ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Page 5 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by prckov Sat 29 Apr - 1:55

RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:





 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 17596816_254055668391902_5904800302162247680_n

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 17596725_103279503552632_5227038687438569472_n






justpassinby CORRESPONDENTS are OFFICIAL pageant REPORTERS & PHOTOGRAPHERS of Missosology.
 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Corrk Posts: 2205Joined: Sun Dec 06, 2009 3:09 pmLocation: italyCountry:  Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 ItReputation: 295Real Life Name/Nick: passerDate of Birth: 21 Dec 1979Gender: MaleProfession: passerWestern Zodiac Sign: SagittariusHobbies/Interests: watchingMessage: hello


a emanchipachija longi..sta cemo za emanchipachiju pirat

salim se fina je cura, ima nekih detalja malo muskastih al sve u svemu dooooobra :D
Emanicpacija je sistem ...ovo je ipak pixka i po ....to je drugo.

Treba razlikovati emanicpaciju od dobre trebe ...to su potpuno dvije razlicite stvar tj pojmovi.
dakle mozes curu uzet a sistem bacit il je sistem inkorporiran u curi pa dobijes i sistem gratis uz curu :D

prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by RayMabus Sat 29 Apr - 1:56

tre911 wrote:
RayMabus wrote: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 17596725_103279503552632_5227038687438569472_n

:cleanteeth
Lijepo i zgodno čeljade :) Malo me podsjeća na toni braxton

Dobra je skroz ...stvarno bi bila šteta da je nismo stavili za miss ....možda zna i Trumpa ...neka ga nagovori da bombardira Srbiju.

Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 175946
2014-04-11


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by Guest Sat 29 Apr - 1:57

catabbath wrote:
tre911 wrote:Lijepo i zgodno čeljade :) Malo me podsjeća na toni braxton

Fotošopirane jedna i druga. Bez specijalnih efekata više kao čimpanze.
Nikad od tebe jebača  Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Luzdel10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by catabbath Sat 29 Apr - 1:58

RayMabus wrote:Dobra je skroz ...

Stvar ukusa, meni crne nisu nikad bile privlačne a i ne predviđam joj prolazak u 2. krug. A čuo sam da njihova vrsta ima dosta neugodan miris kože, da se grublje ne izrazim.

_________________
 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12401
2015-08-22


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by catabbath Sat 29 Apr - 1:59

tre911 wrote:Nikad od tebe jebača  Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Luzdel10

Ja se upravo vratio sa jebačine a ti drkaš na kmice pred monitorom u 2 ujutro dok ti žena i dica spavaju.


Last edited by catabbath on Sat 29 Apr - 2:00; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12401
2015-08-22


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by Guest Sat 29 Apr - 2:01

catabbath wrote:
tre911 wrote:Nikad od tebe jebača  Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Luzdel10

Ja se upravo vratio sa jebačine a ti drkaš na kmice pred monitorom u 2 ujutro dok ti žena i dica spavaju.
A još si i vidoviti milan :DD Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Todosp10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by RayMabus Sat 29 Apr - 2:02

catabbath wrote:
RayMabus wrote:Dobra je skroz ...

Stvar ukusa, meni crne nisu nikad bile privlačne a i ne predviđam joj prolazak u 2. krug. A čuo sam da njihova vrsta ima dosta neugodan miris kože, da se grublje ne izrazim.
Ova je miks , mater joj je odavde ...mulatkinja je.

Klasicne crnkinje ni meni nisu nikad bile nešto napete al ove miksane race znaju tako dobro ispast ....da je to baš ono stani pani.

Cura je ok , zadovoljava kriterije , zgodna je , ima je ...nije upala preko veze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175946
2014-04-11


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by Guest Sat 29 Apr - 2:02

Nego šestico jel i ovo fotošop :))
 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Toni-braxton-4
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by Guest Sat 29 Apr - 2:06

tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Kod mene je fokus u pitanju, kod longija nije :D
A tako, ne bih nikad rekla za tebe :P
Ni ja ali se moram na noge dočekati :aw
E s tim bome nemaš problema :P
 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 04010511
:x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by catabbath Sat 29 Apr - 2:08

Toni Braxton bez šminke crnkinja vulgaris

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Toni-braxton-without-makeup

_________________
 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12401
2015-08-22


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by Guest Sat 29 Apr - 2:09

Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
A tako, ne bih nikad rekla za tebe :P
Ni ja ali se moram na noge dočekati :aw
E s tim bome nemaš problema :P
 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 04010511
:x
 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 11_6_212 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 11_6_212
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by catabbath Sat 29 Apr - 2:11

Toni Braxton iz blizine bez profesionalnog fotografa, osvijetljenja, šminkera i fotoshopa

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 1003-toni-braxton-tmz-7

_________________
 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12401
2015-08-22


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by RayMabus Sat 29 Apr - 2:11

Dobra je ženska ...nije ubacena odnekud na brzinu radi forsiranja mulitikulti nego je odavno ovdje , zgodna je ...u koji ce krug uc nije mi ni bitno , necemo se s ovom osramtit to je sigurno.

Ima sise.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175946
2014-04-11


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by Guest Sat 29 Apr - 2:11

catabbath wrote:Toni Braxton bez šminke crnkinja vulgaris

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Toni-braxton-without-makeup
Ajde ne sitničari, pogledaj koliko žena ima godina i kada je to snimljeno kao i kada je snimljeno ono što sam ja stavio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by RayMabus Sat 29 Apr - 2:15

Najbitnije je da ima sise , da se nesramotimo pred ljudima.


Najgore opcije za poslat na miss svijeta su :

- grbava Srpkinja iz Zimbawea

- ravna ko letva


- gey premijer
RayMabus
RayMabus

Posts : 175946
2014-04-11


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by catabbath Sat 29 Apr - 2:16

Šminka je zakon

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Mariah-carey

_________________
 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12401
2015-08-22


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by Guest Sat 29 Apr - 2:24

tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Ni ja ali se moram na noge dočekati :aw
E s tim bome nemaš problema :P
 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 04010511
:x
 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 11_6_212 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 11_6_212
:gossip
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by Guest Sat 29 Apr - 2:26

Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
E s tim bome nemaš problema :P
 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 04010511
:x
 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 11_6_212 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 11_6_212
:gossip
 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 0027_910
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by Guest Sat 29 Apr - 2:29

catabbath wrote:Toni Braxton bez šminke crnkinja vulgaris
Ej, Quasimodo..... ti mora da u ogledalu vidis ni manje ni vise nego Apolona. Samokritika ti je vrlina!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by Guest Sat 29 Apr - 2:38

Noor wrote:
catabbath wrote:Toni Braxton bez šminke crnkinja vulgaris
Ej, Quasimodo..... ti mora da u ogledalu vidis ni manje ni vise nego Apolona. Samokrotika ti je vrlina!!!
Apolon ko pupovac :))))
1,20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by Guest Sat 29 Apr - 2:41

tre911 wrote:
Noor wrote:
catabbath wrote:Toni Braxton bez šminke crnkinja vulgaris
Ej, Quasimodo..... ti mora da u ogledalu vidis ni manje ni vise nego Apolona. Samokritika ti je vrlina!!!
Apolon ko pupovac :))))
1,20
Haha..u duši i izvana :)))
Tako je i dawson :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja - Page 5 Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum