ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LIGA PRVAKA

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End Wed 19 Apr - 8:38

“U pripremi za susret mislili smo na sve osim na suca" jasan je bio Ancelotti.
“Ovakva pljačka ne može se događati u Ligi prvaka. Prilično smo je osjetili, dođe vam da se zapitate neke stvari”, bez kočnice je bio Vidal 

“Željeli smo prolazak u polufinale. Strahovito smo ljutiti što je sudac bio taj koji je odlučio ovakvu utakmicu. Napravio je puno pogrešaka i izbacio nas iz Lige prvaka. Teško je ovo prihvatiti, ljutiti smo.”

End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End Wed 19 Apr - 8:39


veliki maestro lukica zvan prevara  :rofl
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest Wed 19 Apr - 8:41

pa da, svirao im nepostojeci penal i priznao im gol iz ofsajda... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End Wed 19 Apr - 8:55


majka svih krađa
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest Wed 19 Apr - 8:56

a kanal magic of barca... :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest Wed 19 Apr - 8:58

Kristijano Ronaldo, najbolji igrač madridskog Reala i sveta, po ko zna koji put ušao je u istoriju evropskog i svetskog fudbala.
Portugalac je postigao het-trik u pobedi 'Kraljevskog' kluba nad minhenskim Bajernom (4:2), vredan plasmana u polufinale Lige šampiona, ali ujedno i novog mesta u istoriji.
Momak sa ostrva Madeira postao je prvi igrač u istoriji Kupa/Lige šampiona sa 100 postignutih golova.
Kristijanu je za trocifren broj pogodaka bilo potrebno 137 mečeva u elitnom takmičenju, odnosno tresao je mreže rivala sa prosekom od 0,74 po meču. 

Senku na ogromno dostignuće najboljeg strelca u istoriji Madriđana – i 'kompletan' het-trik (glavom, levom, desnom nogom – donekle je bacila činjenica da je drugi i treći gol postigao iz ofsajd pozicije, ali to svakako nije njegova greška. 

Ronaldo sada ima šest pogodaka više na kontu od najvećeg rivala iz redova Barselone Lionela Mesija, koji je na 114 susreta 94 puta bio precizan, sa prosekom od 0,82 na 90 minuta.

[ltr]
View image on Twitter

Koliko je njegov učinak frapantan najbolje govori podatak da je dao isti broj golova u Ligi šampiona koliko i gradski rival Atletiko Madrid u svojoj istoriji. 

Kada se celoj priči dodaju i pogoci u ostalim UEFA klupskim takmičenjima dolazimo do brojke od 103 gola, dok je bivši igrač lisabonskog Sportinga i Mančester Junajteda na prvom mestu i kada su sva takmičenja Evropske kuće fudbala u pitanju. 

Predvodi listu sa 137 pogodaka, drugi je, još jedan Realovac, Raul Gonsales sa 106, treći je Lionel Mesi sa 97, sledi Klas-Jan Huntelar sa 91, Andrej Ševčenko sa 90, Zlatan Ibrahimović sa 87... 

Za kraj, takođe, niko nije više puta bio strelac u jednoj sezoni Lige šampiona od njega (17), niko nema više 'Zlatnih kopački' (4), niko nije više puta biran u tim godine (11), dok sa Mišelom Platinijem, legendarnom desetkom francuskog fudbala, deli dostignuće po broju pogodaka na završnim turnirima Evropskog prvenstva (9). 

Nema sumnje da ovo nije kraj pohoda tridesetjednogodišnjeg Kristijana Ronalda na rekorde...
[/ltr]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest Wed 19 Apr - 8:59

najveci svih vremena... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End Wed 19 Apr - 8:59

End1899 wrote:još nije počelo već se krade za loreal
čim je vidal popušio žuti u prvom faulu utakmice znao sam kakva se krađa sprema
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End Wed 19 Apr - 9:03

Prele wrote:a kanal magic of barca... :rofl
ma sve je montirano i izmišljeno jelda ciganče kopilasto, da ne bi slučajno marca napravila ovakvu kompilaciju onda bi bilo vjerodostojno glupane glupi
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest Wed 19 Apr - 9:18

End1899 wrote:
Prele wrote:a kanal magic of barca... :rofl
ma sve je montirano i izmišljeno jelda ciganče kopilasto, da ne bi slučajno marca napravila ovakvu kompilaciju onda bi bilo vjerodostojno glupane glupi


:cry :cry :cry
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End Wed 19 Apr - 9:41


kakva analiza krađe  :tu
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by FRANK Wed 19 Apr - 9:50

Gary Lineker, Roberti Baggio Franco Baresi svi osudjuju ronaldove ofsajde ... i Kassaia... rekoh ja ovoliko krvnicko branjenje Kassaia od strane srbina se nije vidjelo jos od 2013 kad se kleo u sestrino zdravlhe da Cakir nista nije pogrijesio u susretu Real United.
Nogomet je umro svim igracima i navijacina real madrida zelin ISilov napad. Forza Juve

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End Wed 19 Apr - 9:52

If this had been the other way around the world would have stopped tomorrow for real madrid to have an investigation about what went wrong, they would be like the biggest babies on the planet, that's how they act. bez sumnje  :blj
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by FRANK Wed 19 Apr - 9:56

Zinedine Zidane i Emilio Butragueno govore o katastrofalnom sudjenju donSlavni realov IL BUITRE lesinar Butragueno govori da ovakvi suci nebi trebali unistavati ovakav mega derbi. Anceloti kaze da je videotehnologija prijeko potrebna... dok je prema Goal news najzesci lriticar utakmice nio legendarni Paul Scholes koji kaze... ISTE STVARI SE DOGADJAJU SVIMA LAD IGRAJI PROTIV REALA...

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by FRANK Wed 19 Apr - 9:57

Jedino kopile brani ofsajde nepostojece crvene.. ali milina je gledat kako ribery unisti karijeru zatonskog lopova

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest Wed 19 Apr - 9:59

ma ova utakmica je nula prema barcelona-psg ili ono bayern-fiorentina... to su bile povijesne krađe... ovdje je i real u nekoliko navrata oštećen
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest Wed 19 Apr - 10:00

End1899 wrote:
End1899 wrote:još nije počelo već se krade za loreal
čim je vidal popušio žuti u prvom faulu utakmice znao sam kakva se krađa sprema
pa nije to serie A niti juventus pa da može mlatit ljude i proć nekažnjeno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by FRANK Wed 19 Apr - 10:03

Veceras ocekujmo drugi cin tragedije u koris spanjolaca... laku vam noc

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest Wed 19 Apr - 10:12

Heinrich_Himmler wrote:2013 kad se kleo u sestrino zdravlhe da Cakir nista nije pogrijesio u susretu Real United.
 Ne, u zdravlje tvoje dece sam se kleo... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End Wed 19 Apr - 11:36

Prele wrote:najveci svih vremena... Basketball
LIGA PRVAKA  - Page 24 C9wVoy3UIAARqrX
kretenčino glupa srpska  Basketball
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End Wed 19 Apr - 11:38

Ref puts hand in his pocket for the yellow. 

Sees it’s Casemiro (would be sent off), stops.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 24 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum