ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by Kermit Tue 11 Apr - 13:20

Ljudi inače ne znaju ali Švabe su uvijek htijeli biti dodbi sa Srbadijom, samo se uvijek Englez umiješao i ovi su napravili harakiri, sada nema Engleza, a ionako mi nismo niti bitni, to se vidi kod ovih prosvjeda, kod nas je nemoguće da se prosvjeduje u vezi ovako čega, mi smo razina Kiribatija, nažalost i to iako 60% srbije je praktično nepismeno

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by Kermit Tue 11 Apr - 13:20

crvenkasti wrote:Hrvatska povijesno i kulturološki spada u sjevernu ili srednju Europu.
Nizozemska, Danska, Švedska, tako nešto.
Luxemburg i Gootland
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by Guest Tue 11 Apr - 13:22

crvenkasti wrote:Hrvatska povijesno i kulturološki spada u sjevernu ili srednju Europu.
Nizozemska, Danska, Švedska, tako nešto.

da, po boji očiju, kose, puti..., srbi su svoju krv pomješali s turskom, romskom, albanskom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by RayMabus Tue 11 Apr - 13:22

Sintagma Zapadni Balkan je prije svega politička kategorija i označava uglavnom sve države jugoistočne Europe koje nisu članice Europske Unije. Zapadni Balkan bi bila Albanija s bivšom Jugoslavijom bez Slovenije i Hrvatske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by Kermit Tue 11 Apr - 13:23

Hrvat arijevac:

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Ram2
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by Guest Tue 11 Apr - 13:23

crvenkasti wrote:Hrvatska povijesno i kulturološki spada u sjevernu ili srednju Europu.
Nizozemska, Danska, Švedska, tako nešto.

jel se i tamo tako krade, mulja, ne poštuje zakon, krši ustav, ne plaća dobavljače itd...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by vuksadinare Tue 11 Apr - 13:23

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:pa realno sola je tu u pravu..nikad mi se nije sviđala ta baba merkel...pojma nema o geostrategiji...prakticno je svojom politikom udaljila neke zemlje koji su bili cvrsti njemacki saveznici.....naustrb bilance i drugih stvari....
Približila se glavnom muftiju u Meki, a udaljila od poganih Mađara i Poljaka
gledaj...svabo ne voli nikog budimo jasni...ali politika merkel je..tko kupi vise mercedesa,tko joj ljubi vise dupe..taj je njen prijatelj......odnosno en prijatelj vise bolji kupac....drugo..definitivno baba nema pojma o geostartegiji a cini se da bas nije vicna poviejsti ili ej jednostavno ne zanima..hoce na silu nekakve 'brakove' a do jucer tu tekla krv u potocima...ima hrpu nerjesenih pitanja...svi bjeze jedne od drugih..ali ona gleda samo bilancu...odjeb babo prokleta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by Guest Tue 11 Apr - 13:24

asilovski wrote:Hrvat arijevac:

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Ram2

malo je iskvarcan...botoxiran...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by crvenkasti Tue 11 Apr - 13:28

Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:Hrvatska povijesno i kulturološki spada u sjevernu ili srednju Europu.
Nizozemska, Danska, Švedska, tako nešto.

jel se i tamo tako krade, mulja, ne poštuje zakon, krši ustav, ne plaća dobavljače itd...

Te primitvizme nam je nametnula Srboslavija.
Kad Hrvatska postane samostalna i suverena, to će nestati, jer mi smo drugačiji.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by Kermit Tue 11 Apr - 13:29

Gnječ wrote:
asilovski wrote:Hrvat arijevac:

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Ram2

malo je iskvarcan...botoxiran...
Vlaški geni, za švercanje duvana noću, a sve da ih ne vide A-U zlikovci evolucija i Gospa im je podarila tamniji ten da se mimikrijom stope u mrak
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by RayMabus Tue 11 Apr - 13:29

Bezveze , da ga hebeš nemože bit jedan jezik , Srbi pricaju ekavicom tamo a mi vamo ijekavicom.

Nema šanse da to spojiš u jedan jezik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by vuksadinare Tue 11 Apr - 13:30

crvenkasti wrote:
Gnječ wrote:
crvenkasti wrote:Hrvatska povijesno i kulturološki spada u sjevernu ili srednju Europu.
Nizozemska, Danska, Švedska, tako nešto.

jel se i tamo tako krade, mulja, ne poštuje zakon, krši ustav, ne plaća dobavljače itd...

Te primitvizme nam je nametnula Srboslavija.
Kad Hrvatska postane samostalna i suverena, to će nestati, jer mi smo drugačiji.
pa normalno da je nametnula nije valjda austrija ili austrougarska..sumnjam da se tamo niej palacalo i postivao zakon..a ne po onom..'nemoj se ko pijan plota drzat zakona'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by vuksadinare Tue 11 Apr - 13:31

asilovski wrote:
Gnječ wrote:
asilovski wrote:Hrvat arijevac:

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Ram2

malo je iskvarcan...botoxiran...
Vlaški geni, za švercanje duvana noću, a sve da ih ne vide A-U zlikovci evolucija i Gospa im je podarila tamniji ten da se mimikrijom stope u mrak
sto sad nije bosanac..? :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by Guest Tue 11 Apr - 13:33

asilovski wrote:kako je rekla i Angela Merkel u susretu s Vučićem uoči izlaska ove velikosrpske deklaracije, Srbiju vide kao “ključ stabilnosti” i lidera u regiji.

:facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by RayMabus Tue 11 Apr - 13:33

Glupa tema , mislim da netko prodaje maglu Švabi a ovaj to vidi kao neku ok ideju no nije mu rekao da su to ipak ije i e i da tehnicki nikad nece biti jedan jezik tj da ce na deklaracijama proizvoda opet za Srbiju morat pisat ekavicu a vamo ijekavicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by vuksadinare Tue 11 Apr - 13:34

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:kako je rekla i Angela Merkel u susretu s Vučićem uoči izlaska ove velikosrpske deklaracije, Srbiju vide kao “ključ stabilnosti” i lidera u regiji.

:facepalm
glupa baba....koja je dovela svijet odnosno europu do kolapsa i sukoba....i oan o 'miru i stabilnosti'...a skoro svaki dan ima sranja u njemackoj..u kojem ona svijetu zivi... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by Kermit Tue 11 Apr - 13:35

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:kako je rekla i Angela Merkel u susretu s Vučićem uoči izlaska ove velikosrpske deklaracije, Srbiju vide kao “ključ stabilnosti” i lidera u regiji.

:facepalm
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by Guest Tue 11 Apr - 13:35

RayMabus wrote:Bezveze , da ga hebeš nemože bit jedan jezik , Srbi pricaju ekavicom tamo a mi vamo ijekavicom.

Nema šanse da to spojiš u jedan jezik.

da pišeš ijekavicom onda bi bilo:

bijezvijezije, hijebiješ, nijemožije, nijema,  šansije. znači nijema šansije da ti pričaš ijekavicom.


Last edited by Gnječ on Tue 11 Apr - 13:36; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by RayMabus Tue 11 Apr - 13:36

Ma netko prodaje Švabi maglu da izvuce pare za finaciranje toga a Švabo misli da ce onda na artiklima moc pisat sve samo na jednom jeziku a kad ono opet Srbija je ekavica pa ce opet morat najmanje dva.

Nema od toga ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by Guest Tue 11 Apr - 13:38

vi ste hrvati u takvim govnima ali takvim govnima da vam je jezik sad najmanja briga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by vuksadinare Tue 11 Apr - 13:38

baba je izgubljena pa se za svaki quratz hvata kao za slamku spasa...'je'l vucko da sam ja u pravu...nista ja nisam pogrijesila...oni losi decki orban,kacinjski,trump..me samo kritiziraju..a ja samo zelim dobro i jos bolju bilancu...bar me ti vucko razumijes'...'da,mama ja sam uz tebe makar drugi nisu...ja sam ti znas za mir i prosperitet i bilancu'.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata - Page 2 Empty Re: Ivica Šola: Švaba udario na Hrvata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum