ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga? - Page 2 Empty Re: Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga?

Post by neva 6/12/2016, 17:01

michaellcmacha wrote:e jbg, mene veber išpoto kad sam reko da bih si kupio jednog takvog.... što se nisi tada oglasila, a taman mi se ukazala dobra prilika za male novce.... cccc...
ma to bih svakome preporučila, savršena stvar, preporodila sam se otkako sam ga kupila.. a i pocrnila sam vozeći se ljetos :)
nema gužve, nema stresa u prometu, čista sreća i uživanje.. usput se rekreiraš, jer bateriju možeš uključiti, a i ne moraš

neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga? - Page 2 Empty Re: Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga?

Post by michaellcmacha 6/12/2016, 17:03

a jbg meni kao po novom treba samo pedaliranje.... nema odmora dok traje aortalna obnova... :)))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga? - Page 2 Empty Re: Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga?

Post by neva 6/12/2016, 17:08

michaellcmacha wrote:a jbg meni kao po novom treba samo pedaliranje.... nema odmora dok traje aortalna obnova... :)))
ali mislim da se svejedno ne smiješ previše naprezati, da ne dođe do aortalnog kolapsa, pa bi ti ovakav bic isto dobro poslužio :)
ja recimo pojačam bateriju samo kad kasnim i žuri mi se, i na jednoj većoj uzbrdici prema poslu, zato da se ne uznojim
inače je brzina do 30 km/h, a baterija mi bez problema traje cijeli tjedan na posao i s posla, to je oko 15tak km dnevno
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga? - Page 2 Empty Re: Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga?

Post by Guest 6/12/2016, 17:28

Neve wrote:
michaellcmacha wrote:a jbg meni kao po novom treba samo pedaliranje.... nema odmora dok traje aortalna obnova... :)))
ali mislim da se svejedno ne smiješ previše naprezati, da ne dođe do aortalnog kolapsa, pa bi ti ovakav bic isto dobro poslužio :)
ja recimo pojačam bateriju samo kad kasnim i žuri mi se, i na jednoj većoj uzbrdici prema poslu, zato da se ne uznojim
inače je brzina do 30 km/h, a baterija mi bez problema traje cijeli tjedan na posao i s posla, to je oko 15tak km dnevno
Kažu da je  pola sata vožnje biciklom kao jedan sex, jel to istina :O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga? - Page 2 Empty Re: Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga?

Post by neva 6/12/2016, 17:35

nije, sex je bolji :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga? - Page 2 Empty Re: Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga?

Post by Guest 6/12/2016, 17:42

Neve wrote:nije, sex je bolji :D
Uh sad mi je lakše. Inače jedan moj pajdu vozio 29 min i tama se spremao doživjeti vrhunac kada ga je jedna treba sprašila autom dolazeći sa sporedne ceste pa mi nije mogao potvrditi teoriju :))))))))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga? - Page 2 Empty Re: Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga?

Post by neva 6/12/2016, 18:07

tre911 wrote:Uh sad mi je lakše. Inače jedan moj pajdu vozio 29 min i tama se spremao doživjeti vrhunac kada ga je jedna treba sprašila autom dolazeći sa sporedne ceste pa mi nije mogao potvrditi teoriju :))))))))))
:O :D razumijem ga 100%, i mene je jednom jedan deda pokupio vratima od auta
malo smo letjeli po zraku moj bic i ja, a kad smo se prizemljili, deda je bio bijel kao zid i tresao se u šoku, bic i ja bili smo okej, samo ogrebotine i istegnuće gležnja

eto sad vidiš zašto je sex bolji :P
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga? - Page 2 Empty Re: Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga?

Post by Guest 6/12/2016, 18:10

Neve wrote:
tre911 wrote:Uh sad mi je lakše. Inače jedan moj pajdu vozio 29 min i tama se spremao doživjeti vrhunac kada ga je jedna treba sprašila autom dolazeći sa sporedne ceste pa mi nije mogao potvrditi teoriju :))))))))))
:O :D razumijem ga 100%, i mene je jednom jedan deda pokupio vratima od auta
malo smo letjeli po zraku moj bic i ja, a kad smo se prizemljili, deda je bio bijel kao zid i tresao se u šoku, bic i ja bili smo okej, samo ogrebotine i istegnuće gležnja

eto sad vidiš zašto je sex bolji :P
Hm, nisam to gledao sa te strane, ugao gledanja čini čuda očito scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga? - Page 2 Empty Re: Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga?

Post by neva 6/12/2016, 18:16

stvar perspektive
šanse da preživim sex su oko 99,9%
a ono s dedom i bicom je bilo gusto :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga? - Page 2 Empty Re: Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga?

Post by neva 6/12/2016, 18:19

uff sad pomalo zvučim kao da je duh crvenkastog ušao u mene, morat ću ići na micanje uroka :OB-)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga? - Page 2 Empty Re: Hoćete li potpisati peticiju za liberalizaciju taksi usluga?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum