ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Page 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Guest 7/1/2017, 13:40

sat2 wrote:
fridrih_niche wrote:Evo da se malo podsjetimo ko je najveci hrvatski sportaš/nogometaš...

“Da se iznova rodim opet bih igrao za Hajduk”; izjavio je jednom pred televizijskim kamerama.
Nekoliko desetljeća kasnije Vukas je u odabiru Večernjeg lista proglašen čak i najboljim hrvatskim sportašom 20. stoljeća.
Bernard Vukas bio je i uspješan jugoslavenski reprezentativac, odigrao je  59 utakmica i postigao 22 pogotka. Na Olimpijskim igrama 1948. u Londonu i 1952. u Helsinkiju osvojio je srebrne medalje. Zapaženo je igrao i na dvama Svjetskim prvenstvima, u Brazilu 1950. te u Švicarskoj 1954. Igrao je za reprezentaciju FIFE na Wembleyju protiv Engleske, 1953. godine, povodom proslave 90. godina engleskog nogometnog saveza. Utakmica je završila rezultatom 4-4, a Vukas je bio jedan od zapaženijih sudionika – „namjestio“ je dva gola, a na njemu je „napravljen“ i jedanaesterac. Dvije godine kasnije, 1955., u Belfastu na utakmici Europa – Velika Britanija, Bernard Vukas bio je najbolji igrač, postigavši tri pogotka kojima je potopio reprezentaciju Velike Britanije (4-1) i potvrdio da je te sezone bio najbolji nogometaš Europe.
<3

U doba Bajde nije bilo svih tih pustih izbora, najboljih 11 i neka priznanja, ali je zato, vidimo, FIFA okupljala najbolje igrače, pa kasnije najbolje igrače i reprezentaciju u Europi, a Bajdo je bio u početnom sastavu. Zar to nije znak da je tih godina bio u izboru za najboljih 11?!? Naravno da jest, a Bajdo ne samo da je bija u prvih 11 nego bija i najbolji. Igra je za reprezentaciju Europe i zabija 3 gola, za reprezentaciju FIFE asistira 2 gola i izborija jedanaesterac, pa neki u karijeri nisu zabili 3 gola na jednoj utakmici čak i na livadama HNL-a :D

Guest
Guest


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Guest 7/1/2017, 13:46

Ti, Ampere, nisi gleda Bajdu i izmišljaš!
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Ziil Los Dii ! 7/1/2017, 14:00

A sto je to Bajdo osvojio da bi bio veci od Petrovica,Šimenca ili Kukoca ? 

I otkad su ti mjerodavne nagrade korumpiranih novina,istih onih koje tvog drukera stavljaju u top veznjaka svijeta?

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Guest 7/1/2017, 14:13

Ziil Los Dii ! wrote:A sto je to Bajdo osvojio da bi bio veci od Petrovica,Šimenca ili Kukoca ? 

I otkad su ti mjerodavne nagrade korumpiranih novina,istih onih koje tvog drukera stavljaju u top veznjaka svijeta?
:D
Kojeg drukera? Modrića? Pa nitko ne kaže da Modrić nije u najboljih 11, samo Bajdo je svojevremno bio numero uno

I nisu novine (Večernji) dale nagradu, nego su oni proveli anketu. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Guest 7/1/2017, 15:28

Hrvatski nogometaš Bernard Vukas proglašen je najboljim sportašem 20. stoljeća prema anketi "Večernjeg lista". Na svečanosti upriličenoj u zagrebačkom hotelu "Intercontinental" priznanje je primio njegov sin Zdeslav Vukas, koji se zahvalio riječima: – Ne bih htio govoriti o njegovim uspjesima na terenu, već bih htio reći kako je moj otac iznimno volio sport. Najveća ljubav mu je bila nogomet, no volio je i sve ostale sportove – vaterpolo, košarku, stolni tenis... Stoga je i imao divna prijateljstva s ostalim sportašima. Neki su mu na teren bili ljuti suparnici, no kada je sudac označio kraj okršaja, potrčao bi stisnuti im ruku.

Izbor za najboljeg hrvatskog sportaša proteklog stoljeća organizirao je "Večernji list" u suradnji s "Obiteljskim radijom". O pobjedniku su odlučivali čitatelji i slušatelji telefonskim pozivima, kojih je bilo 46612. Osim Bernarda Vukasa posebna priznanja primili su i Zoran Primorac, Nikola Dragaš, Mate Parlov, Dražen Petrović, Dragutin Šurbek, Perica Bukić, Žarko Dolinar te Katica Ileš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Guest 7/1/2017, 15:28

bože kakav tragikomičan izbor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Guest 7/1/2017, 15:29

katica ileš,  nikola dragaš, bajdo i ekipa

zaboravili su stavit u anketu i macu maradonu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by jalnirajko 7/1/2017, 16:22

operw wrote:bože kakav tragikomičan izbor
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Ziil Los Dii ! 7/1/2017, 16:40

jalnirajko wrote:
operw wrote:bože kakav tragikomičan izbor

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by muckodjubre 7/1/2017, 21:14

[size=55]PRVI HRVAT U POVIJESTI KOJI JE NAŠAO MJESTO U IZABRANOM DRUŠTVU Vatreni 'maestro' pomeo konkurenciju, čak mu niti Iniesta nije mogao ništa[/size]

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Guest 7/1/2017, 22:51

ako tako nastavi možda dobije pozivnicu i za revijalnu utakmicu europe protiv britanije i tamo pokaže svoj potencijal.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Guest 7/1/2017, 23:10

Isplačite se hejteri...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Guest 7/1/2017, 23:21

numero uno koji je postigao 3 gola u revijalnoj utakmici od kojih jedan u 87 minuti drugi u 88 minuti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Guest 8/1/2017, 00:02

:cry
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by sat2 8/1/2017, 10:57

Tako zdušno braniti kvalitetu i izbor igrača, kojeg u životu nisi vidio kako igra, a u isto vrijeme negirati kvalitetu i izboRE igrača, kojeg potvrđuju i treneri i igrači i navijači!?
Treba to znati ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Guest 8/1/2017, 11:04

sat2 wrote:Tako zdušno braniti kvalitetu i izbor igrača, kojeg u životu nisi vidio kako igra, a u isto vrijeme negirati kvalitetu i izboRE igrača, kojeg potvrđuju i treneri i igrači i navijači!?
Treba to znati ...
Hejteru, kome se ti obračaš ?

Nisam nikad gleda ni Pele-a ili primjerice Bjorn Borga pa opet znam kakve su veličine bili ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by sat2 8/1/2017, 11:08

amper1950 wrote:
sat2 wrote:Tako zdušno braniti kvalitetu i izbor igrača, kojeg u životu nisi vidio kako igra, a u isto vrijeme negirati kvalitetu i izboRE igrača, kojeg potvrđuju i treneri i igrači i navijači!?
Treba to znati ...
Hejteru, kome se ti obračaš ?

Nisam nikad gleda ni Pele-a ili primjerice Bjorn Borga pa opet znam kakve su veličine bili ;)
Gdje sam ja napisao da Bajdo nije bio veličina? Vidi se da kurca ne kužiš ...
Ubr, Pelea se može vidjeti na mnogim snimkama ... za Vukasa ne znam ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Guest 8/1/2017, 11:11

sat2 wrote:
Gdje sam ja napisao da Bajdo nije bio veličina? Vidi se da kurca ne kužiš ...
Ubr, Pelea se može vidjeti na mnogim snimkama ... za Vukasa ne znam ...
Hahaha...  :D

Dečkiću,pa priča si o tome da kao Bajdu nismo gledali pa kao ne znamo. I ja nisam negira današnje izbore...

Imaš snimke i od Bajde.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by sat2 8/1/2017, 11:14

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Gdje sam ja napisao da Bajdo nije bio veličina? Vidi se da kurca ne kužiš ...
Ubr, Pelea se može vidjeti na mnogim snimkama ... za Vukasa ne znam ...
Hahaha...  :D

Dečkiću,pa priča si o tome da kao Bajdu nismo gledali pa kao ne znamo. I ja nisam negira današnje izbore...

Imaš snimke i od Bajde.
hahahaha
"Amper style" ... "niđe veze"!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Guest 8/1/2017, 11:18

sat2 wrote:Tako zdušno braniti kvalitetu i izbor igrača, kojeg u životu nisi vidio kako igra
Dečkiću, što si tu htio reći?  :D

Možemo braniti i hvaliti kvalitet samo onih igrača koje smo gledali?  :D Jesi to tija reći? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by sat2 8/1/2017, 11:29

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Gdje sam ja napisao da Bajdo nije bio veličina? Vidi se da kurca ne kužiš ...
Ubr, Pelea se može vidjeti na mnogim snimkama ... za Vukasa ne znam ...
Hahaha...  :D

Dečkiću,pa priča si o tome da kao Bajdu nismo gledali pa kao ne znamo. I ja nisam negira današnje izbore...

Imaš snimke i od Bajde.
89 rezultata (malo igre):
https://www.youtube.com/results?q=Bajdo+Vukas

Nešto igre ovdje:
https://www.youtube.com/watch?v=8WC86oFEBzc
https://www.youtube.com/watch?v=frEfXgeskyk
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 4 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum