ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus 2/4/2017, 10:01

https://www.klix.ba/lifestyle/naucnici-tvrde-da-je-lijenost-znak-inteligencije/170401053

Onda sam ja super inteligentan , evo vec dva mjeseca otkako sam dobio izvaredni otkaz koji sam sam napravio , dovukao sam laptop na krevet i ležim vodoravno i boli me kuaz.

Ja sam onda genijus po tome.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175942
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus 2/4/2017, 10:02

Istraživanje Univerziteta Gulf Coast s Floride pokazalo je da inteligentnije osobe provode više vremena u ljenčarenju od drugih.

Istraživači su grupi studenata dali test u kojem su odgovarali da li se slažu s izjavama poput: "Uživam u zadacima koji dovode do rješavanja problema" ili "Razmišljam samo onoliko koliko moram".

Istraživači su izabrali 30 studenata koji "razmišljaju" i 30 koji "ne vole razmišljati". Tokom narednih sedam dana obje grupe su na članku nosile spravu koja je pratila njihove pokrete i razinu aktivnosti. Rezultati su pokazali da je grupa "mislilaca" bila daleko manje aktivna od druge grupe.

Rezultati studije koji su objavljeni u časopisu Journal of Health Psychology su opisani kao vrlo značajni u statističkom smislu. Ipak, rezultati aktivnosti tokom vikenda su pokazali da između grupa nije bilo razlike, što istraživači ne znaju objasniti.

Istraživači smatraju da osobama koje ne vole razmišljati sve brže dosadi zbog čega svoje vrijeme ispunjavaju tjelesnom aktivnošću. Također, sugerisali su manje aktivnim ljudima da bez obzira na pamet trebaju imati cilj da povećaju aktivnost kako bi bili zdraviji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175942
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by marcellus 2/4/2017, 10:12

onda bi cnrci u somaliji bili najinteligentiji ljudi a japanci glupi ko kurac

_________________
 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus 2/4/2017, 10:16

Pa Japanci i jesu glupi ko kuraz , rade 24 dnevno a natalitet im se urušio.

Zašto misliš da su pametni ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175942
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by kic 2/4/2017, 10:24


Bill Gates je rekao da uvijek trazi nekog lenjivca da obavi zadatak, jer takav ce naci najjednostavnije i najbrze rjesenje..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus 2/4/2017, 10:25

kic wrote:
Bill Gates je rekao da uvijek trazi nekog lenjivca da obavi zadatak, jer takav ce naci najjednostavnije i najbrze rjesenje..
Ma e.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175942
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by marcellus 2/4/2017, 10:28

kic wrote:
Bill Gates je rekao da uvijek trazi nekog lenjivca da obavi zadatak, jer takav ce naci najjednostavnije i najbrze rjesenje..

to u informatici čak i važi, tako sam se počeo baviti time jer mi se nije dalo tamo negdje devedesete raditi ručno neke stvari u banci kad sam se zaposlio pa sam si nešto isprogramirao da ne moram radit. Pa su me povukli u informatiku i tamo sam ostao iduće 22 godine. Ali to samo znači da ti se ne da cijepat drva ručno pa smisliš motorku. Što je samo druga vrsta rada, malo zahtjevnijeg

_________________
 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus 2/4/2017, 10:31

BMK , ovo je matrijahalna imperija , tko oce sva prava mora i radit za njih , žene neka rade a mi cemo bit trutovi.

Moc jednostavnosti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175942
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by epikur37 2/4/2017, 10:33

Onda sam retardiran.....inace znanost je danas postala pravi trash....bas jeften u rangu astrologije
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus 2/4/2017, 10:33

epikur37 wrote:Onda sam retardiran.
Znamo.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175942
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus 2/4/2017, 10:34

Ma koji rad ...samo ono osnovno a sve ostalo odhebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175942
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus 2/4/2017, 10:37

Šta cete vi radit ? Vi ste glupi ko kuraz , radite a natalitet vam se urušio , znaci sutra cete neke crnce doselit , normalno iste boli kuraz za rađu , samo ce živit na socijali vašoj a radit samo koliko moraju , onda ce opet ic dalje naselit glupane i države koje rade.

Vi ste ono ...cisti debili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175942
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by Guest 2/4/2017, 10:38

kic wrote:
Bill Gates je rekao da uvijek trazi nekog lenjivca da obavi zadatak, jer takav ce naci najjednostavnije i najbrze rjesenje..


Zato mu je Windows pun rupa ko švajcarski sir ementaler pa stalno isporučuje zakrpe iglu i konac koje onda kupac tog precijenjenog prozora mora sam krpat i farbat.

linčine treba objesit na prvu banderu jer njihov posao mora kad-tad netko drugi odradit. uhljebi su podvrsta linčina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by vili40 2/4/2017, 10:39

RayMabus wrote:https://www.klix.ba/lifestyle/naucnici-tvrde-da-je-lijenost-znak-inteligencije/170401053

Onda sam ja super inteligentan , evo vec dva mjeseca otkako sam dobio izvaredni otkaz koji sam sam napravio , dovukao sam laptop na krevet i ležim vodoravno i boli me kuaz.

Ja sam onda genijus po tome.

lol!
a atrofija mišića? :D Bar idi odradi onu jedinu maslinu što imaš.
vili40
vili40

Male
Posts : 10747
2015-08-02


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus 2/4/2017, 10:49

Glupi ste ko kuraz , to šta ste tehnicki pismeniji od nekih naroda neznaci i da ste pametniji od njih.

NIje pamet konstruirat svemirski brod tj je između ostaloga al nije sva pamet u tome.

TRPAJ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175942
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by L'âme 2/4/2017, 10:56

Ima smisla, potvrđujem :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus 2/4/2017, 10:58

vili40 wrote:
RayMabus wrote:https://www.klix.ba/lifestyle/naucnici-tvrde-da-je-lijenost-znak-inteligencije/170401053

Onda sam ja super inteligentan , evo vec dva mjeseca otkako sam dobio izvaredni otkaz koji sam sam napravio , dovukao sam laptop na krevet i ležim vodoravno i boli me kuaz.

Ja sam onda genijus po tome.

lol!
a atrofija mišića? :D Bar idi odradi onu jedinu maslinu što imaš.
Drkam kuaz.

Život je takvi da te uvik neki kuaz tjera da radiš tako da kad netriba onda :

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Images?q=tbn:ANd9GcR6uKz_1pJqHO0QIJ_oOlVSo9zh3L3UCmjOTwbaMj5WJGknSMWC
RayMabus
RayMabus

Posts : 175942
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus 2/4/2017, 11:13

Samo vi raduckajte , eno kaže Merkel :


Merkel savjetuje izbjeglicama da žive na selima


Baš me zanima kakvo je stanje u Austriji koja je deset puta manja od Njemačke ...bice se svi nabili u Bec.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175942
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus 2/4/2017, 11:26

Prštite od inteligencije .,...sad cu vam po selima i manjim mjestima lijepo poslat ove ....tako da budemo sigurni da ce se svi nabit u gradove.




Šturmabtajlung (nem. Sturmabteilung, SA), je paravojna formacija NSDAP-a - Nemačke nacističke partije u nacističkoj Nemačkoj. Doslovno, ime „šturmabtajlung“ na nemačkom znači jurišni odred.
Ova paravojna formacija je imala ključnu ulogu u usponu Adolfa Hitlera na vlast tridesetih godina 20. veka. SA-ovci su bili često poznati kao smeđokošuljaši zbog boje njihove uniforme, dok su SS-ovci bili poznati kao crnokošuljaši.
SA je bila prva nacistička paravojna grupa koja je razvila pseudo-vojne titule za svoje članove. Činovi SA će kasnije biti preuzeti i od strane mnogih drugih grupa Nacističke partije, najistaknutije SS.

https://sh.wikipedia.org/wiki/Sturmabteilung
RayMabus
RayMabus

Posts : 175942
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by RayMabus 2/4/2017, 11:31

Glupi ste ko kuraz , samo trpaj , em oni nece na sela nit u manje gradove em ih cekaju batine u tim sredinama tako da bude 100% da ce u gradove.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175942
2014-04-11


Back to top Go down

 Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije Empty Re: Naučnici tvrde da je lijenost znak inteligencije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum