ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 5 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 20/12/2016, 17:14

Tommy Ramone wrote:Istra je uvijek bila Hrvatska i ostati će. Prelijepa zemlja da bi pripadala talijanskim pičkama koje ako će se bunit mogli bi jedino opet pognojit koju fojbu.
Govno jedno hrvatsko ili srpsko ostani tamo gdje si rođen i iz one pičke iz koje si izašao. Nemaš ni jedan spomenik na jadranskoj obali zato jer nikad nije bilo tvoje kao što je škorpion to rekao.
A to što misliš da je tvoje, nikad neće biti tvoje.

Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 5 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 20/12/2016, 17:23

scorpion wrote:Ja sam bio u Istri par puta, uopće nemaš osjećaj da si u hrvatskoj. Više sam vidio talijanskih zastava, svuda neki talijanski natpisi, čuješ stalno talijanski jezik...
Gospon škorpion, pa tvoj zaključak je totalno logičan čak i bez poznavanja povijesti sve ti dođe jasno. Pa došao si do logičkih zaključaka kao što svaka inteligentna osoba dođe, a ovaj drugi što kaže da nije pripadala italiji, pa onda je vjerojatno pripadala kini. Međutim sve je tu jasno, pa i sam si došo tog zaključka što je sasvim logično. Pa to cijelo vrijeme objašnjavam.
A između ostalog ako se i malo dublje uđe po nekoj zdravoj logici imaš popis stanovništva 1600-te, 500-te itd. i šah mat. Koji hrvati koji srbi koji slovenci?
Jasan je bio članak u tisku, englezi poklonili zagorskom fakinu istru. podaci što sam iznio su totalno točni i lako su provjerljivi ali hrvatu to smeta i cijela ta istina, a srbin na drugi način u ovom trenutku šuti ko pička, a nije mu bilo teško da od 47. do 91. detronizira prve lopove koji su se s njim udružili (hrvate) da bi on preuzeo kontrolu nad tim teritorijem s kojim nema nikakve veze stavivši srpske nazive ulica, najbolja radna mjesta, srpskih igrača, direktori na svim pozicijama, peterokatnice za srpska vojna lica (90%) da bi ih prvi lopovi detronizirali kao što su oni njih na početku.
Dvojezično.. ma šta dvojezično? onaj prvi jezik je isforsiran od hrvatskih svećenika, a radilo se istarskom hrvatu koji je bio u ogromnoj manjini od uvijek prema talijanskom stanovništvu. 90 na prema 10%
Šta se tu ima previše objašnjavat? Okupatorčići i ubojice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 5 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 20/12/2016, 17:27

Tommy dok je austrougarska držala okupaciju i ti si hrvat bio pod austougarskoj i držao si tu okupaciju zajedno s njima, al nikad nisi reklamirao te teritorije jer si znao da nisu tvoji. jednostavno nisi autohton.
već sam i napomenuo nema veze taj osimski sporazum sa zdravom pameću jer je protuzakonit, trebalo je slušati glas naroda u većini, a zna se šta je to oduvijek bilo.
Normalno tu je i krivica talijanskih vlasti gdje je de gasteri jednostavno prodao istru da bi zadržao svoj rodni teritorij sud tirolski (kod austrijske granice- bolzano). Od tuda i ta njemačka prezimena talijanskih reprezentativaca u skijanju, klizanju i ostalim zimskim sportovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 5 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 20/12/2016, 17:47

Prijatelju demonski o čemu mi pričamo, gdje se mi prepiremo i gdje se mi svađamo. kakve mi ocjene dajemo?
Jordan, jordan jordan (da se razumijemo svaka čast)... ma koji je to košarkaš koji je u toku svoje karijere zabio najviše koševa, a svi ovi ostali su igrali 82 utakmice najmanje po sezoni + 8 minuta više na svakoj utakmici. I bez pritiska ispadanja te ekipe, govorimo za NBA.
+ do prije par godina ako si i bio najgori uzimaš najboljeg studenskog igrača, imaš pravo na prvi pik.
Znači 49 737 koševa je zabio brazilac oskar šmit u 19 sezona igranja, 11 u italiji dok je talijanska liga u onim godinama bila daleko najjača.
i samo na olimpijadi u seulu 1988. bio je prosjek od 40 koševa po utakmici kao i unom finalu real madrid-snaidero caserta gdje je dražen zabio 62 koša, a oskar 44. I da je bio u NBA ligi niko ga ne bi mogo zaustavit, ali normalno igra mora bit fokusirana na tebe tako da se još jednom dokazuje da nije košarku igralo par igrača. Galis velikan.
Na dodatak što sam napisao o oskaru od 1982 do 1988.  je 5 naslova talijanskih ekipa europskih prvaka, a jedno finale je bilo i talijansko i baš su to bila vremena najeće dominacije oskara što i dokazuje njegovu performansu. 1958. godište.
Ne mogu vjerovat da jučer nije obilježen rođendan najvećeg europskog centra svih vremena, sabonisa, ali to je tako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 5 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 20/12/2016, 17:49

Majmune, Istra je Hrvatska zemlja bila i ostati će, a vi žabarčići ste dobili što ste zaslužili. Ako se pobunite dobit ćete opet. Za takve "junake" je dosta jedna bojna da vas počisti do Venecije i pobaca u more.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 5 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by muckodjubre 20/12/2016, 18:02

prijatelju,moćni majmune životinjo,veliki si znalac

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 5 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by muckodjubre 20/12/2016, 18:04

moćni majmun,životinja je veliki štovatelj,ronalda,ante pavelića,thompsona i mamića...najveći obožavatelj zdravka mamića,mamić mu je pomogao kada je moćni majmun,životinja bio mali

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 5 6b8efe2f85c2b63406b2pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 5 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 5 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 5 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by jalnirajko 20/12/2016, 18:04

majmun izgleda voli nauljene talijančiće  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 5 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 27/12/2016, 00:19

John McClane wrote:Majmune, Istra je Hrvatska zemlja bila i ostati će, a vi žabarčići ste dobili što ste zaslužili. Ako se pobunite dobit ćete opet. Za takve "junake" je dosta jedna bojna da vas počisti do Venecije i pobaca u more.
Kakva bojna? Zašto JNA nije se usudila napast Istru, a bilo ih je više nego bilo gdje u Hrvatskoj, a da ne govorimo da su vojarne bile pune eksploziva, dovoljno da sruše cijelu Pulu i okolicu. Da su aktivirali to momentalno bi izgorilo od 50 do 77 tisuća ljudi.

Ali NISU SE USUDILI jer znaju čija su to područja, jer Italija je u NATO-u, a JNA nije mogla protiv talijanske mornarice i NATO-a.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 5 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum