ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by gargamel0101 7/12/2016, 08:45

Miha ako tvoj frend sa suprugom radi lose place posao u Corku (9.15 eura po satu), i salju novce natrag, pa kako onda zive? Pri ovome ne mislim zivotare, jer sa tom satnicom jedino sto mozes raditi je platiti sobu, rezija i onda zivotariti. Oni sigurno ne zive, nego zivotare.

gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by michaellcmacha 7/12/2016, 08:54

gargamel0101 wrote:Miha ako tvoj frend sa suprugom radi lose place posao u Corku (9.15 eura po satu), i salju novce natrag, pa kako onda zive? Pri ovome ne mislim zivotare, jer sa tom satnicom jedino sto mozes raditi je platiti sobu, rezija i onda zivotariti. Oni sigurno ne zive, nego zivotare
pa jebiga vi valjda tvrdite da je 1800 eura loša plaća uz 500 eura stanarine i nekih 350 eura za hranu i potrepštine (kila junetine je 1,2 eura) njih dvoje zarad zajedno cca 3000+ eura mjesečno i od 2000 žive a 1000 šalju djeci.... pa ako i životare (što nije točno) to je zbog njihove djece....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by newuser 7/12/2016, 08:59

Nije dojčland što je bio ali svakako je puno bolje nego ovdje. Masa poznanika mi je otišla tamo i svi su se snašli, moraš biti spreman prvu godinu - dvije mučiti se dok ne savladaš jezik a onda možeš tražiti a i naći posao u struci. Isto tako iako najnecjenjenija bauštela još uvijek daje i nudi dobru zaradu a da je to pasji život je jbg ali nije ni ovdje po bauštelama bolje...
Uostalom ne znam niti jednu osobu koja je provela dobar dio radnog vijeka u Njemačkoj da je loše prošla.
Zaključak je ako se namjerava ići tamo pod svaku cijenu pokušati naći njemačkog poslodavca, s našima ima svakakvih iskustava...
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by gargamel0101 7/12/2016, 09:01

Pa ne dobiju 1800 eura. Zaboravio si porez. Kad plate stanarinu, rezije i posalju lovu natrag, jedino sto mogu raditi je zivotariti. Dakle hodati po Corku i gledati u izloge. Nema kina, kazalista, puba ili restorana. Btw, ja spicim 50 eura tjedno na hranu, a ne jedem skupu hranu i samac sam, a pored toga dobro zaradjujem. Pa ako dvoje ljudi mogu sa 350, onda je tu netko gladan, a ja sa siguran da to nisam ja.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by Sora 7/12/2016, 09:01

Eroo wrote:Hrvati će uvijek kukati, pa taman porast bila i 27%. :D

Zato sto smo,sjasili s konja na magare
Zato sto je bilo bolje prije 1990.
Zato sto u ovoj skucajnoj drzavi nitko ne zna zasto je uopce nastala
Zato sto neki od kukanja dobro zive
Zato sto kad ovdje dopizdi idu van u irsku
Zato sto imaju razkoga
Zato sto ste ih vi HErecegovci pokrali , sjeme vam se zatrlo

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by govinda 7/12/2016, 09:06

Znaci, Hrvatska ce spasiti EU?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by newuser 7/12/2016, 09:09

gargamel0101 wrote:Pa ne dobiju 1800 eura. Zaboravio si porez. Kad plate stanarinu, rezije i posalju lovu natrag, jedino sto mogu raditi je zivotariti. Dakle hodati po Corku i gledati u izloge. Nema kina, kazalista, puba ili restorana. Btw, ja spicim 50 eura tjedno na hranu, a ne jedem skupu hranu i samac sam, a pored toga dobro zaradjujem. Pa ako dvoje ljudi mogu sa 350, onda je tu netko gladan, a ja sa siguran da to nisam ja.

Ne znam gdje i što radiš, ja od 10 ljudi s kojima sam pričao imaju veću plaću od 1800 (neto) jedna osoba manju jer je samac velik porez mu na primanja... ali opet i 1800 je sasvim pristojno ako muž i žena rade to su lijepi novci.
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by govinda 7/12/2016, 09:15

newuser wrote:
gargamel0101 wrote:Pa ne dobiju 1800 eura. Zaboravio si porez. Kad plate stanarinu, rezije i posalju lovu natrag, jedino sto mogu raditi je zivotariti. Dakle hodati po Corku i gledati u izloge. Nema kina, kazalista, puba ili restorana. Btw, ja spicim 50 eura tjedno na hranu, a ne jedem skupu hranu i samac sam, a pored toga dobro zaradjujem. Pa ako dvoje ljudi mogu sa 350, onda je tu netko gladan, a ja sa siguran da to nisam ja.

Ne znam gdje i što radiš, ja od 10 ljudi s kojima sam pričao imaju veću plaću od 1800 (neto) jedna osoba manju jer je samac velik porez mu na primanja... ali opet i 1800 je sasvim pristojno ako muž i žena rade to su lijepi novci.
Ja znam ljude koji dignu kredit prije nego dodju u Bosnu na odmor..ono, da roditelji i komsiluk ne pomisle da on nema tamo sta da jede...
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by michaellcmacha 7/12/2016, 09:28

gargamel0101 wrote:Pa ne dobiju 1800 eura. Zaboravio si porez. Kad plate stanarinu, rezije i posalju lovu natrag, jedino sto mogu raditi je zivotariti. Dakle hodati po Corku i gledati u izloge. Nema kina, kazalista, puba ili restorana. Btw, ja spicim 50 eura tjedno na hranu, a ne jedem skupu hranu i samac sam, a pored toga dobro zaradjujem. Pa ako dvoje ljudi mogu sa 350, onda je tu netko gladan, a ja sa siguran da to nisam ja.
dobiju koliko sam rekao, koliki su troškovi prehrane u corku (irskoj) treba otići pa se hraniti tamo... kakve gluposti spominješ kakvo kazalište, tko tu od svih nas koji smo na ovom forumu idu u kazalište, ok kafić ili pub je nešto drugo.. ali i tu bi se zajebali tko god je otišao negdje delati za ozbiljno a ne se zajebavati ko tu kod nas taj se nije napio ni pive ni kave... delao je moj brat u danskoj i u švedskoj... a eto i abrahama nek potvrdi... nema se tamo vremena za kafenisanje prek tjedna... naravno ako hoćeš zaraditi ako se hoćeš vucarati onda moš dan i noć odati po birtijama... ;)... ne moš jer ne rade kad se tebi prohtije.... uglavnom u irskoj danas nitko nije gladan jer je kako rekoh kilogram junetine 9 kuna i to ne smrznute nego na pultu.... ii da plastificiram fasung u interšparu u sisku ili u osijeku koji platiš 100 eura u corku platiš 23 eura.... tak da se tamo možeš i vrlo kvalitetno i vrlo obilno najesti.... pustite priče o našoj ekstra kvaliteti to je odavno precijenjena i prokužena spika... koja ni u čemu nema utemeljenja....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by michaellcmacha 7/12/2016, 09:30

govinda wrote:
newuser wrote:
gargamel0101 wrote:Pa ne dobiju 1800 eura. Zaboravio si porez. Kad plate stanarinu, rezije i posalju lovu natrag, jedino sto mogu raditi je zivotariti. Dakle hodati po Corku i gledati u izloge. Nema kina, kazalista, puba ili restorana. Btw, ja spicim 50 eura tjedno na hranu, a ne jedem skupu hranu i samac sam, a pored toga dobro zaradjujem. Pa ako dvoje ljudi mogu sa 350, onda je tu netko gladan, a ja sa siguran da to nisam ja.

Ne znam gdje i što radiš, ja od 10 ljudi s kojima sam pričao imaju veću plaću od 1800 (neto) jedna osoba manju jer je samac velik porez mu na primanja... ali opet i 1800 je sasvim pristojno ako muž i žena rade to su lijepi novci.
Ja znam ljude koji dignu kredit prije nego dodju u Bosnu na odmor..ono, da roditelji i komsiluk ne pomisle da on nema tamo sta da jede...
ma da, znam ja i nijemce, irce, dance i ine druge koji u rijekama hrle da žive i rade u bosni i hrvatskoj.... jer eto kod njih nema ni reda ni života.... moždanema toliko zabave kod nas ali reda i života ima, samo eto nije to to za nas... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by michaellcmacha 7/12/2016, 09:33

Sora wrote:
Eroo wrote:Hrvati će uvijek kukati, pa taman porast bila i 27%. :D

Zato sto smo,sjasili s konja na magare
Zato sto je bilo bolje prije 1990.
Zato sto u ovoj skucajnoj drzavi nitko ne zna zasto je uopce nastala
Zato sto neki od kukanja dobro zive
Zato sto  kad ovdje dopizdi idu van u irsku
Zato sto imaju razkoga
Zato sto ste ih vi HErecegovci pokrali , sjeme vam se zatrlo
jel ima netko da ovoj drugarici signira da joj je MARŠal mrel prije 36 godina i da joj je yuga prnula u krc baš te godine koju spominje... tek toliko da se trgne iz sna...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by govinda 7/12/2016, 09:38

michaellcmacha wrote:
govinda wrote:
newuser wrote:
gargamel0101 wrote:Pa ne dobiju 1800 eura. Zaboravio si porez. Kad plate stanarinu, rezije i posalju lovu natrag, jedino sto mogu raditi je zivotariti. Dakle hodati po Corku i gledati u izloge. Nema kina, kazalista, puba ili restorana. Btw, ja spicim 50 eura tjedno na hranu, a ne jedem skupu hranu i samac sam, a pored toga dobro zaradjujem. Pa ako dvoje ljudi mogu sa 350, onda je tu netko gladan, a ja sa siguran da to nisam ja.

Ne znam gdje i što radiš, ja od 10 ljudi s kojima sam pričao imaju veću plaću od 1800 (neto) jedna osoba manju jer je samac velik porez mu na primanja... ali opet i 1800 je sasvim pristojno ako muž i žena rade to su lijepi novci.
Ja znam ljude koji dignu kredit prije nego dodju u Bosnu na odmor..ono, da roditelji i komsiluk ne pomisle da on nema tamo sta da jede...
ma da, znam ja i nijemce, irce, dance i ine druge koji u rijekama hrle da žive i rade u bosni i hrvatskoj.... jer eto kod njih nema ni reda ni života.... moždanema toliko zabave kod nas ali reda i života ima, samo eto nije to to za nas... ;)
ma jok, opet sve krivo skontas...znam da ovi koji su vani samo kukaju a niko se ne vraca..nego stvarno znam likove koji gore rade manje placene poslove i jbg, kad dodje u Bosnu na 10 ili 14 dana mora pokazati da ima..ono starcima 1000 eura da ostavi, burazu 500, sestrinom malom koji studira 200, mora pozvati ekipu iz skole na rostilj, popraviti zube, osisati se pred odlazak..ne karikiram, stvarno to ljudi rade..
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by newuser 7/12/2016, 09:40

Sora wrote:
Eroo wrote:Hrvati će uvijek kukati, pa taman porast bila i 27%. :D

Zato sto smo,sjasili s konja na magare
Zato sto je bilo bolje prije 1990.
Zato sto u ovoj skucajnoj drzavi nitko ne zna zasto je uopce nastala
Zato sto neki od kukanja dobro zive
Zato sto  kad ovdje dopizdi idu van u irsku
Zato sto imaju razkoga
Zato sto ste ih vi HErecegovci pokrali , sjeme vam se zatrlo

Je ovo lijepo pročitati, iz tvoga posta bi se zaključilo da smo mi svi neki multimilijunaši... kad tamo scratch
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by michaellcmacha 7/12/2016, 09:49

i ok red je red, i oni ga se drže, odu nazad u pečalbu i zarade te pare i ide se dalje... ali to je i dalje plus svima nama koji smo tu... ali ovo što sam anveo je onajdonji prag, međutim imam ja frendova koji zarađuju basnoslovne novce u odnosu na nas... jedan frend mi radi u južnoafričkoj republici, a inače odradio je sejevernu kanadu 5 godina (plaću je imao 11 000 dolara) samo jbg treba oladit jaja na minus 35 i vozit se helikopterom iz kampa na gradilište 400 kilometara... poslije je radio u "pitomijim" krajevima iste te kanade za "samo" 7000 dolara.. danas radi u JAR-i za 10 000 eura mjesečno... ali evo da ne ispadne to nije europa... moj brat je radio u danskoj kod lika koji opravlja stambene kontejnere i najjači je u europi u tom poslu... i plaća mu je bila 28 eura po satu, a znao je raditi i po 16 sati dnevno jer mu je bilo dosadno i nije mu se dalo izležavati (jer druge zanimacije nije ni bilo), a to ti je ajmo uzet prosjek 12 sati jer je toliko radio upoprijeko puta 28 eura =340 eura dnevnica... samo što tamo nije pušio jer je kod njih cigara mnogo skupa... ovo ostalo je sve podnošljivo ali nije morao trošiti jer je gazda punio njihove frižidere... to rade i njemci isto... na gradilištima nekim ne svim imaš odlično uređen sustav rada sa još boljom logistikom i potporom...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by michaellcmacha 7/12/2016, 09:51

newuser wrote:
Sora wrote:
Eroo wrote:Hrvati će uvijek kukati, pa taman porast bila i 27%. :D

Zato sto smo,sjasili s konja na magare
Zato sto je bilo bolje prije 1990.
Zato sto u ovoj skucajnoj drzavi nitko ne zna zasto je uopce nastala
Zato sto neki od kukanja dobro zive
Zato sto  kad ovdje dopizdi idu van u irsku
Zato sto imaju razkoga
Zato sto ste ih vi HErecegovci pokrali , sjeme vam se zatrlo

Je ovo lijepo pročitati, iz tvoga posta bi se zaključilo da smo mi svi neki multimilijunaši... kad tamo scratch
ma drugarica šojka dijelila humanitarnu pomoć švicarcima dok su tražili azil u njenoj Šugi...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by Guest 7/12/2016, 11:25

Eroo wrote:
Milo Yiannopoulos wrote:
jasambrend wrote:Je...evo buduća reforma već daje rezultate...e, da nema ovo zeru Jadrana...gladni...bosi... žedni...
taman to..

inače rast nam se i temeljio na rekordnoj navali turista jer su muslimani razjebali sve turističke zemlje van europe.. pa i u europi(francusku)
isto tako niska cijena nafte nam je digla rast bdpa za nekih 0.5-1%.. muslimani podigli ostatak(terorizam nam sjeba konkurenciju)

ne samo to, nego po jadranu se non stop gradi.. provozajte se autom po obali, vidit ćete niču hoteli, vile, bazeni, gradi se u sve 16.. eto šta nam hrani državu.. što i nije loše, 
Zar je u drugim eu članicama nafta skuplja? :D
Spomenuto je i da je dobit proizvođača poljoprivrednih proizvoda povećana za 43%.
Izvoz povećan za nekih cca 7-8% ...itd...
Nisam za ove stvari ekspert, kao ni ti...ali, eto.

Gdje je link na Eurostat osim što si dao link na opskurni dnevnik još opskurnije lokalne tv stanice. Usput operi uši jer slabo čuješ još slabije kontaš pa prenosiš dezinformacije zato su takvi glupani poput tebe opasni za okolinu jer utom tvom opskurnom dnevniku nije rečeno poljoprivrednih nego prehrambenih proizvoda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by Guest 7/12/2016, 17:51

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Milo Yiannopoulos wrote:
jasambrend wrote:Je...evo buduća reforma već daje rezultate...e, da nema ovo zeru Jadrana...gladni...bosi... žedni...
taman to..

inače rast nam se i temeljio na rekordnoj navali turista jer su muslimani razjebali sve turističke zemlje van europe.. pa i u europi(francusku)
isto tako niska cijena nafte nam je digla rast bdpa za nekih 0.5-1%.. muslimani podigli ostatak(terorizam nam sjeba konkurenciju)

ne samo to, nego po jadranu se non stop gradi.. provozajte se autom po obali, vidit ćete niču hoteli, vile, bazeni, gradi se u sve 16.. eto šta nam hrani državu.. što i nije loše, 
Zar je u drugim eu članicama nafta skuplja? :D
Spomenuto je i da je dobit proizvođača poljoprivrednih proizvoda povećana za 43%.
Izvoz povećan za nekih cca 7-8% ...itd...
Nisam za ove stvari ekspert, kao ni ti...ali, eto.

Gdje je link na Eurostat osim što si dao link na opskurni dnevnik još opskurnije lokalne tv stanice. Usput operi uši jer slabo čuješ još slabije kontaš pa prenosiš dezinformacije zato su takvi glupani poput tebe opasni za okolinu jer utom tvom opskurnom dnevniku nije rečeno poljoprivrednih nego prehrambenih proizvoda.
Aj ti ne seri..Ministarstvo Obilja je tako objavilo i ti imas to da prihvatis..Danas zivite kvalitetnije i bolje nego prije 2 dana..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by gargamel0101 7/12/2016, 17:57

michaellcmacha wrote:
gargamel0101 wrote:Pa ne dobiju 1800 eura. Zaboravio si porez. Kad plate stanarinu, rezije i posalju lovu natrag, jedino sto mogu raditi je zivotariti. Dakle hodati po Corku i gledati u izloge. Nema kina, kazalista, puba ili restorana. Btw, ja spicim 50 eura tjedno na hranu, a ne jedem skupu hranu i samac sam, a pored toga dobro zaradjujem. Pa ako dvoje ljudi mogu sa 350, onda je tu netko gladan, a ja sa siguran da to nisam ja.
dobiju koliko sam rekao, koliki su troškovi prehrane u corku (irskoj) treba otići pa se hraniti tamo... kakve gluposti spominješ kakvo kazalište, tko tu od svih nas koji smo na ovom forumu idu u kazalište, ok kafić ili pub je nešto drugo.. ali i tu bi se zajebali tko god je otišao negdje delati za ozbiljno a ne se zajebavati ko tu kod nas taj se nije napio ni pive ni kave... delao je moj brat u danskoj i u švedskoj... a eto i abrahama nek potvrdi... nema se tamo vremena za kafenisanje prek tjedna... naravno ako hoćeš zaraditi ako se hoćeš vucarati onda moš dan i noć odati po birtijama... ;)... ne moš jer ne rade kad se tebi prohtije.... uglavnom u irskoj danas nitko nije gladan jer je kako rekoh kilogram junetine 9 kuna i to ne smrznute nego na pultu.... ii da plastificiram fasung u interšparu u sisku ili u osijeku koji platiš 100 eura u corku platiš 23 eura.... tak da se tamo možeš i vrlo kvalitetno i vrlo obilno najesti.... pustite priče o našoj ekstra kvaliteti to je odavno precijenjena i prokužena spika... koja ni u čemu nema utemeljenja....
Kako misliš kakve gluposti? Zabaviti se nekako moraju. Nije valjda da samo rade, jedu i spavaju? To mogu i kod nas.
Jesi li siguran da nema kafenisanja kao i kod nas?


Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 110

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 210

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 310

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 410

Sve slikano tokom radnog dana i radi se u glavnom o Ircima. Ima nešto stranaca, ali ne toliko puno. To je prva stvar koju sam uočio kad sam došao.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by Eroo 7/12/2016, 18:00

govinda wrote:Znaci, Hrvatska ce spasiti EU?
Upravo obrnuto, ali haj'ti to objasni pionirki Sori...Jebo je Tito, da je jebo. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75282
2016-07-22


Back to top Go down

Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.    - Page 2 Empty Re: Danas je i Eurostat potvrdio - Hrvatska ima najveći rast BDP-a u EU.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum