ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zakon o otimačini

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by Guest 31/3/2017, 22:41

Regoč wrote:Živjel Zlatko!!!

jebo te Zlatko i Zlatica :) ona krumpirova

Guest
Guest


Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by Regoč 31/3/2017, 22:42

Gnječ wrote:
Regoč wrote:Živjel Zlatko!!!

jebo te Zlatko i Zlatica  :) ona krumpirova
Jebal tebe boškarin!

_________________
Zakon o otimačini - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by Leviathan2 31/3/2017, 22:44

marcellus wrote:pa  nisu samo ratničke boje i vigvami, meni prvo padaju na pamet skvo i vatrena voda

tiš bit zagor a debota uzmi za čika
hebote deboto, dis njega nasao,  ajd da si rekao longija al debota, zast me mrzis :D
i nemamo skvo a vatrena voda j eu umjerenim kolicinama, :P

_________________
Zakon o otimačini - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by Leviathan2 31/3/2017, 22:46

Gnječ wrote:
Leviathan2 wrote:
marcellus wrote:
Leviathan2 wrote:
marcellus wrote:

država jest potrebna, da osigura granice od kozojeba i turaka, da osigura pravosuđe i poštena suđenja, da osigura javni red i mir, da osigura infrastrukturu i javna dobra. Da zajamči ljudska prava kao pravo na slobodu govora i pravo udruživanja (što je suprotno antidiskriminacijskim zakonima)

za sve drugo nije dobra
to sto ti nabroja nije drzava, to je nes slicno kao kod nas u plemenu
drzava je vladanje, vladari i to, vidis plenkija vidis i druge politicare, njima apsolutno nebitno da rade za one za koje navodno rade, oni siluju one za koje trebaju da rade, to je drzava, vladar a ostalo je stoka sitnog zuba ,
nekad su takove zvali kraljevi, careci, imperatori i sto znam kako jos,  eto, sad nemoz bit kralj cjeli zivot al mos nekiliko godina, i ne ovisi uopce da li si nesto ucinio za te za koje se kunes da cinis, nego ovisis koliko je sposoban onaj drugi da ubjedi u svoje lazi njegov konkurent koji isto zeli biti vladar

pozdrav plemenu, kad stavite ratničke boje i krenete u rat protiv bledolikih javi da se pridružimo

haugh
jbte, pa nismo americki indijanci, nit smo kad imali ratne boje, i nismo ratovali od rimljana,  sad samo prezivljavamo drzave i kraljeve,
mozda se u buducnosti stvore uvjeti da iscistimo neki teritorij  i da ga proglasimo zaposjednutim od plemena, do tad, jbga , nista
inace bi vam rado pomogli da se rjesite vladara i da uspostavite ono sto bi se nazvalo izvorna demokracija
zanimljiva je stvar da kad nekom spomenes pleme odmah vice haug :D i spominju vigvame

Bilo je na Velebitu indijanaca i bledolikih, Old Shatterhand, Winnetou pleme Mescalero i Apache.
ima ih jos uvijek na lokacijama gdje se snimao vinetou, dolaze svabe turisti i igraju se
a bledolike vidjam samo kad odem u neki drzavni ured :D

_________________
Zakon o otimačini - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by Leviathan2 31/3/2017, 22:47

Gnječ wrote:
sitting_bull wrote:ljiga nakon ovoga mora odstupiti, skupa sa k+ ministrom i martinom dalić.

to troje je najodgovornije za razvoj situacije u Agrokoru jer su pokušali zataškavati nebuloze koncerna, a k+ ministar je još k tome u prosincu odobrio preko habor-a Todoriću kredit.

ako ljiga ne odstupi onda će uskoro cijela hrvatska postati Agrokor, a da je ljiga toga uprkos limitima u znanju svjestan potvrđuje što je na kraju balade, kad su k+ ministar i dalićka sve već priveli kraju, sazvao lidere oporbe kako bi imao pokriće za to kako eto nije sam o tome odlučivao. nego je uključio sve jer se radi o stvari od nacionalnog interesa.

istovremeno se plavuša provodi u irskoj i češlja se...

Nikad nitko nije odstupio bez prolijevanja krvi.
u jednoj recenici sazeta sva promjena koja treba

_________________
Zakon o otimačini - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by marcellus 31/3/2017, 23:47

"Nadalje, od dana otvaranja postupka izvanredne uprave do njegova završetka nije dopušteno pokretanje parničnih, ovršnih, upravnih i postupaka osiguranja kao niti postupaka izvansudske naplate protiv dužnika i njegovih ovisnih i povezanih društava"

zakon iz džibutija

_________________
Zakon o otimačini - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by kic 31/3/2017, 23:50


:blj
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by Guest 1/4/2017, 00:24

Leviathan2 wrote:
Gnječ wrote:
Leviathan2 wrote:
marcellus wrote:
Leviathan2 wrote:
to sto ti nabroja nije drzava, to je nes slicno kao kod nas u plemenu
drzava je vladanje, vladari i to, vidis plenkija vidis i druge politicare, njima apsolutno nebitno da rade za one za koje navodno rade, oni siluju one za koje trebaju da rade, to je drzava, vladar a ostalo je stoka sitnog zuba ,
nekad su takove zvali kraljevi, careci, imperatori i sto znam kako jos,  eto, sad nemoz bit kralj cjeli zivot al mos nekiliko godina, i ne ovisi uopce da li si nesto ucinio za te za koje se kunes da cinis, nego ovisis koliko je sposoban onaj drugi da ubjedi u svoje lazi njegov konkurent koji isto zeli biti vladar

pozdrav plemenu, kad stavite ratničke boje i krenete u rat protiv bledolikih javi da se pridružimo

haugh
jbte, pa nismo americki indijanci, nit smo kad imali ratne boje, i nismo ratovali od rimljana,  sad samo prezivljavamo drzave i kraljeve,
mozda se u buducnosti stvore uvjeti da iscistimo neki teritorij  i da ga proglasimo zaposjednutim od plemena, do tad, jbga , nista
inace bi vam rado pomogli da se rjesite vladara i da uspostavite ono sto bi se nazvalo izvorna demokracija
zanimljiva je stvar da kad nekom spomenes pleme odmah vice haug :D i spominju vigvame

Bilo je na Velebitu indijanaca i bledolikih, Old Shatterhand, Winnetou pleme Mescalero i Apache.
ima ih jos uvijek na lokacijama gdje se snimao vinetou, dolaze svabe turisti i igraju se
a bledolike vidjam samo kad odem u neki drzavni ured :D

imali smo mi u Istri i Vikinge i kompletno njihovo vikingško selo. i oni su nas došli oslobađat. nas u Istri su svi oslobađali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by RayMabus 1/4/2017, 00:32

Zakon o otimačini - Page 2 Ack94978jpg-the-long-ships-ukyugoslavia-1963-jack-cardiff-the-long-ghfmmh
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by Guest 1/4/2017, 00:33

sad smo opet okupirani momentalno od strane rvata. očekujemo oslobođenje netko će nas opet doć oslobodit bez brige to nam je sudbina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by RayMabus 1/4/2017, 00:34

Zakon o otimačini - Page 2 Ack94974jpg-the-long-ships-ukyugoslavia-1963-jack-cardiff-the-long-ghfmm2

http://www.alamy.com/stock-photo/yugoslavia.html?blackwhite=1&sortby=1
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by RayMabus 1/4/2017, 00:38

Leviathan2 wrote:
marcellus wrote:pa  nisu samo ratničke boje i vigvami, meni prvo padaju na pamet skvo i vatrena voda

tiš bit zagor a debota uzmi za čika
hebote deboto, dis njega nasao,  ajd da si rekao longija al debota, zast me mrzis :D
i nemamo skvo a vatrena voda j eu umjerenim kolicinama, :P
Gdje mene za Čiku ? Pa ja sam ti građen ko Bred Pit. Tako nešto , metar i 90 i 95 kila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by Guest 1/4/2017, 00:38

RayMabus wrote:Zakon o otimačini - Page 2 Ack94974jpg-the-long-ships-ukyugoslavia-1963-jack-cardiff-the-long-ghfmm2

http://www.alamy.com/stock-photo/yugoslavia.html?blackwhite=1&sortby=1

Našao si. Svaka čast. ima još fotki ona sa vikingškim brodom je odlična.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by RayMabus 1/4/2017, 00:39

Da , long ship ...ime filma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by RayMabus 1/4/2017, 00:47

The Long Ships is a 1964 British-Yugoslavian adventure film shot in Technirama directed by Jack Cardiff and stars Richard Widmark, Sidney Poitier, and Russ Tamblyn.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Long_Ships_%28film%29

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by Sabina Spielrein 1/4/2017, 08:23

marcellus wrote:"Nadalje, od dana otvaranja postupka izvanredne uprave do njegova završetka nije dopušteno pokretanje parničnih, ovršnih, upravnih i postupaka osiguranja kao niti postupaka izvansudske naplate protiv dužnika i njegovih ovisnih i povezanih društava"

zakon iz džibutija

Teatar apsurda. Mi šutke sjedimo u gledalištu i čekamo čudo.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by Guest 1/4/2017, 08:46

Sabina Spielrein wrote:Mi šutke sjedimo u gledalištu i čekamo čudo.

Deus ex machina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by RayMabus 1/4/2017, 09:19

http://slobodnadalmacija.hr/novosti/biznis/clanak/id/478018/dok-svi-gledaju-u-agrokor-tvrtkama-oko-njega-je-voda-dosla-do-grla-veliki-dobavljaci-nece-propasti-a-mali-ce-platiti-buletu-bit-ce-otkaza-i-rezanja-placa

Nahebaše mali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by Guest 1/4/2017, 11:09

To sto je ovo djubre otimao prvi....jebilo tako davno, a ta poduzeca i tako nisu valjala nista pa je to tada bilo okej. Ovo danas....zlo veliko :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by Kermit 1/4/2017, 11:29

marcellus wrote:"Nadalje, od dana otvaranja postupka izvanredne uprave do njegova završetka nije dopušteno pokretanje parničnih, ovršnih, upravnih i postupaka osiguranja kao niti postupaka izvansudske naplate protiv dužnika i njegovih ovisnih i povezanih društava"

zakon iz džibutija
nešto slično je bilo u predstečajnim nagodbama, ali ovo je 100 x veće i opasnije
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by Kermit 1/4/2017, 11:33

Ukratko odavde ako se nema neki tal, veza, šnjura, pranje para ili renta treba bježati dok se može, jer će biti svega...a ja kupio kuću jebeš mi sve
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Zakon o otimačini - Page 2 Empty Re: Zakon o otimačini

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum