ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Page 1 of 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by RayMabus 28/4/2017, 22:45

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Mis%201


Dobili smo novu Miss Universe Hrvatske! Ona se zove Shanaelle Petty te dolazi iz Slavonskog Broda.
Lijepu Shanaelle okrunila je prekrasnom krunom dosadašnja misica Barbara Filipović. Devetnaestogodišnjakinja iz Slavonskog Broda večeras se okrunila i titulom Miss fotogeničnosti.
Inače, završila je Terey Sanford Highschool u Americi. Voli crtati, kuhati, šivati. Svira klavir a voli  tenis i odbojku.
Pratilje novoizabrane Miss Universe Hrvatske 2017. su Elena Jung iz Vodnjana i Marijana Josipović iz Osijeka. Fanovi su putemFacebook stranice izbora najviše glasovali za Marijanu Josipović iz Osijeka koja je ponijela i lentu Miss fotogeničnosti.
Osamnaest finalistica iz cijele Hrvatske predstavile su se žiriju i gledateljima Hrvatske televizije u izravnom prijenosu.

http://slobodnadalmacija.hr/scena/showbizz/clanak/id/483163/nova-miss-universe-hrvatske-je-lijepa-tamnoputa-slavonka
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by RayMabus 28/4/2017, 22:47

Noc je crna kao gar , neradi ni jedan far ...

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Mis%203

Ajme meni ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by RayMabus 28/4/2017, 22:49

Odakle ova u Rvackoj ....odaklen li je zalutala ?!?!?

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Mis%204

Ima da nas Srbi sad rastave .....ciganka misica , te crnkinja misica ....autohotna rvatica ...

Ben ti gospu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by RayMabus 28/4/2017, 22:51

Aj bar nije loša.

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Mis%205

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Miss_universe11-280417
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by kic 28/4/2017, 22:51


ok ovo sto vidim nije lijepo ali briga me za ova glupa natjecanja, debilizam
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by mutava baštarda 28/4/2017, 22:51

tuđman nije volio cvijeće, a vidi sad, ...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by epikur37 28/4/2017, 22:55

Prekrasno, sad smo i mi multikulti, tolerantni te progresivni.

Valjda je sad dovoljno, jel možemo reći da pripadamo zapadu? Il treba još što?
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by RayMabus 28/4/2017, 22:56

Mlade Amerikanke Olivia i Shanaelle ljetuju u Hrvatskoj, pa stigle i u Slavonski Brod

U Slavonskom Brodu sve je više turista iz brojnih europskih zemalja. Nije novost na ulicama grada susresti turiste i čuti vesele razgovore na njemačkom i engleskom, čak ponešto španjolskog i francuskog jezika. No, lijepo je bilo susresti i porazgovarati s dvije mlade djevojke iz daleke Amerike: Olivia Watts i Shanaelle Petty stigle su u naš grad iz američke savezne države Oregon, na krajnjem američkom zapadu između država Kalifornije i Washington!
Na već poslovično prvo pitanje jesu li prvi put u Hrvatskoj, Olivia Watts kaže: ja sam prvi put izvan američkog kontinenta! Zanimljivo, prvo njezino putovanje preko velike bare dovelo ju je baš u Hrvatsku, i baš u Slavonski Brod.
“Prekrasna zemlja, prekrasan grad, jako sam sretna što sam ovdje, što mogu naučiti nešto novo, steći nova iskustva, upoznati nove kulture, ljude, hranu, običaje, doživljaje – to je cijeli jedan paket, a ne samo klasično turističko putovanje, a za to imam savršeno društvo“, kaže nam Olivia, predstavljajući nam svoju prijateljicu Shanaelle, koja u Slavonskom Brodu ima i rodbinu. Naime, Shanaellein otac je Amerikanac, a majka Hrvatica, pa ima i hrvatsko državljanstvo, govori hrvatski i dolazi često u posjetu svojoj rodbini. Sada je povela i Oliviju, kojoj je ovo prvo putovanje izvan SAD-a, obzirom da je tek završila srednju školu i maturirala.
„Nikad nisam čula za Hrvatsku dok nisam upoznala Shanaellei. Pričala o svojoj hrvatskoj domovini, kako je divna zemlja koju svakako moram posjetiti. Tri ljeta za redom nagovarala sam svoje roditelje neka me puste da idem, ali nisu mi dali dok ne završim školu. I sad kad sam navršila 18 godina napokon su mi dopustili da samostalno putujem izvan zemlje.
“Prije nego što smo došle u Slavonski Brod, bile smo i na moru, obišle smo dobar dio hrvatske obale, Zadar, Pakoštane, Biograd, Šibenik, Kornate…i sad planiramo obići prekrasnu Slavoniju, idemo u Osijek i još koliko stignemo u ovih nekoliko dana prije povratka u Ameriku“ kaže Shanaelle. Djevojke jedva čekaju prepričati impresije svojim obiteljima i prijateljima u Oregonu o Hrvatskoj koju će, kažu, svima preporučiti ne samo za ljetovanje, nego za nezaboravno putovanje u svako doba godine.

http://www.035portal.hr/vijest/gospodarstvo/mlade-amerikanke-olivia-i-shanaelle-ljetuju-u-hrvatskoj-pa-stigle-i-u-slavonski-brod-7406?fb_comment_id=1103857776355676_1104109932997127#f2ae53069819e4a
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by RayMabus 28/4/2017, 22:58

kic wrote:
ok ovo sto vidim nije lijepo ali briga me za ova glupa natjecanja, debilizam
Meni je dooobra.

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja 16.-Shanaelle-Petty

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja 17

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja 17266109_1311489858912605_8678094873129123840_n
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by RayMabus 28/4/2017, 23:00

Dooobra je ....dobro je , nece nam se Srbi rugat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by Guest 28/4/2017, 23:00

naša kultura i naši standardi ljepote su bezveze, treba iz zbaciti i postaviti nove norme

u okviru novih normi bijelkinje su ružne, a crnkinje predivne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by RayMabus 28/4/2017, 23:06

epikur37 wrote:Prekrasno, sad smo i mi multikulti, tolerantni te progresivni.

Valjda je sad dovoljno, jel možemo reći da pripadamo zapadu? Il  treba još što?
Gey premijer.

Ah da to vec imamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by RayMabus 28/4/2017, 23:12

glas uhljeba wrote:naša kultura i naši standardi ljepote su bezveze, treba iz zbaciti i postaviti nove norme

u okviru novih normi bijelkinje su ružne, a crnkinje predivne
Pa sad ...u usporedbi s onom iz Finske ...ova je stvarno rasna.

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Collagemiss
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by Guest 28/4/2017, 23:20

Forza Istria! W Dignano.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by RayMabus 28/4/2017, 23:21

A i ne bi bilo u redu da Tina opet bude misica posebno nakon šta je bila nekompaktibilna

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja 223342
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by RayMabus 28/4/2017, 23:23

Dobro je to , moglo je to i gore ispast , nije ružna , rasna je ...jes brate malo garavija al bar nije Srpkinja.

lol!



Nije nikoga malo gare ubilo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by RayMabus 28/4/2017, 23:37

GOVORI ENGLESKI I ŠPANJOLSKI, ZAVRŠILA JE ŠKOLE U AMERICI, ŽELI RADITI U NASA-i Nova hrvatska Miss Universe je Slavonka koja se zove Shanaelle

Nova Miss Universe inače govori engleski i španjolski, završila je Terry Sanford Highschool u SAD-u, a visoka je 185 centimetara. Voli crtati, šivati, kuhati, svira klavir, voli igrati tenis i odbojku, a mašta o poslu u NASA-i jer je zanimaju istraživanja svemira. Osim što će godinu dana predstavljati Lijepu našu te otići na svjetski izbor, 21. Miss Universe Hrvatske dobila je stipendiju Zagrebačke škole ekonomije i managementa (ZŠEM) u vrijednosti od 20.000 eura te niz drugih nagrada.

http://www.jutarnji.hr/spektakli/domace-zvijezde/foto-govori-engleski-i-spanjolski-zavrsila-je-skole-u-americi-zeli-raditi-u-nasa-i-nova-hrvatska-miss-universe-je-slavonka-koja-se-zove-shanaelle/5977576/

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Pxl_280417_16420681
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by red wolf 28/4/2017, 23:40

Nacionalisti na aparatima...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by RayMabus 28/4/2017, 23:44

red wolf wrote:Nacionalisti na aparatima...
Zašto bi ? Ima rvacke krvi , zgodna je , rasna je , izgleda i školovana , zna jezike , Amerikanka je , visoka ....i šta najvažnije nije Srpkinja.

lol!


Ja sam nacionalista , možda ti to tako neizgleda , i najviše sam se uplašio da nam nisu uvalili neku grbavu iz Zimabavea poradi multikulti.

Ok i ovo je multikulti al ima logike plus i zgodna je i to dobro zgodna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by red wolf 28/4/2017, 23:45

RayMabus wrote:
red wolf wrote:Nacionalisti na aparatima...
Zašto bi ? Ima rvacke krvi , zgodna je , rasna je , izgleda i školovana , zna jezike , Amerikanka je , visoka ....i šta najvažnije nije Srpkinja.

lol!


Ja sam nacionalista , možda ti to tako neizgleda i najviše sam se uplašio da nam nisu uvalili neku grbavu iz Zimabave poradi multikulti.

Ok i ovo je multikulti al ima logike plus i zgodna je i to dobro zgodna.
Ma jebe se meni više za tvoju vrstu...Isteklo vam vrijeme...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja Empty Re: Nova Miss Universe Hrvatske je crnkinja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum