, ajmo razlaz :DD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!' Empty Re: 'Ukrali ste nam Teslu, sad bi i Balaševića!'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum