ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rezolucija o osudi federalizma

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by RayMabus 22/3/2017, 13:31

Svi narodi u Evropi moraju platit cijenu matrijahalne imperije npr za Francuze ce to biti Marseile postaje islamski a za Hrvate nestanak iz BiH.

RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by Ringo10 22/3/2017, 13:31

RayMabus wrote:Ringo a protiv koga ce ratovat ? Hrvatskoj se neda , niti ima volje nit snage ...
Koje gluposti čitam na forumu.

Znači vama se ne ratuje i mudžosi će izgubiti volju jer nemaju motivirang protivnika.

MA da mi je znati kakav to korov vi tamo pušite u toj Republici Kifli, pa da i ja probam, to mora da je do sad neka posebna NIRVANA.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by Ringo10 22/3/2017, 13:32

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Ima Rvacka svojih demografskih problema koji su dugorocni tako da vec sada za iducih 20 godina možete otpisat bilo kakvu politiku Rvati u BiH i te šeme.
Možete vi zabijati glavu u pijesak i sprovoditi politiku ignorancije, ali će u tom slučaju problemi doći k vama. Dobijete li na granici prema Hercegovini SDA-ISIL ekipu, imat ćete vi igranku kakvu ni sanjali niste.
Jbga ...demografski smo krahirali ....imamo depopulaciju ....to šta ce oni doc do tamo mi neigra kad ovdje je pustinja.
O jebo te život ... ma jeste li vi u Kifli svi takvi imbecilni kreteni
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by Sora 22/3/2017, 13:35

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Ima Rvacka svojih demografskih problema koji su dugorocni tako da vec sada za iducih 20 godina možete otpisat bilo kakvu politiku Rvati u BiH i te šeme.
Možete vi zabijati glavu u pijesak i sprovoditi politiku ignorancije, ali će u tom slučaju problemi doći k vama. Dobijete li na granici prema Hercegovini SDA-ISIL ekipu, imat ćete vi igranku kakvu ni sanjali niste.
Jbga ...demografski smo krahirali ....imamo depopulaciju ....to šta ce oni doc do tamo mi neigra kad ovdje je pustinja.
O jebo te život ... ma jeste li vi u Kifli svi takvi imbecilni kreteni

Nisu sigurno imbrcilniji od vas
Od te jadne bosanske državice naoravili ste ćumez zvan Republika srpska gdje ste ekonomski , u jednoj bjednoj drzavi vi najbjedniji.
Aj zacepi gnjavatoru srpski :K

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by Sora 22/3/2017, 13:38

Ta republika srpska sluzi kao kokošinjac za srpske zlocince da tamo zive mirno, sluzi za plašenje svojojm arogancijom i besprimjernom drskošću da negira bosansku državnost.
To je ćumez u kojem na tv svako vece govore dobro vece precednice
Bljak

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by RayMabus 22/3/2017, 13:38

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Ima Rvacka svojih demografskih problema koji su dugorocni tako da vec sada za iducih 20 godina možete otpisat bilo kakvu politiku Rvati u BiH i te šeme.
Možete vi zabijati glavu u pijesak i sprovoditi politiku ignorancije, ali će u tom slučaju problemi doći k vama. Dobijete li na granici prema Hercegovini SDA-ISIL ekipu, imat ćete vi igranku kakvu ni sanjali niste.
Jbga ...demografski smo krahirali ....imamo depopulaciju ....to šta ce oni doc do tamo mi neigra kad ovdje je pustinja.
O jebo te život ... ma jeste li vi u Kifli svi takvi imbecilni kreteni
Ljudska vrsta postoji prije rvata i bosancerosa ...Bog ima pravila ....i cijena nepoštivanja istih je paprena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by Ringo10 22/3/2017, 13:39

Sora wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Ima Rvacka svojih demografskih problema koji su dugorocni tako da vec sada za iducih 20 godina možete otpisat bilo kakvu politiku Rvati u BiH i te šeme.
Možete vi zabijati glavu u pijesak i sprovoditi politiku ignorancije, ali će u tom slučaju problemi doći k vama. Dobijete li na granici prema Hercegovini SDA-ISIL ekipu, imat ćete vi igranku kakvu ni sanjali niste.
Jbga ...demografski smo krahirali ....imamo depopulaciju ....to šta ce oni doc do tamo mi neigra kad ovdje je pustinja.
O jebo te život ... ma jeste li vi u Kifli svi takvi imbecilni kreteni

Nisu sigurno imbrcilniji od vas
Od te jadne bosanske državice naoravili ste ćumez zvan Republika srpska gdje ste ekonomski , u jednoj bjednoj drzavi vi najbjedniji.
Aj zacepi gnjavatoru srpski :K
Mislim da si ti BiH muslimanka. Cijeli život sam živio sa vama i savršeno detektiram taj način razmišljanja.

To objašnjava sve.

Ali sve je to legitimno. Kao i rat Hrvata i muslimana koji slijedi i koji će konačno riješiti naš sukob. 

Osobno, nisam nimalo optimist. Ali branit svoja prava  moramo.

Bolje nestati u borbi nego robujući.


Last edited by Ringo10 on 22/3/2017, 13:41; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by vuksadinare 22/3/2017, 13:41

Ringo10 wrote:
Sora wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
Možete vi zabijati glavu u pijesak i sprovoditi politiku ignorancije, ali će u tom slučaju problemi doći k vama. Dobijete li na granici prema Hercegovini SDA-ISIL ekipu, imat ćete vi igranku kakvu ni sanjali niste.
Jbga ...demografski smo krahirali ....imamo depopulaciju ....to šta ce oni doc do tamo mi neigra kad ovdje je pustinja.
O jebo te život ... ma jeste li vi u Kifli svi takvi imbecilni kreteni

Nisu sigurno imbrcilniji od vas
Od te jadne bosanske državice naoravili ste ćumez zvan Republika srpska gdje ste ekonomski , u jednoj bjednoj drzavi vi najbjedniji.
Aj zacepi gnjavatoru srpski :K
Mislim da si ti BiH muslimanka. Cijeli život sam živio sa vama i savršeno detektiram taj način razmišljanja.

To objašnjava sve.
pa rekla je da je porijeklom iz bosne i muslimanka cini mi se po ocu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by Sora 22/3/2017, 13:41

Nisam.
Rođena sam u Zagrebu i tu zivim oduvijek.
Imam rodbinu u bih .
Kad bi me zvali sebi. Uvijek su me gledali ko nekog s druge planete.
Ti RINGO. NRMOJ NIS MISLITI .
VIDIS DA TI SKODI .
SERES BEZVEZE

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by RayMabus 22/3/2017, 13:42

Demografija u Hr je krahirala , BiH nam je žnj problem iducih 20-ak godina sigurno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by vuksadinare 22/3/2017, 13:43

Sora wrote:Nisam.
Rođena sam u Zagrebu i tu zivim oduvijek.
Imam rodbinu u bih .
Kad bi me zvali sebi. Uvijek su me gledali ko nekog s druge planete.
Ti RINGO. NRMOJ NIS MISLITI .
VIDIS DA TI SKODI .
SERES BEZVEZE
pa nema veze gdje si rođena..korijeni su ti iz bosne...ili porijeklo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by Ringo10 22/3/2017, 13:44

RayMabus wrote:Demografija u Hr je krahirala , BiH nam je žnj problem iducih 20-ak godina sigurno.
KAd dobiješ Alijine sljedbenike u Neumu i u Doljanima, problem će vam abecedno naglo otići prema gorwe. I to drastično.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by RayMabus 22/3/2017, 13:46

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Demografija u Hr je krahirala , BiH nam je žnj problem iducih 20-ak godina sigurno.
KAd dobiješ Alijine sljedbenike u Neumu i u Doljanima, problem će vam abecedno naglo otići prema gorwe. I to drastično.
Bespotrebno se trudiš ....vidim jako dobro kakvi je hr natalitet ....pustinja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by vuksadinare 22/3/2017, 13:48

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Demografija u Hr je krahirala , BiH nam je žnj problem iducih 20-ak godina sigurno.
KAd dobiješ Alijine sljedbenike u Neumu i u Doljanima, problem će vam abecedno naglo otići prema gorwe. I to drastično.
no imas jedan problem..masovno se iseljava i iz bh-a...duplo vise nego iz hrvatske..vrijedi za sva tri naroda..citao sam nedavno na bosanskom portalu...da je iz tešnja otislo vani u proteklih pet godina...25% pucanstva tog grada a u tesnju su debela vecina muslimani..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by RayMabus 22/3/2017, 13:50

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Demografija u Hr je krahirala , BiH nam je žnj problem iducih 20-ak godina sigurno.
KAd dobiješ Alijine sljedbenike u Neumu i u Doljanima, problem će vam abecedno naglo otići prema gorwe. I to drastično.
no imas jedan problem..masovno se iseljava i iz bh-a...duplo vise nego iz hrvatske..vrijedi za sva tri naroda..citao sam nedavno na bosanskom portalu...da je iz tešnja otislo vani u proteklih pet godina...25% pucanstva tog grada a u tesnju su debela vecina muslimani..
Zato šta imaju ogromnu nezaposlenost , dobro dosta ih radi i na crno al opet je ta nezaposlenost ogromna.


Porast broja nezaposlenih u BiH početkom 2017. godine
U Bosni i Hercegovini u januaru ove godine registrirane su 511.922 nezaposlene osobe i 749.566 zaposlenih.


http://balkans.aljazeera.net/vijesti/porast-broja-nezaposlenih-u-bih-pocetkom-2017-godine
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by vuksadinare 22/3/2017, 13:51

...ekonomija diktira demografska kretenja...cak ni jedni albanci koji su bili poznati po visokoj demografiji..kako je izracunato sve se manje obitelji odlucuje za puno djece prosjek spao na dva..a mnoge albanske obitelji imaju cak i samo jedno dijete..a primjerice 1983 godine prosjek u albanskoj obitelji na kosovu sto se djece tice bio je 3,4 sto je iznimno visok prosjek..a 2014 1,8...dakle skoro pola manje u odnosu na 1983
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by Guest 22/3/2017, 13:53

Sora wrote:Ta republika srpska sluzi kao kokošinjac za srpske zlocince da tamo zive mirno, sluzi za plašenje svojojm arogancijom i besprimjernom drskošću da negira bosansku državnost.
To je ćumez u kojem na tv svako vece govore dobro vece precednice
Bljak

umri od muke, turkinjo... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by RayMabus 22/3/2017, 13:54

Ma ...hebeš BiH ...natalitet nam je krahirao ...ako vam to nije sad jasno bit ce vam za pet godina ...nemamo mi cime naselit Hr a kamo li nekakvu HB ...to je ssve pustinja i onda neki rat sa mujama ono jednostavno pitanje : a zašto i čemu ???
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by Guest 22/3/2017, 13:54

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Ringo a protiv koga ce ratovat ? Hrvatskoj se neda , niti ima volje nit snage ...
Koje gluposti čitam na forumu.

Znači vama se ne ratuje i mudžosi će izgubiti volju jer nemaju motivirang protivnika.

MA da mi je znati kakav to korov vi tamo pušite u toj Republici Kifli, pa da i ja probam, to mora da je do sad neka posebna NIRVANA.
samo se vi antifašisti iz bosne rokajte međusobno

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Bosna_14
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by vuksadinare 22/3/2017, 13:54

na starom forumu ej prije tri ili cetri gopdine netko stavio temo mislim generalissimus...da cak hrvati u bh-a imaju po prosjeku vise novorođenih clanova obitelji nego msulimani is rbi u bh-a..ali jbg problem je sto ej hravte ujebao rat...i mnogo ih je otislo iz bh-a...za vrijeme rata..srbija je u jos gorem stanju od hravtske sto se tice demografije..narocito sto se tice juzne srbije i istocne
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by Guest 22/3/2017, 13:56

u ostalom ako Rh zaista želi vojno pomoći tamšnjim Hrvatima u slučaju ugroze, to je jednostavno. Umjesto 120 milijardi kuna koje godišnje troše na uhljebe i parazite, neka povećaju vojni proračun godišnje za 5milijardi kuna i kupu avione , artiljeriju i rakete i dronove, i eto .. rokaš iz zraka , bez gubitaka. 

da će netko iz RH gonjijiti za Bosance u BiH, vucarati se po bosanskim vukojebinama, dok isti bosanci se uhljebljuju i lupaju pečate u RH , kako da ne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rezolucija o osudi federalizma - Page 2 Empty Re: Rezolucija o osudi federalizma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum