ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

serie A

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by FRANK Thu 28 Dec - 21:26

Браћала wrote:Mali đubrentus, luka za prosečne, istrošene i islužene igrače, i usputna stanica za top igrače... Basketball
Koji uzme igraca od kluba za dzabe i onda ga istom klubu vrati za 110 milijuna eura.

:nb

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by Guest Thu 28 Dec - 22:48

Desert_fox wrote:
Браћала wrote:Mali đubrentus, luka za prosečne, istrošene i islužene igrače, i usputna stanica za top igrače... Basketball
Koji uzme igraca od kluba za dzabe i onda ga istom klubu vrati za 110 milijuna eura.

:nb
E, ovo je bija van Bastenovski volej!
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by FRANK Thu 28 Dec - 23:42

Niche umra si za mene

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by FRANK Thu 28 Dec - 23:42

Niche umra si za mene

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by FRANK Thu 28 Dec - 23:43

Kako god bilo nakon bayerna i juvea united je najveci klub

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by Guest Thu 28 Dec - 23:45

Ma napuši se kurca, Ante...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by FRANK Thu 28 Dec - 23:50

Odjeb

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by Guest Fri 29 Dec - 9:09

Desert_fox wrote:
Браћала wrote:Mali đubrentus, luka za prosečne, istrošene i islužene igrače, i usputna stanica za top igrače... Basketball
Koji uzme igraca od kluba za dzabe i onda ga istom klubu vrati za 110 milijuna eura.

:nb


sveta duznost najveceg kluba na svetu je da pomaze sirotinji i prosjacima... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by Guest Fri 29 Dec - 12:45

Ronaldo eventually joined United, and he spoke with Juve legend Alessandro Del Piero about his aborted move to Turin.
“A lot of clubs were interested in me,” the Portuguese said, in a Sky interview which will be aired in full in January.
“The key man has always been Jorge Mendes though, he gave me the right direction. Of course, I remember there was talk of Juventus and I was happy, because it’s an extraordinary club.
“But there was also talk of Real Madrid, Manchester United and many other clubs. The club that offered me the best conditions was Manchester
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by Guest Fri 29 Dec - 12:46

klošar uvijek trčao za lovom. da je prešao u Juve danas bi bio bolji i od messia
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by darth_vader Fri 29 Dec - 13:17

:aw
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by Guest Sat 30 Dec - 14:10

Inter:Lazio danas, bit će spektakl od utakmice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by Guest Sat 30 Dec - 14:12

https://sportske.jutarnji.hr/planet-hrvatska/kalinic-pokazao-onima-koji-su-ga-prozivali-da-je-simulirao-ozljedu-pogledajte-kako-izgleda-njegov-glezanj/6888834/

Kale nakon start slovačkog mesara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by Guest Sat 30 Dec - 14:28

Blokiralo me na fejsu upravo zbog Kale...
Jeba san mater nekom bombašu samoubojicu sta ga je blatija...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by Guest Sat 30 Dec - 15:15

kmecavac opet glumi ozljedu da opravda losu formu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by Guest Sat 30 Dec - 15:16

Ne trolaj non stop...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by Guest Sat 30 Dec - 15:18

citam ga ko knjigu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by Guest Sat 30 Dec - 15:20

Ka Sportske...
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by FRANK Sat 30 Dec - 15:24

Kalinic nije kurac od igraca nego kurcina. Govorit o njemu ka igeacu je isto ka da kazes da je cr7 najveci zenskar na svitu.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by Guest Sat 30 Dec - 16:48

kale je budala samo je pitanje vremena kad ce ga transportirat u kinu da bere rizu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by darth_vader Sat 30 Dec - 18:22

fridrih_niche wrote:Blokiralo me na fejsu upravo zbog Kale...
Jeba san mater nekom bombašu samoubojicu sta ga je blatija...
:D

Ja sam jednom spomenuo običaje i navike pripadnika dotične subkulture pa sam promptno dobio brisanje i opomenu...a samo sam insinuirao za naziv te skupine kako vole općiti s kozama te da kao narodni običaj vole tu i tamo posjeći koju glavu ili imati spolne odnose bez pristanka sa ženama pa da bi, konkretno Šveđani, to trebali uzeti u obzir i tiskati malo više promidžbenih letaka kako bi spriječili takve neželjene neugodnosti...na kraju ispalo da sam rasist, te fašist, te ksenokuracpalac...ne smiš više ni istinu, doduše ponešto slikovitije, reći...a ovdi me vojvoda hoće strijeljati zbog navodnog antifažizma...život nije fer... :_|
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

serie A  - Page 49 Empty Re: serie A

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum