ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stoltenberg : Komšić je zakon

Go down

Stoltenberg : Komšić je zakon Empty Stoltenberg : Komšić je zakon

Post by RayMabus 1/12/2022, 02:28

Ministri vanjskih poslova NATO-a pokušali su u srijedu umiriti susjede Rusije zabrinute da bi ih Moskva mogla destabilizirati dok rat u Ukrajini izaziva nestabilnost opskrbe energijom i inflaciju, izvještava Reuters.

Drugog dana ministarskog sastanka u Bukureštu fokus je bio na zapadnom Balkanu, osobito Bosni i Hercegovini te na dvije bivše sovjetske republike Moldaviji i Gruziji. Obje države imaju odmetnute regije sa stacioniranim ruskim snagama. “Poruka je jasna: sve članice NATO-a svjesne su da zvijer želi preuzeti kontrolu nad zapadnim Balkanom i moramo praktično pomoći tim zemljama da prežive”, izjavio je estonski ministar vanjskih poslova Urmas Reinsalu.

Članice NATO-a obećale su da će pomoći trima državama suočenima s pritiskom Moskve, rekli su glavni tajnik Saveza Jens Stoltenberg i ministri. “Pouka iz Ukrajine je da im moramo pružiti potporu sada”, rekao je Stoltenberg na konferenciji za novinare. “Ruski ih utjecaj pogađa na različite načine, ali bolje da ih podupremo sada nego da se stvari počnu razvijati u posve drugom smjeru kao što to vidimo u Ukrajini”, dodao je. Stoltenberg nije iznio pojedinosti o tome kakvu će pomoć NATO pružiti.

Što se tiče BiH, rekao je: “Jedna od najvažnijih stvari kako se suprotstaviti ruskom upletanju i utjecaju jest ta da se nakon izbora dovrši formiranje vlade”. BiH se suočava s jednom od najvećih kriza od rata 1990-tih, u kojoj bosanski Srbi dovode u pitanje državne institucije u sklopu dugogodišnjih napora da se odcijepe, ohrabreni potporom Rusije.

https://www.geopolitika.news/vijesti/nato-umiruje-ruske-susjede-koji-se-boje-nestabilnosti/

Estonija je već bila na crnoj listi jer me nije podržala na onom sastanku EU al je bila sudržana ( u osnovi podržala tako Njemačku, Nizozemsku i ostale ) al sad se otvoreno izjasnila za Komšića.

Dobro. Neće ni vama bit dobro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Stoltenberg : Komšić je zakon Empty Re: Stoltenberg : Komšić je zakon

Post by RayMabus 1/12/2022, 02:34

Šta tebe u toj Estoniji boli kurac za BiH ?

Srbi nisu Rusi i ne mogu se oni uopće odcijepiti jer će onda i sama RS prestat postojat kao međunarodno priznati entitet.

Jel ja tebi zabadan nos na Baltiku i rovarim protiv tebe ?

Nisan. A tii dolaziš ovdje i podržavaš Komšića jer vam on prodaje maglu.

Plesnit ću vas tamo na tom Baltiku. Zapalit ću vam sve te tri državice tamo i ispeč čevape na tom zgarištu šta od vas ostane nakon toga.

Bezobrazni do jaja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Stoltenberg : Komšić je zakon Empty Re: Stoltenberg : Komšić je zakon

Post by RayMabus 1/12/2022, 02:45

Ovoga Stoltenberga uopće nemam volje objašnjavat.

Njega san pročita davno prije ovog napada na Ukrajinu.

Objavljeno: 05. listopad 2021.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t48690-norveska-turska-je-nas-saveznik-a-njemacka-i-francuska-neprijatelji
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Stoltenberg : Komšić je zakon Empty Re: Stoltenberg : Komšić je zakon

Post by RayMabus 1/12/2022, 02:48

by RayMabus Wed 6 Oct - 2:00

Stoltenberg :

"Ali i geografija je važna, Turska na jugu, Norveška i Island na sjeveru i Sjedinjene Države, Kanada i Velika Britanija na zapadu. Ako pogledate zemljovid oni su važni za zaštitu cijele Europe".

--

by RayMabus Wed 6 Oct - 10:20

Meni to izgleda kao poprilično velik sigurnosni problem za Bugarsku.

Taj koji mi izjavi kako je Turska jako bitan partner ne bi mi više kročio u državu na mjestu Bugarske.

Razlog : On dolazi iz Norveške i puca njemu KURAC šta oni sa tim S400 drže pola Bugarske na nišanu.

Potira bi ga isti sekunda iz države.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Stoltenberg : Komšić je zakon Empty Re: Stoltenberg : Komšić je zakon

Post by RayMabus 1/12/2022, 02:51

Po ovome Stoltenbergu Turska može i obnovit osmansko carstvo na Balkanu samo da ostane saveznik NATO-a jer je njemu bitinja Rusija jer graniči s istom.

Davno sam te ja pročita.

Sad će te taj tvoj miljenik Erdogan izblokirat oko ulasaka Švedske i Finske u NATO.

Eto ti ga kad ti je toliko drag.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Stoltenberg : Komšić je zakon Empty Re: Stoltenberg : Komšić je zakon

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum