ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu - Page 3 Empty Re: Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu

Post by epikur37 17/4/2017, 12:06

Jurica histerizira.......


znanost treba staviti pod lupu jer je povećma šuplja

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu - Page 3 Empty Re: Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu

Post by RayMabus 17/4/2017, 12:18

epikur37 wrote:Jurica histerizira.......


znanost treba staviti pod lupu jer je povećma šuplja
Zašto ?

Zašto nebi vjerovali da ako staviš jabuku na celo djetetu da ce ono ozdravit ?

Jer nije tocno jel ?

Pa nije ni matrijahalna imperija.

NEK ŽIVE BUBA ŠVABE.

Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu - Page 3 Bddc94a7fcefc3598976dec33665645a
RayMabus
RayMabus

Posts : 176065
2014-04-11


Back to top Go down

Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu - Page 3 Empty Re: Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu

Post by RayMabus 17/4/2017, 12:25

Inace zanimljivo jutro , ne zato šta se nešto posebno dešava jer nije , digao se oko 9 sati , pijem kavice , ležarina nego zato šta sam upravo ODLUCIO nešto a to nešto vam piše i u Nostradamusu i sad ce vam se pocet odvijat.

Moje odluke nisu vezane uz Nostradamusa nego doslovno uz nešto šta ja ODLUCIM.

Sad cete vi brajo moj imat poplavu woodo magije.

KLIN SE KLINOM IZBIJA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176065
2014-04-11


Back to top Go down

Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu - Page 3 Empty Re: Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu

Post by danni1 17/4/2017, 12:26

debotoijusto wrote:
Neve wrote:
melkior wrote:Kada bi država zajamčila da su sva cjepiva koja završe na hrvatskom tržištu višestruko provjerena i sigurna, prvi bih bio za obvezno cijepljenje.
cjepiva koja su dostupna na HR tržištu jesu višestruko provjerena, za njihovu ispravnost i provjerenost garantira državna agencija HALMED u nacionalnim okvirima i EMA u okvirima EU, temeljem čijeg stručnog izvješća EK izdaje odobrenje za stavljanje nekog lijeka na EU tržište

slab ti argument :D  samo mrtva celjad nako epidemije zaboravljenih bolesti moze pomoci
Naravno da je slab argument. Čime to te agencije garantiraju. Isplatama milijunskih odšteta za djecu koju sjebu cjepivom?

Sve te agencije su sviranje kurcu za masne pare.

Zdravlje je postalo politika i profit.

Politika i profit se ne libe žrtvovanja nedužnih, nikad.

_________________
Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu - Page 3 Empty Re: Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu

Post by RayMabus 17/4/2017, 12:35

Sad cete vi imat problema ....u buducnosti paganizam i slicne pizdharije ce se raširit ...ja to znam ..al jutros vam je hig koncil preko mene dobio signal.

Nemate vi pravo to komentirat ako podržavate matrijahalnu imperiju.

Za odobrenje nekih stvari na ovoj planeti potrebna je moja suglasnost , demoni su je upravo dobili.




the message of the demons because they have requested it to me. Do not take this word as mine, but as their message, and don’t be afraid because you have Free Will, but I must speak:
You are under our power; you cannot do anything to defend yourselves because your ego is our opened door toward your souls. Your souls are ours, your ego is giving them to us, and it is little what you can do. Surrender now because you don't have another choice. It is futile to fight against us because you are weak.
The Masters of Light, ja! -they say-, if some of them have defeated us, all of them would have to defeat us, but Who said that this has to be this way? There will always be special spirits, but the rest will fall, the rest will fall.
Look at your faces, look at your faces, look at yourselves in the mirror, look at yourselves. Look!

----

Prije pola ure dobili su moj potpis ...SAD STE GOTOVI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176065
2014-04-11


Back to top Go down

Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu - Page 3 Empty Re: Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu

Post by RayMabus 17/4/2017, 12:44

You are under our power; you cannot do anything to defend yourselves because your ego is our opened door toward your souls. Your souls are ours, your ego is giving them to us, and it is little what you can do. Surrender now because you don't have another choice. It is futile to fight against us because you are weak.
The Masters of Light, ja! -they say-, if some of them have defeated us, all of them would have to defeat us, but Who said that this has to be this way? There will always be special spirits, but the rest will fall, the rest will fall.
Look at your faces, look at your faces, look at yourselves in the mirror, look at yourselves. Look!


---

Naravno da se malarija i ostali virusi lijece tako da netko oko njih pleše s palminim lišcem.

To je istina ko šta je i istina da matrijahalna imperija funkcionira.

SAD SE HEBITE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176065
2014-04-11


Back to top Go down

Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu - Page 3 Empty Re: Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu

Post by RayMabus 17/4/2017, 12:51

Nevolim licemjerje a jutros sam vas detektirao ...odma su dobili dozvolu za akciju.

IMA DA ZAČEPITE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176065
2014-04-11


Back to top Go down

Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu - Page 3 Empty Re: Vraćamo se svijetu malaričnih seljaka koji ne vjeruju doktoru, ali vjeruju, vračari i Davidu Ickeu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum