ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by kic 14/12/2016, 23:53


spitfajerica majka..

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by Guest 14/12/2016, 23:53

jasambrend wrote:Ma gasi glupi forum...svi na ignore listu...Kic prvi...

kaj ti je? idi spat, sutra ti bude bolje geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by darth_vader 14/12/2016, 23:54

kic wrote:
jasambrend wrote:Ma gasi glupi forum...svi na ignore listu...Kic prvi...


mislim da se admina ne može stavit na ignore :grin

Nepravedan sustav skroz... dođe mi da napravim nešto radikalno... promijenim avatar il nešto skroz otkaceno u tom stilu...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by govinda 14/12/2016, 23:55

kic wrote:
govinda wrote:
kic wrote:
govinda wrote:
Pricao mi je jedan moj drug iz Brckog o svom ratovanju u Iraku...radio je za neku zastitarsku firmu u Iraku (citaj bio placenik)..tako mi je govorio o americkim vojnicima koji platu trose kupujuci preko interneta rambo nozeve i pancirke, urezuju recke na kundake za svakog koga su ubili itd...o jednom Amerikanki koja je bila nisandzija na helikopterskom mitraljezu i rekla ovim placenicima ako necete da pucate po kucama bacam vas iz helikoptera...


baš sam neki dan bio u American store, u sklopu British Empire, i tak gledam tu robu, uglavnom nije zamišljeno kao army shop, već svakakve punk, rock i sl moda, ali je završilo na preko 50% stvari: vojničke majice, hlače, jakne, obuća, pojasevi, i sva druga čuda opreme, noževa i sl..

i baš razmišljam kako su Ameri skroz u macho modu, Briti imaju neki legacy, ali nije više to to kod njih..
oni u bazama imaju shopove gdje je roba jeftinija, nema poreza i zamolim ja komsiju koji je radio u Kandaharu kao sef kuhinje da mi kupi jaknu, vijetnamku sa pustinjskim uzorkom, ni 50 dolara je u tim trgovinama..kaze ne moze, samo Amerikanci mogu kupovati u tim shopovima...tako da nis' od moje vijetnamke...


danas se može sve naručiti online ionak..
ma moze ali ova je bas proizvedena za vojsku, dio vojne opreme...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by kic 14/12/2016, 23:56

jasambrend wrote:
kic wrote:
jasambrend wrote:Ma gasi glupi forum...svi na ignore listu...Kic prvi...


mislim da se admina ne može stavit na ignore :grin

Nepravedan sustav skroz... dođe mi da napravim nešto radikalno... promijenim avatar il nešto skroz otkaceno u tom stilu...

danas sam luda cheers

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Kingdom
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by RayMabus 14/12/2016, 23:59

Duša je besmrtna . život prolazan al traume ostaju .......ono u prevodu prestanite se traumatizirat netko to mora i čistit.

Dok vi ratujete i jedni druge ubijate uopce negledate aspekt trauma i da je duša besmrtna , život prolazne a traume ostaju sve dok ih netko neočisti.

Ono stvarate mi samo više posla.

Smrt nemora bit traumatična.

Prvo red apaurina za spavanje ....neki avion za zaprašivanje koji uspava a nakon njega neki avion za deinkarnaciju.

Brzo , bezbolno .....bez trauma.


Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Avion-komarci-zaprasivanje


RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by darth_vader 15/12/2016, 00:01

Noor wrote:
jasambrend wrote:Ma gasi glupi forum...svi na ignore listu...Kic prvi...

kaj ti je? idi spat, sutra ti bude bolje geek

Arbeit macht frei...( mene ide, na žalost...)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by kic 15/12/2016, 00:02


za longia

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by Guest 15/12/2016, 00:04

jasambrend wrote:
Noor wrote:
jasambrend wrote:Ma gasi glupi forum...svi na ignore listu...Kic prvi...

kaj ti je? idi spat, sutra ti bude bolje geek

Arbeit macht frei...( mene ide, na žalost...)

ma samo si umoran, odmori i dušu i tilo :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by kic 15/12/2016, 00:05


baci se u acid xD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by RayMabus 15/12/2016, 00:10

Ratovi nisu samo ratovi nego velike traume u koji su ukljuceni veliki broj ljudi ....duša.

Traume se prenose tj neumiru s fizičkom smrću organizma jer su u umu.


Ono kad sam pričao da bi ja Irak , SIriju i pol Afrike i Azije posuo bojnim otrovima to baš i nije bila šala.

Ja bi to napravio al razlog nije jer nekog želim ubiti nego želim staviti točku na i i bezbolno sredit stvar koja ce u protivnom ici ka putu velikom ratu ....a to čitaj puno posla za mene da cistim ta sva shranja od trauma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by darth_vader 15/12/2016, 00:11

Noor wrote:
jasambrend wrote:
Noor wrote:
jasambrend wrote:Ma gasi glupi forum...svi na ignore listu...Kic prvi...

kaj ti je? idi spat, sutra ti bude bolje geek

Arbeit macht frei...( mene ide, na žalost...)

ma samo si umoran, odmori i dušu i tilo :)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by RayMabus 15/12/2016, 00:14

RayMabus wrote:Ratovi nisu samo ratovi nego velike traume u koji su ukljuceni veliki broj ljudi ....duša.

Traume se prenose tj neumiru s fizičkom smrću organizma jer su u umu.


Ono kad sam pričao da bi ja Irak , SIriju i pol Afrike i Azije posuo bojnim otrovima to baš i nije bila šala.

Ja bi to napravio al razlog nije jer nekog želim ubiti nego želim staviti točku na i i bezbolno sredit stvar koja ce u protivnom ici ka putu velikom ratu ....a to čitaj puno posla za mene da cistim ta sva shranja od trauma.
No ono šta vi znate pod imenom Galaktička Federacija kao i još manje poznatije duhovna razina koja je inteligencija iste ........Asthar komanda vam je velika grupa uzašlih majistora .....ne donosim ja odluke nego svi ....više glava je pametnije od jedne.......STOGA ....


STOGA je odluceno da cete vi sami sebi čistit traume ....tako mi imamo manje posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by darth_vader 15/12/2016, 00:16

kic wrote:
baci se u acid xD


darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by darth_vader 15/12/2016, 00:17

A sad stvarno...netko mora ići i delati...(a nije Bandić na žalost)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by kic 15/12/2016, 00:21


treća smjena :evilgrin
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by Guest 15/12/2016, 00:23

kic wrote:
treća smjena :evilgrin

ujutro bude friškog kruhića...heh
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by RayMabus 15/12/2016, 00:51

Kad je stomak gladan onda mozak neradi baš ...zato je teško poslat duhovne poruke u te siromašne zemlje gdje se raja samo koti i stvara novu sirotinju , glad , socijalne nemire i ratove.

Dok se tamo neuvede kontrola populacije i održiv sistem ......to je sizifov posao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce - Page 5 Empty Re: Glas Buzina: kolju civile i djecu nabadaju na kolce

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum