ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest 20/12/2016, 04:05

Najveći klub sa celog prostora bivše SFRJ je Crvena Zvezda i to svi dobro znamo jer jedino crvenobeli imaju ligu šampiona. Drugi najveći klub je Dinamo iz Zagreba, naš najveći rival, ali imaju kup sajamskih gradova tako da i to je evropski trofej. Od svih jugoslovena najuspešniji su upravo Srbi baš zbog lige šampiona.
A najsrpskiji klub u Srbiji je Zvezda isto kao šta je u Hrvatskoj Dinamo najhrvatskiji. Hajduk je više leva opcija i on nije ni osnovan u Hrvatskoj. Samo klubovi osnovani 1945. mogu da budu najveći srpski ili hrvatski klubovi osim Partizana jer im je Tuđman bio predsednik. Partizan i Hajduk mogu ruku pod ruku i ja nikada neću moći da cenim Partizan kao što cenim Zvezdu i kao što navijam za njih u Evropi.
I svi uspesi jugoslovenske reprezentacije su potpuno zasluženo pripisani Srbiji jer jedino su se Srbi u početku borili za opstanak cele Jugoslavije dok su Slovenci i Hrvati bili separatisti, to je činjenica iako narod nije hteo da puca, da su hteli moglo se one teritorijalce u Sloveniji da se uništi u najviše 3 dana, a ovu Istru i kvarner uključujući i otoke mogli su svi da lete u vazduh jer su kasarne bile pune eksploziva.
Narod nije hteo da puca i to je to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest 20/12/2016, 07:56

idi se leci, majmune...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest 20/12/2016, 16:44

Ćale ti je majmun, a keva kobila ako već želiš da se vređamo. Mada ja ne volim da vređam životinje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by jalnirajko 20/12/2016, 17:18

Roki wrote:idi se leci, majmune...
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest 20/12/2016, 21:15

1.12. to je bio dan kad smo stupili u zajednicu sa Hrvatima i Slovencima i to je najveća greška u našoj istoriji, a imali smo svoju kraljevinu dok su oni bili pod austrijskom čizmom, mi smo im pružili ruku i onu njihovu nepriznatu državu pretvorili u kraljevinu koji su oni posle sa neprijateljima van zemlje i sa onima u zemlji uništili, da bi posle 50 godina napravili isto. i još nam kralja ubiše.
e pa nećemo više mi da budemo ovde i da vas spašavamo.

i opet ljubomorne ustaše mogu da vam poručim da je Srbija danas neovisna država, a ne sluga evropske unije kao Hrvatska.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by kic 20/12/2016, 21:21


znači dogovorili smo se, nemojte nas više spašavat matereti, od sad se držimo Austrije :x
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest 20/12/2016, 21:58

kic wrote:
znači dogovorili smo se, nemojte nas više spašavat matereti, od sad se držimo Austrije :x
Pa vi ste oduvek bili becki konjusari. Vi uzivate kad vas drugi gaze jer sami ne umete nista da stvorite. vidim kako lepo zivite u lepoj vasoj i kopate po kontejnerima i trazite hranu i prazne flase, ali svoju sahovnicu i mozete sa njome da si obrisete izdajnicko dupe, ulizice svabske. jebace vam svabo sve po spisku, a mi ce da budemo samostalni kao sto bili od cara lazara i pre toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by kic 20/12/2016, 22:02


život je prekratak za mržnju na temelju historicističkih gluposti, ne da mi se hranit trolove, izađi iz 6. razreda..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest 20/12/2016, 22:09

kic wrote:
život je prekratak za mržnju na temelju historicističkih gluposti, ne da mi se hranit trolove, izađi iz 6. razreda..
i ja se isto slazem, volimo ljubav a ne rat, a najvise volim ove vase sto dolaze u beograd i traze lovatore jer u lepoj vasoj umiru od gladi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by jalnirajko 20/12/2016, 22:12

starac wrote:
kic wrote:
život je prekratak za mržnju na temelju historicističkih gluposti, ne da mi se hranit trolove, izađi iz 6. razreda..
i ja se isto slazem, volimo ljubav a ne rat, a najvise volim ove vase sto dolaze u beograd i traze lovatore jer u lepoj vasoj umiru od gladi
moćna srbija, zemlja lovatora
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by jalnirajko 20/12/2016, 22:14

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Beogradski_pasaluk_16871739_vv
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by kic 20/12/2016, 22:26

starac wrote:
kic wrote:
život je prekratak za mržnju na temelju historicističkih gluposti, ne da mi se hranit trolove, izađi iz 6. razreda..
i ja se isto slazem, volimo ljubav a ne rat, a najvise volim ove vase sto dolaze u beograd i traze lovatore jer u lepoj vasoj umiru od gladi


u 21.st nitko ne umire od gladi praktički, bar ne u Europi, jesu ti kurve mjerilo, jebiga s kim se družiš takav si..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by kic 20/12/2016, 22:33


crnogorska priča je posebna perfidnost i rijetko viđen slučaj.... suverenu kraljevinu srbiju napada austro-ugarska monarhija i u tom ratu koji u dva tri dana prerasta u prvi svjetski rat, ni od koga napadnuta, ni od koga izazvana, ni od koga ucijenjena uključuje se suverena kraljevina crna gora čija se vojska hrabro rame uz rame bori skupa sa srpskom vojskom u velikim bitkama 1914-15 i dijeli sudbinu poraza i povlačenja preko albanije, a zemlja biva okupirana od austro-ugarskih snaga.... do konca rata, srpski monarh i kamarila ukidaju suverena prava crnogorskom monarhu, a nakon toga izvši se pripajanje pod vrlo dvojbenim okolnostima... takav primjer uništenja vlastitog ratnog saveznika i ukidanja njegove državnosti odavno nije viđen ni prije ni kasnije u pisanoj povijesti.....


spasili ih'

inače, koji forumaš je ovo napisao aj pogodite?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by darth_vader 20/12/2016, 23:17

starac wrote:Najveći klub sa celog prostora bivše SFRJ je Crvena Zvezda i to svi dobro znamo jer jedino crvenobeli imaju ligu šampiona. Drugi najveći klub je Dinamo iz Zagreba, naš najveći rival, ali imaju kup sajamskih gradova tako da i to je evropski trofej. Od svih jugoslovena najuspešniji su upravo Srbi baš zbog lige šampiona.
A najsrpskiji klub u Srbiji je Zvezda isto kao šta je u Hrvatskoj Dinamo najhrvatskiji. Hajduk je više leva opcija i on nije ni osnovan u Hrvatskoj. Samo klubovi osnovani 1945. mogu da budu najveći srpski ili hrvatski klubovi osim Partizana jer im je Tuđman bio predsednik. Partizan i Hajduk mogu ruku pod ruku i ja nikada neću moći da cenim Partizan kao što cenim Zvezdu i kao što navijam za njih u Evropi.
I svi uspesi jugoslovenske reprezentacije su potpuno zasluženo pripisani Srbiji jer jedino su se Srbi u početku borili za opstanak cele Jugoslavije dok su Slovenci i Hrvati bili separatisti, to je činjenica iako narod nije hteo da puca, da su hteli moglo se one teritorijalce u Sloveniji da se uništi u najviše 3 dana, a ovu Istru i kvarner uključujući i otoke mogli su svi da lete u vazduh jer su kasarne bile pune eksploziva.
Narod nije hteo da puca i to je to.

Manki, manki...majti manki enimol...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest 21/12/2016, 00:15

Majmunu nestalo tableta pa otvara altere i svađa se sam sa sobom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest 21/12/2016, 05:37

Tommy Ramone wrote:Majmunu nestalo tableta pa otvara altere i svađa se sam sa sobom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest 21/12/2016, 07:53

fridrih_niche wrote:
Tommy Ramone wrote:Majmunu nestalo tableta pa otvara altere i svađa se sam sa sobom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by sat2 23/12/2016, 11:03

starac wrote:1.12. to je bio dan kad smo stupili u zajednicu sa Hrvatima i Slovencima i to je najveća greška u našoj istoriji, a imali smo svoju kraljevinu dok su oni bili pod austrijskom čizmom, mi smo im pružili ruku i onu njihovu nepriznatu državu pretvorili u kraljevinu koji su oni posle sa neprijateljima van zemlje i sa onima u zemlji uništili, da bi posle 50 godina napravili isto. i još nam kralja ubiše.
e pa nećemo više mi da budemo ovde i da vas spašavamo.

i opet ljubomorne ustaše mogu da vam poručim da je Srbija danas neovisna država, a ne sluga evropske unije kao Hrvatska.
Pod kim ste vi bili 500 godina? Heej 500 godina!!! Nakon 50 g. Juge je bilo puno miješanih brakova, a što se dogodilo za 500 ... što milom što silom? Kako tu govoriti o Srbima?
Srbija je SLUČajno "neovisna" država ... iako nije to htjela pa je nakon Slovenije i Hrvatske otišla Bosna pa nastala SiCG pa otišla CG i? Srbija ostala sama i "neovisna"! "I to nije sve!!!" Sama, "neovisna" i okrnjena ... ode i Kosovo!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest 23/12/2016, 11:16

O
sat2 wrote:
starac wrote:1.12. to je bio dan kad smo stupili u zajednicu sa Hrvatima i Slovencima i to je najveća greška u našoj istoriji, a imali smo svoju kraljevinu dok su oni bili pod austrijskom čizmom, mi smo im pružili ruku i onu njihovu nepriznatu državu pretvorili u kraljevinu koji su oni posle sa neprijateljima van zemlje i sa onima u zemlji uništili, da bi posle 50 godina napravili isto. i još nam kralja ubiše.
e pa nećemo više mi da budemo ovde i da vas spašavamo.

i opet ljubomorne ustaše mogu da vam poručim da je Srbija danas neovisna država, a ne sluga evropske unije kao Hrvatska.
Pod kim ste vi bili 500 godina? Heej 500 godina!!! Nakon 50 g. Juge je bilo puno miješanih brakova, a što se dogodilo za 500 ... što milom što silom? Kako tu govoriti o Srbima?
Srbija je SLUČajno "neovisna" država ... iako nije to htjela pa je nakon Slovenije i Hrvatske otišla Bosna pa nastala SiCG pa otišla CG i? Srbija ostala sama i "neovisna"! "I to nije sve!!!" Sama, "neovisna" i okrnjena ... ode i Kosovo!

:troll Nemoj ga hraniti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Guest 23/12/2016, 11:22

srbin nikada nece reci ,,neovisna'', osim neki sto zivi u hrvatskoj...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu Empty Re: Ovo su najvažnije činjenice o jugoslovenskom klupskom fudbalu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum