ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by RayMabus 23/11/2016, 19:13

Glasnogovornica Ministarstva vanjskih poslova Rusije Marija Zaharova izjavila je danas da je „rezolucija Evropskog parlamenta o suprotstavljanju antievropskoj kampanji u ruskim i islamističkim medijima informacioni zločin".

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/rusija-rezolucija-ep-je-informacioni-zlocin

Izgleda da Plenky ipak ima prave informacije .....EU definitivno odhebava Rusiju pod Putinom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by dijagram 23/11/2016, 19:15

Pa najbolje da je samostalno djelovao kontra EU politike:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by RayMabus 23/11/2016, 19:18

KREMLJ KLJUČA Evropski parlament IZJEDNAČIO Ruse i džihadiste!


Evropski parlament je usvojio nacrt rezolucije koji izjednačava novinsku agenciju Sputnjik i kanal RT s propagandom ISIS-a, javio je Sputnjik.

http://www.blic.rs/vesti/svet/kremlj-kljuca-evropski-parlament-izjednacio-ruse-i-dzihadiste/ym6mv17

Odhebalo ih ......znači to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by RayMabus 23/11/2016, 19:20

Neobavezujući nacrt dokumenta navodi da “Rusija agresivno koristi širok spektar alata i insturimenata” kako bi oslabila Evropsku unijuu. Takođe se navodi da Rusija finansira opozicione stranke i organizacije u članicama EU koristeći bilateralne međudržavne odnose kako bi podelila blok.

Novinska agencija Sputnjik, kanal RT, fondacija Ruski mir i Ruska federalna agencija Zajednice nezavisnih država, Zemljaci u inostranstvu i Međunarodna kulturna saradanja (Rossotrudnichestvo) su navedeni kao glavne informativne pretnje Evropskoj uniji.

Da bi se oduprli “ruskoj propagandi”, dokument poziva članice EU da sarađuju s NATO kako bi razvile mehanizme koordinirane odbrane pretnjama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by Guest 23/11/2016, 19:21

evo da bude jasnije...Jednoumlje po zapadnom receptu... jocolor



[size=44]Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin[/size]

Zapadni političari vrše zločin jer ne daju građanima mogućnost alternativnog izvora informacija, saopštilo je Ministarstvo vanjskih poslova Rusije.

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Maria_zaharova_reutersEP skreće pogled međunarodne zajednice na krivu stranu, tvrdi Zaharova Reuters

Podijeli


Glasnogovornica Ministarstva vanjskih poslova Rusije Marija Zaharova izjavila je danas da je „rezolucija Evropskog parlamenta o suprotstavljanju antievropskoj kampanji u ruskim i islamističkim medijima informacioni zločin".
"To je zločin, kada uz stvarnu prijetnju u vidu terorizma, fundamentalizma, i ne samo toga, nego sredine koja hrani nacionalizam, ksenofobiju, skrećete pogled međunarodne zajednice na potpuno drugu stranu", rekla je Zaharova u programu televizijskog kanala Rusija 1, prenosi Sputnjik.

Zapadni političari vrše zločin

Prema njenim riječima, donoseći ovakvu odluku zapadni političari vrše zločin, jer ne daju mogućnost ljudima da analiziraju i da misle i na osnovu alternativnih izvora informacija. 
"Samo se u raspravi rađa istina, samo se uz više argumenata može shvatiti kako djelovati dalje. Ovaj prljavi papir, na kojem su oklijevali da glasaju ’za’ ili ’protiv’, nego se 200 ljudi jednostavno suzdržalo, očigledno, jednostavno nisu željeli da budu uvučeni u ovaj proces, ovaj papir je dokaz informacionog zločina", rekla je Zaharova. 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by RayMabus 23/11/2016, 19:22

Mi uvijek imamo Srbiju .....odeš na Novosti.rs i to je to .....Srbija nije u EU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by Guest 23/11/2016, 19:22

evo da bude jasnije...Jednoumlje po zapadnom receptu... jocolor



[size=44]Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin[/size]

Zapadni političari vrše zločin jer ne daju građanima mogućnost alternativnog izvora informacija, saopštilo je Ministarstvo vanjskih poslova Rusije.

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Maria_zaharova_reutersEP skreće pogled međunarodne zajednice na krivu stranu, tvrdi Zaharova Reuters

Podijeli


Glasnogovornica Ministarstva vanjskih poslova Rusije Marija Zaharova izjavila je danas da je „rezolucija Evropskog parlamenta o suprotstavljanju antievropskoj kampanji u ruskim i islamističkim medijima informacioni zločin".
"To je zločin, kada uz stvarnu prijetnju u vidu terorizma, fundamentalizma, i ne samo toga, nego sredine koja hrani nacionalizam, ksenofobiju, skrećete pogled međunarodne zajednice na potpuno drugu stranu", rekla je Zaharova u programu televizijskog kanala Rusija 1, prenosi Sputnjik.

Zapadni političari vrše zločin

Prema njenim riječima, donoseći ovakvu odluku zapadni političari vrše zločin, jer ne daju mogućnost ljudima da analiziraju i da misle i na osnovu alternativnih izvora informacija. 
"Samo se u raspravi rađa istina, samo se uz više argumenata može shvatiti kako djelovati dalje. Ovaj prljavi papir, na kojem su oklijevali da glasaju ’za’ ili ’protiv’, nego se 200 ljudi jednostavno suzdržalo, očigledno, jednostavno nisu željeli da budu uvučeni u ovaj proces, ovaj papir je dokaz informacionog zločina", rekla je Zaharova. 






nego Longi,zasto kao izvore koristis rus..srpske i islamisticke portale???? lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by RayMabus 23/11/2016, 19:23

bogomdani wrote:






nego Longi,zasto kao izvore koristis rus..srpske i islamisticke portale???? lol!
Zato šta sam pametan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by RayMabus 23/11/2016, 19:23

Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by Guest 23/11/2016, 19:24

indirektno ovo znaci,da ako podrzavas ruske njuzove,da podrzavas i teroristicke...
Neprocjenjivo....!!! hahahahahaha
Mrak demokracije na zapadu u pravo smislu te rijeci-..- lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by Guest 23/11/2016, 19:24

RayMabus wrote:
bogomdani wrote:






nego Longi,zasto kao izvore koristis rus..srpske i islamisticke portale???? lol!
Zato šta sam pametan.
ajd dobro...ali to su teroristicki i ruski izvori... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by Guest 23/11/2016, 19:24

ti moras koristiti europski majnstrim..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by kic 23/11/2016, 19:25


hoće li ugasiti RT kanal na youbito za nas ?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by crvenkasti 23/11/2016, 19:26

Prokleti Rusi, naučili propagandu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by RayMabus 23/11/2016, 19:27

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
bogomdani wrote:






nego Longi,zasto kao izvore koristis rus..srpske i islamisticke portale???? lol!
Zato šta sam pametan.
ajd dobro...ali to su teroristicki i ruski izvori... lol!
Znanje je moč.



Teško je biti odgovoran za nešto ili kontrolirati nešto ako nemate ZNANJA o tome.

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t13-znanje-odgovornost-i-kontrola


Meni treba puno podataka i to sa svih strana ....onda ja to proučim pa vidim ....stanje stvari koje je najbliže onome u praksi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by Guest 23/11/2016, 19:29

RayMabus wrote:
bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
bogomdani wrote:






nego Longi,zasto kao izvore koristis rus..srpske i islamisticke portale???? lol!
Zato šta sam pametan.
ajd dobro...ali to su teroristicki i ruski izvori... lol!
Znanje je moč.



Teško je biti odgovoran za nešto ili kontrolirati nešto ako nemate ZNANJA o tome.

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t13-znanje-odgovornost-i-kontrola


Meni treba puno podataka i to sa svih strana ....onda ja to proučim pa vidim ....stanje stvari koje je najbliže onome u praksi.
uffff.sad mi pocinjes liciti na Ezeka u izjavama...

ovo nije znanje,nego manipulacija glupim tutlecima na globalnoj razini. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by RayMabus 23/11/2016, 19:32

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
bogomdani wrote:






nego Longi,zasto kao izvore koristis rus..srpske i islamisticke portale???? lol!
Zato šta sam pametan.
ajd dobro...ali to su teroristicki i ruski izvori... lol!
Znanje je moč.



Teško je biti odgovoran za nešto ili kontrolirati nešto ako nemate ZNANJA o tome.

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t13-znanje-odgovornost-i-kontrola


Meni treba puno podataka i to sa svih strana ....onda ja to proučim pa vidim ....stanje stvari koje je najbliže onome u praksi.
uffff.sad mi pocinjes liciti na Ezeka u izjavama...

ovo nije znanje,nego manipulacija glupim tutlecima na globalnoj razini. jocolor
Dobro ja više proučavam vojsku i ekonomiju a tu su stvari više tehničke tj il je il nije tako da .....
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by Guest 23/11/2016, 19:33

nego da mi prilipimo ili ozivimo one teme o 17godisnjim curicama???..odoh je oziviti.. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by RayMabus 23/11/2016, 19:34

kic wrote:
hoće li ugasiti RT kanal na youbito za nas ?
Ne znam. Znam samo da imaš Srbiju i njihove sajtove itd itd itd a ovo je ocito prvenstveno namjenjeno za njih tamo na zapadu tj da blokiraju rusku propagandu itd itd itd.

Generalno na ovim prostorima to neš osjetit jer imaš srpske sajtove pa tu imaš uvijek to neblokirano.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by crvenkasti 23/11/2016, 19:34

Zašto se Rusi ne bore pošteno? 
Propagandom sre služe samo pokvarenjaci i smutljivci.
Znači, nisu ništa bolji od nas.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin Empty Re: Rusija: Rezolucija EP je informacioni zločin

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum