ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by vuksadinare 11/4/2017, 14:02

Noor wrote:vi ste ljubomorni na Antišu :P
ne kuzim to..lika su proglasili kao da je on upropastio agrokor,izveo najvecu pljacku stoljeca...sigurno nije supermen....nabijaju mu na nos suradnju sa skegrom i cacicem na koncu tko nije surađivao sa njima dvojicom...jedan i drugi su bili ministri pa shodno tome ako si poslovni covjek...ne mozes ih izbjeci ako imas ambicija za nesto vise

vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by Guest 11/4/2017, 14:03

asilovski wrote:
mutava baštarda wrote:lol!
asilovski wrote:Hrvat arijevac:

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Ram2
Lako bi ga zamijenili na Šentilju za Kurda ili Sirijica

kad bi ga pitali šta je po zanimanju rekao bi ja sam lopov...khm...oprostite ovaj...khm...khm... ustvari ja sam renomirani stručnjak za financije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by RayMabus 11/4/2017, 14:04

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Deklaracije4838
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by Guest 11/4/2017, 14:05

Gnječ wrote:
asilovski wrote:Mađari su neviđeno smeće, Česi nosi sandale sa čarapama, Slovaci su seljaci, a Alvarez je filipinac, pa kako bi on mogao nešto znati kako se vodi preduzeće heheheh

talijani samo vrebaju da si uzmu Istru nazad, rvacka još nije platila ni centa odštete esulima i talijanskoj republici...bit će veselo...uskoro.
manje onaniraj, viš da ti škodi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by Guest 11/4/2017, 14:07

vuksadinare wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:vi ste hrvati u takvim govnima ali takvim govnima da vam je jezik sad najmanja briga.
pa šta nos guraš u ta govna svaki dan po 100x?
čovječe, ne vadiš ga  Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 1f602
lik ej do zla boga naporan....cim se taj drogira...uvijek je on u pravu...i jedino u pravu...

pa zašto me čitate vas dvoje ako sam vam do zla boga naporan? jebote ne vadite vaše uznojene noseve iz mog šupka svaki post mi komentirate adhominem.

ajte ća rvati iš iš dosadni ste ko rvati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by RayMabus 11/4/2017, 14:14

RayMabus wrote:Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Deklaracije4838
Opet ce morat pisat dvije deklaracije cak i ako se Hr m BiH i CG dogovore da se komisija nađe pa svaku deklaraciju potvrdi te tamo gdje se nemože samo stavi jedna riječ/ druga riječ pa nastavi tekst ....za Srbiju ceš opet morat radi sve nanovo zbog ekavice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by vuksadinare 11/4/2017, 14:15

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:vi ste hrvati u takvim govnima ali takvim govnima da vam je jezik sad najmanja briga.
pa šta nos guraš u ta govna svaki dan po 100x?
čovječe, ne vadiš ga  Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 1f602
lik ej do zla boga naporan....cim se taj drogira...uvijek je on u pravu...i jedino u pravu...

pa zašto me čitate vas dvoje ako sam vam do zla boga naporan? jebote ne vadite vaše uznojene noseve iz mog šupka svaki post mi komentirate adhominem.

ajte ća rvati iš iš dosadni ste ko rvati.
glavu u kantu hladne vode sa kockama leda...lopuzo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by dzango 11/4/2017, 14:19

asilovski wrote:Mađari su neviđeno smeće, Česi nosi sandale sa čarapama, Slovaci su seljaci, a Alvarez je filipinac, pa kako bi on mogao nešto znati kako se vodi preduzeće heheheh
Manje, više. Ali ne treba generalizovati.

_________________
Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by RayMabus 11/4/2017, 14:21

U marketu “Laković” kupljeno je pakovanje od 500 grama “Divela” lazanja. Na njima je bio ispravan rok upotrebe, ali je sve ostalo nerazumljivo jer nije prevedeno na crnogorski ili bilo koji drugi jezik koji je u službenoj upotrebi. U toj radnji u prodaji je i tetrapak sir od 200 grama na kojem piše “La Vache de paris”, a koji je ilustrovan slikom krave, Ajfelovog tornja i tanjira sa sirom. Deklaracije su napisane na makedonskom, engleskom, albanskom, ukrajinskom i ruskom jeziku, a proizvođač je firma “Flechard” iz Francuske. Bez deklaracije je bila i “Truffino” crna čokolada, bombonjere sa lješnikom na kojima je pisalo ”made in Turkey” i informacije o proizvodu su bile samo na turskom. Na pakovanju od 10 malih doza pavlake za kafu, čiji je proizvođač Meggle, nemoguće je pročitati deklaraciju jer su slova previše sitna.
“Pineta” patišpanj kolač od 750 grama, pakovan u plastičnoj kesi koja nije pravilno zatvorena i čiji vrhovi nijesu zalijepljeni, prodaje se bez potpuno prevedene deklaracije, na njoj piše samo ”artikal Pineta kolač, sastav: označen na pakovanju, zemlja porijekla i izvoza Italija, uvoznik Roki komerc Podgorica”. Međutim, na artiklu deklaracija piše na italijanskom, engleskom, njemačkom i francuskom.

http://www.vijesti.me/ekonomija/bez-dva-strana-jezika-ne-mozes-ni-u-trgovinu-117613
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by dzango 11/4/2017, 14:21

asilovski wrote:Opet će po Zagrebu srpski žandarm pipkati uspaljene frajlice
Neće. Pipkaće ih po beogradskim splavovima.

U stvari, to već rade.

_________________
Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by RayMabus 11/4/2017, 14:22

RayMabus wrote:U marketu “Laković” kupljeno je pakovanje od 500 grama “Divela” lazanja. Na njima je bio ispravan rok upotrebe, ali je sve ostalo nerazumljivo jer nije prevedeno na crnogorski ili bilo koji drugi jezik koji je u službenoj upotrebi. U toj radnji u prodaji je i tetrapak sir od 200 grama na kojem piše “La Vache de paris”, a koji je ilustrovan slikom krave, Ajfelovog tornja i tanjira sa sirom. Deklaracije su napisane na makedonskom, engleskom, albanskom, ukrajinskom i ruskom jeziku, a proizvođač je firma “Flechard” iz Francuske. Bez deklaracije je bila i “Truffino” crna čokolada, bombonjere sa lješnikom na kojima je pisalo ”made in Turkey” i informacije o proizvodu su bile samo na turskom. Na pakovanju od 10 malih doza pavlake za kafu, čiji je proizvođač Meggle, nemoguće je pročitati deklaraciju jer su slova previše sitna.
“Pineta” patišpanj kolač od 750 grama, pakovan u plastičnoj kesi koja nije pravilno zatvorena i čiji vrhovi nijesu zalijepljeni, prodaje se bez potpuno prevedene deklaracije, na njoj piše samo ”artikal Pineta kolač, sastav: označen na pakovanju, zemlja porijekla i izvoza Italija, uvoznik Roki komerc Podgorica”. Međutim, na artiklu deklaracija piše na italijanskom, engleskom, njemačkom i francuskom.

http://www.vijesti.me/ekonomija/bez-dva-strana-jezika-ne-mozes-ni-u-trgovinu-117613
OVO VAM JE PRAVI RAZLOG ZAŠTO NJEMAČKA I EU GURA TU DEKLARACIJU : ARTIKLI MORAJU IMAT DEKLARACIJU NA JEZIKU ZEMLJE U KOJOJ SE PRODAJU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by RayMabus 11/4/2017, 14:38

Znam ja šta oni oce samo ce opet morat pisat dvije deklaracije jer previše je razlika između ije i e da bi kombinirao deklaraciju u jednu a da stavljaš povlake svako malo nema smisla.

Uglavnom Talijan prodaje mlijeko i sad bi on jednu deklaraciju za ovi jugo prostor a nemoš ti Srbinu napisat mlijeko nego opet ceš morat napisat mleko ...isto tako ni ostalima nemoš napisat mleko nego ceš opet morat pisat mlijeko ...znaci opet ceš morat imat barem dvije deklaracije jer nemožeš to bacit sve u jednu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by RayMabus 11/4/2017, 14:43

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 IMG_3175

primena ...osetljivo ...poreklo

Primjer deklaracije najmanje moguce ...i imaš tri riječi koje moraš mijenjat zbog ekavice
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by RayMabus 11/4/2017, 14:47

RayMabus wrote:Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 IMG_3175

primena ...osetljivo ...poreklo

Primjer deklaracije najmanje moguce ...i imaš tri riječi koje moraš mijenjat zbog ekavice
Ovu deklaraciju moš koristit u Hr , BIh i CG ako se sve tri države slože a složit ce se ako promijeniš ovu rijec :

UPOTREBE

zamijeniš s TRAJANJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by RayMabus 11/4/2017, 14:55

Nema od te korporativne ideje ništa ...previše je razlika u ekavici i onda ako sve strpaš u jedno to postaje necitko svima jer svako malo povlaka ...opet brljotina a deklaracija mora bit citljiva.

Hr , BiH i CG to mogu napravit na nacin da niti jedan jezik nepromijeniš al Srbija nemože.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by RayMabus 11/4/2017, 15:00

I meni bi bilo lakše da sam iz Japana za sve cetri države sve na jednom jeziku naškrab na deklaraciju i prodaj proizvod al ne ide ...morat ceš opet na najmnje dva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by RayMabus 11/4/2017, 15:06

RayMabus wrote:I meni bi bilo lakše da sam iz Japana za sve cetri države sve na jednom jeziku naškrab na deklaraciju i prodaj proizvod al ne ide ...morat ceš opet na najmnje dva.
A onda ti baš Srbija ni netreba nego samo Hr i BiH ako te zanima ovo tržište pa pošto je kod njih uporaba al trajanje je isto kod svih ...promijenimo rijec tu i dobiješ Hr/BiH : i sad takvi tekst i dozvolu za to i to ce ti bit zakonski odobreno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by RayMabus 11/4/2017, 15:18

Deklaracija mora bit čitljiva ...kad skuže da se nemože izmiksat ekavica u jedan tekst pa rec eto to je sve isto , sad čitajte onda ce odustat od tih gluposti.

Pa necu ja il neki Srbo citat deklaracije koje su pune ovakvih stvar : mlijeko/mleko rok upotrijebe / uporabe ....i onda tako cijeli tekst sa takvim povlakama.

Ma zaboravi jer ce i mene i njega zabolit glava dok dođemo do kraja teksta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 4 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum