ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 6/2/2017, 02:33

samo se vi tješite kako ste politiku i tajkune maknuli od hajduka.
zašto grad ne pomaže hajduku niste istražili kao što niste istražili tko je osmislio naš hajduk. ne bih se začudio kad bi se ustanovilo kako su isti ljudi sabotirali odluke u gradu kako bi njihov projekt nh mogao zaživjeti.

ovo kako se glorificara naš hajduk je jednako onome kako alač, deica, buble, karin i holiga pljuju po dinamu.
svaka sličnost nije slučajna...

sitting_bull

Posts : 11143
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/2/2017, 05:49

Ne postoji idealan sistem upravljanja kluba, pa tako ni ovo sa udrugom NH nije na vrhu te piramide...
Slažem se, ima tu puno pitanja na koja se triba odgovorit, puno stvari za razjasnit oko rada same udruge i sl. ...
Al sistem upravljanja klubom kakav je u Dinamu je samo dno dna na upravljačkoj piramidi upravljanja...
To je moja poanta, Svetina...
A nisan te bas vidija da pišeš negativno o sistemu koji koristi Dinamo ka svoj bankomat i koji prisiljava klub da egzistira u nekom prividnom
limbu blagostanja koji vam pruža uloga topovskog mesa u LP, a u biti nemate nikakav prostor za napredak, dapače, iz sezonu u sezonu samo nazadujete...
Pa vas kojekakve off shore agencije crpe ka Tina Katanić kurce za 500 €...
I to je uspješan sistem upravljanja, da si feeder za kriminalce sa dalekih otočja koji se kriju na upravljačkim pozicijama unutar kluba?
Po mom sudu, bez obzira na vasu financijsku superiornost, vi ste u puno goroj situaciji od nas...
Jer kad Savjetnik i njegova poltronska svita dupelizaca (Sport i slični) stvarno odu i pola ih zaglavi u zatvoru, vama slijedi potop...
A purgeri neće bit toliko strastveni da spase klub, ka sta mi sizifovski pokušavamo spasit Hajduka...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 6/2/2017, 08:48

nije sistem upravljanja dinamom idealan.

isto tako nije toliko loš kao što ga želiš prikazati.

ono što nedostaje široj javnosti su detaljnija izvješća o poslovanju kako bi se mogao pratiti Money flow. istina je kako toga nema, a isto je tako istina kako lista piskarala koju često spominjem nije o dinamu već godinama napisala afirmativan članak pa je donekle razumljivo zašto se više informacija ne plasira u javnost.

koliko god me pokušavaš uvjeriti u kriminalno vođenje klubom i pljačku novca činjenice ti ne idu u prilog. iz onog što se može razabrati iz uskokove istrage dinamo nije oštećen, nego je oštećen državnii proračun za solarno plaćanje na osnovu nekih ugovora koje glava ima, ili je imao s pojedinim igračima.

obzirom kako su svi transferi zbog uefinih pravila poznati dinamo nije uskraćen za novce od tih transfera, a i država je uzela svoj dio kolača kroz porez na dobit koji dinamo plaća, ali je problem što Barišić nije glup i kod transfera dogovara obročne isplate na način da u financijskoj godini dobit i troškovi budu izbalansirani i da se klubu osigura siguran dotok novca za uredno poslovanje. time se izbjegava da se na zaradu od velikih transfera, ako bi bili isplaćeni odjednom, ne plati ogroman porez na dobit, a iduće godine kad ne bude transfera proračun kluba ne trpi zbog novca koji bi pojela država.

status klubova u zakonu je takav da ovo ima smisla, jer država gleda svaku financijsku godinu za sebe i briga ju kako će klub poslovati kad mu uzme porez.

ovo suđenje u osijeku me interesira upravo iz razloga da se konačno u javnosti razbije fama o nekoj velikoj pljački dinama, posebice jer se u uskokovoj optužnici kao godine u kojima je po uskoku bilo nezakonitog poslovanja navode 2011. i 2012. godina.

obzirom da se u štetu počinjenu dinamu u uskokovim prijavama navode i porezi koje je dinamo platio državi biti će zanimljivo vidjeti sudski pravorijek.
ako se barata o ukupno 129 milijuna kuna lako je razaznati da je u stvarnosti iznos o kojem se govori manji od hajdukovih misteriozno nastalih financijskih gubitaka u razdoblju poslije pretvorbe.

tko tu onda koga više brani: ja dinamo, ili vi hajduk?

i još: kako misliš da će dinamo propasti ako osude mamiće kad bi pri takvoj presudi dinamo trebao od mamića dobiti cca 116 milijuna kuna???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/2/2017, 08:53

Slažen se da se ne slažemo...
Al na forumu ni nije moguće vodit neke iskrene i dublje rasprave, tako da je sve to normalno i očekivano...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/2/2017, 09:10

Triba istražiti zašto grad nije pomagao Hajduku? :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl Da čovjek ne povjeruje :D

Ja dobro znam koji su ljudi osnovali NH, dobro znam što su ti ljudi prije same udruge bili, s kakvim motivima,ciljevima i što su klubu i prije NH davali, davali, a ne uzimali od kluba ko pojedine igračke legende (ne svi!) koji su samo od kluba uzimali i nije ih bilo briga što taj isti klub propada.

Jedno je jedan od osnivača NH rekao:"samo smo tili ići na stadion i navijati" I tako je bilo godinama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 6/2/2017, 09:25

ako ste vi zadovoljni i ne zanima vas zašto grad ne pomaže hajduku na način na koji zagreb pomaže dinamu onda se ispričavam što sam se uopće usudio govoriti o toj temi. grad split ne daje lovu hajduku, vas ne zanima zašto, ne zanima vas kako se to može promijeniti i čudite se kad nekoga zanima. baš lijepo, sve će to naš hajduk pozlatiti.

znaš kako su pojedine igračke legende od kluba uzimale? isto lijepo. svi sve znaju, nitko nije kriv, love nema.

inače, htjeti ići na stadion i navijati ne znači znati i upravljati klubom. kako vam onda odgovara da klubom upravljaju oni koji, dok se nisu zaposlili u hajduku, nisu niti navijali za hajduk?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/2/2017, 09:41

Grad Split nema financija za sve svoje uhljebe, a kamoli da i Hajduku daje lovu (koja mu pripada)...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/2/2017, 09:48


O bože, sve više briljira.:D

Pa eto, jasam godinama pričao kako grad ne daje ništa Hajduku,kako ne ulaže u infrastrukturu. Što se mene tiće,nikad nisu ni trebali dati kune za poslovanje kluba osim škole nogometa i da osiguraju infrastrukturu za rad. Ništa drugo od njih nebi tražio.

Ja nisam građanin Splita,ali dosta puta se apeliralo na grad, ma koja vlast bila,tražilo zahtjevalo, njihov odgovor je da nema novca (za neke druge stvari ima, no dobro). I što bi onda trebalo napraviti?!? Pa taj grad je izglasao jamstvo za onaj kredit, pa ga na kraju podmirio u ime Hajduka (koji klub vrača i vratit će na ovaj ili onaj način) pa se godinama već riga iz grada svašta jer oni su, pazi, nešto dali Hajduku. Sad su se malo smirili jer je Hajduk financijski puno bolje stoji i tko zna kad bi išta uložili u pomočne terene da Hajduk nije ima taj dug gradu za kredit, pa im ljepo rekao:čujte, tu je ugovor o najmu stadionu gdje su vaše obaveze:to,to i to, a tu je ugovor da smo mi vama dužni xy miljuna kuna, pa ćemo mi u vaše ima uložiti u ono što ste vi već trebali.

I sad majstor piše da kao nas navijače ne zanima zašto grad ne ulaže? :D :D Pa ono...

A ovo drugo, ja nemam volje raznoraznim Dumberima objašnjavati razliku između UPRAVLJANJA i BIRANJA jer je to tako jednostavno da nema apsolutno nikakve svrhe.
Nije Hajduk jedini klub gdje navijači BIRAJU, a o tome tko je na funkcijama navijač ili ne je najmanje bitno. Godinama smo imali navijače i(li)samoprozvane velike hajdukovce (i Nadan Vidošević će reći da je on veliki hajdukovac,ono) koji su klubu donjeli samo probleme. Zanimaju me jedino profesionalci koji imaju sposobnosti,znanja i poštenje za rad. Jeli on od malih nogu hajdukovac ili ne,za takve funkcije manje bitno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/2/2017, 09:53

fridrih_niche wrote:Grad Split nema financija za sve svoje uhljebe, a kamoli da i Hajduku daje lovu (koja mu pripada)...
;)

Da je grad sam po sebi u kurcu, to stoji. Iako i unatoč tome, trošili su i davali nekima miljune dok istodobno Hajduku nisu davali ništa, pa bez obzira na sve danas ćeš najviše slušati kako je grad vratio Hajdukov kredit, a nećeš čuti kako je grad u zadnjih cca 10 godina trebao i veči novac uložiti u stadion i infrastrukturu oko njega,to valjda nije bitno.

To što jedan klub kao što je Hajduk, koji je dao (proizveo) toliko igrača i reprezentativaca radi u uvjetima kakim su u normalnim zemljama nedopustivi za jednog 3-ligaša to sve govori o sramoti gradskih vlasti svih ovih godina. Onda dođe sjednica GV-a i najglasniji onaj izmet Podrug koji je uvjek protiv bilo čega što je za dobrobit kluba.

Živim za dan kad on i slični smradovi neće moći raspravljati i donositi nikakve odluke vezane za Hajduk.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/2/2017, 09:55

Luka Podrug je školski primjer trojanskog konja...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 6/2/2017, 10:08

Ja sam dalmatinac dinamovac. Ali taj luka podrug mi je seljacina kakva ne postoji.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/2/2017, 10:09

desert_fox wrote:Ja sam dalmatinac dinamovac. Ali taj luka podrug mi je seljacina kakva ne postoji.

Malo je reći...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/2/2017, 10:10

desert_fox wrote:Ja sam dalmatinac dinamovac. Ali taj luka podrug mi je seljacina kakva ne postoji.
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 6/2/2017, 10:10

amper1950 wrote:
desert_fox wrote:Ja sam dalmatinac dinamovac. Ali taj luka podrug mi je seljacina kakva ne postoji.

Malo je reći...
Ka neki ustasa. Split ga hrani i zivi na racun splita a riga po splitu da je to za ne virovat.
Imbecil lik

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/2/2017, 10:17

Sve si lipo sazea u par rečenica...
(Y)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 6/2/2017, 14:04

fridrih_niche wrote:Grad Split nema financija za sve svoje uhljebe, a kamoli da i Hajduku daje lovu (koja mu pripada)...
;)
lijepo. konstatiraš kako grad split nema lovu kojom bi trebao poduprijeti hajduk.

pa što ste poduzeli da grad split pronađe tu lovu?

održali protest pred banovinom?
održali skup na rivi (kao poslije bijega iz zagreba)?

ništa od toga.
zato vas grad i ne doživljava...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 6/2/2017, 14:09

sto je đoniju ukinut otvoreni racun u klupskom kaficu?... lol!..jebote nekidan sam ga vidio u zagrebu u restoranu 'vuglecu'..zna šiting di je to da ne objasnjavam..jebote ko deva naliven ko deva..sa njim ej bio mlinka isto malo trezveniji.. :)..i jedan bivsi igrac zagreba..isusa ti dragog koliko đoni moze popit...ja sam bio sa kolegom pola sata na marendi..on je mislim u tih pola sata mrknuo litru gemista :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 6/2/2017, 14:50

Pa kaj ti je to ? Pet gemišta za takvog muža.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 6/2/2017, 14:50

znam tu birtiju iz vremena dok sam još u mašićevoj stanoval.

slavko šajber mi je sused bil...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 6/2/2017, 14:56

Zeko wrote:Pa kaj ti je to ? Pet gemišta za takvog muža.
ma pet...jebote lik se ne trijezni..dosta ga cesto vidim u zagrebu..ima tu stan na pescenici...mislim na ferenscici...tamo ga isto vidim u jednoj birtiji..ja mislim da on ima otvorene sank racune i kod dinama i kod hajduka...ali izgleda da mu ej hajduk ukinuo pipu na njihov trosak...a dinamo ga jos drzi an svojoj pipi pa je sad vise u zg nego u st..makar u splitu zivi.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99119
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 6/2/2017, 14:58

vuksadinare wrote:
Zeko wrote:Pa kaj ti je to ? Pet gemišta za takvog muža.
ma pet...jebote lik se ne trijezni..dosta ga cesto vidim u zagrebu..ima tu stan na pescenici...mislim na ferenscici...tamo ga isto vidim u jednoj birtiji..ja mislim da on ima otvorene sank racune i kod dinama i kod hajduka...ali izgleda da mu ej hajduk ukinuo pipu na njihov trosak...a dinamo ga jos drzi an svojoj pipi pa je sad vise u zg nego u st..makar u splitu zivi.. :)
jel onda počeo kenjati po hajduku?

nešto kao kada je maminjo zavrnio pipu jedno dijelu BBBa...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 21 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 21 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 21 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 21 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum