ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 17:30

RayMabus wrote:
Šta imaš rašclanit ?

Um je sredstvo komunikacije između osobe same ( duše ) i materijalnog svemira.

Inteligencija je sposobnost riješavanja problema vezanih uz taj aspekt materijalnog svemira na koji duša nalece tj prepreke.

Potencijalna vrijednost individue je : inteligencija puta kakav je a ako je sheban imat ceš negativan predznak.

Covjek koji nije dio društva se okrece protiv istog.

Tako da ti đabe moja il necija inteligencija u matrijahalnoj imperiji jer ja radim na tome da takvo društvo SPALIM DO TEMELJA.
Et jedina je baza šta san lin za popizdit i poštujem slobodnu volju pa puštam covjekolikog majmuna da se sam samopojebe,

Jedino preko polja radim a to je slanje koncepata u veliki um ljudske vrste jer sam se inkarnirao kao covjek pa to mogu i smijem.

Pa ako puno i jako šalje sutra onaj glupi ISILovac ubaci naftu u neki izvor pitke vode jer sam mu ja poslao IDEJU.

RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by Guest Sun 2 Apr - 17:30

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:
metilda wrote:

e baš neću ... :D a ti se duri .. mene jedino brine kako smo nas dvoje sa potpuno različitim percepcijama svijeta riješili isti test .. longi je u pravu, inteligencija se može upotrijebiti i u negativne svrhe.. aj stoj mi dobro..
Inteligencija ne pozna pozitivnu i negativnu svrhu..
Al zato um zna ....ocito inteligencija nije pojam za sebe nego karakteristika uma.
tako je..um odnosno samosvijest,opet morali bi malo to rasclaniti,ali sto se tice ovog tvog,istina..
Šta imaš rašclanit ?

Um je sredstvo komunikacije između osobe same ( duše ) i materijalnog svemira.

Inteligencija je sposobnost riješavanja problema vezanih uz taj aspekt materijalnog svemira na koji duša nalece tj prepreke.

Potencijalna vrijednost individue je : inteligencija puta kakav je a ako je sheban imat ceš negativan predznak.

Covjek koji nije dio društva se okrece protiv istog.

Tako da ti đabe moja il necija inteligencija u matrijahalnoj imperiji jer ja radim na tome da takvo društvo SPALIM DO TEMELJA.
eto..rasclanio si.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 17:33

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:
Inteligencija ne pozna pozitivnu i negativnu svrhu..
Al zato um zna ....ocito inteligencija nije pojam za sebe nego karakteristika uma.
tako je..um odnosno samosvijest,opet morali bi malo to rasclaniti,ali sto se tice ovog tvog,istina..
Šta imaš rašclanit ?

Um je sredstvo komunikacije između osobe same ( duše ) i materijalnog svemira.

Inteligencija je sposobnost riješavanja problema vezanih uz taj aspekt materijalnog svemira na koji duša nalece tj prepreke.

Potencijalna vrijednost individue je : inteligencija puta kakav je a ako je sheban imat ceš negativan predznak.

Covjek koji nije dio društva se okrece protiv istog.

Tako da ti đabe moja il necija inteligencija u matrijahalnoj imperiji jer ja radim na tome da takvo društvo SPALIM DO TEMELJA.
eto..rasclanio si.. :cleanteeth
Ma e.

A šta se tice biznisa može akoš ti radit a ja smišljat ideje.

Nahuškamo isilovce da zagade izvore pitke vode a prije toga kupimo dionice neke njemačke jaminice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by Guest Sun 2 Apr - 17:36

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:
Al zato um zna ....ocito inteligencija nije pojam za sebe nego karakteristika uma.
tako je..um odnosno samosvijest,opet morali bi malo to rasclaniti,ali sto se tice ovog tvog,istina..
Šta imaš rašclanit ?

Um je sredstvo komunikacije između osobe same ( duše ) i materijalnog svemira.

Inteligencija je sposobnost riješavanja problema vezanih uz taj aspekt materijalnog svemira na koji duša nalece tj prepreke.

Potencijalna vrijednost individue je : inteligencija puta kakav je a ako je sheban imat ceš negativan predznak.

Covjek koji nije dio društva se okrece protiv istog.

Tako da ti đabe moja il necija inteligencija u matrijahalnoj imperiji jer ja radim na tome da takvo društvo SPALIM DO TEMELJA.
eto..rasclanio si.. :cleanteeth
Ma e.

A šta se tice biznisa može akoš ti radit a ja smišljat ideje.

Nahuškamo isilovce da zagade izvore pitke vode a prije toga kupimo dionice neke njemačke jaminice.
king ..hahahahah..kemijao bi sa Svabima??..radije nemoj..tu su u samom vrhu svijeta..
Ionako nitko ne pije vodu iz nekog izvora,ili icega gdje se sto moze ubaciti..
svabi nemaju naviku pit vodu,osim onih iz flasa,a to vec rade mas-masovno..
ŽMan te ideje,da se na kraju ne bi gledali tugaljivo kroz resetke nasuprotnih ćelija.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 17:38

pismejker wrote:
RayMabus wrote:

Nahuškamo isilovce da zagade izvore pitke vode a prije toga kupimo dionice neke njemačke jaminice.
king ..hahahahah..kemijao bi sa Svabima??..radije nemoj..tu su u samom vrhu svijeta..
Ionako nitko ne pije vodu iz nekog izvora,ili icega gdje se sto moze ubaciti..
svabi nemaju naviku pit vodu,osim onih iz flasa,a to vec rade mas-masovno..
ŽMan te ideje,da se na kraju ne bi gledali tugaljivo kroz resetke nasuprotnih ćelija.. lol!
Pa necemo mi , oni ce trovat.

Tebi zarada od dionica njemačkih Jamnica ....ja cu se zadovoljit s necim drugim ...nije sve u parama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 17:41

Ima puno bitnijih stvari od love ...da je meni do love otišao bih na jedno mjesto u južna Amerika di ima puno zlata jer su tu Indijanci bacali.


Nije sve u lovi tj lova je samo sredstvo s kojim se olakšava razmjena dobara.

Ja želim .....PLANET.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by Guest Sun 2 Apr - 17:44

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:

Nahuškamo isilovce da zagade izvore pitke vode a prije toga kupimo dionice neke njemačke jaminice.
king ..hahahahah..kemijao bi sa Svabima??..radije nemoj..tu su u samom vrhu svijeta..
Ionako nitko ne pije vodu iz nekog izvora,ili icega gdje se sto moze ubaciti..
svabi nemaju naviku pit vodu,osim onih iz flasa,a to vec rade mas-masovno..
ŽMan te ideje,da se na kraju ne bi gledali tugaljivo kroz resetke nasuprotnih ćelija.. lol!
Pa necemo mi , oni ce trovat.

Tebi zarada od dionica njemačkih Jamnica ....ja cu se zadovoljit s necim drugim ...nije sve u parama.
Sd je najbolji biznis koji moothavo raste,iznajmljivanje nekretnina,naravno stanova najvise..npr.imas dvoetaznu kutju+potkrovlje uredeno,po etazi 3-4 sobe+kujna,to ti u konacnici zbere od najma mjesecno 2800-3000 Ojra..tri takve kutje i Kralj si ..
Puno likova sa lovom kupuju stare i vremesne kutje i renociraju ih i stavljaju u najam..Ubrzo vidis kako vozikaju nove Mercove S linije...
Meni je mjesecna doznaka plus jos neke stvari plus otpremnina dovoljna da podulje jaja hladim..
sžto bi ti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 17:44

RayMabus wrote:

Ja želim .....PLANET.
Baš skromno od mene.

:redface1 Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by Guest Sun 2 Apr - 17:44

Ni manje ni vise.. :chiefi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by Guest Sun 2 Apr - 17:45

Longi,sto mislis o burzi i trgovanju na njoj..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 17:45

pismejker wrote:Ni manje ni vise.. :chiefi
A jbga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by Guest Sun 2 Apr - 17:47

pismejker wrote:Longi,sto mislis o burzi i trgovanju na njoj..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 17:52

pismejker wrote:Longi,sto mislis o burzi i trgovanju na njoj..
Pa imaš na tisuce i tisuce razlicitih proizvoda ili usluga s cime se ta neka firma koja je stavila svoje dionice na tržište bavi tako da ...zavisi o cem pricamo.

Opcenito kao izum je ok za unaprijeđenje ponude i potražnje ...doduše podložna je manipulacijama jer netko tko ima rezerve u skladištu ajmo to tako nazvat može napravit rast ili pad cijena istih itd itd itd tj umjetno stvorit da dionice tog necega padnu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by Guest Sun 2 Apr - 17:56

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Longi,sto mislis o burzi i trgovanju na njoj..
Pa imaš na tisuce i tisuce razlicitih proizvoda ili usluga s cime se ta neka firma koja je stavila svoje dionice na tržište bavi tako da ...zavisi o cem pricamo.

Opcenito kao izum je ok za unaprijeđenje ponude i potražnje ...doduše podložna je manipulacijama jer netko tko ima rezerve u skladištu ajmo to tako nazvat može napravit rast ili pad cijena istih itd itd itd tj umjetno stvorit da dionice tog necega padnu.
Pogledaj malo FOREX paket za trgovanje..ima i za Windows phone,na Androidu je mislim ForX,ali nisam siguran,imas trenazni nivo,kao demo,ali se poslije mozes regati kao punopravni clan..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by Guest Sun 2 Apr - 17:57

Imam tu jednog frenda,samo trguje i prodaje zlato na burzi..mjesecno oko 1500 Ojra zaradi,a to mu je uz redovni posel..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by Guest Sun 2 Apr - 17:58

ajd malo pogledaj,jako je interesantno

http://www.forex.com/uk/index.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 18:07

Pogleda al nemam volje to proucavat ...znam šta je štok market ....to je ducan u kojem se prodaje štok he he he

https://hr.wikipedia.org/wiki/Burza

Dosadno ...da bar ima robovlasnicka tržnica ...kupij prodaj roba i te šeme ...ima kod isilovaca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 18:12

pismejker wrote:Imam tu jednog frenda,samo trguje i prodaje zlato na burzi..mjesecno oko 1500 Ojra zaradi,a to mu je uz redovni posel..
Tako je najbolje jer onda pratiš samo jednu robu i specijaliziraš se za nju ...doduše moš i više al poželjno je da je ista tematika tj ne zlato i krave nego zlato i srebro npr.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 18:20

Imam jednu poslovnu ideju samo nisam toliko bogat da je realiziram no ...funkcionira.

Ideja ti ide ovako : štok market ...onda nađeš nekog dovoljno bogatog da to finacira i organizira vlastiti štok market al po šemi clanarina ....a ima popuste npr ako zlato na svijetskom tržištu košta 1 dolar ovdje ako placaš clanarinu možeš trgovat za 0,01% niže s time da clanarina vrijedi za određenu kolicinu godišnje.

U prevodu baza je da privuceš korisnike.

Tokovi novca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 18:27

Radi se u suštini o nekoj ideji koju sam sad nabrzinu smislio jer mi je eto pala na pamet pošto si pitao pa oceš odgovor ....a volim i zahebavat ljude pa ono ...dakle Mađarska ima svoju burzu i sad želi postatit svijecki centar za trgovinu kravama ok ...šta ja napravim ...opcenito na toj burzi stavim da tu mogu vezano uz mlijeko i mlijecne proizvode kupovat samo oni s clanarinom ...ok ....oni placaju nešto al s tom clanarinom imaš popust na određenu kolicinu godišnje tj ako krava u svijetu vrijedi jedan dolar ovdje je 0.99 dolara tokom cijele godine .....razvaljuješ svjecke burze.

Svi klikaju na tvoju.

Malo razradiš sistem da bude samofinacirajuci ...nešto ko proizvođac i kupac placaju clanarinu da bi osigurali nižu cijenu ....dam tisucu kuna godišnje i mogu tisucu krava kad god to hocu kupit uvijek za kunu manje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus Sun 2 Apr - 18:56

Te tržnice ostvarju promet na proviziji ...ono prodaja ...ovo ono ...nešto sitno al ...zatim lova se tu provlaci ...one žive od te šeme ....znaci sad ja imam neku tržnicu npr zagrebacku i osmišljavam model kako šta više ljudi zainteresirati za to ...šta mi više klikne na internet stranicu to bolje , šta se više preko toga prodaje to bolje.

Imaš obicne i registirane kupce i prodavace ....ponuđene su firme i usluge te opca roba.

Izabereš nešto šta je jednostavno i tu napraviš tu šemu.

Ak neka dionica vrijedi 100 kuna ja ti ponudim šemu da npr paket za deset dionica necega daš 10 kuna koje su tvoji al cijena tvojih dionica je 101 kunu.

I za tu cijenu može je kupit samo netko tko je platio clanarinu....za kupnju.

No on je nekupuje za 101 kunu nego 99 jer se njemu odbija onda iznos koji je uplatio no trik je da ovo može iskoristit tokom cijele godine.

Šta imaš ti od toga ?

Pa ako stavljaš dionice ovako dižeš im vrijednost za 1 kunu na godišnjoj razini.

A kao kupac ? Pa kad god hoceš možeš kupiti dionicu za 1 kunu manje.

U cemu je trik ? A evo procijeni sam ...1000 kuna ....ako je zlato 100 kuna ja ga s ovih 1000 kuna ostavljenih tamo mogu tu za vrijeme cijele godine kupit za 99 kn i to desetak takvih dionica.

Onda opet tih istih deset dionica stavim i opet uplatim 100 kuna i stavim ponudu 101 kunu.

Meni u svakom slucaju savršeno odgovara da se tih tvojih sto kuna non stop vrti kod mene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176427
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije - Page 6 Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum