ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave

Go down

Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave Empty Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave

Post by Guest 17/12/2016, 19:29

Kad dođemo na vlast, a to će bit za godinu dana permanentno ćemo zabraniti konzumiranje pive koja izazove više prometnih nesreća i tučnjava sa smrtnim završetkom nego jedna godina ratovanja.

Mislim da svakom pametnom mora biti jasno da će sovjetsko-hrvatska komunistička partija to učiniti za dobro svih nas.

Pod 1:

Zabraniti posjedovanje, konzumiranje i proizvodnju cigareta, alkohola, kave, čokolade (da drugovi i čokolada je opijat jer sadrži mnogo šećera koji izaziva rak), Coca colu (ne samo zato što je simbol kapitalizma nego i jer ima mjehuriće koji izazivaju cirozu jetre, a 6 popijenih boca je isto ko doping).

Pod 2:

Ko se ne bude pridržavao navedenih zabrana bit će likvidiran kao primjer drugima tako da bude trajno riješen problem opojnih sredstava i opijenih ljudi od kojih društvo nema koristi nego samo štete.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave Empty Re: Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave

Post by Guest 17/12/2016, 21:41

Jedino vodka će bit dozvoljena, ali samo i jedino vojnicima na ratištu, a nakon ratišta odmor uz prostitutke s provjerenim medicinskim kartonom radi držanja visokog morala naših ruskih boraca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave Empty Re: Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave

Post by FRANK 17/12/2016, 23:08

Marxe pozdravi mater i reci joj da cu opet svratiti sa litrom kapitalistickog black labela i jebat je

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave Empty Re: Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave

Post by jalnirajko 17/12/2016, 23:11

desert_fox wrote:Marxe pozdravi mater i reci joj da cu opet svratiti sa litrom kapitalistickog black labela i jebat je
:)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave Empty Re: Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave

Post by muckodjubre 17/12/2016, 23:29

Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave 15542430_10210639410357039_3698036353411431064_n

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave 6b8efe2f85c2b63406b2Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave Empty Re: Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave

Post by Guest 18/12/2016, 01:09

desert_fox wrote:Marxe pozdravi mater i reci joj da cu opet svratiti sa litrom kapitalistickog black labela i jebat je
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave Empty Re: Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave

Post by BB-8 18/12/2016, 09:11

desert_fox wrote:Marxe pozdravi mater i reci joj da cu opet svratiti sa litrom kapitalistickog black labela i jebat je

_________________
Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave Attach13 Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave Empty Re: Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave

Post by Guest 18/12/2016, 09:14

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave Empty Re: Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave

Post by Guest 23/12/2016, 21:23

desert_fox wrote:Marxe pozdravi mater i reci joj da cu opet svratiti sa litrom kapitalistickog black labela i jebat je
Tvoja majka je dobro pušila ruske kurčeve za black label. Ona je to teško zaradila i zato to čuvaj kao zjenicu oka svoga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave Empty Re: Treba zabraniti konzumaciju piva, rakije i trave

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum