ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

serie A

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by bafalo Tue 26 Dec - 16:10

jasambrend wrote:
End wrote:
fridrih_niche wrote:
Браћала wrote:
operw wrote:"Kada je Juventus na terenu, svi fudbaleri su maksimalno fokusirani samo na sudiju. Teško im je da ne budu, jer je Juventusu to uvek bila najveća vrlina - sudije. Uvek imate toliko sudija koji prenose pozitivnu energiju na tebe, usade ti želju da kradeš. Drugi timovi igraju dobro, dosta truda ulažu, ali nijedan tim nema tu sudijsku pomoć kao Juventus. Bilo je takvih momenata u još nekim klubovima u kojima sam radio, ali čak i u lošim danima u Juventusu mogli ste da vidite tu želju sudija da im naprave dobar rezultat", počeo je Kapelo.

bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by Guest Tue 26 Dec - 16:20

bafalo wrote:
jasambrend wrote:
End wrote:
fridrih_niche wrote:
Браћала wrote:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by Guest Wed 27 Dec - 13:12

POSLJEDNJE tri utakmice nešto su najlošije što su navijači Intera dosad vidjeli od Ivana Perišića. Navijači milanskog kluba zabrinuti su i pitaju se što se događa s hrvatskim reprezentativcem.
 
Isto se pita i trener Luciano Spalletti koji mu je neizravno poslao poruku da se mora probuditi...
 
"Nalazimo se u situaciji u kojoj se nešto mora mijenjati. Neki su igrači bili sigurni, osjećali su se važnijima, a ako se netko ne može nositi s tim pritiskom, morat ćemo to preispitati. Neki su igrači pali u formi i možda će oni koji su igrali manje do sada morati uskočiti", rekao je Spalletti.
 
Guido Marino, novinar talijanskog Goala, smatra da je Perišićev kolaps u posljednje tri utakmice uništio Inter. "Hrvat je vukao Inter na svojim leđima u prvim prvenstvenim kolima, s Icardijem je bio pokretački motor momčadi, ali se u odlučujućim tjednima prosinca u njemu nešto slomilo."
 
Perišić je prije 25 dana postigao prvi hat trick u karijeri za pobjedu nad Chievom. Uslijedio je derbi s Juventusom, a dotad je hrvatski ofenzivac u 15 utakmica zabio sedam golova uz šest asistencija. 
 

 
"Kod Perišića je potpuno nemoguće pronaći išta pozitivno u posljednja tri tjedna i utakmicama protiv Juventusa, Udinesea i Sassuola", piše Marino o Perišićevoj igri u utakmicama u kojima je Inter osvojio samo jedan bod i pao s prvog na treće mjesto Serie A.
 
270 odigranih minuta, 0 golova, 0 asistencija, 1 uspješan dribling, 2 uspješna ubačaja (11 pogrešnih), 2 udarca na gol, 5 kreiranih prilika i 18 izgubljenih duela - to su brojke Ivana Perišića u posljednje tri utakmice. 
 
"Nema tu govora o umoru, Inter je igrao samo jednu utakmicu tjedno. Očigledno je riječ o psihološkom problemu i zbog toga je Spalletti javno rekao svoje mišljenje - kako bi protresao igrača koji, čini se, živi na lovorikama stare slave... Kako bi Inter bio najbolji, potreban mu je i najbolji Perišić."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by Guest Wed 27 Dec - 13:13

sta se tu dogodilo? nista, samo je proradilo hajducko srce u njemu... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by Guest Wed 27 Dec - 21:03

Opet ga jebu za transfer u United, zato je u padu...
A dobro bi dosa tvojim luzerskim vragovima...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by Guest Thu 28 Dec - 8:45

Svaka mu čast, ali je klasa ispod čmartiala i rashforda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by Guest Thu 28 Dec - 11:23

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by End Thu 28 Dec - 11:33

jedno je klasa, drugo potencijal koji će čmarcial i čmarford izgubiti ukoliko nastave s bunkerom, a budući da mourinho ima podršku još veće prevare Fergusona, njihova propast je neminovna.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by Guest Thu 28 Dec - 12:20

http://www.goal.com/hr/news/6963/transferi/2017/12/28/41331822/goal-doznaje-kinezi-do%C5%A1li-po-mand%C5%BEuki%C4%87a-ali-on-%C5%BEeli-ostati-u?ICID=HP_BN_8


ne postoji cijena za integritet i pobjednički mentalitet koji je nadogradio u Juventusu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by Guest Thu 28 Dec - 12:23

http://www.goal.com/hr/news/6952/serie-a/2017/12/27/41321092/capello-bonucci-se-ne-zna-braniti?ICID=SP_TS_1

Nakon što je otkrio kako Zlatan Ibrahimović nije znao pucati kada je stigao u Juventus, sada tvrdi da se ponajbolji svjetski branič Leo Bonucci uopće ne zna - braniti!

"On je najbolji talijanski branič kada je lopta u njegovim nogama. Tada je među top tri u svijetu," rekao je Capello Sky Sport Italiji pa je dodao:
"Ali on se ne zna braniti. Ima velikih problema. U Juventusu je za njega bilo idealno jer je imao slobodu. Savršena situacija za njega je kada igra u obrani s trojicom, ali kada ih je četvero u zadnjoj liniji, onda mu je teško."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by Guest Thu 28 Dec - 12:24

stoper koji ne zna igrati defenzivu hahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by Guest Thu 28 Dec - 13:10

operw wrote:stoper koji ne zna igrati defenzivu hahaha
Napadač koji ne zna igrat napad?
Panjdzukic?
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by FRANK Thu 28 Dec - 14:12

35 scudetto a jadnici pate

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by Guest Thu 28 Dec - 14:39

Ode Dybala u prvi misec, lol...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by End Thu 28 Dec - 14:47

neka ide dok ga ne upropaste do kraja...
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by Guest Thu 28 Dec - 15:24

Čitan neke lude transfere...
Neymar u Real na kraju sezone...
Ni ne cudi me mali gnom...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by FRANK Thu 28 Dec - 15:28

End wrote:neka ide dok ga ne upropaste do kraja...
To ga ti zelis u cmarsI.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by FRANK Thu 28 Dec - 15:29

fridrih_niche wrote:Ode Dybala u prvi misec, lol...
:D
I opet malo a.c. Milan govno nece prismrditi juveu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by Guest Thu 28 Dec - 17:32

fridrih_niche wrote:Ode Dybala u prvi misec, lol...
:D


Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by Guest Thu 28 Dec - 17:36

Mali đubrentus, luka za prosečne, istrošene i islužene igrače, i usputna stanica za top igrače... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by FRANK Thu 28 Dec - 21:26

Браћала wrote:Mali đubrentus, luka za prosečne, istrošene i islužene igrače, i usputna stanica za top igrače... Basketball
Koji uzme igraca od kluba za dzabe i onda ga istom klubu vrati za 110 milijuna eura.

:nb

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

serie A  - Page 48 Empty Re: serie A

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum