ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu - Page 2 Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by RayMabus 12/2/2017, 17:34

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Ja znam da ce smisliti al to šta ce oni smisliti ukljucuje strogu kontrolu granica.....i onda smo došli na još zanimljiviju pricu a ta je da Poljska i ovi vamo istocnije nemoraju primit kozohebe ....doduše Hr je na balkanskoj ruti pa ce nahebat al istocnije od Austrije i Njemačke su etnicki ciste države.
ako kontroliras drzavni aparat i sustav,ne moras bas se trsiti oko granica.naime,ako Khozoepi nahrle u gradove,ako imas kontrolu svega,dakle firmi,zaposljavanja,evidencija,ti jednostavno ne mogu normalno opstati,jer ih nece primiti bez radne dozvole raditi,kontroliras banke,imas uvid u izdavanje EC kartica,a ne mogu ih dobiti,ako ne rade..Zanimljivo je da su dosad,i jos uvijek imaju bankovne kartice izdane od svapskih banaka,tak oda mogu koristiti tekuci racun,na kojiim stize svapska lova za pomoc..
Oduzmi im to,i mogu samo prositi,a dok dojde zima,jebati jeza u bodlju..
Oduzmi im to i radit ce pizdharije.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu - Page 2 Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by mutava baštarda 12/2/2017, 17:53

CIA awards Saudi prince medal for anti-terror efforts

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu - Page 2 Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by Kermit 12/2/2017, 21:52

Inače novi njemečki prezidente:

http://www.zerohedge.com/news/2017-02-12/pro-russian-steinmeier-elected-german-president-putin-delighted


The presidency of Steinmeier, while ceremonial, may spark a pro-Kremlin turn in Germany. Dubbed as "pro-Russian" during his foreign ministerial days, Steinmeier last year drew criticism when he said NATO's decision to stage military maneuvers in eastern Europe amounted to "saber-rattling". His Social Democrats prefer a softer stance towards Russia than Merkel's conservatives.
As we reported last June, Steinmeier criticized NATO for having a bellicose policy towards Russia, describing it as "warmongering", according to an interview with Bild. He added that "what we should avoid today is inflaming the situation by warmongering and stomping boots." As such, in a time when NATO is worried about losing US support under a Trump administration, it has just suffered another blow even as it continues its expansion and encirclement of Russia.
Meanwhile, the Kremlin said that a delighted Russian President Vladimir Putin promptly congratulated Germany’s new president-elect, Frank-Walter Steinmeier, on his victory, and invited him to visit Russia at his earliest possible convenience.
“Vladimir Putin has confirmed his interest in continuing a constructive dialogue on international and bilateral issues, and invites Steinmeier to visit Russia at a convenient time for him,” an official press release from the Kremlin read.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu - Page 2 Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum