ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LIGA PRVAKA

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Zeko 19/4/2017, 00:58

amper1950 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
Kakvi orjunasi. Ja za razliku od smecara nemrzim dalmatince jer sam i ja taj. Nemrzim ni licane ni rjecane ni istrane ni purgere ni zagorce ni slavonce nikoga. Zasto bih. Po cemu sam ja bolji od jednog slavonca
Upravo to, dok su Dumber i Dumber milijun puta pokazali da mrze Dalmaciju i dalmatince.
Krivo. Moj najbolji prijatelj i krsni kum mom sinu je dalmatinac. Al' da ne podnosim određeni tip dalmatinaca to stoji, pogotovo takve poput tebe koji se prave pametni i krivce za sve traže u Zagrebu, a glupi su k'o kurac i ne vide nered i krivce u svom okruženju. Uostalom, najveći krimionalci u ovoj državi su dalmatinci Sanader, Vidošević ... Treba još?

Zeko

Posts : 6712
2015-08-26


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by FRANK 19/4/2017, 01:02

Zeko wrote:
amper1950 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
Kakvi orjunasi. Ja za razliku od smecara nemrzim dalmatince jer sam i ja taj. Nemrzim ni licane ni rjecane ni istrane ni purgere ni zagorce ni slavonce nikoga. Zasto bih. Po cemu sam ja bolji od jednog slavonca
Upravo to, dok su Dumber i Dumber milijun puta pokazali da mrze Dalmaciju i dalmatince.
Krivo. Moj najbolji prijatelj i krsni kum mom sinu je dalmatinac. Al' da ne podnosim određeni tip dalmatinaca to stoji, pogotovo takve poput tebe koji se prave pametni i krivce za sve traže u Zagrebu, a glupi su k'o kurac i ne vide nered i krivce u svom okruženju. Uostalom, najveći krimionalci u ovoj državi su dalmatinci Sanader, Vidošević ... Treba još?
Mamic Bandic Todoric Roglic.... uglavnon dalmatinsko hercegovacka veza su i najveci kriminalci.
Onda imas Stimca pa Modrica Pa Nikicu Jelavica bracu Pripuz... sve dalmatinci i hercegovci...

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by FRANK 19/4/2017, 01:03

Auuuuu sto zeko laze... ja mislim da bi on dite zadavio golim rukama da mu je kum dalmatinac

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by FRANK 19/4/2017, 01:03

Generali Norac i Gotovina su dalmatinci

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Zeko 19/4/2017, 01:05

Heinrich_Himmler wrote:
Zeko wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
Zeko wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
:^0 :^0 :^0  Ma uništit ćeš ti kurac, budalo retardirana. Internet huligan.  :^0 :^0 :^0
Sad pa pa. Znam da bi ti mog'o cijelu noć ovako, ionako ništa ne radiš, al' ja moram nešto i raditi, između ostaloga i za ovakve poput tebe da baš ne krepate od gladi. Bila bi to ipak sramota za državu da umirete od gladi, ma kol'ko god to i zaslužili.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by FRANK 19/4/2017, 01:10

Zeko wrote:





:^0 :^0 :^0  Ma uništit ćeš ti kurac, budalo retardirana. Internet huligan.  :^0 :^0 :^0
Sad pa pa. Znam da bi ti mog'o cijelu noć ovako, ionako ništa ne radiš, al' ja moram nešto i raditi, između ostaloga i za ovakve poput tebe da baš ne krepate od gladi. Bila bi to ipak sramota za državu da umirete od gladi, ma kol'ko god to i zaslužili.
Pa normalno da neradim. Bjezi ti bjezi vec si se usrao.. reci mi prije spavanja jel Zdravko Mamic porezni platisa ili nije. Ili mu ti placas pirez...
Boze sad si pokupio nagradu za najglupljega

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by FRANK 19/4/2017, 01:13

Zeko jel Mamic platio porez... jeli glupane incesta .. jeli ti mame pokojne sram sta je okotila ...
Di pobize glupane :mog

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by FRANK 19/4/2017, 01:15

Zekonjaaaàaaa sto si klisnuoooo. Jeli

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by FRANK 19/4/2017, 01:19

Zekonja sta ti radis na maksimiru jel... cistis wce... ili nosis gazdi kavu... neboj se nista kurvice nasa rijeci ne ubijaju..

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 19/4/2017, 01:50

Zeko wrote:
amper1950 wrote:
Heinrich_Himmler wrote:
Kakvi orjunasi. Ja za razliku od smecara nemrzim dalmatince jer sam i ja taj. Nemrzim ni licane ni rjecane ni istrane ni purgere ni zagorce ni slavonce nikoga. Zasto bih. Po cemu sam ja bolji od jednog slavonca
Upravo to, dok su Dumber i Dumber milijun puta pokazali da mrze Dalmaciju i dalmatince.
Krivo. Moj najbolji prijatelj i krsni kum mom sinu je dalmatinac. Al' da ne podnosim određeni tip dalmatinaca to stoji, pogotovo takve poput tebe koji se prave pametni i krivce za sve traže u Zagrebu, a glupi su k'o kurac i ne vide nered i krivce u svom okruženju. Uostalom, najveći krimionalci u ovoj državi su dalmatinci Sanader, Vidošević ... Treba još?
Krimionalci cheers Kakvi su to? Basketball

Prvo kažeš da je krivo,a kasnije eto najveći krimionalci su dalmatinci :D Milijun puta si pokaza da mrziš Dalmaciju i dalmatince iz dna duše i tu se nema što puno dodati i oduzeti. Kriminalaca,pardon krimionalaca i idiota primjerice poput tebe ima svugdje, ja nikad ne generaliziram za razliku od tebe ;)


Last edited by amper1950 on 19/4/2017, 01:53; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 19/4/2017, 01:52

Zeko wrote:Sramoto ljudskog roda. Ratni profiter si ti, koji si vjerojatno uspio prevariti ovu državu i koja ti sad isplaćuje mirovinu za skrivanje po pećinama. Dokle god ima takvih k'o ti, za koje sada netko mora raditi, a da bi ti drkao kurac, ova država se neće pokrenuti sa mrtve točke.


Opet nepismenost izlazi na vidjelo  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Ziil Los Dii ! 19/4/2017, 06:21

It's an all out carnage ^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Ziil Los Dii ! 19/4/2017, 06:57

Btw drugi gol bayerna cisti offside..sudac usmjerio tekmu u extra time


 ima  snimka gdje se jasno vidi da vidal prvo cisti asensia a potom cisto i loptu usput 

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 19/4/2017, 07:49

Ziil Los Dii ! wrote:Btw drugi gol bayerna cisti offside..sudac usmjerio tekmu u extra time


 ima  snimka gdje se jasno vidi da vidal prvo cisti asensia a potom cisto i loptu usput 


nemoj da rusis sneska moralnim vertikalama ovog foruma-malom i velikom spermenku, kao i bolesniku iz CR... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End 19/4/2017, 07:56

ma čmayern je pokraden, solo robar, haha neki cigani jednostavno nemaju srama čak niti drugi dan nakon ovakve sramote
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 19/4/2017, 08:09

samo nemoj ti o smradu, smrade ciganski... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End 19/4/2017, 08:21

nije uopće čudno da jedna prosječna srpska ništarija u ovakvoj krađi vidi samo načela pravednosti i poštenja
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 19/4/2017, 08:23

nije uopce cudno da si glup ko kurac... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End 19/4/2017, 08:27

mrš štakoru glupi u kontenjer
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Guest 19/4/2017, 08:35

hahahaha, kakva patnja malog ciganceta... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by End 19/4/2017, 08:38

“U pripremi za susret mislili smo na sve osim na suca" jasan je bio Ancelotti.
“Ovakva pljačka ne može se događati u Ligi prvaka. Prilično smo je osjetili, dođe vam da se zapitate neke stvari”, bez kočnice je bio Vidal 

“Željeli smo prolazak u polufinale. Strahovito smo ljutiti što je sudac bio taj koji je odlučio ovakvu utakmicu. Napravio je puno pogrešaka i izbacio nas iz Lige prvaka. Teško je ovo prihvatiti, ljutiti smo.”
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

LIGA PRVAKA  - Page 23 Empty Re: LIGA PRVAKA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum