ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 14:11

Pinochet wrote: dok Dalmacija se izvlači radi turizma(sve jedno većina turističkih deviza završi u Zagrebu, ali dio ostane i ovdje)
To ce ti krahirat ....navala imigranata i to muslimana ...dižu se tenzije ...sukobi ....nema ništa od toga .....sad ti to tako neizgleda al skužit ceš uskoro.

RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by vuksadinare Mon 6 Feb - 14:11

Pinochet wrote:
dawson wrote:A valjda bi trebali ostati i jesti govna i živiti od domoljublja, po mogućnosti ići u rat i braniti društvenoprihvatljive obitelji i njuhov podmladak koji ima urođenu anemiju pa ne može u vojsku..
neće nitko braniti.. Slavonci su se zajebali. . primili su udar JNA i četnika, dok je u ZGu palo 3 bombe u 5godina rata, a na kraju sve ih ZG opljačkao , 10 puta gore nego BG..
..nije ih zg opljackao..opljackali su ih njihovi...no otom potom...pqa nije ni split nesto strasno stradao...nemojmo to tako gledat nikad kraja..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 14:20

Turizam ce u Hr krahirat ....nije bitno jel sad , dogodine il za tri četri godine .....ratovi u Aziji , migracije ....cuj ako nezapucaš po njima neceš ih zaustavit a ako zapucaš eto rat na Balkanu a kad je rat ovdje Dalmacija ti je odma ispod.

A kad ti se ovo desi a krah nemora znacit da ti baš nitko nece doc nego da ceti ih doc 50% manje ....moš se slikat.


Last edited by RayMabus on Mon 6 Feb - 14:23; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by vuksadinare Mon 6 Feb - 14:22

ajde defetisti svih boja..bice bolje....evo brodogradilista nam rade i radit ce najvece brodove na svijetu....ajmo zuti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 14:24

vuksadinare wrote:ajde defetisti svih boja..bice bolje....evo brodogradilista nam rade i radit ce najvece brodove na svijetu....ajmo zuti
Je , rade ih Bosanci.


KVOTA RADNIH DOZVOLA ZA ZAPOŠLJAVANJE STRANACA U 2017. GODINI

Na temelju članka 74. Zakona o strancima ("Narodne novine", br. 130/2011 i 74/2013) i članka 31. stavka 2. Zakona o Vladi Republike Hrvatske ("Narodne novine", br. 150/2011), Vlada Republike Hrvatske je na sjednici održanoj 14. prosinca 2016. godine donijela Odluku o utvrđivanju godišnje kvote dozvola za zapošljavanje stranaca za kalendarsku godinu 2017. („Narodne novine“ br. 118/2016).

Ukupna godišnja kvota radnih dozvola za zapošljavanje stranaca u Republici Hrvatskoj za kalendarsku godinu 2017. iznosi 7.026 radnih dozvola.

Godišnja kvota radnih dozvola za novo zapošljavanje stranaca u Republici Hrvatskoj iznosi 5.211 radnih dozvola.

http://www.hzz.hr/default.aspx?id=10328
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by vuksadinare Mon 6 Feb - 14:26

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:ajde defetisti svih boja..bice bolje....evo brodogradilista nam rade i radit ce najvece brodove na svijetu....ajmo zuti
Je , rade ih Bosanci.


KVOTA RADNIH DOZVOLA ZA ZAPOŠLJAVANJE STRANACA U 2017. GODINI


Na temelju članka 74. Zakona o strancima ("Narodne novine", br. 130/2011 i 74/2013) i članka 31. stavka 2. Zakona o Vladi Republike Hrvatske ("Narodne novine", br. 150/2011), Vlada Republike Hrvatske je na sjednici održanoj 14. prosinca 2016. godine donijela Odluku o utvrđivanju godišnje kvote dozvola za zapošljavanje stranaca za kalendarsku godinu 2017. („Narodne novine“ br. 118/2016).

Ukupna godišnja kvota radnih dozvola za zapošljavanje stranaca u Republici Hrvatskoj za kalendarsku godinu 2017. iznosi 7.026 radnih dozvola.

Godišnja kvota radnih dozvola za novo zapošljavanje stranaca u Republici Hrvatskoj iznosi 5.211 radnih dozvola.

http://www.hzz.hr/default.aspx?id=10328
žuti haraju...oce li biti prvaci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 14:30

Ukupna godišnja kvota radnih dozvola za zapošljavanje stranaca u Republici Hrvatskoj za kalendarsku godinu 2017. iznosi 7.026 radnih dozvola.

---

Od ovoga ti 3000 otpada na brodogradnju a 3000 na građevinu ...ostalo su neke gluposti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 14:31

I zato je baš super šta nam brodogradnja uspiješno posluje ....eto ja se sav usrecio ...šta ce mi natrpat pola Bosne u Hr.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by catabbath Mon 6 Feb - 14:32

RayMabus wrote:I zato je baš super šta nam brodogradnja uspiješno posluje ....eto ja se sav usrecio ...šta ce mi natrpat pola Bosne u Hr.

Haha sjećam se kad sam prije dosta godina radio u Uljaniku, već onda je bila invazija :)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 14:34

dawson wrote:
RayMabus wrote:I zato je baš super šta nam brodogradnja uspiješno posluje ....eto ja se sav usrecio ...šta ce mi natrpat pola Bosne u Hr.

Haha sjećam se kad sam prije dosta godina radio u Uljaniku, već onda je bila invazija :)
Ma iskreno jbme se ...nemam više uopce namjeru tražit neki posao u Hr za crkavicu ....idem vatat staž u Njemačkoj ....bar znam zašto rintam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 14:40

Boli me kuraz koga i koliko ce oni useljavat u Hr radne snage po radnim kvotama ....nepada mi na pamet konkurirat ovdje .....odeš u Švabiju radiš pol godine il koliko ti se da , vratiš se , uživaš malo .....skupljaš njemački staž.

Samo se kreteni još zamaraju sa hr ekonomijom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 14:58

dawson wrote:
RayMabus wrote:I zato je baš super šta nam brodogradnja uspiješno posluje ....eto ja se sav usrecio ...šta ce mi natrpat pola Bosne u Hr.

Haha sjećam se kad sam prije dosta godina radio u Uljaniku, već onda je bila invazija :)

Kopija kreirana 02.02.2017 11:41: brodomonteri/ke radim radne dozvole uljanik m/ž (m/ž)

Opis radnog mjesta


  • Mjesto:

    • Pula / Istarska županija


  • Početak rada:

    • 06.02.2017.


  • Vrsta zaposlenja:

    • Stalni radni odnos


  • Radno vrijeme:

    • Puno radno vrijeme


  • Dodatne informacije:

    • Radno mjesto zahtjeva menadžerska znanja i vještine


  • O poslodavcu:

    • 098 988 13 68 ,radne dozvole sredivam samo za iskusne majstore zavarivaci ,cjevari,bravari argonci
      Za rad u uljaniku i trecem maju


  • Opis radnog mjesta:

    • Zavarivanje sekcija u brodogranji


  • Broj izvršitelja:

    • Zapošljavamo 7 izvršitelja.



Profil zaposlenika


  • Potrebna stručna sprema:

    • NKV - nekvalificirani


  • Potrebne godine iskustva:

    • Jedna godina


  • Potrebna znanja i vještine:
    Poznavanje nactra
    Sposoban poloziti atest u ULJANIKU (obaveza)

Pogodnosti koje nudimo


  • Plaća:

    • 4.500 - 8.000 kn


  • Dodatne pogodnosti:
    Moguc smhestaj

Podaci o natječaju


  • Rok prijave: 22.02.2017.
  • Šifra natječaja: BIKA109602
  • Datum objave: 02.02.2017.
  • Kategorija: Elektrotehnika, strojarstvo i brodogradnja
    Instalacije, održavanje i popravak
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 14:59

Sad zanimljivo od istog poslodavca a ovo je neka agencija :



  • Mjesto:

    • Njemačka / Duseldorf


  • Početak rada:

    • 04.02.2017.


  • Vrsta zaposlenja:

    • Stalni radni odnos


  • Radno vrijeme:

    • Puno radno vrijeme


  • Dodatne informacije:

    • Radno mjesto zahtjeva menadžerska znanja i vještine


  • O poslodavcu:

    • 098 988 13 68


  • Opis radnog mjesta:

    • Zidanje objekata


  • Broj izvršitelja:

    • Zapošljavamo 5 izvršitelja.



Profil zaposlenika


  • Potrebna stručna sprema:

    • NKV - nekvalificirani


  • Potrebne godine iskustva:

    • Tri godine


  • Potrebna znanja i vještine:
    Nacrta projekta

Pogodnosti koje nudimo


  • Plaća:

    • 10.000 - 170.000 kn


  • Dodatne pogodnosti:
    Smjestaj previz od stana do radilista i prijava hr
    Samo ozbiljni ljudi iskusni gradevinari alkoholičari
    S T O P !!!!!

Podaci o natječaju


  • Rok prijave: 26.02.2017.
  • Šifra natječaja: BIKA109796
  • Datum objave: 06.02.2017.
  • Kategorija: Arhitektura, graditeljstvo, geodezija
    Instalacije, održavanje i popravak
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 15:02

Eo nisam alkoholicar i imam eu državljanstvo .....ok nemam iskustva al ono spreman radit ....kuca poso ....šest do devet mjeseci ....bitno samo da uplacuje u njemački mirovinski sustav i nauciš jezik.

Najmanja plača 10 tisuca kuna a za montera u Uljaniku 4500 .....još te prijavi na minimalcu pa oš neš Bangladeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 15:05

Et jbte da odeš zidat u Njemačku ako oceš radit pa nek te tamo prijavi i na minimalac , bitno da ide staž ono skupit ceš tih pet godina ..eto nek je šest ....zaradiš hr pemziju u šest godina rada sa stažom u Njemačkoj.


Zato se u Hr neisplati šljakat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by Guest Mon 6 Feb - 15:11

dawson wrote:
RayMabus wrote:I zato je baš super šta nam brodogradnja uspiješno posluje ....eto ja se sav usrecio ...šta ce mi natrpat pola Bosne u Hr.

Haha sjećam se kad sam prije dosta godina radio u Uljaniku, već onda je bila invazija :)
meni rođaka i par njegovi potjerali iz jednog brodogradilišta, iako su imali 4500kn plaću, i doveli 10 bosanaca.. koji su spavali u barakama u brodogradilištu,kreveti na kat.. 

naravno naši napravili prijavu inspekciji(tajnu) , došli inspektori,nisu ništa provjeravali, odmah otišli gore sa direktorom, nažderali se, izašli nasmješeni sa kuvertom u ruci i adio.. 

zato u nekom malom kafiću, par kuna viška/manjka i zatvore ga na tjedan dana..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by vuksadinare Mon 6 Feb - 15:15

...sto je ray ali si dobio cipelu sa posla?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 15:16

vuksadinare wrote:...sto je ray ali si dobio cipelu sa posla?
Normalno kad sam im razbio pola inventara ...evo kaže šef 8500 kuna štete.....al ok bitno da nema krivicne tj dogovorit cemo se i svak na svoju stranu.

Odo ja u Švabiju ....skupljat staž ...jebo ti ovo ovdje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by vuksadinare Mon 6 Feb - 15:26

vuksadinare wrote:...sto je ray ali si dobio cipelu sa posla?
da nisi ti đoni... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by jastreb Mon 6 Feb - 16:15

RayMabus wrote:Eo nisam alkoholicar i imam eu državljanstvo .....ok nemam iskustva al ono spreman radit
Kako nemaš iskustva?

Pa ovdje si piso da si dosta radio po bauštelama.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by RayMabus Mon 6 Feb - 16:29

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Eo nisam alkoholicar i imam eu državljanstvo .....ok nemam iskustva al ono spreman radit
Kako nemaš iskustva?

Pa ovdje si piso da si dosta radio po bauštelama.
Pa piše da traži tri godine iskustva kao zidar .....mogu mu rec da sam nešto bauštelarija tako da mi nije lopata strana al nemogu mu dat crno na bijelo te tri godine staža ....nemam evidentirano.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176402
2014-04-11


Back to top Go down

Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad - Page 5 Empty Re: Nastavi li se iseljavanje, 2032. Osijek će biti prazan grad

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum