ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by vuksadinare Thu 16 Mar - 9:48

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/cudo-u-hrvatskoj-i-uvjeti-rada-i-placa-i-bozicnica-i-uskrsnica-i-regres-stvarno-sve-imamo-cak-i-naknadu-za-novorodence-od-10000-kuna/57729
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by vuksadinare Thu 16 Mar - 9:52

vuksadinare wrote:http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/cudo-u-hrvatskoj-i-uvjeti-rada-i-placa-i-bozicnica-i-uskrsnica-i-regres-stvarno-sve-imamo-cak-i-naknadu-za-novorodence-od-10000-kuna/57729
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/cudo-u-hrvatskoj-i-uvjeti-rada-i-placa-i-bozicnica-i-uskrsnica-i-regres-stvarno-sve-imamo-cak-i-naknadu-za-novorodence-od-10000-kuna/5772923/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by RayMabus Thu 16 Mar - 9:54

Vlasnik tvornice furnira je Nijemac Alexander Gantenbrink koji kaže kako je sve 'vrlo jednostavno ako se radi na njemački način'.
- Prije svega, naši radnici su radnici, a ne ljudi koje ćete tretirati kao robove - kaže Ganterbrink kojemu je uspjelo ono o čemu državna politika sanja -zadržati mlade u Slavoniji i brojčano pojačati obitelji, piše Dnevnik.hr.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175373
2014-04-11


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by vuksadinare Thu 16 Mar - 9:56

RayMabus wrote:Vlasnik tvornice furnira je Nijemac Alexander Gantenbrink koji kaže kako je sve 'vrlo jednostavno ako se radi na njemački način'.
- Prije svega, naši radnici su radnici, a ne ljudi koje ćete tretirati kao robove - kaže Ganterbrink kojemu je uspjelo ono o čemu državna politika sanja -zadržati mlade u Slavoniji i brojčano pojačati obitelji, piše Dnevnik.hr.
nema tu puno mudrolije...odrijesiti kesu a ne imati skorpiona u đepu...zatim imati na razili lokalne samouprave na celu ljude koji doista brinu o lokalnoj zajednici a ne serife...i trece...i najvaznije..konacno ostaviti balkanski mentalitet iza sebe..sto je mozda i najbolnija tekovina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by RayMabus Thu 16 Mar - 9:58

Dobro al cijela tvornica ima 100 radnika , dobar dio njih vec ima djecu dakle možda 20-ak njih je ono mlađi ...onda eto kao 10 000 kuna ....nije baš da ce pokrenit natalitet nešto previše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175373
2014-04-11


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by vuksadinare Thu 16 Mar - 9:59

ti bi ray mogao preseliti iz dalamcije u slavoniju..evo na podrucju otoka krajvinkovaca i jos nekih mejsta otvaraju se firme vecinom strane..nude se povoljni uvjeti zivota..citao sam da u otoku grade i stambeno naselje..za radnike koji dosele u otok..ima i dosta najava iz dalmacije...dolazaka..a i sam otok ima 50% ljudi koji imaju dalamtinske korijene..bio bi kao doma..nisi ozenjen..sto te veze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by vuksadinare Thu 16 Mar - 10:00

RayMabus wrote:Dobro al cijela tvornica ima 100 radnika , dobar dio njih vec ima djecu dakle možda 20-ak njih je ono mlađi ...onda eto kao 10 000 kuna ....nije baš da ce pokrenit natalitet nešto previše.
..10 000 kuna je dosta ako znas sto ces sa njima..a ne odmah na prvo sajmiste kupit polovni automobil ako ti doista nije potreba..ili upriliciti kakav dernek
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by RayMabus Thu 16 Mar - 10:02

vuksadinare wrote:ti bi ray mogao preseliti iz dalamcije u slavoniju..evo na podrucju otoka krajvinkovaca i jos nekih mejsta otvaraju se firme vecinom strane..nude se povoljni uvjeti zivota..citao sam da u otoku grade i stambeno naselje..za radnike koji dosele u otok..ima i dosta najava iz dalmacije...dolazaka..a i sam otok ima 50% ljudi koji imaju dalamtinske korijene..bio bi kao doma..nisi ozenjen..sto te veze
Dobro koji je tebi kuraz ? Jesam lipo reka da necu taknit žensku dok nekrahira matrijahalna imperija ? Pa ja imam par stanova , pare nisu moj problem ....moj problem je ego ....luciferijanac sam ....kad vidim ego negdje ja postanem mega ego pa tko koga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175373
2014-04-11


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by RayMabus Thu 16 Mar - 10:05

You are under our power; you cannot do anything to defend yourselves because your ego is our opened door toward your souls. Your souls are ours, your ego is giving them to us, and it is little what you can do. Surrender now because you don't have another choice. It is futile to fight against us because you are weak.
The Masters of Light, ja! -they say-, if some of them have defeated us, all of them would have to defeat us, but Who said that this has to be this way? There will always be special spirits, but the rest will fall, the rest will fall.
Look at your faces, look at your faces, look at yourselves in the mirror, look at yourselves. Look!





Budem vam sve kosti polomio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175373
2014-04-11


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by RayMabus Thu 16 Mar - 10:13

Ja sam ti nešto poput ruleta :

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Maxresdefault

Tu ima 40-ak razlicitih tipova u samo jednoj osobi ...

Sam biraš s kojom ceš imat posla.

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije 3.-streda_r9923-640x360
RayMabus
RayMabus

Posts : 175373
2014-04-11


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by RayMabus Thu 16 Mar - 10:15

Jedina razlika između mene i ruleta je šta je rulet nasumican a ovdje ego osobe s kojom dolazim u kontakt tocno bira koje polje tj lik ce doci u susret.


Nije nasumicno nego ga druga strana bira.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175373
2014-04-11


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by Guest Thu 16 Mar - 10:17

Njemac skužio, umjesto da u Njemačkoj plaća radnike 2000€, ode 3h vožnje autom južnije, i plaća ih 400-500€ a ovi sretni samo tako..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by RayMabus Thu 16 Mar - 10:20

Pinochet wrote:Njemac skužio, umjesto da u Njemačkoj plaća radnike 2000€, ode 3h vožnje autom južnije, i plaća ih 400-500€ a ovi sretni samo tako..
Normalno ....onda na 100 radnika njih 20-ak je mlađe pa eto ako dođe prinova on kao dobar gazda daje 10 000 kuna.....no dobro je to cisto da malo zapapri ovima okolo da se stoka sitnog zuba buni po sistemu : a vidi kako njima Švabo daje a nama ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175373
2014-04-11


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by vuksadinare Thu 16 Mar - 10:21

Pinochet wrote:Njemac skužio, umjesto da u Njemačkoj plaća radnike 2000€, ode 3h vožnje autom južnije, i plaća ih 400-500€ a ovi sretni samo tako..
..naravno da se sretni..doma su a rade...pa jebote ne mos imat u hravtskoj place i stabdard ko u njemackoj to nema 90% drzava svijeta..halo spustimo se na zemlju..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by Regoč Thu 16 Mar - 10:21

Pinochet wrote:Njemac skužio, umjesto da u Njemačkoj plaća radnike 2000€, ode 3h vožnje autom južnije, i plaća ih 400-500€ a ovi sretni samo tako..
Baš to. Kao da Srbijancima daš hrvatske plaće.

_________________
Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by RayMabus Thu 16 Mar - 10:22

vuksadinare wrote:halo spustimo se na zemlju..
Može :

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Croatia-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 175373
2014-04-11


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by Guest Thu 16 Mar - 10:22

RayMabus wrote:
Pinochet wrote:Njemac skužio, umjesto da u Njemačkoj plaća radnike 2000€, ode 3h vožnje autom južnije, i plaća ih 400-500€ a ovi sretni samo tako..
Normalno ....onda na 100 radnika njih 20-ak je mlađe pa eto ako dođe prinova on kao dobar gazda daje 10 000 kuna.....no dobro je to cisto da malo zapapri ovima okolo da se stoka sitnog zuba buni po sistemu : a vidi kako njima Švabo daje a nama ništa.
najveća katastrofa jest što su ustaše prvo pobili židove u RH, pa onda antifašisti protjerali ostale židove i pobili švabe. cijela nam država padi radi toga. 

trebalo bi vraćati imovinu i posjede njemcima.. naseljavati ih.. u roku 20ak godina zemlja bi se preporodila..

mogu i porezne olakšice kako se radilo u prošlosti. čak i ludi rusi u 18stoljeću, davali njemcima porezne olakšice da se ovi naseljavaju po rusiji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by Guest Thu 16 Mar - 10:23

Regoč wrote:
Pinochet wrote:Njemac skužio, umjesto da u Njemačkoj plaća radnike 2000€, ode 3h vožnje autom južnije, i plaća ih 400-500€ a ovi sretni samo tako..
Baš to. Kao da Srbijancima daš hrvatske plaće.
u srbiji većina radi za 300€ , u RH većina 400-500€...  nije velika razlika, sa naglaskom, da nama prdne turizam, vjerojatno bi plaće u državnom sektoru pale sa 7000kn na 1999kn.. pa nas to diže
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by vuksadinare Thu 16 Mar - 10:26

Pinochet wrote:
RayMabus wrote:
Pinochet wrote:Njemac skužio, umjesto da u Njemačkoj plaća radnike 2000€, ode 3h vožnje autom južnije, i plaća ih 400-500€ a ovi sretni samo tako..
Normalno ....onda na 100 radnika njih 20-ak je mlađe pa eto ako dođe prinova on kao dobar gazda daje 10 000 kuna.....no dobro je to cisto da malo zapapri ovima okolo da se stoka sitnog zuba buni po sistemu : a vidi kako njima Švabo daje a nama ništa.
najveća katastrofa jest što su ustaše prvo pobili židove u RH, pa onda antifašisti protjerali ostale židove i pobili švabe. cijela nam država padi radi toga. 

trebalo bi vraćati imovinu i posjede njemcima.. naseljavati ih.. u roku 20ak godina zemlja bi se preporodila..

mogu i porezne olakšice kako se radilo u prošlosti. čak i ludi rusi u 18stoljeću, davali njemcima porezne olakšice da se ovi naseljavaju po rusiji
a nije bas tako..u austro ugarskoj...su hrvati imali radne navike...znam iz prica starijih ljudi..ujebala nas jugoslavija koja je donjela nepotizam,mito..i sistem rada..kako se sale oni iz zloceste djece makar u svakoj sali ima istine..'cetri mjeseca na bolovanju pa cetri mjeseca na godisnjem'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by vuksadinare Thu 16 Mar - 10:29

evojedne usporedbe..gledao sam nedavno neke epizode boljeg zivota..i lijepo je tu prikazano kako je sve zivjelo od mita,nepotizma a onda u ejdnoj seriji 'u registarturi'..dakle radnja se desava u austro ugarskoj....gdje sudac austrijanac izbacuje seljaka i prijeti mu streljaljem jer ga je ovaj htio podmititi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Evo i dobrih vijesti iz Slavonije Empty Re: Evo i dobrih vijesti iz Slavonije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum