ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EBANWU 2016 - Kolinda Grabar - Kitarović, President of Croatia - Keynote Speech

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

EBANWU 2016 - Kolinda Grabar - Kitarović, President of Croatia - Keynote Speech - Page 2 Empty Re: EBANWU 2016 - Kolinda Grabar - Kitarović, President of Croatia - Keynote Speech

Post by Guest 11/12/2016, 13:51

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:jbg, neki moraju i na dopunsku... poslije na produžnu i popravni... :)))

teraj se govedo ustaško. eto pa reci da sam prvi počeo provocirati!!!!! ajd da te vidim još ti nije dosta nastavi majstore samo ti nastavi sa podjebavanjima, cyberbuliyngom i tako. ajde ajde kreni.
samo se ti ponašaj, a kad te mobiliziraju i meni dodijele onda ćeš zadnji na zajutrak, tek kad sve zadatke odradiš... :)))

nabijem tebe i sve tvoje kladarske "ratnike" nakurac. a sad me se otkači molim.

Guest
Guest


Back to top Go down

EBANWU 2016 - Kolinda Grabar - Kitarović, President of Croatia - Keynote Speech - Page 2 Empty Re: EBANWU 2016 - Kolinda Grabar - Kitarović, President of Croatia - Keynote Speech

Post by michaellcmacha 11/12/2016, 13:54

sitting_bull wrote:
michaellcmacha wrote:
sitting_bull wrote:ekipa s EBAN-a još nije registrirala kako jugoslavije više nema.
došli u hrvatsku na proslavu dana republike...
jep, naravno da je nema kad ste ju vi dokusurili....:))

ne plači, sad će ti srbija u eu pa ćeš opet imati neku vrstu juge...
ma baš, ja plačem a ti neveseo... naime ne mreš ih smisliti organski... ;) zato su ti busić, vukelić, oljača i ostali prijatelji sve hrvatine i ti s njima... :))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

EBANWU 2016 - Kolinda Grabar - Kitarović, President of Croatia - Keynote Speech - Page 2 Empty Re: EBANWU 2016 - Kolinda Grabar - Kitarović, President of Croatia - Keynote Speech

Post by sitting_bull 11/12/2016, 14:44

michaellcmacha wrote:
sitting_bull wrote:
michaellcmacha wrote:
sitting_bull wrote:ekipa s EBAN-a još nije registrirala kako jugoslavije više nema.
došli u hrvatsku na proslavu dana republike...
jep, naravno da je nema kad ste ju vi dokusurili....:))

ne plači, sad će ti srbija u eu pa ćeš opet imati neku vrstu juge...
ma baš, ja plačem a ti neveseo... naime ne mreš ih smisliti organski... ;) zato su ti busić, vukelić, oljača i ostali prijatelji sve hrvatine i ti s njima... :))
nikad čuo za likove koje spominješ.
tvoji frendovi, ili si ih izmislio?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

EBANWU 2016 - Kolinda Grabar - Kitarović, President of Croatia - Keynote Speech - Page 2 Empty Re: EBANWU 2016 - Kolinda Grabar - Kitarović, President of Croatia - Keynote Speech

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum