ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by jastreb 7/2/2017, 11:27

veber wrote:jebes mi mater ako si ti normalna.
toliko kartica teksta napisat...

letimicno sam citao, pa stalno isti kurac pises, malo razmjestaj promijenis.
odi s kokica na ovce ili koze uzgajat, ova avijacija ti daje previse na mastu.
Ma Metilda je previše naivna. Naivnija od Šenoe i Nazora zajedno. lol!

jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 7/2/2017, 11:28

a ko je bio onaj ksaver sandor djalski?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by crvenkasti 7/2/2017, 11:31

Ground Biscuits wrote:a ko je bio onaj ksaver sandor djalski?

Pravo ime mu je Ljubo Babić, znači četnik.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28712
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 7/2/2017, 11:32

crvenkasti wrote:
Ground Biscuits wrote:a ko je bio onaj ksaver sandor djalski?

Pravo ime mu je Ljubo Babić, znači četnik.
jebem li ga,ja sam se stalno pitao jesu to tri lika ili jedan lik sa tri imena  geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 7/2/2017, 11:46

jastreb wrote:
veber wrote:jebes mi mater ako si ti normalna.
toliko kartica teksta napisat...

letimicno sam citao, pa stalno isti kurac pises, malo razmjestaj promijenis.
odi s kokica na ovce ili koze uzgajat, ova avijacija ti daje previse na mastu.
Ma Metilda je previše naivna. Naivnija od Šenoe i Nazora zajedno. lol!

nisam ja kriva što je Matoš bio toliki domoljub  :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by jastreb 7/2/2017, 11:54

metilda wrote:
jastreb wrote:
veber wrote:jebes mi mater ako si ti normalna.
toliko kartica teksta napisat...

letimicno sam citao, pa stalno isti kurac pises, malo razmjestaj promijenis.
odi s kokica na ovce ili koze uzgajat, ova avijacija ti daje previse na mastu.
Ma Metilda je previše naivna. Naivnija od Šenoe i Nazora zajedno. lol!

nisam ja kriva što je Matoš bio toliki domoljub  :P
Matoša upravo sada čitam. Bio je domoljub,ali i žestoki kritičar svega,pa i samih domoljub(lj)a.

A što ti ni u kojem slučaju nisi.

Ti si pristalica zgotovljene datosti.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 7/2/2017, 12:01

jastreb wrote:
metilda wrote:
jastreb wrote:
veber wrote:jebes mi mater ako si ti normalna.
toliko kartica teksta napisat...

letimicno sam citao, pa stalno isti kurac pises, malo razmjestaj promijenis.
odi s kokica na ovce ili koze uzgajat, ova avijacija ti daje previse na mastu.
Ma Metilda je previše naivna. Naivnija od Šenoe i Nazora zajedno. lol!

nisam ja kriva što je Matoš bio toliki domoljub  :P
Matoša upravo sada čitam. Bio je domoljub,ali i žestoki kritičar svega,pa i samih domoljub(lj)a.

A što ti ni u kojem slučaju nisi.

Ti si pristalica zgotovljene datosti.  

moja tema pokazuje upravo suprotno, doduše možda to netko i ne može primijetiti.. često stavim naslove koji kasnije budu otvoreni kao teme i na drugoj stranici prijeđu u chat..  a usprkos veberovom mišljenju nemam vremena za chatanje i jalove komentare..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 7/2/2017, 13:57

O udrugama
“Mi imamo nevjerojatnih gotovo 2.000 udruga. Recite mi, čime su one popravile društvo? Sporene su kakti civilne udruge. Više-manje su one političke udruge. One politički reagiraju na javnoj hrvatskoj sceni”, nastavio je.


Na komentar da tom izjavom zvuči poput bivšeg ministra kulture Hasanbegovića, Šterc je odgovorio: “Ja bih bio radikalniji od Hasanbegovića. Ja bih ukinuo sve udruge”.


“Te udruge potroše otprilike oko milijardu i pol kuna. Veliki dio njih se bavi različitim djelatnostima, neke od njih su potrebne. Neke se bave civilnim društvom. Ajte vi meni recite je li to društvo popravljeno u ijednom segmentu. Ne možete financirati anacionalne udruge. To nitko ne financira. Te neke koje hoće djelovati na nekoj globalnoj svemirskom sceni, neka ih financira netko drugi, a ne da se financiraju iz državnog proračuna”, istaknuo je.


Šterc je zatim kazao kako se protivi i financiranju ‘projekata koji ne pridonose razvoju hrvatskog društva’.
“Ne možemo iz proračuna financirati projekte koje ne pridonose razvoju hrvatskog društva”, rekao je.
Upitan po kojim kategorijama bi se trebalo mjeriti koje udruge doprinose koliko i kako doprinose hrvatskom društvu: “To je mjerljivo po projektima – pristupu, sadržaju, rezultatima, itd. Primjerice, mi se bavimo migracijama. Na primjer, onda se netko bavi migracijama u Indiji. Zašto mi to trebamo financirati? iz proračuna možemo financirati samo naše migracije. Ukinuo bih sve znanstvene projekte i programe koji ne koriste razvoju hrvatskog društva”.
Šterc smatra kako bi se tako uštedjelo između 8 i 9 milijardi kuna.


http://narod.hr/hrvatska/demograf-sterc-protivim-se-financiranju-anacionalnih-udruga




i ja bih ukinula sve anacionalne i antihrvatske udruge...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 7/2/2017, 14:00

Izrael kao uzor


Komentirajući kako je Izrael uspješno implementirao obavezu vojnog roka u društvo, rekao je: “To je koncept koji veži cjelokupni sustav – ulaska mladih u zrelu dob. Oni su pomakli obrazovni sustav radi vojnog sustava. Njihovi psiholozi su pretpostavili da prilogadba mladih ljudi odgovornom sustavu je najjednostavnost kroz vojni sustav. Postoje istraživanja da je to za mlade poprilično dobar ulazak u život. Mladi ljudi moraju se naučiti u životu na neke okolnosti koje im nisu racionalne.


 Mladi na iracionalno reagiraju buntom, pobunom. Ulazak u vojsku za svakog intelektualca je desant na mozak. Ali ulazite u vojni sustav ulazite i izdaje vam zapovjedi osoba koja je i možda ispod vas po obrazovanju, ali vi to morate poslušati. Kada gledate mlađu populaciju, koja nije naviknuta na nikakav oblik stege, Izrael je odlučio da to moraju napraviti. I još ih k tome obrazuju”.


“Obzirom na geopolitičku situaciju, na vrijeme u kojem živimo, na pripremanje mladih za život, ja sam za vojni rok, ali ne ovaj turistički od mjesec dana”, komentirao je najavu kako će se uvesti vojna obuka u Hrvatskoj.


http://narod.hr/hrvatska/demograf-sterc-protivim-se-financiranju-anacionalnih-udruga


i ja sam za vojni rok...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 7/2/2017, 19:28

ajme, ovo copy/pas...ovaj, metildina intelektualnost je divljenja vrijedna  Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 1f602

ajmo majko hrvatska...budi ponosna, ionako nemaš obraza  :cro  

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 7/2/2017, 19:29

metilda wrote:

i ja sam za vojni rok...

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 1f602 Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 1f602 Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by michaellcmacha 7/2/2017, 19:31

ja sam protiv svih rokova...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 7/2/2017, 19:34

michaellcmacha wrote:ja sam protiv svih rokova...

znam, znam i zašto, ali Grom ostaje Grom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 7/2/2017, 19:34

michaellcmacha wrote:ja sam protiv svih rokova...

zbog čega? u ovakvom okruženju jako je važno da mladi upoznaju neke osnove ratovanja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by michaellcmacha 7/2/2017, 19:45

ja sam miroljubiv, pa eto tako... a i nekako mi nije draga pomisao da mi djeca (3 sina )prođu kao i ja, vrijeme je više da se prekine niz.... ja svi moji unazad 100 godina smo ratovali za ovu zemlju, nek sad moji klinci se malo odmore od toga.... nek sad idu ratovat npr djeca od hrvoja klasnića i tako tih... oni ionako zajedno sa svojom djecom imaju sve što mogu poželjeti u ovoj lijepoj njihovoj.... sory ali eto tako nekako sam si dao za pravo razmišljati.... s obzirom da ni na jebeni lijek u ovom apsurdistanu nemam pravo.... pa onda da mi sinovi odu zaradit vanka i priskrbe to na što ovdje nemam pravo nit si mogu priuštiti 1600 kuna za 28 tableta...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by michaellcmacha 7/2/2017, 19:47

a nije da nisam uplaćivao zdravstveno ugrubo sam uplatio oko 600 000 kuna....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 7/2/2017, 19:51

michaellcmacha wrote:ja sam miroljubiv, pa eto tako... a i nekako mi nije draga pomisao da mi djeca (3 sina )prođu kao i ja, vrijeme je više da se prekine niz.... ja svi moji unazad 100 godina smo ratovali za ovu zemlju, nek sad moji klinci se malo odmore od toga.... nek sad idu ratovat npr djeca od hrvoja klasnića i tako tih... oni ionako zajedno sa svojom djecom imaju sve što mogu poželjeti u ovoj lijepoj njihovoj.... sory ali eto tako nekako sam si dao za pravo razmišljati.... s obzirom da ni na jebeni lijek u ovom apsurdistanu nemam pravo.... pa onda da mi sinovi odu zaradit vanka i priskrbe to na što ovdje nemam pravo nit si mogu priuštiti 1600 kuna za 28 tableta...

tvoje iskustvo je preteško.. jesi li čitao svjedočenje patera Mandurića o događaju u crkvi Svetog Marka?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by michaellcmacha 7/2/2017, 19:54

metilda wrote:
michaellcmacha wrote:ja sam miroljubiv, pa eto tako... a i nekako mi nije draga pomisao da mi djeca (3 sina )prođu kao i ja, vrijeme je više da se prekine niz.... ja svi moji unazad 100 godina smo ratovali za ovu zemlju, nek sad moji klinci se malo odmore od toga.... nek sad idu ratovat npr djeca od hrvoja klasnića i tako tih... oni ionako zajedno sa svojom djecom imaju sve što mogu poželjeti u ovoj lijepoj njihovoj.... sory ali eto tako nekako sam si dao za pravo razmišljati.... s obzirom da ni na jebeni lijek u ovom apsurdistanu nemam pravo.... pa onda da mi sinovi odu zaradit vanka i priskrbe to na što ovdje nemam pravo nit si mogu priuštiti 1600 kuna za 28 tableta...

tvoje iskustvo je preteško.. jesi li čitao svjedočenje patera Mandurića o događaju u crkvi Svetog Marka?
ja sam bio tamo i svemu vezanom uz te događaje osobno svjedočio i sudjelovao....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 7/2/2017, 19:56

michaellcmacha wrote:
metilda wrote:
michaellcmacha wrote:ja sam miroljubiv, pa eto tako... a i nekako mi nije draga pomisao da mi djeca (3 sina )prođu kao i ja, vrijeme je više da se prekine niz.... ja svi moji unazad 100 godina smo ratovali za ovu zemlju, nek sad moji klinci se malo odmore od toga.... nek sad idu ratovat npr djeca od hrvoja klasnića i tako tih... oni ionako zajedno sa svojom djecom imaju sve što mogu poželjeti u ovoj lijepoj njihovoj.... sory ali eto tako nekako sam si dao za pravo razmišljati.... s obzirom da ni na jebeni lijek u ovom apsurdistanu nemam pravo.... pa onda da mi sinovi odu zaradit vanka i priskrbe to na što ovdje nemam pravo nit si mogu priuštiti 1600 kuna za 28 tableta...

tvoje iskustvo je preteško.. jesi li čitao svjedočenje patera Mandurića o događaju u crkvi Svetog Marka?
ja sam bio tamo i svemu vezanom uz te događaje osobno svjedočio i sudjelovao....

i što misliš o njegovom svjedočenju:

http://narod.hr/hrvatska/pater-ike-manduric-te-noci-susreo-zloga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by michaellcmacha 7/2/2017, 19:57

ali to je nebitno za temu o rokovima.... ne odričem pravo na obvezu obrane između ostalog i kroz vojnu obuku.... ali izričem svoj stav da je vrijeme da u utakmicu sad uđu igrači s klupe, a moji koji bi trebali nastaviti gdje sam ja stao, nek malo odmore

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 7/2/2017, 20:01

michaellcmacha wrote:ali to je nebitno za temu o rokovima.... ne odričem pravo na obvezu obrane između ostalog i kroz vojnu obuku.... ali izričem svoj stav da je vrijeme da u utakmicu sad uđu igrači s klupe, a moji koji bi trebali nastaviti gdje sam ja stao, nek malo odmore

oni su ratovali s tobom bivajući bez tebe.. moj sin zbog rata od treće godine ima PTSP.. .. ne sumnjam da su i tvoja djeca duboko proživjela rat...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 2 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum