ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest Fri 23 Dec - 11:22

srbin nikada nece reci ,,neovisna'', osim neki sto zivi u hrvatskoj...

Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest Fri 23 Dec - 14:06

Roki wrote:srbin nikada nece reci ,,neovisna'', osim neki sto zivi u hrvatskoj...
morao sam da koristim gugl translejt kako mi me hrvati razumeli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest Fri 23 Dec - 14:15

sat2 wrote:
starac wrote:1.12. to je bio dan kad smo stupili u zajednicu sa Hrvatima i Slovencima i to je najveća greška u našoj istoriji, a imali smo svoju kraljevinu dok su oni bili pod austrijskom čizmom, mi smo im pružili ruku i onu njihovu nepriznatu državu pretvorili u kraljevinu koji su oni posle sa neprijateljima van zemlje i sa onima u zemlji uništili, da bi posle 50 godina napravili isto. i još nam kralja ubiše.
e pa nećemo više mi da budemo ovde i da vas spašavamo.

i opet ljubomorne ustaše mogu da vam poručim da je Srbija danas neovisna država, a ne sluga evropske unije kao Hrvatska.
Pod kim ste vi bili 500 godina? Heej 500 godina!!! Nakon 50 g. Juge je bilo puno miješanih brakova, a što se dogodilo za 500 ... što milom što silom? Kako tu govoriti o Srbima?
Srbija je SLUČajno "neovisna" država ... iako nije to htjela pa je nakon Slovenije i Hrvatske otišla Bosna pa nastala SiCG pa otišla CG i? Srbija ostala sama i "neovisna"! "I to nije sve!!!" Sama, "neovisna" i okrnjena ... ode i Kosovo!
 pola evrope je bilo pod turcima, uključujući i vas, i niste imali državu.
 mi smo bili samostalni od vremena cara lazara i pre toga, turčina se gledalo ko kera za vreme osmanlijske okupacije, a mešani brakovi u jugoslaviji su bili nešto drugo i nemaju veze sa samostalnom srbijom, srpsko-turski brakovi nikad, jedino možda koje dete može da bude rođeno, a to je zbog silovanja . moraš da svatiš da smo mi vas primili prvog decembra 1918 u našu kraljevinu i to je najveća greška u našoj istoriji.
mi smo uvek bili i ostali samostalni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by darth_vader Fri 23 Dec - 17:05

:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest Fri 23 Dec - 18:07

što mi zaključa temu? a baš sam čekao odgovor od "moćnog majmuna životinje"?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by kic Fri 23 Dec - 18:09


na previše tema o toj Istri pričate, ne gnjavi.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest Fri 23 Dec - 18:17

kic wrote:
na previše tema o toj Istri pričate, ne gnjavi.
a šta drugo da pričam?
basket, italijanska liga ja o tome nemam pojma, a ne želim da se petljam u ono u šta se ne razumem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest Fri 23 Dec - 18:18

može on meni i ovde da odgovori.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest Fri 23 Dec - 18:31

http://forum.net.hr/forums/t/357511.aspx?PageIndex=2

a ovde sam ga uništio ko nemačka brazil na svetskom, ja ne znam kako niste ukapirali još pre 4 godine kolki je on fašista, al zato je tu starac, najmoćniji forumaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest Fri 23 Dec - 20:26

Goni se u kurac govno jedno srpsko, pojma nemaš o povijesti totalno si nekompetentan. Takvu glupost u životu još nisam čuo.
Pa nije potrebno niti odgovorit na takvo neznanje jer se radi o imbecilizmu. 
Ma koji histri? prvi su castelneri, ligurska populacija i nakon toga su uvijek bili venecijanci i rimljani. Šta si ti došo srbine okupatorski? Kakve veze ti imaš s jadranskom obalom? Pojma nemaš.
Ma nikad veću glupost u životu nisam čuo.
Ma ustvari nemam ni vremena odgovarat na takvo neznanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest Fri 23 Dec - 21:14

mocni majmun wrote:Goni se u kurac govno jedno srpsko, pojma nemaš o povijesti totalno si nekompetentan. Takvu glupost u životu još nisam čuo.
Pa nije potrebno niti odgovorit na takvo neznanje jer se radi o imbecilizmu. 
Ma koji histri? prvi su castelneri, ligurska populacija i nakon toga su uvijek bili venecijanci i rimljani. Šta si ti došo srbine okupatorski? Kakve veze ti imaš s jadranskom obalom? Pojma nemaš.
Ma nikad veću glupost u životu nisam čuo.
Ma ustvari nemam ni vremena odgovarat na takvo neznanje.
bem ti lebac da ti jebem!
Istra je dobila naziv po histrima, PRVIM stanovnicima, a inače bi se zvala ligurija ili kastelnerija.
Pa ne možeš večito da zatvaraš oči pred istinom mada razumem da te istina boli jer si uvek pretendirao na te teritorije....

Italijana u istri gotovo da nema, ali zato Srbi su najbrojniji stanovnici, čak ima ih više nego Hrvata. Crnogorci od 10 veka pa i pre živeli u istri i morali su mnogo da karaju jer je istra bila prazna jer su svi bili pomrli od kuge tako da nije bilo nikakvih latinskih naroda, venecija i drugih gluposti šta pričaš.
dokaz tome je da nas ima i dan danas više nego ikog drugog, a ako si iz istre zapamti da su i tvoji geni srpski.
Pomoz Bog i čestitam ti ovom prilikom Božić.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest Fri 23 Dec - 21:50

Srbin nikada neće reći ,,pretendirao".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest Fri 23 Dec - 22:05

Roki wrote:Srbin nikada neće reći ,,pretendirao".
Dosta sam ja hrvatskih reči pokupio dok sam služio vojsku, a bio sam i konobar kad su bili letnji praznici svake godine na jadranu pa mi se malo izmešalo, a za neke stvari koristim gugl translejt sa srpskog na hrvatski pa zato neki puta ispada da upotrebim neku hrvatsku reč.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by bafalo Mon 26 Dec - 14:29

srbin koliko i šešelj

_________________
Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest Mon 26 Dec - 15:39

starac wrote:
mocni majmun wrote:Goni se u kurac govno jedno srpsko, pojma nemaš o povijesti totalno si nekompetentan. Takvu glupost u životu još nisam čuo.
Pa nije potrebno niti odgovorit na takvo neznanje jer se radi o imbecilizmu. 
Ma koji histri? prvi su castelneri, ligurska populacija i nakon toga su uvijek bili venecijanci i rimljani. Šta si ti došo srbine okupatorski? Kakve veze ti imaš s jadranskom obalom? Pojma nemaš.
Ma nikad veću glupost u životu nisam čuo.
Ma ustvari nemam ni vremena odgovarat na takvo neznanje.
bem ti lebac da ti jebem!
Istra je dobila naziv po histrima, PRVIM stanovnicima, a inače bi se zvala ligurija ili kastelnerija.
Pa ne možeš večito da zatvaraš oči pred istinom mada razumem da te istina boli jer si uvek pretendirao na te teritorije....

Italijana u istri gotovo da nema, ali zato Srbi su najbrojniji stanovnici, čak ima ih više nego Hrvata. Crnogorci od 10 veka pa i pre živeli u istri i morali su mnogo da karaju jer je istra bila prazna jer su svi bili pomrli od kuge tako da nije bilo nikakvih latinskih naroda, venecija i drugih gluposti šta pričaš.
dokaz tome je da nas ima i dan danas više nego ikog drugog, a ako si iz istre zapamti da su i tvoji geni srpski.
Pomoz Bog i čestitam ti ovom prilikom Božić.
Slušaj smeće jedno pokvareno nekompetentno. Nabit ću ti u onaj srpski šupak jedan takav kar da će ti na oči izać. Pa zaista si glup. Šta drugo da ti kažem.
A što se tiče gluposti pa vi ste jedna velika glupost zajedno s vašom braćom s kojima ste ušli u rat. Nikad veća glupost- BELOSVETSKA
Pola ITALIANISIMA, ISTRIA, QUARNERO E DALMAZIA... SEMPRE.
Srbendo jedna, sramota si ove planete. Šta je more a? To vas je mučilo. I na kraju vam je to dodijeljeno preko amerikanaca i engleza i francuza. Totalno protuzakonito.
A srbrendo jedna, morska voda a? Da vas nema trebalo bi vas izmislit.
Uvijek sa Rusima a? Prije poslije i sada. Isto kao i Hrvat sa Njemačkom, sa Angelom. Ono što Angela kaže hahaha...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest Mon 26 Dec - 16:37

Cerco di scriverti in italiano così forse capirai.

Gli Histri furono i primi abitanti conosciuti della penisola istriana, documentata in documenti storici degli antichi Greci e Romani, e per questo che la regione istriana porta ancora il loro nome, non si chiama Liburnia, Giapidima, e Carne.capisci. Una curiosita gli histri  erano iliri cioe albanesi.E poi i occupatori romani hanno scacciato gli histri dala costa al interno.Qui vissero e si mescolarono molte civilta e razze .Tu dici che usavano la lingua italiana che e sbagliato ma questo particolare non ha importanza potevano anche parlare in turco se fossero stati occupati dai turci ma cio non cambia che geneticamente fossero un terzo slavi un terzo romani e un terzo mah chissa forse ungeresi L istria era sempre occupata dai grandi imperi,oggi e finalmente libera e non sara mai piu di nessuno.
nelle foibe ce ancora posto per nazionalisti come te .ha ha buahahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest Mon 26 Dec - 17:50

mocni majmun wrote:
starac wrote:
mocni majmun wrote:Goni se u kurac govno jedno srpsko, pojma nemaš o povijesti totalno si nekompetentan. Takvu glupost u životu još nisam čuo.
Pa nije potrebno niti odgovorit na takvo neznanje jer se radi o imbecilizmu. 
Ma koji histri? prvi su castelneri, ligurska populacija i nakon toga su uvijek bili venecijanci i rimljani. Šta si ti došo srbine okupatorski? Kakve veze ti imaš s jadranskom obalom? Pojma nemaš.
Ma nikad veću glupost u životu nisam čuo.
Ma ustvari nemam ni vremena odgovarat na takvo neznanje.
bem ti lebac da ti jebem!
Istra je dobila naziv po histrima, PRVIM stanovnicima, a inače bi se zvala ligurija ili kastelnerija.
Pa ne možeš večito da zatvaraš oči pred istinom mada razumem da te istina boli jer si uvek pretendirao na te teritorije....

Italijana u istri gotovo da nema, ali zato Srbi su najbrojniji stanovnici, čak ima ih više nego Hrvata. Crnogorci od 10 veka pa i pre živeli u istri i morali su mnogo da karaju jer je istra bila prazna jer su svi bili pomrli od kuge tako da nije bilo nikakvih latinskih naroda, venecija i drugih gluposti šta pričaš.
dokaz tome je da nas ima i dan danas više nego ikog drugog, a ako si iz istre zapamti da su i tvoji geni srpski.
Pomoz Bog i čestitam ti ovom prilikom Božić.
Slušaj smeće jedno pokvareno nekompetentno. Nabit ću ti u onaj srpski šupak jedan takav kar da će ti na oči izać. Pa zaista si glup. Šta drugo da ti kažem.
A što se tiče gluposti pa vi ste jedna velika glupost zajedno s vašom braćom s kojima ste ušli u rat. Nikad veća glupost- BELOSVETSKA
Pola ITALIANISIMA, ISTRIA, QUARNERO E DALMAZIA... SEMPRE.
Srbendo jedna, sramota si ove planete. Šta je more a? To vas je mučilo. I na kraju vam je to dodijeljeno preko amerikanaca i engleza i francuza. Totalno protuzakonito.
A srbrendo jedna, morska voda a? Da vas nema trebalo bi vas izmislit.
Uvijek sa Rusima a? Prije poslije i sada. Isto kao i Hrvat sa Njemačkom, sa Angelom. Ono što Angela kaže hahaha...
Nije vama trojici pretijesno u toj truloj tikvi. Kad će Marx malo izaći?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest Mon 26 Dec - 17:54

:D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest Mon 26 Dec - 17:55

samo demo može da se loži na ovakve indijance...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu - Page 2 Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum