ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by michaellcmacha Sat 10 Dec - 14:40

još ako raspolažeš informacijom koja drugima nije dostupna pa se opskrbiš sa urnama i škrutama u malo većem broju... pa kad krene navala a ti spreman za biznis... a cijene rukaju u nebo.... ;)

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by dzango Sat 10 Dec - 14:42

U tu svrhu smo otvorili najsavremeniji krematorijum:

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 20161028053701025983

_________________
Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by L'âme Sat 10 Dec - 15:06

michaellcmacha wrote:još ako raspolažeš informacijom koja drugima nije dostupna pa se opskrbiš sa urnama i škrutama u malo većem broju... pa kad krene navala a ti spreman za biznis... a cijene rukaju u nebo.... ;)
:D pogrebno poduzece'Ucjena&ZadnjaPomast

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by kic Sat 10 Dec - 15:49


ja sam na njega ponosan svaki dan, nemam volje za budnicu na 10. prosinac jer mi je to tužan dan, ali smrt je prirodna, a njemu, svaka čast i slava, imao je velik život..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by crvenkasti Sat 10 Dec - 15:55

kic wrote:
ja sam na njega ponosan svaki dan, nemam volje za budnicu na 10. prosinac jer mi je to tužan dan, ali smrt je prirodna, a njemu, svaka čast i slava, imao je velik život..

Ja najčešće ujutro, popodne rijetko kad.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28798
2014-04-17


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by Guest Sat 10 Dec - 16:51

Ja samo na forumu. Ali tu je i najvaznije.  :cro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by Trinity Sat 10 Dec - 17:26

Definitivno. :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by Guest Sun 11 Dec - 0:44

Ja sam se sjetio i uvijek se sjetim, to je vrijeme kad popijem litru i po vodke da proslavim (inače pijem po samo 1 litru na dan).

10.12.
4.5.

i 30.4.

to su dani kada ja slavim.

a o ono govno od pavelića nije dostojno niti da mu znam datum smrti jer je govno licemjerno što se uvlažio u guzicu hitleru, a žena mu je bila židovka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by Yehudi Sun 11 Dec - 1:02

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 5554.V_5F00_8_5F00_tudjman1

Ma sitim se i ja Tudjmana Franje

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 B4d5b5ec_Franjo%2BTudjman%2BPartizan

 Pravi je drug i Komunist

 PS - Samo tako je odradio  ustaše sa Blajburga....za to je i dobio čin Titovog Generala JNA


Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Hqdefault

Nikad robom 

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 2Q==
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by epikur37 Sun 11 Dec - 1:05

Ovako ili onako Franjo Tuđman je utemeljitelj hrvatske države i slava mu!

http://www.vecernji.hr/hrvatska/da-tudman-1996-nije-nadvladao-bolest-danas-ne-bismo-imali-podunavlje-1134629
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by epikur37 Sun 11 Dec - 1:09

I nakon njega Hrvatska nije vidjela državnika nego puke političare, karijeriste i trgovce...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by prckov Sun 11 Dec - 1:13

epikur37 wrote:I nakon njega Hrvatska nije vidjela državnika nego puke političare, karijeriste i trgovce...
a to ti je razlika izmedu politicara domoljuba (starog kova) I politicara dolaroljuba (ovi novi trgovci)
prckov
prckov

Posts : 34137
2014-04-19


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by epikur37 Sun 11 Dec - 1:19

prckov wrote:
epikur37 wrote:I nakon njega Hrvatska nije vidjela državnika nego puke političare, karijeriste i trgovce...
a to ti je razlika izmedu politicara domoljuba (starog kova) I politicara dolaroljuba (ovi novi trgovci)

Povijest se ponavlja...uvijek...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by jastreb Sun 11 Dec - 9:17

govinda wrote:I predsjednik fudbalskog kluba Partizan, nemojmo to zaboraviti.
Pa što? Partizan je bil respektabilan klub. Neki su ga čak isticali kao treći hrvatski klub.

Prva generacija Partizana je bila skoro pa hrvatska (Bobek,Šoštarić,Firm,Belin,Čajkovski,Glaser,Matekalo...)

Od strane navijača najboljim Partizanovim igračem svih vremena proglašen je Stjepan Bobek-Štef. Počasni predsjednici Partizana su Bobek i Ivan Ćurković,oba Hrvati.

A idol navijača Partizana je Dragan Mance,Hrvat iz Zemuna.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by jastreb Sun 11 Dec - 9:20

provocator wrote:
kaja wrote:
pa krivo si napisao da je često isticao, daj nađi mi njegov govor gdje je on to istaknuo da je bio general.
Kaj ti nikada nisi gedala TV? Gdje si ti živjela??? Pa ne jednom je Tuđman isticao svoju ulogu NOB-u i činjenicu da je jedini živući predsjednik jedne države koji je aktivno sudjelovao u borbi protiv nacizma.
To nije bilo točno. U to doba predsjednik Makedonije bil je Kiro Gligorov,koji je također imao istaknutu ulogu u NOB.

jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by jastreb Sun 11 Dec - 9:40

epikur37 wrote:I nakon njega Hrvatska nije vidjela državnika nego puke političare, karijeriste i trgovce...
Tuđman je bez problema išal u Moskvu,a ovi današnji nisu bili vrijedni Kubi poslati brzojav sućuti.

Prasci!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by Yehudi Sun 11 Dec - 11:17

provocator wrote:Dakle, sedamnaest je godina od smrti čovjeka, pod čijim je vodstvom obranjena hrvatska država, prvog hrvatskog predsjednika, dr. Franje Tuđmana.

Čovjeka koji je bio partizan, Titov general i koji se time ponosio te je to u javnim istupima često isticao.

N1


  Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 704502

 To je to ........drugovi i drugarice ......zdravo  Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 1f602
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by michaellcmacha Sun 11 Dec - 11:27

de sad jednu svoju partizansku... iz šepurina.... može onu legendarnu... :)))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by crvenkasti Sun 11 Dec - 11:31

Moja susjeda Štefica je često u razgovoru znala upotrijebiti riječ 'pizdolizac'. Nikad nisam znao što joj to znači.

I sad kad čitam našeg mihu, sjetim se susjede. Ne znam zašto.

Miha, jesi li ti pizdolizac?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28798
2014-04-17


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by michaellcmacha Sun 11 Dec - 11:34

jel ta Štefica i đangina susjeda...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by crvenkasti Sun 11 Dec - 11:38

Znači, jesi. Što to znači, pizdolizac?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28798
2014-04-17


Back to top Go down

Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio? - Page 10 Empty Re: Možda griješim ali pitam se da li se tko sjetio?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum