ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by RayMabus 12/2/2017, 16:02

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu FrankwaltersteinmeierFaH21200px
Foto: FaH

NJEMAČKA je uzdanica onima koji se bore za demokraciju u svijetu, rekao je u nedjelju Frank-Walter Steinmeier pošto ga je savezna skupština izabrala za novog njemačkog predsjednika.

Za bivšeg ministra vanjskih poslova glasao je 931 od ukupno 1239 izaslanika Savezne konvencije u Reichstagu u Berlinu.

Socijaldemokratski političar funkciju predsjednika preuzet će sredinom ožujka od Joachima Gaucka.
 
Steinmeier je u govoru nakon izbora ukazao na nesigurnost koja trenutno vlada u svijetu te na važnu ulogu Njemačke kao uzdanice brojnim snagama u svijetu koje se bore za demokraciju.

"Njemačka je sidro nade za mnoge u svijetu"

 
"Građani žive u nesigurnosti, svijet je izišao iz svog kolosijeka. Ja osjećam brige građana i shvaćam ih ozbiljno. Njemačka građanima u svijetu koji se bore za demokraciju daje hrabrosti, to sam doživio u funkciji ministra vanjskih poslova. Njemačka je sidro nade za mnoge u svijetu", rekao je Steinmeier, 12. njemački predsjednik.

"Mi ne živimo u svijetu blaženih. I na nas ovdje u Njemačkoj utječu svjetske krize. Ali mi smo ti koji imamo pravo na optimizam", zaključio je Steinmeier koji je bio predsjednički kandidat velike koalicije CDU/CSU i socijaldemokrata.
 
Žestoka kritika Trumpa


Prije glasovanja, predsjednik Bundestaga Norbert Lammert (Kršćansko-demokratska unija CDU) uputio je izravnu kritiku na račun novoizabranog američkog predsjednika Donalda Trumpa.
 
"Tko se zalaže za izolaciju umjesto otvorenosti prema svijetu, tko se doslovno ograđuje zidom i tko slogane poput 'Mi na prvom mjestu' proglašava svojim programom, taj se ne smije čuditi ako se i drugi počnu prema njemu ponašati na isti način, sa svim mogućim posljedicama po međunarodne odnose", rekao je Lammert.

Njemačkog predsjednika bira Savezna skupština, ustavno tijelo sastavljeno od zastupnika oba parlamentarna doma, Bundestaga i Bundesrata te osoba iz javnog života koje u skupštinu biraju savezne pokrajine.
 
Savezna skupština odlučivala je između petorice kandidata. Osim Steinmeiera, za predsjednika su se kandidirali sociolog Christoph Butterwegge kao kandidat stranke Ljevice, Albrecht Glaser kao kandidat Alternative za Njemačku, sudac Alexander Hold kojeg je preložila skupina slobodnih birača te Engelbert Sonnebron, kandidat anarhističke stranke Stranka.
 
Mandat predsjednika Njemačke traje pet godina. Iako je po ustavu prva politička funkcija u zemlji, dužnosti njemačkog predsjednika su uglavnom protokolarne prirode i prvenstveno povezane s predstavljanjem Njemačke  u svijetu.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/novi-njemacki-predsjednik-mi-smo-uzdanica-borcima-za-demokraciju-u-svijetu/950018.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by Guest 12/2/2017, 16:09

Mda..pa nije da nije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by RayMabus 12/2/2017, 16:10

Koliko dugo ?

lol!


Dajem im najviše pet godina ...taman koliko je ovom papku mandat.....a onda krah bez povratka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by RayMabus 12/2/2017, 16:12

pismejker wrote:Kakav krah?
Sistema.

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Germany-population-pyramid-2014


Tesla o ženama: Civilizacija će propasti jer žene žele biti ravnopravne s muškarcima
Nikola Tesla objasnio je u kolovozu 1924. u ekskluzivnoj izjavi 'Galvestone Daily News' zašto se nije nikada ženio. Kako se navodi, Tesla je najprije istaknuo da je žena superiornija u odnosu na muškarca, ali da je to bilo nekad.
Danas je, navodi znanstvenik, takva žena nestala, a na njeno mjesto "došla je žena koja misli da je njen glavni uspjeh u životu u tome da se što više izjednači sa muškarcem, odijevanjem, glasom i postupcima, u sportovima i dostignućima svake vrste". - Žene postaju jače od muškaraca, i fizički i mentalno. Svijet je iskusio mnoge tragedije, ali po mom mišljenju najveća od svih tragedija je sadašnje ekonomsko stanje, u kom se žene nadmeću s muškarcima, i u mnogim slučajevima zaista i uspijevaju da zauzmu njihovo mjesto u profesijama i industriji. Ova rastuća tendencija žena da bace muškost u sjenu predstavlja znak propadanja civilizacije – rekao je Tesla, prenosi “Blic”. Kako je istakao Tesla u jednom intervjuu, žene kakve je obožavao su nestale, a zamijenile su ih one koje smatraju da u svemu treba da se izjednače s muškarcima. On je tada dodao da su sva dostignuća muškaraca bila inspirirana i nadahnuta ljubavlju ženi, ali da su žene umjesto pobjednica postale žrtve. - U njenom životu nema zadovoljstva. Ambiciozna je, često preko svojih prirodnih sposobnosti, da postigne sve što želi. Žene suviše često zaboravljaju da ne mogu sve biti primadone i filmske zvijezde – kaže Tesla. Znanstvenik iz Smiljana istaknuo je i da će zbog toga naša civilizacija potonuti u stanje koje nalazimo kod pčela, mrava i drugih insekata – u kom se mužjaci bezobzirno ubijaju. “U toj matrijarhalnoj imperiji bit će zavedena ženska pravila”, naveo je Tesla. „Praktično sva velika dostignuća muškarca dosad bila su nadahnuta njegovom ljubavlju i posvećenošću ženi. Muškarac je bio nadahnut za velike stvari jer je neka žena vjerovala u njega, jer je želio zaslužiti njeno divljenje i poštovanje. Zato se borio za nju i stalno iznova riskirao svoj život”, kaže Tesla.
On potom analizira posljedice želje suvremene žene da se izjednači sa muškarcem: Žene koje su neprestano uzbuđene zbog svoje ogromne ambicije da nadmaše muškarca u ovoj igri u isto vrijeme gube nešto što na kraju, čini mi se, vrijedi mnogo više nego što prazne počasti poslovnog ili profesionalnog uspjeha ikada mogu donijeti.” Na kraju, Tesla podsjeća da je povijest puna primjera predivnog utjecaja neobičnih žena. „Među njima su i majke velikih muškaraca. Ali njihov utjecaj ne leži u riješenosti da nadmaše muškarca, ni da se natječe s njim. Možda zato što predstavlja finiji i osjetljiviji instrument, žena instinktivno zna svoju moć i razumije da njen stupanj leži u visokom položaju koji zauzima. Ali ono što je uzvišeno nikada se ne spušta na razinu običnog”, zaključuje Tesla. Što je Tesla govorio o ženama "Moć prave žene je tako velika, da vjerujem da bi lijepa žena - a to će reći lijepa duhom, ponašanjem i mislima, lijepa u svakom pogledu, neka vrsta boginje - ako bi se iznenada pojavila na zemlji, mogla zapovijedati cijelim svijetom". Uredništvo 'Galvestona' o Teslinim stavovima "Ova gledišta gospodina Nikole Tesle bit će primljena s velikim interesovanjem, slagali se mi ili ne s idejom da žena u svojoj novoj ulozi predstavlja mračnu silu koja će srušiti i upropastiti čitavu našu društvenu strukturu. U pitanju je čovjek koji je, u principu, priznat kao jedan od najvećih umova našeg doba”, stoji u završnoj napomeni uredništva lista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by Guest 12/2/2017, 16:15

U sustini zene preko svojih muskih proxyja vladaju svabijom.Muški slusaju zene u poslu,doma,u politici..Zene ih savjetuju,mocaju,naredjuju,ucijenjuju,uvjetuju........Financijski svabija stoji brutalno dobro..tu nema brige..Mooms Socker vode igru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by Kermit 12/2/2017, 16:15

Kakvi su to idioti, pa ovo je gore od boljševizma
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by Kermit 12/2/2017, 16:16

Zanimljivo svima je uzdanica a ujebavaju svoju Europu od Talijana, Francuza, Grka i dr. zbog bilance ove tjeraju u bankrot, a istok van iz EU
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by RayMabus 12/2/2017, 16:26

pismejker wrote:U sustini zene preko svojih muskih proxyja vladaju svabijom.Muški slusaju zene u poslu,doma,u politici..Zene ih savjetuju,mocaju,naredjuju,ucijenjuju,uvjetuju........Financijski svabija stoji brutalno dobro..tu nema brige..Mooms Socker vode igru
Steinmeier bi, tako se doima poruka njegovog izbora, trebao djelovati kao sidro stabilnosti protiv nereda i nestabilnosti. To je i kancelarkina poruka. Merkel je odluku za izbor Steinmeiera za novog njemačkog predsjednika nazvala "odlukom razuma". Većina Nijemaca se zasigurno slaže s tom razumnom odlukom.

http://www.dw.com/hr/novi-njema%C4%8Dki-predsjednik-pragmati%C4%8Dan-uporan-omiljen/a-37517051

Da tocno , muški lutak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by Guest 12/2/2017, 16:31

RayMabus wrote:
pismejker wrote:U sustini zene preko svojih muskih proxyja vladaju svabijom.Muški slusaju zene u poslu,doma,u politici..Zene ih savjetuju,mocaju,naredjuju,ucijenjuju,uvjetuju........Financijski svabija stoji brutalno dobro..tu nema brige..Mooms Socker vode igru
Steinmeier bi, tako se doima poruka njegovog izbora, trebao djelovati kao sidro stabilnosti protiv nereda i nestabilnosti. To je i kancelarkina poruka. Merkel je odluku za izbor Steinmeiera za novog njemačkog predsjednika nazvala "odlukom razuma". Većina Nijemaca se zasigurno slaže s tom razumnom odlukom.

http://www.dw.com/hr/novi-njema%C4%8Dki-predsjednik-pragmati%C4%8Dan-uporan-omiljen/a-37517051

Da tocno , muški lutak.
Svabi se boje svojih zena i to je istina..One naredjuju,komanduju u kuci,na poslu,vriste ko sumanute,galame,a muski su uglavnom tihi kao offce..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by RayMabus 12/2/2017, 16:35

pismejker wrote:
Svabi se boje svojih zena i to je istina..One naredjuju,komanduju u kuci,na poslu,vriste ko sumanute,galame,a muski su uglavnom tihi kao offce..
To ti se zove matrijahalna imperija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by Guest 12/2/2017, 16:41

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
Svabi se boje svojih zena i to je istina..One naredjuju,komanduju u kuci,na poslu,vriste ko sumanute,galame,a muski su uglavnom tihi kao offce..
To ti se zove matrijahalna imperija.
Niti manje,niti vise,upravo tako..Jebeno moćni Imperij..
Jos od srednjeg vijeka,naovamo,zene su na kraljevskom nivou pokoravale muške,katkad i brutalno..davno je taj muski gen u svabija istrebljen suptilnim zenskim metodama..Nema..danas suc Svabi pitomi kao kakve tetkice,nema da oni zenama nes mudruju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by RayMabus 12/2/2017, 16:50

Iskreno puca mi kuraz za Švabe. Islam je patrijahalan i nikad nece biti matrijah jer onda nije islam.

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Muslims-in-germany

I nadodaj još ovih miljon šta je ušlo ....i još miljon šta ce ih uc.

Također nadodaj da najviše Švaba ima od 45 do 55 godina kad je bio bejbe buum a da je to s vrimenom padalo plus u tim statistikama ima puno i djece stranaca svih vrsta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by Guest 12/2/2017, 16:58

RayMabus wrote:Iskreno puca mi kuraz za Švabe. Islam je patrijahalan i nikad nece biti matrijah jer onda nije islam.

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Muslims-in-germany

I nadodaj još ovih miljon šta je ušlo ....i još miljon šta ce ih uc.

Također nadodaj da najviše Švaba ima od 45 do 55 godina kad je bio bejbe buum a da je to s vrimenom padalo plus u tim statistikama ima puno i djece stranaca svih vrsta.
tak oje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by RayMabus 12/2/2017, 17:04

Pa kad je tako onda shvacaš zašto sam im dao najviše pet godina taman dokad je kraj mandata ovom papku i to je najviše , nije rečeno da sistem pukne i prije .....a u podnaslovu teme stavio : Trpaaajjjjjjjjj
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by Guest 12/2/2017, 17:14

Problem jest sto je Svabija jako bogata drzava,i nije je lako razjebati po nikakvom osnovu..smislit ce svabi,odnosno Svabice,kako rjesiti taj problem,a da i nadalje ostanu na vrhu i svim upravljaju..
Jos treba proci puno godina,dok to postane kriticni problem,jer nije Svabija par milijuna..ima njih ipak..
Ocitost ce ogleda u cinjenici,da ipak ima dovoljno mladih Svabija,no oni nece da rade bas svasta,a posto je propao pokusaj da se arabe nauce raditi po svapskom receptu lol!,svabi ce smislit nes drugo..
Ove ce bitno prorijediti slanjem natrag u islamske fukoebine,dio koji dobije azil,negdje sam citao jucer prekjucer,ce biti strogo kontrolirani i kretanje ce im biti zabranjeno van nekog regiona,ono konc logor bez zica...
Svabi inkognito trpaju Khozojebe u bajbuke za minorne stvari,klima se promijenila..sto se tice zena na vlasti.,,.ehhh..tko jednom sosjeti moc vlasti,tesko je pusta..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by Guest 12/2/2017, 17:17

no u potpunosti se slazem sa tobom,nek se trpacina na bilo koji nacin nastavi,a arabe,pakše,indijci i ostali neka nastave raditi sranja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by RayMabus 12/2/2017, 17:19

Ja znam da ce smisliti al to šta ce oni smisliti ukljucuje strogu kontrolu granica.....i onda smo došli na još zanimljiviju pricu a ta je da Poljska i ovi vamo istocnije nemoraju primit kozohebe ....doduše Hr je na balkanskoj ruti pa ce nahebat al istocnije od Austrije i Njemačke su etnicki ciste države.

Pa ti je to početak raspada a Briti i Amerikanci ce od Poljske napravit utvrdu a Berlin nemoš obranit ako ga rokaš iz Poljske.

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Detailed-physical-map-of-germany-with-cities-roads-and-airports


Last edited by RayMabus on 12/2/2017, 17:25; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by Guest 12/2/2017, 17:25

RayMabus wrote:Ja znam da ce smisliti al to šta ce oni smisliti ukljucuje strogu kontrolu granica.....i onda smo došli na još zanimljiviju pricu a ta je da Poljska i ovi vamo istocnije nemoraju primit kozohebe ....doduše Hr je na balkanskoj ruti pa ce nahebat al istocnije od Austrije i Njemačke su etnicki ciste države.
ako kontroliras drzavni aparat i sustav,ne moras bas se trsiti oko granica.naime,ako Khozoepi nahrle u gradove,ako imas kontrolu svega,dakle firmi,zaposljavanja,evidencija,ti jednostavno ne mogu normalno opstati,jer ih nece primiti bez radne dozvole raditi,kontroliras banke,imas uvid u izdavanje EC kartica,a ne mogu ih dobiti,ako ne rade..Zanimljivo je da su dosad,i jos uvijek imaju bankovne kartice izdane od svapskih banaka,tak oda mogu koristiti tekuci racun,na kojiim stize svapska lova za pomoc..
Oduzmi im to,i mogu samo prositi,a dok dojde zima,jebati jeza u bodlju..
Sto se tice Madjarai Poljaka,kapa doli,vama ne znam sto slijedi,ali ako je drzava standardno u kurcu,ovi ce bjezati iz nje,ne je trpati..mogu ostati samo najnesposobniji,i tezi kriminalni slucajevi,odnosno bačeri ISIS-ovi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by RayMabus 12/2/2017, 17:34

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Ja znam da ce smisliti al to šta ce oni smisliti ukljucuje strogu kontrolu granica.....i onda smo došli na još zanimljiviju pricu a ta je da Poljska i ovi vamo istocnije nemoraju primit kozohebe ....doduše Hr je na balkanskoj ruti pa ce nahebat al istocnije od Austrije i Njemačke su etnicki ciste države.
ako kontroliras drzavni aparat i sustav,ne moras bas se trsiti oko granica.naime,ako Khozoepi nahrle u gradove,ako imas kontrolu svega,dakle firmi,zaposljavanja,evidencija,ti jednostavno ne mogu normalno opstati,jer ih nece primiti bez radne dozvole raditi,kontroliras banke,imas uvid u izdavanje EC kartica,a ne mogu ih dobiti,ako ne rade..Zanimljivo je da su dosad,i jos uvijek imaju bankovne kartice izdane od svapskih banaka,tak oda mogu koristiti tekuci racun,na kojiim stize svapska lova za pomoc..
Oduzmi im to,i mogu samo prositi,a dok dojde zima,jebati jeza u bodlju..
Oduzmi im to i radit ce pizdharije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176001
2014-04-11


Back to top Go down

 Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu Empty Re: Novi njemački predsjednik: Mi smo uzdanica borcima za demokraciju u svijetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum