ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by muckodjubre 7/12/2016, 16:26

pošto si ti moćan za mnoga područja uopće ne sumnjam da si moćan i za ovo pitanje:

što misliš o WW2 o hitleru,židovima i saveznicima?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pitanje za moćnog majmuna,životinju? 6b8efe2f85c2b63406b2pitanje za moćnog majmuna,životinju? Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pitanje za moćnog majmuna,životinju? Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 7/12/2016, 23:28

Evo ukratko,
Jugoslavenska okupacija dalmacije, kvarnera i Istre, teritorij giuliani del istria. Quarnero e dalmazia.
Od uvijek talijanski teritorij pod austrougarskom okupacijom, ali talijanskim stanovništvom. 18.8.1946. Vergarola i slanje Đilasa i Kardelja da što prije ubrzaju protjerivanje talijanskog stanovništva što je i sam Đilas priznao. Od 1947. sva imena promijenjena- gradova, otoka.
Ruđer Bošković, Juraj Dalmatinac, Marin Držić, zna se šta su i koja su im prava imena i roditelji (provjeriti na wikipediji).
Totalno protuzakonito dodjeljeni terotirij kao i veličanje heroja koji su ratni zločinci.
Što se tiče spora sa slovenijom i savudriskog zaljeva, to je la valle di salvore, to je talijanski teritorij.
Od 1947. u školama ukida se talijanski jezik i ubacuje se ruski, francuski i engleski + srpski (ćirilica), srpskih okupatora, a u talijanskim školama se ubacuje hrvatski jezik da bi se talijanski jezik u hrvatske škole vratio 1980. godine.
Promjena imena svih ulica od 1947. do 1991. praktički je bila mala Srbija sa ostatkom hrvatstva, a logično je da se gleda autohtonost.
Capo d'istria, isola i Portorose, il grande campione Nino Benvenuti.
Znači sve je počelo od 1947. na dalje, a prije toga nitko nije postojao i ništa nije bilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 7/12/2016, 23:38

mocni majmun wrote:Evo ukratko,
Jugoslavenska okupacija dalmacije, kvarnera i Istre, teritorij giuliani del istria. Quarnero e dalmazia.
Od uvijek talijanski teritorij pod austrougarskom okupacijom, ali talijanskim stanovništvom. 18.8.1946. Vergarola i slanje Đilasa i Kardelja da što prije ubrzaju protjerivanje talijanskog stanovništva što je i sam Đilas priznao. Od 1947. sva imena promijenjena- gradova, otoka.
Ruđer Bošković, Juraj Dalmatinac, Marin Držić, zna se šta su i koja su im prava imena i roditelji (provjeriti na wikipediji).
Totalno protuzakonito dodjeljeni terotirij kao i veličanje heroja koji su ratni zločinci.
Što se tiče spora sa slovenijom i savudriskog zaljeva, to je la valle di salvore, to je talijanski teritorij.
Od 1947. u školama ukida se talijanski jezik i ubacuje se ruski, francuski i engleski + srpski (ćirilica), srpskih okupatora, a u talijanskim školama se ubacuje hrvatski jezik da bi se talijanski jezik u hrvatske škole vratio 1980. godine.
Promjena imena svih ulica od 1947. do 1991. praktički je bila mala Srbija sa ostatkom hrvatstva, a logično je da se gleda autohtonost.
Capo d'istria, isola i Portorose, il grande campione Nino Benvenuti.
Znači sve je počelo od 1947. na dalje, a prije toga nitko nije postojao i ništa nije bilo.
Kakvi talijanski teritoriji te spopali kretenu majmunski?
Zašto je glagoljica spomenik u Istri? Sigurno su Talijani koristili glagoljicu.
Istra je kolijevka hrvatstva i svih južnih slavena. Bašćanska ploča isto na Krku ili na Cresu. To je sve jugoslavenski teritorij, nema veze sa talijančićima.


Last edited by Marx on 7/12/2016, 23:39; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by muckodjubre 7/12/2016, 23:39

Svaka cast,velika je tvoja moć i znanje...budi mi pozdravljen moćni majmune životinjo

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pitanje za moćnog majmuna,životinju? 6b8efe2f85c2b63406b2pitanje za moćnog majmuna,životinju? Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pitanje za moćnog majmuna,životinju? Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 7/12/2016, 23:41

muckodjubre wrote:Svaka cast,velika je tvoja moć i znanje...budi mi pozdravljen moćni majmune životinjo
Nije on moćan, nema blage veze, čuj Istra talijanski teritorij, a šta u Peroju su Talijani možda?
Zar je Musollini dobio šamar 1920. u Puli zato jer je bila puna Talijana?
To je povijesno hrvatski teritorij i tu nema dvojbe.

Slavic power!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by muckodjubre 7/12/2016, 23:44

Moćni majmun životinja je moj prijatelj i veliki znalac

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pitanje za moćnog majmuna,životinju? 6b8efe2f85c2b63406b2pitanje za moćnog majmuna,životinju? Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pitanje za moćnog majmuna,životinju? Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by scorpion 8/12/2016, 01:04

Marx daj si propucaj tu šuplju glavu

Samo me zanima ko je napravi alter da trola po forumu

_________________
pitanje za moćnog majmuna,životinju? 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 8/12/2016, 12:39

Ja još jednom pitam ako je Istra talijanska zašto su u Peroju svi pravoslavci i pravoslavna crkva? Nisam znao da postoje talijani pravoslavne vjeroispovijesti. Shvatite da su u Istri Hrvati i Crnogorci, slaveni. Na kraju krajeva svi južni slaveni potječu iz crne gore, a crogorci iz rusije. I Milošević bio kao veliki srbin, a crnogorac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by kic 8/12/2016, 13:07

sta si napravio mocnoj zivotinji sokolu?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by scorpion 8/12/2016, 13:13

Ubio ga svojom glupocom
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 8/12/2016, 13:45

Ponovo se majmun svađa sam sa sobom... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 8/12/2016, 22:48

Sto'jan wrote:Ponovo se majmun svađa sam sa sobom... :D
Ti ćeš mene uspoređivat s ovim fašistom majmunom, govno jedno četničko. Vi četnici ste surađivali s amerika u ww2 i dobili ordenje od njih, govna jedna kapitalistička i monarhistička, ruski narod vas nikad neće prihvatiti za braću.

Srbi i Rusi su praća.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 17/12/2016, 22:52

Ne postoji antifašističko nego antitalijansko. Između ostalog prvi antifašisti su bili Talijani.
Nije Uljanik nego Scoglio Olivi 1856. pod austrougarskom okupacijom.
Radnici u tom brodogradilištu? Sve Talijani.
Di si Hrvat i Srbin? Di si?
Od 1947. si počeo jesti govna. Nikad nije bilo vaše. NIKAD. Od uvijek prvi jezik talijanski koji je došao iz latinskog.

Prvi stanovnici Istre (territorio Giuliano) Casstelnerri - poppolazione ligure.
I ne seri kvake ti i svi ostali.

A to sa optiranjem kako je to lijepa isprika - zločinačko protjerivanje gdje uz mnoga ubojstva i fojbe gdje je Vergarola šlag na tortu.

Ma koja povijest hrvatsko-srpska u školama o Istri, kvarneru i dalmaciji? Samo iskrivljujete povijest i nemate pojma, a novije generacije pošto je sve prikvriveno su totalno nekopetne isto kao i vi.
Imaš kulturnu baštinu talijansku na kojoj zarađuješ grdnu lovu, pa ako to nije sramota onda možemo i kineski zid staviti kao hrvatsku i srpsku kulturnu baštinu.

Kako se zove novo izgrađena dvorana u Splitu (od 1947. taj naziv)? A pravi je spalato.
Zove se spaladium arena, šta misliš zašto?

A ona svađa u Zadru (do 1947. - Zara) na sjednici gradskog vijeća jer originalni talijanski naziv callelarga nije mogo doći na sjednicu dnevnog reda.

Ma koji dubrovnik? Ragusa je pravi naziv, peta venecijanska flota.
Ma koja Pula? Od kada? Uvijek je bila Pola. Uvijek kao i sve drugo.
Ma koja Rijeka? Fiume. Ma koji Buzet? Pinguente. Da ne govorimo o otocima, e lopovi moji.

ne samo to nego teška ubojstva, prijetnje, hrvatski svećenici su počeli nametati hrvatski jezik, to je opće poznata stvar. Na kraju krajeva gleda se autohtonost, a tebe hrvat i srbin nema nigdje kao ni slovenca sa koprom, izolom, portorožom i svim ostalim stvarima.
I unutar austrougarske si bio okupator i nije ti smetalo to što su oni vladali tim terotirijima koji im nikad nisu pripadali jer normalno nisu autohtoni, a onda nisi govorio da je to tvoje jer ti je to odgovaralo.

I za kraj, radili su germanski inženjeri...

e moj SHS... radili su u 70% slučajeva talijanski inženjeri (koji su studirali u beču) samo normalno uvijek treba prikrivati stvari jer to specijalnost države SHS i dan danas iako je podijeljena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 18/12/2016, 00:28

mocni majmun wrote:Ne postoji antifašističko nego antitalijansko. Između ostalog prvi antifašisti su bili Talijani.
nisu talijani, nego Srbin, Hrvat i Slovenac i to baš oni u Istri, a najbolje se pokazalo 1920. godine u Puli kad je tiranin mussolini ošamaren od strane jednog Istranina  slavenskog podrijetla.
nema hrvatskih  spomenika? a šta je aleja glagoljaša? da nije i ona talijanska?
šta je bašćanska ploča? jel ona pisana na latinskom ili na starohrvatskom?
jedini okupator na tim prostorima je bila Italija jer jedino ona je zabranjivala da se priča ili pjeva na slavenskim jezicima, a u SFRJ talijanski nije bio zabranjen nego su čak i talijanske škole postojale što je u fašističkoj italiji bilo nezamislivo.
aako pričamo o umjetnim državama, pa Italija je umjetna tvorevina jer nikad u povijesti nije postojala i upitno je jesu li današnji Talijani potomci starih rimljana.
ukoliko gledamo prve stanovnike Istre oni su bili Histri, a oni su ilirskog podrijetla.
ufašističkoj Italiji je vršena sustavna degradacija hrvatskog naroda u Istri.
evo ti popis stanovništva iz 1900 do 1910. u Istri.
pitanje za moćnog majmuna,životinju? Istria11

gdje je tu većinsko talijansko stanovništvo?
talijanske škole su u SR Hrvatskoj bile dopuštene dok hrvatske su bile sravnite sa zemljom za vrijeme okupatorske Italije jer je Talijan znao da to nije njegovo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 18/12/2016, 01:08

Istra je uvijek bila Hrvatska i ostati će. Prelijepa zemlja da bi pripadala talijanskim pičkama koje ako će se bunit mogli bi jedino opet pognojit koju fojbu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by scorpion 18/12/2016, 01:35

Tommy Ramone wrote:Istra je uvijek bila Hrvatska i ostati će. Prelijepa zemlja da bi pripadala talijanskim pičkama koje ako će se bunit mogli bi jedino opet pognojit koju fojbu.
Zapravo kroz povijest je uvijek pripadala talijanima ;)

_________________
pitanje za moćnog majmuna,životinju? 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 18/12/2016, 01:38

scorpion wrote:
Tommy Ramone wrote:Istra je uvijek bila Hrvatska i ostati će. Prelijepa zemlja da bi pripadala talijanskim pičkama koje ako će se bunit mogli bi jedino opet pognojit koju fojbu.
Zapravo kroz povijest je uvijek pripadala talijanima ;)
Jel ti išta shvaćaš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by scorpion 18/12/2016, 01:45

Tommy Ramone wrote:
scorpion wrote:
Tommy Ramone wrote:Istra je uvijek bila Hrvatska i ostati će. Prelijepa zemlja da bi pripadala talijanskim pičkama koje ako će se bunit mogli bi jedino opet pognojit koju fojbu.
Zapravo kroz povijest je uvijek pripadala talijanima ;)
Jel ti išta shvaćaš?
Gle, nisam ti ja kriv što ne poznaješ povijest i što ti se povijesne činjenice ne sviđaju ;)

Kažem ti lijepo, Istra nikad nije bila u sastavu Hrvatske do 1945. (pa čak ni za vrijeme NDH)

_________________
pitanje za moćnog majmuna,životinju? 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 18/12/2016, 08:58

scorpion wrote:
Tommy Ramone wrote:
scorpion wrote:
Tommy Ramone wrote:Istra je uvijek bila Hrvatska i ostati će. Prelijepa zemlja da bi pripadala talijanskim pičkama koje ako će se bunit mogli bi jedino opet pognojit koju fojbu.
Zapravo kroz povijest je uvijek pripadala talijanima ;)
Jel ti išta shvaćaš?
Gle, nisam ti ja kriv što ne poznaješ povijest i što ti se povijesne činjenice ne sviđaju ;)

Kažem ti lijepo, Istra nikad nije bila u sastavu Hrvatske do 1945. (pa čak ni za vrijeme NDH)
Vidim da i dalje ništa ne shvaćaš. Ne brini, povijest poznajem sigurno bolje od tebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by jalnirajko 18/12/2016, 10:19

za vrijeme hrvatskih narodnih vladara dio istre do rijeke raše je bio u sastavu hrvatskih vladara. tako da ne stoji ni ta kvazi činjenica. inače je istra bila i pod rimskim carstvom i pod bizantom, pod francima, pod vlašću njemačkih vladara, mletačkom republikom, habsburgovcima a tek onda pod italijom. računat ćemo i meltke pod talijane. sve u svemu istra je specifčno područje koje je od dolaska hrvata i slavena bilo pretežno naseljeno istima.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum