ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada!

Go down

Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada! Empty Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada!

Post by vuksadinare Mon 9 Jan - 14:33

http://www.index.hr/vijesti/clanak/svadja-u-mostu-bulj-prodaja-hepa-mora-na-referendum-simic-o-tome-odlucuje-vlada/942893.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada! Empty Re: Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada!

Post by vuksadinare Mon 9 Jan - 14:35

..bulj se mora iskupiti u svezi karamarka...ici ce do kraja da progura ovo oko referenduma ili ce ici na rusenje vlade i plenkovica..treceg nema..poznam bulja..mogu ga jedino iskljuciti iz most-a ali to je onda poguban potez petrova i ekipe..jer jos jedini vjerodostojan tamo je bulj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada! Empty Re: Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada!

Post by Kermit Mon 9 Jan - 14:40

Normalno pa HEP su sada tek počeli puniti svojim kadrovima nije u redu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada! Empty Re: Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada!

Post by Guest Mon 9 Jan - 14:41

ja sam za privatizaciju HEPa, i INE.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada! Empty Re: Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada!

Post by Guest Mon 9 Jan - 14:42

tržište energijom privatizirati, liberaliirati i de-regularizirati,

Jesu li HDZovci desna stranka? jesu - pa neka se ponašaju kao desničari a ne kao ljevičari  - a onda neka se ugledaju na Ronalda Regana, Tačericu i eventualno Trumpa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada! Empty Re: Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada!

Post by vuksadinare Mon 9 Jan - 14:45

Pinochet wrote:tržište energijom privatizirati, liberaliirati i de-regularizirati,

Jesu li HDZovci desna stranka? jesu - pa neka se ponašaju kao desničari a ne kao ljevičari  - a onda neka se ugledaju na Ronalda Regana, Tačericu i eventualno Trumpa
daj ne benavi da je hdz pod plenkijem desna stranka...bili su malo pod karamarkovom paskom i to je to...bulj je jedina sansa van hdz-a da se hdz rjesi plenkija...i napokon da unutar hdz-a aktivno iskoce struje kontra plenkija ne ovako mic po mic sramezljivo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada! Empty Re: Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada!

Post by marcellus Mon 9 Jan - 14:47

Pinochet wrote:ja sam za privatizaciju HEPa, i INE.

šuma, auto cesta, (ne prodaju nego koncesiju) svega osim pravosuđa policije i vojske a to su jedine stvari koje smo stvarno privatizirali

_________________
Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada! 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada! Empty Re: Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada!

Post by Guest Mon 9 Jan - 14:48

vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:tržište energijom privatizirati, liberaliirati i de-regularizirati,

Jesu li HDZovci desna stranka? jesu - pa neka se ponašaju kao desničari a ne kao ljevičari  - a onda neka se ugledaju na Ronalda Regana, Tačericu i eventualno Trumpa
daj ne benavi da je hdz pod plenkijem desna stranka...bili su malo pod karamarkovom paskom i to je to...bulj je jedina sansa van hdz-a da se hdz rjesi plenkija...i napokon da unutar hdz-a aktivno iskoce struje kontra plenkija ne ovako mic po mic sramezljivo..
znam da nisu desna stranka, jer su ekonomski totalno lijevo.  Republikanci u USA, svi dolaze iz privatnog sektora, i svi promoviraju rast privatnog sektora i manju državu, a HDZovci dolaze sa državnih jasla i smisao im je uvaliti se i sisati državne jasle. Ljevičarska stranka. Eventualno mogu biti nacional socijalisti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada! Empty Re: Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada!

Post by Guest Mon 9 Jan - 14:51

marcellus wrote:
Pinochet wrote:ja sam za privatizaciju HEPa, i INE.

šuma, auto cesta, (ne prodaju nego koncesiju) svega osim pravosuđa policije i vojske a to su jedine stvari koje smo stvarno privatizirali

:D :D a totalno

ono što je Adam Smith rekao prije 300godina. Sve prepustiti nevidljivoj ruci, a država se treba baviti pravosuđem, vojskom, policijom, i on je tada spomenuo obrazovanje(danas niti to). Ono što je on rekao prije 250godina, i ono što u Ameri zapišali u ustavu prije isto 230godina, to je to. 

Zato i u USA postoji razlika između "konzervativaca/desnice" a sa druge strane  "liberala/ljevice/progresivaca".  Nije to ideološka stvar, nego stvar da konzervativci su konzervativci u USA, jer žele sačuvati ono što je zapišano u USA ustavu(individualne slobode, mala država, i ekonomske  slobode) je smatraju da je to najbolje, a progresivci/ljevičari/liberali su progresvici jer smatraju da se država treba mješati i mjenjati stvari jer da ono prije 250godina nije najbolje u današnjem duhu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada! Empty Re: Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada!

Post by vuksadinare Mon 9 Jan - 14:52

Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:tržište energijom privatizirati, liberaliirati i de-regularizirati,

Jesu li HDZovci desna stranka? jesu - pa neka se ponašaju kao desničari a ne kao ljevičari  - a onda neka se ugledaju na Ronalda Regana, Tačericu i eventualno Trumpa
daj ne benavi da je hdz pod plenkijem desna stranka...bili su malo pod karamarkovom paskom i to je to...bulj je jedina sansa van hdz-a da se hdz rjesi plenkija...i napokon da unutar hdz-a aktivno iskoce struje kontra plenkija ne ovako mic po mic sramezljivo..
znam da nisu desna stranka, jer su ekonomski totalno lijevo.  Republikanci u USA, svi dolaze iz privatnog sektora, i svi promoviraju rast privatnog sektora i manju državu, a HDZovci dolaze sa državnih jasla i smisao im je uvaliti se i sisati državne jasle. Ljevičarska stranka. Eventualno mogu biti nacional socijalisti
ni to..plenki ne bi uvalio dalicku u vladu da misli da sve ostane u drzavnom vlasnistvu...problem je sto je plenki neoliberal...i on tako razmislja...jos gore..fucka mu se za vojsku i druge stupove drzavnosti...ja sam isto za privatizaciju ali istovremeno sto kaze marcell za sto jace jacanje vojske,policije...sto on ne cini i zato je neoliberal......i kod prodaje kod nas se javlja jedan oblik rasizma...da smo inu prodali njemcima,amerima,svedima ne bi bilo toliko buke kao sto je slucaj tamo sa nekakvim 'jadnim' mađarima koji furaju konzerve kad dolaze na more...i jos imaju onog fasistu orbana na vlasti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada! Empty Re: Kao što sam nekidan rekao,svađa u MOST-u!Bulj slučaj HEP na referendum i točka,Šimić:O tome odlučuje Vlada!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum