ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 2/5/2017, 09:04

carrillo"s way

jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/5/2017, 09:06



Bio je on u sličnoj situaciji kad je došao u mađarsku,pa je uzeo naslov iako to uopće nitko od njega nije očekivao niti je to bio klupski cilj :)
U Hajduku možda neće takav uspjeh napraviti, no doveden je da podigne momčad i sljedeće sezone uđe u EL.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 2/5/2017, 09:17

Sad smo najebali. I hajdučić u utrci za naslov. A i ovi u EL se već tresu od straha, jer stiže hajdučić - četvrtfinalist Lige prvaka prije 22 godine.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-27

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/5/2017, 09:26

Ako uđu u EL i ne bu se sad baš protivnici bojali,ali ne bu ni poboljšavali gol razliku na "tekmama" s Hajdukom :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 2/5/2017, 09:34

Pa nebudu, ipak budu imali respekt prema četvrtfinalisti Lige prvaka od prije 22 godine.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-27

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 2/5/2017, 21:53

http://www.sportcom.hr/sport/nogomet/hajduk/otvoreno-pismo-djelovanje-udruge-nas-hajduk-je-obmana-i-manipulacija-s-prividom-demokracije.html

:popcorn
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/5/2017, 22:24



Kako bilo,moraš imati oporbu:D:

U istom trenutku postoji oko 1500 članova.

Od cca 43 tisuće,njih je oko 1500 :D I oni nešto traže,šalje dopise,zahtjevaju od grada. E pa jebiga, s jedne strane vas 1500 s druge više od 40 000 članova. Kad ih bude više od ovih 40 i nešto tisuća nek se jave :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 2/5/2017, 22:34

tak je, ko ih jebe. i vi ste bili nekad oporba  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/5/2017, 22:42



Ako pričamo o udruzi NH nikad nisu bili oporba jer je od starta najviše ljudi podržavalo i udrugu i projekt,tako da...

Nek oni dovedu još 40 tisuća članova, pa će Hajduk imati 80,90 tisuća članova, pa nek se odluke donesu glasom večine ljudi. Eto, jeli to pošteno i jeli to demokracija na koju se pozivaju?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/5/2017, 23:03

Sinoć je u Novalji održana Bila noć Hajduka, a Vilson Džoni izvrijeđao je predsjednika Hajduka Kosa!
Džoni je izašao na binu i uputio sljedeće riječi: "U ime veterana pozdravljam sve nazočne, a pozdravljam i predsjednika Hajduka koji se zove, kako ono, kao neka ptica. Kos? Da, baš tako."
Džoni je onda uputio nekoliko teških uvreda Kosu.
Džoni: "Kos je dva puta pogriješio, najprije je ušao bez pozdrava, a onda nas nije pozdravio ni kad je izašao na binu. Bili smo posebni gosti na Biloj noći, igrali smo i turnir i bilo je normalno da nas pozdravi. Ispada da smo mi nitko i ništa, a on i njegovi koji su došli tko zna odakle - oni su Hajduk. Rekao sam da ga može biti sram i da nas je javno uvrijedio i danas stojim pri tome. Netko će reći da sam bio pijan, takva je bila večer, naravno da smo i popili, ali nisam bio pijan i stojim iza svega što sam rekao. Morao sam reagirati kao kapetan veterana, a danas ću mu ponoviti ovako javno - mi veterani i navijači Hajduka smo Hajduk, a ne Ivan Kos i njemu slični za koje smo mi nitko i ništa očito. A vi veterani što šutite očito nemate muda suprostaviti se ovome što rade od našeg kluba."

:D :^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 2/5/2017, 23:15

Hajduk Split - Page 20 Hjaduk10
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 2/5/2017, 23:16

jalnirajko wrote:http://www.sportcom.hr/sport/nogomet/hajduk/otvoreno-pismo-djelovanje-udruge-nas-hajduk-je-obmana-i-manipulacija-s-prividom-demokracije.html

:popcorn:
sad je jasno zašto se ljpv povukao iz uprave/no: on je svoje obavio, napisao statute i pravilnike, instalirao ljude i sad samo iz sjene kontrolira da se proces odvija kako je zamislio onaj koji ga je angažirao.

ovo je još gore od preoblikovanja, jer se ovdje neizravno preuzima hajduk od neke ekipe iz sjene o kojoj niti se govori niti itko išta zna.

naivni tovari misle kako time pomažu hajduku!
pomažu za sada nepoznatim i od javnosti skrivenim likovima da uz pomoć 40.000 naivaca dođu do većinskog paketa dionica.

biti će zanimljivo kad se kritična masa tovara koji su skužili što se dešava poveća, ili kad postane jasno kako je udruga naš hajduk usavršeni i u funkciju stavljen oblik neuspješnog projekta zajedno za dinamo gdje je isto tako neimenovana ekipa nepoznatih likova iz sjene htjela preuzeti dinamo...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/5/2017, 23:21

NH udruga koja je osnovana iz jednog jedinog razloga:maknuti politiku iz Hajduka koja ga je godinama devastirala.

S ovim pozajmicama koje bi se pretvorile u dionice želi se napraviti zadnji korak u potpunom micanju politike i njenog utjecaja.

Naravno,netko mora biti protiv,pa bože moj. Udruga NH nije nikakva fantomska udruga, svatko se može učlaniti i svatko (punjoljetan) može donositi odluke i birati vodstvo udruge, kao i ciljeve koji će se postaviti. Učlani se i udlučuj,to može i ova oporba u debeloj manjini. Na kraju udruga je danas vlasnik cca 24% dionica kluba, sutra će biti večinski vlasnik :D

A vidim Dumber i dalje priča o LJP:roflrofl: :roflrofl Ne možeš valjda biti toliko glup... Ili možeš?:thumbup1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 2/5/2017, 23:22

sitting_bull wrote:
jalnirajko wrote:http://www.sportcom.hr/sport/nogomet/hajduk/otvoreno-pismo-djelovanje-udruge-nas-hajduk-je-obmana-i-manipulacija-s-prividom-demokracije.html

:popcorn
sad je jasno zašto se ljpv povukao iz uprave/no: on je svoje obavio, napisao statute i pravilnike, instalirao ljude i sad samo iz sjene kontrolira da se proces odvija kako je zamislio onaj koji ga je angažirao.

ovo je još gore od preoblikovanja, jer se ovdje neizravno preuzima hajduk od neke ekipe iz sjene o kojoj niti se govori niti itko išta zna.

naivni tovari misle kako time pomažu hajduku!
pomažu za sada nepoznatim i od javnosti skrivenim likovima da uz pomoć 40.000 naivaca dođu do većinskog paketa dionica.

biti će zanimljivo kad se kritična masa tovara koji su skužili što se dešava poveća, ili kad postane jasno kako je udruga naš hajduk usavršeni i u funkciju stavljen oblik neuspješnog projekta zajedno za dinamo gdje je isto tako neimenovana ekipa nepoznatih likova iz sjene htjela preuzeti dinamo...
dobro, nisu ni ovi koji su pisali ovaj pamflet baš nevina janjad. jebivjetri koji su godinama dobivali mukte karte i grebli se za džaba gostovanja.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 2/5/2017, 23:25

amper1950 wrote:NH udruga koja je osnovana iz jednog jedinog razloga:maknuti politiku iz Hajduka koja ga je godinama devastirala.

S ovim pozajmicama koje bi se pretvorile u dionice želi se napraviti zadnji korak u potpunom micanju politike i njenog utjecaja.

Naravno,netko mora biti protiv,pa bože moj. Udruga NH nije nikakva fantomska udruga, svatko se može učlaniti i svatko (punjoljetan) može donositi odluke i birati vodstvo udruge, kao i ciljeve koji će se postaviti. Učlani se i udlučuj,to može i ova oporba u debeloj manjini. Na kraju udruga je danas vlasnik cca 24% dionica kluba, sutra će biti večinski vlasnik :D

A vidim Dumber i dalje priča o LJP:roflrofl: :roflrofl  Ne možeš valjda biti toliko glup... Ili možeš?:thumbup1  
ja vjerujem da ti i većina vjerujete u pravednost projekta i jest u temeljima postavljen pravedno. no postoji mogućnost da interesni krugovi preko par pojedinaca u NH-u vuku poteze, za koje ti milsiš da su ok i tako izgledaju, ali idu u kroz drugom smjeru, koje ti i ja obićni smrtnici ne možemo odmah skužiti. neke sitnice koje se kod vas događaju mi daju sumnju u to. sitnice, ne krupne stvari, jer sitnice čine život.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/6/2017, 00:30

Kako Svetina vidi zavjere i urote u Hajduku, a ne vidi ništa od toga u Dinamu...
Sačuvaj me Boze rata, gladi i purgerske objektivnosti i pravednosti...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/6/2017, 07:57



Ja sam bio uključen na početku same akcije tamo 2011-e i osnivanje udruge,nisam je ja osnivao da bude jasno, ali sam je podržao u sudjelovao u akcijama učlanjivanja 2011-e netom prije prvih izbora za NO klub. Poznajem ljude koji su od početka u tom projektu i mogu reći da su namjere bile dobronamjerne i bez da je netko htio profitirati, NH je osnovan da se pomogne klubu,a kasnije da klub postane vlasništvo navijača, točnije ČLANOVA.

Ne znam na koje sitinice misliš,ali i danas aposolutno vjerujem vodstvu udruge i poznam predsjednika, 100 % sam uvjeren u dobronamjerne poteze. Naravno da se ne može svaka odluka svakome sviđati, svi mi bi nešto drugačije napravili, no to je normalno.
Na jednom sastanku prošle godine na kojem sam bio (prije nego sam otišao iz zemlje) tajnik Rilov je rekao: ako smatrate da radimo loše, da ne valja, da je krivo, SMJENITE NAS. I to članovi mogu napraviti. Ne može netko zavladati udrugom i reći na fin način drugima ko vas jebe, već i ljudi koji su na čelnim funkcijama udruge opet odgovaraju članovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 2/6/2017, 09:05

fridrih_niche wrote:Kako Svetina vidi zavjere i urote u Hajduku, a ne vidi ništa od toga u Dinamu...
Sačuvaj me Boze rata, gladi i purgerske objektivnosti i pravednosti...
;)
svetina vam je nakon preoblikovanja napisao kako ništa niste napravili ako vam ostanu isti likovi prije i poslije preoblikovanja.
ostali su i sad se već 3-4 godine spašavate od stečaja nauštrb igračkog kadra koji prodajete.

za ulicu koja pokriva i prikriva preuzimanje hajduka od grupe nepoznatih likova i koja je institucionalizirana i formalizirana kroz naš hajduk mogu reći kako je po modusu operandi ista kao i zzd u zagrebu, jedino što zzd nije imao podršku onoga dijela navijača koji nije popušio da sjaši kurta (mamić) i uzjaši murta (netko iz sjene koji je gurao zzd da odrade posao za njega).
tovari su što zbog frustracija dominacijom dinama, što zbog svjesnog manipuliranja ljudi oko i u hajduku popušili priču o našem hajduku kao borcu za hajduk pa će i snositi posljedice kad za par godina neki splitski, ili možda čak i zagrebački tajkun objavi kako ima 50% ili više dionica hajduka.

kao i kod preoblikovanja: ako je to vama dobro, neka vam bude.
sami pali, sami se ubili...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 2/6/2017, 09:14

jalnirajko wrote:
sitting_bull wrote:
jalnirajko wrote:http://www.sportcom.hr/sport/nogomet/hajduk/otvoreno-pismo-djelovanje-udruge-nas-hajduk-je-obmana-i-manipulacija-s-prividom-demokracije.html

:popcorn:
sad je jasno zašto se ljpv povukao iz uprave/no: on je svoje obavio, napisao statute i pravilnike, instalirao ljude i sad samo iz sjene kontrolira da se proces odvija kako je zamislio onaj koji ga je angažirao.

ovo je još gore od preoblikovanja, jer se ovdje neizravno preuzima hajduk od neke ekipe iz sjene o kojoj niti se govori niti itko išta zna.

naivni tovari misle kako time pomažu hajduku!
pomažu za sada nepoznatim i od javnosti skrivenim likovima da uz pomoć 40.000 naivaca dođu do većinskog paketa dionica.

biti će zanimljivo kad se kritična masa tovara koji su skužili što se dešava poveća, ili kad postane jasno kako je udruga naš hajduk usavršeni i u funkciju stavljen oblik neuspješnog projekta zajedno za dinamo gdje je isto tako neimenovana ekipa nepoznatih likova iz sjene htjela preuzeti dinamo...
dobro, nisu ni ovi koji su pisali ovaj pamflet baš nevina janjad. jebivjetri koji su godinama dobivali mukte karte i grebli se za džaba gostovanja.
nisu, ali ono što iznose trebalo bi navesti bar neke da se zapitaju zašto je za hajduk bolje da preko našeg hajduka poduđuje novce od članova umjesto da sam hajduk ubire te novce i da nema obvezu vraćanja, ili pretvaranja u dionice. godišnje se tako hajduk zadužuje za cca 4.000.000 milijuna kuna i premda to nije neka ogromna brojka s godinama može postati teret.
neka jednostavno povećaju prirez u splitu za 2% i neka grad u pravilnik o raspodjeli tih sredstava odredi kako je to za ulaganje u gradsku imovinu; hnk hajduk š.d.d. dobiti će dovoljno novaca i za trening centar i za održavanje stadiona i za igrački kadar.

netko više voli da se proces odvija kako se odvija, a kako će završiti znati će se za koju godinu...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 2/6/2017, 09:55

:rofl :rofl :rofl
O bože...
Eto, Hajduk će postati privatni klub jer će neki tajkun objaviti da ima 50 % dionica, a navijači to neće ni znati :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl

Iako je Dumber, iskreno se nadam da je zajebancija jer ne možeš takvo nešto napisati, a da mislši ozbiljno ma koliko glup bio :D

Šta se tiće grada, da su oni htjeli ulagati u Hajduk i infrastrukturu, to bi i napravili. Od 2008 - pretvorbe do prošle godine (2016) nisu dali kune, niti omladinskoj školi niti su ulagali u infrastrukturu (jedino su travnjak prominili) što im je bila obaveza ugovorom o najmu stadiona. Lani su nešto sitno trebali dati Omladinskoj školi, a ove godine bi trebali dati neki malo veči novac jer se izbori bliže i jer ih je Hajduk na to natjera kad su tražili da se vratio onaj kredit (pa su iz Hajduka upozorili da ne izvršavaju svoje obaveze,tako da Hajduk umisto vračanja novca gradu ulaže u novi teren-ako iz grada srede papire, izmjene GUP,mijenjaju travu na pomočnom, uređuje svlačionice).

Da je grad ulagao u infrastrukturu i pomagao omladinskoj školi, i da nisu postavljali na mjesto NO-a političke, podobne i nesposobne ljude koji su vratili Hajduk točno tamo gdje je bio pretvorbe a to je rub stečaja (do kojeg su btw. opet doveli političari) udruga NH nebi bila ni osnovana. Ko što sam rekao, osnovana jer u prvom redu htjelo maknuti politiku iz kluba i dati klub u ruke navijačima.



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 2/6/2017, 12:33

samo se vi tješite kako ste politiku i tajkune maknuli od hajduka.
zašto grad ne pomaže hajduku niste istražili kao što niste istražili tko je osmislio naš hajduk. ne bih se začudio kad bi se ustanovilo kako su isti ljudi sabotirali odluke u gradu kako bi njihov projekt nh mogao zaživjeti.

ovo kako se glorificara naš hajduk je jednako onome kako alač, deica, buble, karin i holiga pljuju po dinamu.
svaka sličnost nije slučajna...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 20 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum