ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Guest 28/4/2017, 11:04

slidingdoorsoperator wrote:
Pinochet wrote:Hoću kaos i anarhiju

Anarhija je najbolja moguća umjetnost genocida. A nakon svake anarhije obavezno dolazi diktatura, nije bitno čija i kakva, pa ti vidi što hoćeš.
neka, HDZovci razjebavaju državu, reci HDZovcima što ukidaju državu Hrvatsku, oni vode do toga

Guest
Guest


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Guest 28/4/2017, 11:04

vili40 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:a ti se sad šališ sa demokracijom,ustavom i zakonom kao da je to nešto što i mi imamo.

Imamo. A ne bi da je do Orepića i sličnih.
imamo mi moj kurac,da stvarno imamo pola ovih danas bi nosili prugaste pidžame i vozili tačke okolo a ne skupocjene limuzine u skupocjenim odijelima.

To nije pitanje samog postojanja demokracije i pravosuđa nego njihove kvalitete.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Kermit 28/4/2017, 11:04

marcellus wrote:sad se vidi koje su mostovci u biti smeće, za plenkovićem sigurno neću plakat ali mi je beskrajno drago da se ta nakupina ucjenjivača, licemjera, šljama i lupeža nikad više neće ako bog da vratit na vlast. HDZ-u je bolje ić u koaliciju i s živim zidom i HNS-om nego ludim psihijatrom iz metkovića
hehehe mostovci jesu govna ali braniti Marića koji je oktroiran od strane Todorića je ravno paljenju vlastite kuće da se ogriješ
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Kermit 28/4/2017, 11:05

slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:a ti se sad šališ sa demokracijom,ustavom i zakonom kao da je to nešto što i mi imamo.

Imamo. A ne bi da je do Orepića i sličnih.
imamo mi moj kurac,da stvarno imamo pola ovih danas bi nosili prugaste pidžame i vozili tačke okolo a ne skupocjene limuzine u skupocjenim odijelima.

To nije pitanje samog postojanja demokracije i pravosuđa nego njihove kvalitete.
kakvog pravosuđa? onog što zaboravi proširiti optužnicu protiv Mamića pa sve padne u vodu hehehe kod nas je na snazi kvazi feudalni sustav, čak i crkva ima istu ulogu kao i u 13 stoljeću
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by jastreb 28/4/2017, 11:05

slidingdoorsoperator wrote:
Pinochet wrote:Hoću kaos i anarhiju

Anarhija je najbolja moguća umjetnost genocida. A nakon svake anarhije obavezno dolazi diktatura, nije bitno čija i kakva, pa ti vidi što hoćeš.
Pa nije nam to niš novo. Na apsolutizme,tiranije,diktature,atentate,( i one šestojanuarske),vidovdanske ustave,Glavnjače,Jasenovce,Gole otoke navikli smo ko magarac na batine.

Ništa nam to ne bi bilo novo.

Uostalom mislim da smo se već i umorili i štufali od ove "demokracije".
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Sabina Spielrein 28/4/2017, 11:05

marcellus wrote:sad se vidi koje su mostovci u biti smeće, za plenkovićem sigurno neću plakat ali mi je beskrajno drago da se ta nakupina ucjenjivača, licemjera, šljama i lupeža nikad više neće ako bog da vratit na vlast. HDZ-u je bolje ić u koaliciju i s živim zidom i HNS-om nego ludim psihijatrom iz metkovića

Nije realno, ni fer, ali uvijek se sjetim Karadžića kad se spomene njegova profesija :D
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Guest 28/4/2017, 11:06

Pinochet wrote:
slidingdoorsoperator wrote:Anarhija je najbolja moguća umjetnost genocida. A nakon svake anarhije obavezno dolazi diktatura, nije bitno čija i kakva, pa ti vidi što hoćeš.
neka, HDZovci razjebavaju državu, reci HDZovcima što ukidaju državu Hrvatsku, oni vode do toga

Pa makar i ti svoju rusu izgubio glavu? Ili guzicu, što ti je već vrednije. To je slično stavu Srba koji bi rado Veliku Srbiju, ali da oni ipak ne poginu za taj ideal.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Guest 28/4/2017, 11:06

Sabina Spielrein wrote:
Nije realno, ni fer,  ali uvijek se sjetim Karadžića kad se spomene njegova profesija :D

Ne zaboravi Jovana Raškovića.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Guest 28/4/2017, 11:07

jastreb wrote:Pa nije nam to niš novo. Na apsolutizme,tiranije,diktature,atentate,( i one šestojanuarske),vidovdanske ustave,Glavnjače,Jasenovce,Gole otoke navikli smo ko magarac na batine.

Ništa nam to ne bi bilo novo.

Novo bi nam bilo izbacivanje iz EU, što bi nam posebno teško palo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Guest 28/4/2017, 11:08

Sabina Spielrein wrote:
marcellus wrote:sad se vidi koje su mostovci u biti smeće, za plenkovićem sigurno neću plakat ali mi je beskrajno drago da se ta nakupina ucjenjivača, licemjera, šljama i lupeža nikad više neće ako bog da vratit na vlast. HDZ-u je bolje ić u koaliciju i s živim zidom i HNS-om nego ludim psihijatrom iz metkovića

Nije realno, ni fer,  ali uvijek se sjetim Karadžića kad se spomene njegova profesija :D
Ni Jovana Raškovića nemoj zaboraviti ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Guest 28/4/2017, 11:09

asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
To nije pitanje samog postojanja demokracije i pravosuđa nego njihove kvalitete.
kakvog pravosuđa? onog što zaboravi proširiti optužnicu protiv Mamića pa sve padne u vodu

Do, upravo tog. Koje je takvo kakvo je, ali ipak postoji.
I nije samo Mamić u pitanje nego i Sanader, a moguće i Glavaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Guest 28/4/2017, 11:09

slidingdoorsoperator wrote:
Sabina Spielrein wrote:
Nije realno, ni fer,  ali uvijek se sjetim Karadžića kad se spomene njegova profesija :D

Ne zaboravi Jovana Raškovića.
Pretrekao si me za jedan pogled :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Guest 28/4/2017, 11:10

slidingdoorsoperator wrote:
Pinochet wrote:
slidingdoorsoperator wrote:Anarhija je najbolja moguća umjetnost genocida. A nakon svake anarhije obavezno dolazi diktatura, nije bitno čija i kakva, pa ti vidi što hoćeš.
neka, HDZovci razjebavaju državu, reci HDZovcima što ukidaju državu Hrvatsku, oni vode do toga

Pa makar i ti svoju rusu izgubio glavu? Ili guzicu, što ti je već vrednije. To je slično stavu Srba koji bi rado Veliku Srbiju, ali da oni ipak ne poginu za taj ideal.
kako ću ja izgubiti glavu?

evo nismo imali vlast tamo skoro godinu dana(izbori, pa onda pregovaranje bozo-karamarko-zoki, pa onda pola godine vlast koja nije mogla nista dogovoriti, pa onda opet izbori) i ništa se nije desilo. 

Jedino su ovi uhljebi u Splitu kukali, kojima je HDZ obećao posao, pa nije bilo vlasti pa su pisali "komunisti nam nedaju da radimo" itd. Dapače RH situacija nikada bolja - ekonomija raste, javni dug pada. Kamo sreće da je potrajalo to "bez-vlade" 10ak godina, bili bi ko švicarska, a ovako sa domoljubima(i antifašistima iako su domoljubi puno gori) postajemo burkina faso- rumunjska nas prestigla po BDP per capita, i to njihov se temelji na izvozu i industrji a naš na turizmu bez kojeg bi bilo kao i Bosna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Kermit 28/4/2017, 11:10

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
To nije pitanje samog postojanja demokracije i pravosuđa nego njihove kvalitete.
kakvog pravosuđa? onog što zaboravi proširiti optužnicu protiv Mamića pa sve padne u vodu

Do, upravo tog. Koje je takvo kakvo je, ali ipak postoji.
I nije samo Mamić u pitanje nego i Sanader, a moguće i Glavaš.
Ne postoji, kao što u africi ne psotoji odnosno postoji, kod nas svaki sud možeš potplatiti i dobiti odluku koja ti odgovara samo para treba, mi nismo država napose a ne da imamo pravosuđe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Guest 28/4/2017, 11:11

Pinochet wrote:kako ću ja izgubiti glavu?

U anarhiji kao najnasilnijem od svih postojećih poredaka koji obavezno završava diktaturom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Kermit 28/4/2017, 11:12

Šejkeru koliko si ti puta bio na sudu ili imao veze sa sudskim i upravnim tijelima?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Guest 28/4/2017, 11:12

slidingdoorsoperator wrote:
Pinochet wrote:kako ću ja izgubiti glavu?

U anarhiji kao najnasilnijem od svih postojećih poredaka koji obavezno završava diktaturom.
sve bolje od HDZa i domoljuba, mislim da bi čvrsta ruka dovela stvari u red
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Kermit 28/4/2017, 11:13

slidingdoorsoperator wrote:
Pinochet wrote:kako ću ja izgubiti glavu?

U anarhiji kao najnasilnijem od svih postojećih poredaka koji obavezno završava diktaturom.
Pa ovo je rasulo i masovna nepravda koja ako se nastavi će završiti biološkim uništenjem stanovnika, ti se zapravo zalažeš za isti stari model koji je doveo do ovoga, toliko o raspravi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Guest 28/4/2017, 11:13

asilovski wrote:Ne postoji, kao što u africi ne psotoji odnosno postoji

Sad si sebi skočio u usta.
I što je alternativa ovakvom stanju?
Diktatura?
Samo ovaj puta ne pod mađarskom upravom što znači da bi ti vjerojatno jako loše prošao u njoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by epikur37 28/4/2017, 11:13

Pinochet wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Pinochet wrote:kako ću ja izgubiti glavu?

U anarhiji kao najnasilnijem od svih postojećih poredaka koji obavezno završava diktaturom.
sve bolje od HDZa i domoljuba, mislim da bi čvrsta ruka dovela stvari u red


hadezenjare prijete anarhijom ako oni nemaju vlast :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Guest 28/4/2017, 11:14

Pinochet wrote:
slidingdoorsoperator wrote:U anarhiji kao najnasilnijem od svih postojećih poredaka koji obavezno završava diktaturom.
sve bolje od HDZa i domoljuba, mislim da bi čvrsta ruka dovela stvari u red

Možda i bi, ali onda nam slijedi ekspresno izbacivanje iz EU, pa ti vidi odakle nam sredstva za gospodarski razvoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom - Page 3 Empty Re: Milicajčina Orepić preti jogurt revolucijom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum