ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berni iskreno Plenkiju koji mu se rugao na selfie sa kupusom:'Mozda sam glup,mozda sam anitalent za politiku ali bolje i to nego privatizacija,Fimi media,Agrokor...'

Go down

Berni iskreno Plenkiju koji mu se rugao na selfie sa kupusom:'Mozda sam glup,mozda sam anitalent za politiku ali bolje i to nego privatizacija,Fimi media,Agrokor...' Empty Berni iskreno Plenkiju koji mu se rugao na selfie sa kupusom:'Mozda sam glup,mozda sam anitalent za politiku ali bolje i to nego privatizacija,Fimi media,Agrokor...'

Post by vuksadinare Sat 26 May - 15:49

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/bernardic-odgovorio-plenkovicu-koji-ga-je-ismijao-zbog-selfija-s-kupusom-bolje-i-to-nego-pljackati-hrvatsku/7404609/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Berni iskreno Plenkiju koji mu se rugao na selfie sa kupusom:'Mozda sam glup,mozda sam anitalent za politiku ali bolje i to nego privatizacija,Fimi media,Agrokor...' Empty Re: Berni iskreno Plenkiju koji mu se rugao na selfie sa kupusom:'Mozda sam glup,mozda sam anitalent za politiku ali bolje i to nego privatizacija,Fimi media,Agrokor...'

Post by vuksadinare Sat 26 May - 15:50

Moze se reci prvi odgovor gdje je poentirao nad plenkijem...nista mu drugo ne preostaje nego iskrenost..ako zeli spasiti ostatke ostataka...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum