ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU

Go down

Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU Empty Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU

Post by RayMabus 3/12/2018, 13:12

Listopad 2018 = 8,1%

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2047170


Doći ćemo mi ka i Češka na 2,2% nezaposlenih uskoro
RayMabus
RayMabus

Posts : 175652
2014-04-11


Back to top Go down

Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU Empty Re: Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU

Post by RayMabus 3/12/2018, 13:24

Nije vam pasao MOST tj reforme nego vam paše Pupovac da mogu Čović i Dodik radit koalicije po Bosni

Meni se neide sad na izbore nakon vašeg dva puta odbijanja Mosta

Nek vladaju sad tri godine , to će fino bit oko 4% do 2021 ili kad su već idući izbori

Aj uživajte
RayMabus
RayMabus

Posts : 175652
2014-04-11


Back to top Go down

Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU Empty Re: Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU

Post by Ringo10 3/12/2018, 13:32

Hajde bas lijepo. 

Iako je 8.1% jos visok procenat ali valjda ce jos ici na dolje.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU Empty Re: Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU

Post by RayMabus 3/12/2018, 13:34

A u te tri godine isisat radnu snagu iz Bosne pa će pola miljona Hrvata spast na za sto tisuća manje i to mladih

Svest ću vas na oko 250 tisuća, uništit ideju hb , dovest do točke razmišljanja Ako nemožemo mi zašto bi Srbi imali

A na krivoga ste se vi namirili
RayMabus
RayMabus

Posts : 175652
2014-04-11


Back to top Go down

Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU Empty Re: Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU

Post by kaya 3/12/2018, 14:01

pa kada su se nezaposleni prijavili u njemackoj.
kada otvore austriju mislim da ce pasti na 0.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU Empty Re: Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU

Post by RayMabus 3/12/2018, 14:09

kaya wrote:pa kada su se nezaposleni prijavili u njemackoj.
kada otvore austriju mislim da ce pasti na 0.
Pa neka , ima za tri godine opet izbori , slobodno birajte

Glas za HDZ je glas za Pupovca i Dodik Čović koaliciju

A ja ću hrvatsku populaciju u bih dovest na 250 tisuća , nemogučnost Hb i dovest do točke razmišljanja Ako nemožemo mi zašto bi Srbi imali

Gospodo draga točno islamska je invazija u tijeku no strateška je pogreška meni stat na žulj tj izbacit Most iz vlade da uđe Pupovac kako bi Čović koalirao s Dodikom u Bosni

Pozdravite se s Hb i Rs

Neću stat dok vas neuništim
RayMabus
RayMabus

Posts : 175652
2014-04-11


Back to top Go down

Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU Empty Re: Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU

Post by Guest 3/12/2018, 14:16

nedostaje sezonskih radnika u turizmu

što će turistički sektor kad dođe sezona a nema nezaposlenih koji bi sezonski radili 2-3 mjeseca u godini

imigracijom treba osigurati dovoljno radne snage za potrebe tržišta povremenog sezonskog rada

stalna zaposlenja su loša za ekonomiju, guše napredak, visoka stopa nezaposlenosti osigurava fleksibilnost tržišta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU Empty Re: Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU

Post by RayMabus 3/12/2018, 14:22

Pa nek uvoze ,mi ionako neradimo te sezomske poslove, neživi se od tri miseca rada 12 mjeseci u godini

To će uvozit
RayMabus
RayMabus

Posts : 175652
2014-04-11


Back to top Go down

Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU Empty Re: Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU

Post by Guest 3/12/2018, 14:33

RayMabus wrote:Listopad 2018 = 8,1%

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2047170


Doći ćemo mi ka i Češka na 2,2% nezaposlenih uskoro

a koliki je porast zaposlenosti u RH? PAD NEZAPOSLENOSTI I PAD ZAPOSLENOSTI.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU Empty Re: Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU

Post by RayMabus 3/12/2018, 14:37

Brige me za zaposlenost, meni je bitno samo nezaposlenost

Fino u ove tri godine to ide na 4% ,isisat Hrvate iz bih šta je ostalo,svest na oko 250 tisuća, nema hb i dovest do točke razmišljanja Ako nemožemo mi zašto bi Srbi imali

Slom Čović Dodik = slom Pupovac HDZ
RayMabus
RayMabus

Posts : 175652
2014-04-11


Back to top Go down

Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU Empty Re: Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU

Post by RayMabus 3/12/2018, 14:43

Jednima će cijena bit slom ideje o hb a drugima ukidanje rs

Skuopo ćete platit ulazak u moje polje a to je Hrvatska i onaj raskid hdz i most da uđe Pupovac kako bi Čović i Dodik koalirali u BBosni


SSamo me gledaj šta radim

Nema vas brajo
RayMabus
RayMabus

Posts : 175652
2014-04-11


Back to top Go down

Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU Empty Re: Eurostat : Hrvatska ima najviši pad nezaposlenosti u EU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum