ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Guest 10/1/2017, 08:39

Ziil Los Dii ! wrote:
fridrih_niche wrote:
I ti se voliš pravit glup ka kurac, Demo style...
;)
Netko mora biti protuteza tebi i nekolicini genijalaca,nismo svi obdareni superiornim intelektom tako da postoji potreba za nama ,kurcima glupima da odrzavamo ekvilibrij
Čitaj sa razumijevanjem...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by muckodjubre 10/1/2017, 09:25

Daj da budemo zajedno

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 6b8efe2f85c2b63406b2LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Guest 10/1/2017, 09:32

muckodjubre wrote:Daj da budemo zajedno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Guest 10/1/2017, 09:36

sat2 wrote:
End1899 wrote:za HDZ je prošle godine glasalo 700 000 ljudi, vjerojatno si i sam bio među njima, svi su oni jako pametni. 
ovi izbori FIFA-e i drugih su sramota nad sramotama, griezmann je samo jedan na milijun dokaza za to.
nikakvi novinari, kapetani, izbornici i navijači nisu dostojni glasati za ova priznanja jer su nesposobni i nemaju nikakvih znanja, niti prate nogometnu situaciju niti stignu, treba oformiti pravi stručni tim ljudi i neka na temelju statistike, argumenata, analiza, grafikona, različitih baza podataka iz kojih danas može sve isčitati biraju najboljega i pameti i zdravih očiju jer da je toga čmarnaldo ne bi pokupio 2 nagrade u zadnjih mjesec dana na temelju 4 dobre utakmice u sezoni.
I lako dobiješ da je neki anonimus iz ŽNJ lige bolji i od Messia ...
Je, a kako to, na koji način? :D Priča se o nogometu na vrhunskoj razini, i što je igrač pružio u top ligi i LP.

Što se tiće ovog izbora, vidim tolika rasprava naširoko, pa da ja dam svoj osvrt, bez ironije, trolanja i zajebancije.

Prvo da kažem da je za mene Messi već godinama najbolji igrač na svitu, da je bolji od C. Ronalda. Mislim da mogu puno objektivnije reći nego neki drugi, iskreno ko osobe ne sviđaju mi se ni jedan ni drugi (a najviše sam uživao gledajući jednog i neponovljivog Ronaldinha koji nije bio samo vrhunski igrač, nego netko koji je radija stvari koje ja nikad nisam prije ni poslin vidija. Nije bija stroj ko što su Messi i Ronlado,ali je i igra nogomet za publiku, a tim nogometom par godina donosija vrhunske trofeje) ali Messi je jednostavno bolji, kompletniji i močniji igrač od Ronalda. I za prošlu godinu kad vadi podatke o statitikama, ovome, onome, end je tu u pravu.

S druge strane, gledajući povijest ovih izbora i činjenicu kako se uvjek gledalo ne samo koliko si sam pružio svojoj momčadi, nego i što si osvojio onda je C. Ronaldo zasluženo uzeja tu nagradu za 2016-u godinu jer je ipak bija prvak Europe s klubom i reprezentacijom i to ne možeš zanemariti. Pošto se uvjek to gledalo i uvjek igralo značajnu ulogu, ne možeš ni sad zanemariti.

Šta se tiće puno igrača Reala i Barcelone u izbor, isto pitanje koliko je to realno,a i sam način biranja nije baš najpošteniji jer mnogi daju glasove svojima,a ne realno. No nije to samo tako ove godine, nego vjerovatno oduvik.

Na kraju, zanimljiv mi je kako zdušno brane ovaj izbor (pogotovo Modrića u najboljih 11) i dva forumaša-redikula koji su i ne baš tako davno za jednog C. Ronalda pisali da je prevara od igrača :):A izabran je za najboljeg igrača u 2016-oj, a sad je naravno izbor dobar jer je Modrić u najboljih 11. Obraz ka opanak :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by sat2 10/1/2017, 09:48

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
End1899 wrote:za HDZ je prošle godine glasalo 700 000 ljudi, vjerojatno si i sam bio među njima, svi su oni jako pametni. 
ovi izbori FIFA-e i drugih su sramota nad sramotama, griezmann je samo jedan na milijun dokaza za to.
nikakvi novinari, kapetani, izbornici i navijači nisu dostojni glasati za ova priznanja jer su nesposobni i nemaju nikakvih znanja, niti prate nogometnu situaciju niti stignu, treba oformiti pravi stručni tim ljudi i neka na temelju statistike, argumenata, analiza, grafikona, različitih baza podataka iz kojih danas može sve isčitati biraju najboljega i pameti i zdravih očiju jer da je toga čmarnaldo ne bi pokupio 2 nagrade u zadnjih mjesec dana na temelju 4 dobre utakmice u sezoni.
I lako dobiješ da je neki anonimus iz ŽNJ lige bolji i od Messia ...
Je, a kako to, na koji način? :D Priča se o nogometu na vrhunskoj razini, i što je igrač pružio u top ligi i LP.

Što se tiće ovog izbora, vidim tolika rasprava naširoko, pa da ja dam svoj osvrt, bez ironije, trolanja i zajebancije.

Prvo da kažem da je za mene Messi već godinama najbolji igrač na svitu, da je bolji od C. Ronalda. Mislim da mogu puno objektivnije reći nego neki drugi, iskreno ko osobe ne sviđaju mi se ni jedan ni drugi (a najviše sam uživao gledajući jednog i neponovljivog Ronaldinha koji nije bio samo vrhunski igrač, nego netko koji je radija stvari koje ja nikad nisam prije ni poslin vidija. Nije bija stroj ko što su Messi i Ronlado,ali je i igra nogomet za publiku, a tim nogometom par godina donosija vrhunske trofeje) ali Messi je jednostavno bolji, kompletniji i močniji igrač od Ronalda. I za prošlu godinu kad vadi podatke o statitikama, ovome, onome, end je tu u pravu.

S druge strane, gledajući povijest ovih izbora i činjenicu kako se uvjek gledalo ne samo koliko si sam pružio svojoj momčadi, nego i što si osvojio onda je C. Ronaldo zasluženo uzeja tu nagradu za 2016-u godinu jer je ipak bija prvak Europe s klubom i reprezentacijom i to ne možeš zanemariti. Pošto se uvjek to gledalo i uvjek igralo značajnu ulogu, ne možeš ni sad zanemariti.

Šta se tiće puno igrača Reala i Barcelone u izbor, isto pitanje koliko je to realno,a i sam način biranja nije baš najpošteniji jer mnogi daju glasove svojima,a ne realno. No nije to samo tako ove godine, nego vjerovatno oduvik.

Na kraju, zanimljiv mi je kako zdušno brane ovaj izbor (pogotovo Modrića u najboljih 11) i dva forumaša-redikula koji su i ne baš tako davno za jednog C. Ronalda pisali da je prevara od igrača :):A izabran je za najboljeg igrača u 2016-oj, a sad je naravno izbor dobar jer je Modrić u najboljih 11. Obraz ka opanak :)
Gledao sam kako su glasali kapetani i izbornici ... smiješno! Nijemci uglavnom davali glasove za Nijemce (nema ni CR ni Messia), Francuzi za Francuze ...
Svi ti izbori imaju svoje mane, a osobni izbori su uglavnom navijački ... 
Meni je drago da imamo našeg igrača u konkurenciji bilo kakovog izbora ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by darth_vader 10/1/2017, 10:27

fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:Daj da budemo zajedno
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by bafalo 10/1/2017, 13:16

jasambrend wrote:
fridrih_niche wrote:
muckodjubre wrote:Daj da budemo zajedno

_________________
LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by muckodjubre 10/1/2017, 15:58

Luka Modrić se i drugu godinu u nizu našao u Fifinoj momčadi godine. Osim toga velikog priznanja, veznjak Real Madrida je bio i u širem izboru za Fifinog igrača godine, a nedavno su ga posjetitelji Uefine službene stranice uvrstili u njihovu najbolju momčad godine.


LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Luka-modric-club-world-cup_su80yyeya80a1ljia3idtini9LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Dinamo-proslavio-naslov-luka-modric-se-oprostio-900x600-20080518-20101019005511-87251

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 6b8efe2f85c2b63406b2LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by End 10/1/2017, 15:59

kako ružan lopov
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by muckodjubre 10/1/2017, 16:02

ende,ker te jebo ti se pališ na muške pa samo komentiraš ovaj ružan,ovaj neka ti popuši itd...

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 82997673

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 6b8efe2f85c2b63406b2LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by End 10/1/2017, 16:10

po tvojim komentarima ti se pališ na mene u zadnje vrijeme na šta se čak i mali šiptar iz mostara uzbudio stoga ti je moja preporuka da si međusobno popušite, a mene ostaviš i svi zadovoljni
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by muckodjubre 10/1/2017, 16:10

eto,opet ti o pušenju...pa koji ti je vrag?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 6b8efe2f85c2b63406b2LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Ziil Los Dii ! 10/1/2017, 16:14

Trener svih trenera ,presvijetli Ciro Blazevic tvrdi da je Luka najveci hrvatski igrac u povijesti , kaze to covjek koji je gledao Bajdu,trenirao Brenda i Bobana , case closed

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by darth_vader 10/1/2017, 16:18

Sutra kad dođe u Split će doduše drukčije pričati, ali ajd... Oduvijek je navijao za Hajduk, Bajdo, Beara najveći...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by scorpion 10/1/2017, 16:27

muckodjubre wrote:eto,opet ti o pušenju...pa koji ti je vrag?
To je u njemu, ne može protiv toga. A obrambeni mehanizam mu je da optužuje druge za homoseksualizam. Jalni šiptar end

_________________
LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by muckodjubre 10/1/2017, 16:27

Ziil Los Dii ! wrote:Trener svih trenera ,presvijetli Ciro Blazevic tvrdi da je Luka najveci hrvatski igrac u povijesti , kaze to covjek koji je gledao Bajdu,trenirao Brenda i Bobana , case closed
mamić i ljudi u crnom namjestili modriću nagrade jer je bio bliže oltaru  B-)

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 6b8efe2f85c2b63406b2LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by muckodjubre 10/1/2017, 16:28

scorpion wrote:
muckodjubre wrote:eto,opet ti o pušenju...pa koji ti je vrag?
To je u njemu, ne može protiv toga. A obrambeni mehanizam mu je da optužuje druge za homoseksualizam. Jalni šiptar end
nemam ja ništa protiv homića,svako je to što je...njegov izbor...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 6b8efe2f85c2b63406b2LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by scorpion 10/1/2017, 16:39

muckodjubre wrote:
scorpion wrote:
muckodjubre wrote:eto,opet ti o pušenju...pa koji ti je vrag?
To je u njemu, ne može protiv toga. A obrambeni mehanizam mu je da optužuje druge za homoseksualizam. Jalni šiptar end
nemam ja ništa protiv homića,svako je to što je...njegov izbor...
Također. Apsolutno sam ravnodušan prema njima. Najviše smetaju ovim latentnim, poput enda

_________________
LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Guest 11/1/2017, 05:15

Ćiro Blažević je nesto reka?
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Zeko 11/1/2017, 15:12

Pa je, samo ti to ne razumiš.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Ziil Los Dii ! 11/1/2017, 16:51

fridrih_niche wrote:Ćiro Blažević je nesto reka?
:^O
Bolje on nego ti ^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere - Page 11 Empty Re: LUKA MODRIĆ opet šamara hejtere

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum